О признании утратившим силу решения маслихата города Алматы от 10 сентября 2014 года № 263 "Об утверждении правил отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в городе Алматы"
Решение внеочередной ХХVI сессии маслихата города Алматы VII созыва от 30 сентября 2022 года № 174. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 5 сентября 2022 года № 30018
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Алматы от 10 сентября 2014 года № 263 "Об утверждении правил отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1091).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь маслихата города Алматы С. Канкуров

"Алматы қаласында қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 263 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
VII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХХVI сессиясының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 174 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 қазанда № 30018 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алматы қаласында қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидаларын бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 263 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1091 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Алматы қаласы мәслихатының хатшысы С. Канкуров