О внесении изменения в решение акима Алмалинского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы"
Решение акима Алмалинского района города Алматы от 1 июня 2022 года № 01. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 1 июня 2022 года № 28319
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алмалинского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1538) следующее изменение:
в приложении 1 к указанному решению избирательный участок № 77 исключить.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Алмалинского района города Алматы" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата акима Алмалинского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алмалинского района города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Алмалинского района города Алматы Е. Сейтенов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия города Алматы

Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2022 жылғы 1 маусымдағы № 01 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 маусымда № 28319 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1538 болып тіркелген) шешiмiне келесi өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетілген шешiмнiң 1-қосымшасындағы № 77 сайлау учаскесі алынып тасталсын.
2. "Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында орналастырылуын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау Алмалы ауданы әкiмi аппаратының басшысына жүктелсiн.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы қаласы Алмалы ауданының әкімі Е. Сейтенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Алматы қаласының
аумақтық сайлау комиссиясы