О внесении изменения в решение акима Алмалинского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы"
Решение акима Алмалинского района города Алматы от 28 декабря 2022 года № 03. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2022 года № 31318
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алмалинского района города Алматы "Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы" от 11 апреля 2019 года № 01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1538) следующее изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Алмалинского района города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Алмалинского района города Алматы после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алмалинского района города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Алмалинского района города Алматы Е. Сейтенов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная
избирательная комиссия
города Алматы
Приложение
к решению акима
Алмалинского района
города Алматы
от 28 декабря 2022 года № 03
Приложение 1
к решению акима
Алмалинского района
города Алматы
от 11 апреля 2019 года № 01
Избирательные участки Алмалинского района города Алматы Избирательный участок № 38
Границы: от улицы Варламова по проспекту Абая на запад северная сторона до восточного берега озера Сайран; по восточному берегу озера Сайран на север восточная сторона до улицы Толе би; по улице Толе би на восток южная сторона до улицы Волховская; по улице Волховская на юг западная сторона до улицы Карасай батыра; по улице Карасай батыра на запад северная сторона до улицы Варламова; по улице Варламова на юг западная сторона до проспекта Абая.
Избирательный участок № 39
Границы: от улицы Туркебаева по проспекту Абая на запад северная сторона до улицы Варламова; по улице Варламова на север восточная сторона до улицы Кулымбетова Узакбая; по улице Кулымбетова Узакбая на восток южная сторона до улицы Прокофьева; по улице Прокофьева на юг западная сторона, включая дом № 148 по улице Прокофьева до улицы Есенжанова; по улице Есенжанова на восток южная сторона до улицы Туркебаева; по улице Туркебаева на юг западная сторона до проспекта Абая.
Избирательный участок № 40

Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 03 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 желтоқсанда № 31318 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1538 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жариялағаннан кейін Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы Алмалы ауданының әкімі Е. Сейтенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Алматы қаласы аумақтық сайлау
комиссиясы
Алматы қаласы
Алмалы ауданының
әкімі 2022 жылғы
28 желтоқсандағы
№ 03 шешіміне
қосымша
Алматы қаласы
Алмалы ауданы әкімінің
2019 жылғы
11 сәуірдегі № 01 шешіміне
1-қосымша
Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелері № 38 сайлау учаскесi
Шекаралары: Варламов көшесінен Абай даңғылымен батысқа қарай солтүстік жағы Сайран өзенінің шығыс жағалауына дейін; Сайран өзенінің шығыс жағалауымен солтүстікке қарай шығыс жағы Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесімен шығысқа қарай оңтүстік жағы Волховская көшесіне дейін; Волховская көшесімен оңтүстікке қарай батыс жағы Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесімен батысқа қарай солтүстік жағы Варламов көшесіне дейін; Варламов көшесімен оңтүстікке қарай батыс жағы Абай даңғылына дейін.
№ 39 сайлау учаскесi
Шекаралары: Түркебаев көшесінен Абай даңғылымен батысқа қарай солтүстік жағы Варламов көшесіне дейін; Варламов көшесімен солтүстікке қарай шығыс жағы Ұзақбай Құлымбетов көшесіне дейін; Ұзақбай Құлымбетов көшесімен шығысқа қарай оңтүстік жағы Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесімен оңтүстікке қарай батыс жағы Прокофьев көшесіндегі № 148 үйді қоса Есенжанов көшесіне дейін; Есенжанов көшесімен шығысқа қарай оңтүстік жағы Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесімен оңтүстікке қарай батыс жағы Абай даңғылына дейін.
№ 40 сайлау учаскесi

Границы: от улицы Прокофьева по улице Кулымбетова Узакбая на восток (южная сторона) до улицы Брусиловского; по улице Брусиловского на юг (западная сторона) исключая дом № 163 до улицы Есенжанова; по улице Есенжанова на запад (северная сторона) до улицы Прокофьева; по улице Прокофьева на север (восточная сторона) исключая дом № 148 улицы Прокофьева до улицы Кулымбетова Узакбая.
Избирательный участок № 41
Границы: от улицы Тургута Озала по нечетной стороне улицы Кулымбетова Узакбая в западном направлении до улицы Прокофьева; по четной стороне улицы Прокофьева в северном направлении до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би в восточном направлении до улицы Туркебаева, по четной стороне улицы Туркебаева в южном направлении до переулка Туркебаева, по четной стороне переулка Туркебаева в восточном направлении до улицы Тургута Озала; по нечетной стороне улицы Тургута Озала в южном направлении до улицы Кулымбетова Узакбая.
Избирательный участок № 42
Границы: от улицы Тлендиева Нургисы по улице Толе би на запад северная сторона до восточного берега реки Большая Алматинка; по восточному берегу реки Большая Алматинка на север восточная сторона до улицы Дуйсенова; по улице Дуйсенова на восток южная сторона до восточной границы дома № 163 по улице Қараөткел; по восточной границе дома № 163 по улице Қараөткел на юг западная сторона до границы территории дома № 201 по улице Қараөткел; от границы территории дома № 201 улицы Қараөткел по улице Қараөткел на восток южная сторона до южной границы территории дома № 273А улицы Толе би; вдоль северной границы территории дома № 273А улицы Толе би на восток южная сторона до улицы Лихачева; далее по восточной стороне территории домов № 22, № 30, № 29, № 27, № 26 микрорайона Тастак-2 на север восточная сторона до улицы Дуйсенова; по улице Дуйсенова на восток южная сторона до улицы Тлендиева Нургисы; по улице Тлендиева Нургисы на юг западная сторона до улицы Толе би.
Избирательный участок № 43
Границы: от улицы Прокофьева по нечетной стороне улицы Кулымбетова Узакбая в западном направлении до улицы Варламова; по четной стороне улицы Варламова в северном направлении до улицы Карасай батыра; по четной стороне улицы Карасай батыра в восточном направлении до улицы Волховская; по четной стороне улицы Волховская в северном направлении до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би в восточном направлении до улицы Тлендиева Нургисы; по четной стороне улицы Тлендиева Нургисы в северном направлении до улицы Дуйсенова; по четной стороне улицы Дуйсенова в восточном направлении до улицы Прокофьева; по нечетной стороне улицы Прокофьева в южном направлении до улицы Кулымбетова Узакбая.
Избирательный участок № 44

Шекаралары: Прокофьев көшесінен Ұзақбай Құлымбетов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) № 163 үйді қоспағанда Есенжанов көшесіне дейін; Есенжанов көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы), Прокофьев көшесінің № 148 үйді қоспағанда Ұзақбай Құлымбетов көшесіне дейін.
№ 41 сайлау учаскесі
Шекаралары: Тұрғыт Озал көшесінен Ұзақбай Құлымбетов көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Түркебаев көшесіне дейін, Түркебаев көшесінің жұп санды жағымен оңтүстік бағытта Түркебаев тұйық көшесіне дейін, Түркебаев тұйық көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Тұрғыт Озал көшесіне дейін; Тұрғыт Озал көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Ұзақбай Құлымбетов көшесіне дейін.
№ 42 сайлау учаскесi
Шекаралары: Нұрғиса Тілендиев көшесінен Төле би көшесімен батысқа қарай солтүстік жағы Үлкен Алматы өзенінің шығыс жағалауына дейін; Үлкен Алматы өзенінің шығыс жағалауымен солтүстікке қарай шығыс жағы Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесімен шығысқа қарай оңтүстік жағы Қараөткел көшесіндегі № 163 үйдің шығыс шекарасына дейін; Қараөткел көшесіндегі № 163 үйдің шығыс шекарасымен оңтүстікке қарай батыс жағы Қараөткел көшесіндегі № 201 үй аумағының шекарасына дейін; Қараөткел көшесіндегі № 201 үй аумағының шекарасынан Қараөткел көшесімен шығысқа қарай оңтүстік жағы Төле би көшесіндегі № 273А үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Төле би көшесіндегі № 273А үй аумағының солтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай оңтүстік жағы Лихачев көшесіне дейін; одан әрі Тастақ-2 шағынауданындағы № 22, № 30, № 29, № 27, № 26 үйлер аумағының шығыс шекарасы бойымен солтүстікке қарай шығыс жағы Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесімен шығысқа қарай оңтүстік жағы Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесімен оңтүстікке қарай батыс жағы Төле би көшесіне дейін.
№ 43 сайлау учаскесі
Шекаралары: Прокофьев көшесінен Ұзақбай Құлымбетов көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Варламов көшесіне дейін; Варламов көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Волховская көшесіне дейін; Волховская көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Ұзақбай Құлымбетов көшесіне дейін.
№ 44 сайлау учаскесi

Границы: от улицы Тлендиева Нургисы по улице Дуйсенова на запад северная сторона до улицы Даргомыжского; в створе улицы Даргомыжского по восточной границе территории домов № 26, № 27, № 29, № 30, № 22 микрорайона Тастак-2 на юг западная сторона до улицы Лихачева; от улицы Лихачева по южной границе территории дома № 96 улицы Грановского на запад северная сторона до южной границы территории дома № 168 улицы Қараөткел; от южной границы территории дома № 168 улицы Қараөткел на север восточная сторона до улицы Дуйсенова; по улице Дуйсенова на запад северная сторона до русла реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на север восточная сторона до улицы Грановского; по улице Грановского на юг западная сторона до границы территории дома № 47 улицы Грановского; от территории дома № 47 улицы Грановского вдоль северной границы территории домов № 8Б, № 9А, № 14, № 13 микрорайона Тастак-2 и № 35 улицы Тлендиева Нургисы на восток южная сторона до улицы Тлендиева Нургисы; по улице Тлендиева Нургисы на юг западная сторона до улицы Дуйсенова.
Избирательный участок № 45
Границы: от улицы Туркебаева по нечетной стороне улицы Артема в западном направлении до улицы Брусиловского; по нечетной стороне улицы Брусиловского в южном направлении до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би в западном направлении до улицы Прокофьева; по четной стороне улицы Прокофьева в северном направлении до улицы Дуйсенова; по нечетной стороне улицы Дуйсенова в западном направлении до улицы Тлендиева Нургисы; по четной стороне улицы Тлендиева Нургисы в северном направлении до улицы Кавказской; по четной стороне улицы Кавказская в восточном направлении, исключая дом № 41 по улице Кавказская и дом № 11 по улице Брусиловского, до улицы Брусиловского; по нечетной стороне улицы Брусиловского в южном направлении до улицы Дуйсенова; по четной стороне улицы Дуйсенова в восточном направлении до улицы Туркебаева; по нечетной стороне улицы Туркебаева в южном направлении исключая дома № 61 и № 63 улицы Туркебаева до улицы Артема.
Избирательный участок № 46
Границы: от улицы Тургута Озала по нечетной стороне улицы Артема в западном направлении до улицы Туркебаева; по четной стороне улицы Туркебаева в северном направлении до улицы Кавказской; по четной стороне улицы Кавказской в восточном направлении до улицы Тургута Озала; по нечетной стороне улицы Тургута Озала в южном направлении до улицы Артема, включая дома № 59/87, № 61 и № 63 по улице Туркебаева.
Избирательный участок № 47
Границы: от улицы Дуйсенова по нечетной стороне улицы Аносова до улицы Артема; по нечетной стороне улицы Артема до улицы Тургута Озала; по четной стороне улицы Тургута Озала до улицы Кавказской; по четной стороне улицы Кавказская до улицы Ислама Каримова; по нечетной стороне улицы Ислама Каримова до улицы Дуйсенова; по четной стороне улицы Дуйсенова до улицы Аносова.
Избирательный участок № 48

Шекаралары: Нұрғиса Тілендиев көшесінен Дүйсенов көшесімен батысқа қарай солтүстік жағы Даргомыжский көшесіне дейін; Даргомыжский көшесінің тұсындағы Тастақ-2 шағынауданындағы № 26, № 27, № 29, № 30, № 22 үйлер аумағының шығыс шекарасымен оңтүстікке қарай батыс жағы Лихачев көшесіне дейін; Лихачев көшесінен оңтүстікке қарай Грановский көшесіндегі № 96 үй аумағының оңтүстік шекарасымен батысқа қарай солтүстік жағы Қараөткел көшесіндегі № 168 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Қараөткел көшесіндегі № 168 үй аумағының оңтүстік шекарасынан солтүстікке қарай шығыс жағы Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесі бойымен батысқа қарай солтүстік жағы Үлкен Алматы өзенінің арнасына дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай шығыс жағы Грановский көшесіне дейін; Грановский көшесімен оңтүстікке қарай батыс жағы Грановский көшесіндегі № 47 үй аумағының шекарасына дейін; Грановский көшесіндегі № 47 үй аумағынан солтүстік шекара бойымен Тастақ-2 шағынауданының № 8Б, № 9А, № 14, № 13 үйлер аумағының бойымен және Тілендиев көшесіндегі № 35 үйдің шығысында оңтүстік жағы Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесінің бойымен оңтүстікке қарай батыс жағы Дүйсенов көшесіне дейін.
№ 45 сайлау учаскесі
Шекаралары: Түркебаев көшесінен Артем көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта, Кавказская көшесіндегі № 41 үйді және Брусиловский көшесіндегі № 11 үйді қоспағанда, Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесінің тақ санды жағы бойынша оңтүстік бағытта Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Түркебаев көшесіндегі № 61 және № 63 үйлерді қоспағанда, Артем көшесіне дейін.
№ 46 сайлау учаскесі
Шекаралары: Тұрғыт Озал көшесінен Артем көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің жұп санды жағы бойынша шығыс бағытта Тұрғыт Озал көшесіне дейін; Тұрғыт Озал көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Артем көшесіне дейін, Түркебаев көшесіндегі № 59/87, № 61 және № 63 үйлерді қоса алғанда.
№ 47 сайлау учаскесі
Шекаралары: Дүйсенов көшесінен Аносов көшесінің тақ санды жағымен Артем көшесіне дейін; Артем көшесінің тақ санды жағымен Тұрғыт Озал көшесіне дейін; Тұрғыт Озал көшесінің жұп санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің жұп санды жағымен Ислам Каримов көшесіне дейін; Ислам Каримов көшесінің тақ санды жағымен Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің жұп санды жағымен Аносов көшесіне дейін.
№ 48 сайлау учаскесі

Границы: от проспекта Райымбека по нечетной стороне улицы Брусиловского до улицы Кавказской; по нечетной стороне улицы Кавказская, включая дом № 41 по улицы Кавказская и дом № 11 по улицы Брусиловского, до улицы Тлендиева Нургисы; по нечетной стороне улицы Тлендиева Нургисы до северной границы общеобразовательной школы № 96; вдоль северной границы Общеобразовательной школы № 96 и дома № 13, № 14, № 9А, № 8Б микрорайона Тастак-2 до улицы Грановского; по четной стороне улицы Грановского до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до улицы Брусиловского.
Избирательный участок № 49
Границы: от проспекта Райымбека по нечетной стороне улицы Ислама Каримова до северной границы дома № 28 улицы Тургута Озала, вдоль северной границы дома № 28, № 47 улицы Тургута Озала на запад (северная сторона) до улицы Туркебаева; по нечетной стороне улицы Туркебаева до улицы Дуйсенова; по нечетной стороне улицы Дуйсенова до улицы Брусиловского; по четной стороне улицы Брусиловского до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до улицы Ислама Каримова, исключая дом № 59/87 по улице Туркебаева.
Избирательный участок № 50
Границы: от улицы Ислама Каримова по южной стороне проспекта Райымбека до улицы Аренского; по западной стороне улицы Аренского в южном направлении до границы дома № 23 по улице Розыбакиева, далее на юг вдоль западной стороны торгового павильона № 33/1, затем на восток до улицы Розыбакиева; по западной стороне улицы Розыбакиева в южном направлении до улицы Дуйсенова; по северной стороне улицы Дуйсенова в западном направлении до улицы Ислама Каримова; по восточной стороне улицы Ислама Каримова на север до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 51
Границы: от улицы Аренского по южной стороне проспекта Райымбека в восточном направлении до улицы Курильская; по западной стороне улицы Курильская в южном направлении, затем на восток по северной стороне улицы Курильская до улицы Ауэзова; по западной стороне улицы Ауэзова на юг до улицы Толе би; по северной стороне улицы Толе би в западном направлении до улицы Розыбакиева; по восточной стороне улицы Розыбакиева, затем поворачиваем на запад вдоль южной границы дома № 33/1 торгового павильона оптового рынка; далее на север вдоль восточной стороны дома № 33/1 торгового павильона до южного дома № 23; затем на запад до улицы Аренского; по восточной стороне улицы Аренского до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 52
Границы: от улицы Ислама Каримова по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Туркебаева; по четной стороне улицы Туркебаева до улицы Есенжанова; по улице Есенжанова на запад (северная сторона) до улицы Брусиловского; по улице Брусиловского на север (восточная сторона) включая дом № 163 до улицы Кулымбетова Узакбая; по улице Кулымбетова Узакбая на восток (южная сторона) до улицы Ислама Каримова; по нечетной стороне улицы Ислама Каримова до улицы Шакарима; по улице Шакарима на запад (северная сторона) до улицы Тургута Озала; по улице Тургута Озала западная сторона до проспекта Абая.
Избирательный участок № 53
Границы: от улицы Карасай батыра по нечетной стороне улицы Розыбакиева до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Тургута Озала; по четной стороне улицы Тургута Озала до улицы Шакарима; по улице Шакарима на восток (южная сторона) до улицы Ислама Каримова; по четной стороне улицы Ислама Каримова до улицы Карасай батыра; по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Розыбакиева.
Избирательный участок № 54
Границы: от улицы Розыбакиева по четной стороне улицы Жамбыла до проспекта Гагарина; по нечетной стороне проспекта Гагарина до улицы Шевченко; по четной стороне улицы Шевченко до улицы Айманова; по нечетной стороне улицы Айманова до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до проспекта Гагарина; по нечетной стороне проспекта Гагарина до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Розыбакиева; по четной стороне улицы Розыбакиева до улицы Жамбыла, включая дом № 100 по проспекту Гагарина и дом № 141 по проспекту Абая.
Избирательный участок № 55
Границы: от проспекта Гагарина по четной стороне улицы Курмангазы до улицы Клочкова; по нечетной стороне улице Клочкова до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до проспекта Гагарина; по четной стороне проспекта Гагарина до улицы Курмангазы, исключая дом № 100 по проспекту Гагарина и дом № 141 по проспекту Абая.
Избирательный участок № 56
Границы: от улицы Клочкова по четной стороне улицы Шевченко до улицы Ауэзова; по нечетной стороне улицы Ауэзова до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Клочкова; по четной стороне улицы Клочкова до улицы Шевченко, включая дома № 64/1, № 64/2, № 64/3, № 64/4, № 66/5 по улице Ауэзова, также дом № 164Г по улице Шевченко.
Избирательный участок № 57
Границы: от проспекта Гагарина по четной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Айманова; по нечетной стороне улицы Айманова до улицы Жамбыла; по четной стороне улицы Жамбыла до улицы Ауэзова; по нечетной стороне улицы Ауэзова до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до улицы Клочкова; по нечетной стороне улицы Клочкова до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до улицы Айманова; по четной стороне улицы Айманова до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до проспекта Гагарина; по четной стороне проспекта Гагарина до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 58
Границы: от улицы Розыбакиева по четной стороне улицы Карасай батыра до проспекта Гагарина; по нечетной стороне проспекта Гагарина до улицы Жамбыла; по нечетной стороне улицы Жамбыла до улицы Розыбакиева; по четной стороне улицы Розыбакиева до улицы Карасай батыра.
Избирательный участок № 59
Границы: от проспекта Гагарина по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Жарокова; по нечетной стороне улицы Жарокова до улицы Жамбыла; по нечетной стороне улицы Жамбыла до улицы Айманова; по четной стороне улицы Айманова до улицы Кабанбай батыра; по нечетной стороне улицы Кабанбай батыра до проспекта Гагарина; по четной стороне проспекта Гагарина до улицы Карасай батыра.
Избирательный участок № 60
Границы: от улицы Толе би по четной стороне улицы Розыбакиева в южном направлении до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра в западном направлении до улицы Ислама Каримова; по нечетной стороне улицы Ислама Каримова в южном направлении до улицы Кулымбетова Узакбая; по нечетной стороне улицы Кулымбетова Узакбая в западном направлении до улицы Тургута Озала; по четной стороне улицы Тургута Озала в северном направлении до переулка Туркебаева, по четной стороне переулка Туркебаева в западном направлении до улицы Туркебаева, по четной стороне улицы Туркебаева в северном направлении до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би в восточном направлении до улицы Розыбакиева.
Избирательный участок № 61
Границы: от улицы Розыбакиева по четной стороне улице Богенбай батыра до улицы Жарокова; по нечетной стороне улицы Жарокова до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Розыбакиева; по четной стороне улицы Розыбакиева до улицы Богенбай батыра, исключая дом № 300 по улице Богенбай батыра.
Избирательный участок № 62
Границы: от улицы Толе би по четной стороне улицы Розыбакиева до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до проспекта Гагарина; по нечетной стороне проспекта Гагарина до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Розыбакиева, включая дом № 300 по улице Богенбай батыра.
Избирательный участок № 63
Границы: от проспекта Гагарина по четной стороне улице Толе би до улицы Сыпатаева; по нечетной стороне улицы Сыпатаева до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Жарокова; по четной стороне улицы Жарокова до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до проспекта Гагарина; по четной стороне проспекта Гагарина до улицы Толе би.
Избирательный участок № 64
Границы: от улицы Ауэзова по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Текстильной; по нечетной стороне улицы Текстильная до улицы Кабанбай батыра; по четной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Нурмакова; по нечетной стороне улицы Нурмакова до улицы Жамбыла; по четной стороне улицы Жамбыла до улицы Манаса; по нечетной стороне улицы Манаса до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Ауэзова; по четной стороне улицы Ауэзова до улицы Карасай батыра, исключая дома № 64/1, № 64/2, № 64/3, № 64/4, № 66/5 по улице Ауэзова, также дом № 164Г по улице Шевченко.
Избирательный участок № 65
Границы: от улицы Муратбаева по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Манаса; по четной стороне улицы Манаса до улицы Шевченко; по четной стороне улицы Шевченко до улицы Байзакова; по четной стороне улицы Байзакова до улицы Жамбыла; по четной стороне улицы Жамбыла до улицы Муканова; по нечетной стороне улицы Муканова до улицы Курмангазы; по четной стороне улицы Курмангазы до улицы Муратбаева; по нечетной стороне улицы Муратбаева до проспекта Абая.
Избирательный участок № 66
Границы: от улицы Ударная по четной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Жумалиева; по нечетной стороне улицы Жумалиева до улицы Жамбыла; по нечетной стороне улицы Жамбыла до улицы Байзакова; по нечетной стороне улицы Байзакова до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до улицы Манаса; по четной стороне улицы Манаса до улицы Жамбыла; по четной стороне улицы Жамбыла до улицы Ударная; по четной стороне улицы Ударная до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 67
Границы: от улицы Сыпатаева по южной стороне улицы Толе би до улицы Нұрлы жол; по западной стороне улицы Нұрлы жол в южном направлении до улицы Карасай батыра; по южной стороне улицы Карасай батыра в западном направлении до улицы Ауэзова; по западной стороне улицы Ауэзова в южном направлении до улицы Жамбыла; по северной стороне улицы Жамбыла в западном направлении до улицы Жарокова; по восточной стороне улицы Жарокова на север до улицы Карасай батыра; по южной стороне улицы Карасай батыра в восточном направлении до улицы Сыпатаева; по восточной стороне улицы Сыпатаева на север до улицы Толе би.
Избирательный участок № 68
Границы: от улицы Текстильной по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Айтиева; по четной стороне улицы Айтиева до улицы Богенбай батыра; по четной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Нурмакова; по нечетной стороне улицы Нурмакова до улицы Карасай батыра; по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Байганина; по нечетной стороне улицы Байганина до улицы Кабанбай батыра; по четной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Ударная; по нечетной стороне улицы Ударная до улицы Жамбыла; по нечетной стороне улицы Жамбыла до улицы Нурмакова; по четной стороне улицы Нурмакова до улицы Кабанбай батыра; по нечетной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Текстильной; по четной стороне улицы Текстильной до улицы Карасай батыра.
Избирательный участок № 69

Шекаралары: Райымбек даңғылынан Брусиловский көшесінің тақ санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің тақ санды жағымен Кавказская көшесіндегі № 41 үйді және Брусиловский көшесіндегі № 11 үйді қоса Нұрғиса Тлендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесінің тақ санды жағымен № 96 жалпы білім беретін мектептің солтүстік шекарасына дейін; № 96 жалпы білім беретін мектептің және Тастақ-2 шағынауданындағы № 13, № 14, № 9А, № 8Б үйлер солтүстік шекарасының бойымен Грановский көшесіне дейін; Грановский көшесінің жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Брусиловский көшесіне дейін.
№ 49 сайлау учаскесі
Шекаралары: Райымбек даңғылынан Ислам Каримов көшесінің тақ санды жағымен Тұрғыт Озал көшесіндегі № 28 үйдің солтүстік шекарасына дейін; Тұрғыт Озал көшесіндегі № 28, № 47 үйлердің солтүстік шекарасы бойымен батысқа (солтүстік жағы) Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің тақ санды жағымен Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің тақ санды жағымен Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесінің жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Ислам Каримов көшесіне дейін, Түркебаев көшесіндегі № 59/87 үйді қоспағанда.
№ 50 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ислам Каримов көшесінен Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен Аренский көшесіне дейін; Аренский көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Розыбакиев көшесіндегі № 23 үйдің шекарасына дейін, одан әрі оңтүстікке қарай № 33/1 сауда павильонының батыс жағымен, содан кейін шығысқа қарай Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ислам Каримов көшесіне дейін; Ислам Каримов көшесінің шығыс жағымен солтүстікке қарай Райымбек даңғылына дейін.
№ 51 сайлау учаскесі
Шекаралары: Аренский көшесінен Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Курильская көшесіне дейін; Курильская көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта, содан кейін шығысқа қарай Курильская көшесінің солтүстік жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің батыс жағымен оңтүстікке қарай Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің шығыс жағымен көтерме сауда базарының сауда павильонының № 33/1 үйінің оңтүстік шекарасын бойлай батысқа бұрыламыз; одан әрі солтүстікке қарай сауда павильонының № 33/1 үйінің шығыс жағымен оңтүстік бағытта № 23 үйге дейін; содан кейін батысқа қарай Аренский көшесіне дейін; Аренский көшесінің шығыс жағымен Райымбек даңғылына дейін.
№ 52 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ислам Каримов көшесінен Абай даңғылының тақ санды жағымен Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің жұп санды жағымен Есенжанов көшесіне дейін; Есенжанов көшесінің батысқа қарай (солтүстік жағы) Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесінің солтүстікке қарай (шығыс жағы) № 163 үйді қоса Ұзақбай Құлымбетов көшесіне дейін; Ұзақбай Құлымбетов көшесінің шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Ислам Каримов көшесіне дейін; Ислам Каримов көшесінің тақ санды жағымен Шәкәрім көшесіне дейін, Шәкәрім көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Тұрғыт Озал көшесіне дейін; Тұрғыт Озал көшесінің батыс жағымен Абай даңғылына дейін.
№ 53 сайлау учаскесі
Шекаралары: Қарасай батыр көшесінен Розыбакиев көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Тұрғыт Озал көшесіне дейін; Тұрғыт Озал көшесінің жұп санды жағымен Шәкәрім көшесіне дейін, Шәкәрім көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Ислам Каримов көшесіне дейін; Ислам Каримов көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін.
№ 54 сайлау учаскесі
Шекаралары: Розыбакиев көшесінен Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Айманов көшесіне дейін; Айманов көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің жұп санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін, Гагарин даңғылындағы № 100 үйді және Абай даңғылындағы № 141 үйді қоса.
№ 55 сайлау учаскесі
Шекаралары: Гагарин даңғылынан Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Клочков көшесіне дейін; Клочков көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының жұп санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Гагарин даңғылы № 100 үйді және Абай даңғылындағы № 141 үйді қоспағанда.
№ 56 сайлау учаскесі
Шекаралары: Клочков көшесінен Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Клочков көшесіне дейін; Клочков көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін, Әуезов көшесіндегі № 64/1, № 64/2, № 64/3, № 64/4, № 66/5 үйлерді, сондай-ақ Шевченко көшесіндегі № 164Г үйді қоса.
№ 57 сайлау учаскесі
Шекаралары: Гагарин даңғылынан Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Айманов көшесіне дейін; Айманов көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Клочков көшесіне дейін; Клочков көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Айманов көшесіне дейін; Айманов көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 58 сайлау учаскесі
Шекаралары: Розыбакиев көшесінен Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін.
№ 59 сайлау учаскесі
Шекаралары: Гагарин даңғылынан Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Жароков көшесіне дейін: Жароков көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Айманов көшесіне дейін; Айманов көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін.
№ 60 сайлау учаскесі
Шекаралары: Төле би көшесінен Розыбакиев көшесінің жұп санды жағымен оңтүстік бағытта Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Ислам Каримов көшесіне дейін; Ислам Каримов көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Ұзақбай Құлымбетов көшесіне дейін; Ұзақбай Құлымбетов көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Тұрғыт Озал көшесіне дейін; Тұрғыт Озал көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Түркебаев тұйық көшесіне дейін, Түркебаев тұйық көшесінің жұп санды жағымен батыс бағытта Түркебаев көшесіне дейін, Түркебаев көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Розыбакиев көшесіне дейін.
№ 61 сайлау учаскесі
Шекаралары: Розыбакиев көшесінен Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Жароков көшесіне дейін; Жароков көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Бөгенбай батыр көшесіндегі № 300 үйді қоспағанда.
№ 62 сайлау учаскесі
Шекаралары: Төле би көшесінен Розыбакиев көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесіндегі № 300 үйді қоса.
№ 63 сайлау учаскесі
Шекаралары: Гагарин даңғылынан Төле би көшесінің жұп санды жағымен Сыпатаев көшесіне дейін; Сыпатаев көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Жароков көшесіне дейін; Жароков көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін.
№ 64 сайлау учаскесі
Шекаралары: Әуезов көшесінен Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Текстильная көшесіне дейін; Текстильная көшесінің тақ санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Нұрмақов көшесіне дейін; Нұрмақов көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Манас көшесіне дейін; Манас көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін, Әуезов көшесіндегі № 64/1, № 64/2, № 64/3, № 64/4, № 66/5 үйлерді, сондай-ақ Шевченко көшесіндегі № 164Г үйді қоспағанда.
№ 65 сайлау учаскесі
Шекаралары: Мұратбаев көшесінен Абай даңғылының тақ санды жағымен Манас көшесіне дейін; Манас көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Байзақов көшесіне дейін; Байзақов көшесінің жұп санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін.
№ 66 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ударная көшесінен Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Жұмалиев көшесіне дейін; Жұмалиев көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Байзақов көшесіне дейін; Байзақов көшесінің тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Манас көшесіне дейін; Манас көшесінің жұп санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Ударная көшесіне дейін; Ударная көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 67 сайлау учаскесі
Шекаралары: Сыпатаев көшесінен Төле би көшесінің оңтүстік жағымен Нұрлы жол көшесіне дейін; Нұрлы жол көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Жароков көшесіне дейін; Жароков көшесінің шығыс жағымен солтүстікке қарай Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Сыпатаев көшесіне дейін; Сыпатаев көшесінің шығыс жағымен солтүстікке қарай Төле би көшесіне дейін.
№ 68 сайлау учаскесі
Шекаралары: Текстильная көшесінен Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Әйтиев көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Нұрмақов көшесіне дейін; Нұрмақов көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Байғанин көшесіне дейін; Байғанин көшесінің тақ санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Ударная көшесіне дейін; Ударная көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Нұрмақов көшесіне дейін; Нұрмақов көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Текстильная көшесіне дейін; Текстильная көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін.
№ 69 сайлау учаскесі

Границы: от улицы Ауэзова по четной стороне улицы Казыбек би до улицы Айтиева; по нечетной стороне улицы Айтиева до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Нурмакова; по нечетной стороне улицы Нурмакова до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Айтиева; по нечетной стороне улицы Айтиева до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Нұрлы жол; по четной стороне улицы Нұрлы жол до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Ауэзова; по четной стороне улицы Ауэзова до улицы Казыбек би, включая дом № 9 по улице Айтиева и дом № 10, № 12 по улице Ауэзова.
Избирательный участок № 70
Границы: от улицы Нурмакова по четной стороне улицы Толе би до улицы Чокина; по нечетной стороне улицы Чокина до улицы Богенбай батыра; по четной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Жумалиева; по нечетной стороне улицы Жумалиева до улицы Кабанбай батыра; по нечетной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Байганина; по четной стороне улицы Байганина до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Нурмакова; по четной стороне улицы Нурмакова до улицы Толе би, исключая дома № 128, № 153 по улице Карасай батыра.
Избирательный участок № 71
Границы: от улицы Розыбакиева по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Брусиловского; по четной стороне улицы Брусиловского до улицы Артема; по четной стороне улицы Артема до улицы Аносова; по четной стороне улицы Аносова до улицы Дуйсенова; по четной стороне улицы Дуйсенова до улицы Розыбакиева; по нечетной стороне улицы Розыбакиева до улицы Толе би.
Избирательный участок № 72
Границы: от улицы Ауэзова по четной стороне улицы Гоголя до улицы Исаева; по нечетной стороне улицы Исаева до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Айтиева; по четной стороне улицы Айтиева до улицы Казыбек би; по нечетной стороне улицы Казыбек би до улицы Ауэзова; по четной стороне улицы Ауэзова до улицы Гоголя, исключая дома № 29, № 55/170 по улице Исаева, также исключая дом № 9 по улице Айтиева и дома № 10, № 12 по улице Ауэзова.
Избирательный участок № 73
Границы: от улицы Исаева по четной стороне улицы Гоголя до улицы Байзакова; по нечетной стороне улицы Байзакова до улицы Казбек би; по нечетной стороне улицы Казбек би до улицы Чокина; по нечетной стороне улицы Чокина до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Исаева; по четной стороне улицы Исаева до улицы Гоголя, включая дома № 29, № 55/170 по улице Исаева.
Избирательный участок № 74
Границы: от западного берега реки Есентай по нечетной стороне улицы Гоголя до улицы Ауэзова; по четной стороне улицы Ауэзова на север через промышленную зону до улицы Курильской, включая четные и нечетные дома, до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до западного берега реки Есентай; по западному берегу реки Есентай до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 75
Границы: от улицы Байтурсынулы Ахмета по четной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Масанчи; по нечетной стороне улицы Масанчи до улицы Курмангазы; по четной стороне улицы Курмангазы до проспекта Сейфуллина; по нечетной стороне проспекта Сейфуллина до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Шагабутдинова; по четной стороне улицы Шагабутдинова до улицы Курмангазы; по четной стороне улицы Курмангазы до улицы Байтурсынулы Ахмета; по четной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 76
Центр: город Алматы, проспект Абая, 91, Акционерное общество "Казахстанский научно-исследовательский институт онкологии и радиологии".
Избирательный участок № 78
Центр: город Алматы, улица Амангельды, 88, Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский научно-практический центр психического здоровья" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан.
Избирательный участок № 79
Границы: от улицы Муканова по четной стороне улицы Шевченко до улицы Шарипова Ади; по нечетной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до улицы Шагабутдинова; по нечетной стороне улицы Шагабутдинова до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Муратбаева; по четной стороне улицы Муратбаева до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до улицы Муканова; по четной стороне улицы Муканова до улицы Шевченко.
Избирательный участок № 80
Границы: от улицы Шарипова Ади по четной стороне улицы Шевченко до улицы Байтурсынулы Ахмета; по нечетной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до улицы Шарипова Ади; по четной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Шевченко.
Избирательный участок № 81

Шекаралары: Әуезов көшесінен Қазыбек би көшесінің жұп санды жағымен Әйтиев көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Нұрмақов көшесіне дейін; Нұрмақов көшесінің тақ санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Әйтиев көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Нұрлы жол көшесіне дейін; Нұрлы жол көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің № 9 үйді және Әуезов көшесіндегі № 10, № 12 үйлерді қоса.
№ 70 сайлау учаскесі
Шекаралары: Нұрмақов көшесінен Төле би көшесінің жұп санды жағымен Шөкин көшесіне дейін; Шөкин көшесінің тақ санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Жұмалиев көшесіне дейін; Жұмалиев көшесінің тақ санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Байғанин көшесіне дейін; Байғанин көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Нұрмақов көшесіне дейін; Нұрмақов көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін, Қарасай батыр көшесіндегі № 128, № 153 үйлерді қоспағанда.
№ 71 сайлау учаскесі
Шекаралары: Розыбакиев көшесінен Төле би көшесінің тақ санды жағымен Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесінің жұп санды жағымен Артем көшесіне дейін; Артем көшесінің жұп санды жағымен Аносов көшесіне дейін; Аносов көшесінің жұп санды жағымен Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің жұп санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін.
№ 72 сайлау учаскесі
Шекаралары: Әуезов көшесінен Гоголь көшесінің жұп санды жағымен Исаев көшесіне дейін; Исаев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Әйтиев көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің жұп санды жағымен Гоголь көшесіне дейін, Исаев көшесіндегі № 29, № 55/170 үйлерді, сондай-ақ Әйтиев көшесінің № 9 және Әуезов көшесіндегі № 10, № 12 үйді қоспағанда.
№ 73 сайлау учаскесі
Шекаралары: Исаев көшесінен Гоголь көшесінің жұп санды жағымен Байзақов көшесіне дейін; Байзақов көшесінің тақ санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Шөкин көшесіне дейін; Шөкин көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Исаев көшесіне дейін; Исаев көшесінің жұп санды жағымен Гоголь көшесіне дейін; Исаев көшесіндегі, № 29, № 55/170 үйлерін қоса.
№ 74 сайлау учаскесі
Шекаралары: Есентай өзенінің батыс жағалауынан Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің жұп санды жағымен өнеркәсіп аймағы арқылы солтүстікке қарай Курильский көшесімен жұп және тақ санды үйлерді қоса Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Есентай өзенінің батыс жағалауына дейін; Есентай өзенінің батыс жағалауымен Гоголь көшесіне дейін.
№ 75 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ахмет Байтұрсынұлы көшесінен Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Масанчи көшесіне дейін; Масанчи көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Шагабутдинов көшесіне дейін; Шагабутдинов көшесінің жұп санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 76 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 91, "Қазақ онкология және радиология ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы.
№ 78 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Амангелді көшесі, 88, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Республикалық психикалық денсаулық ғылыми-практикалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорын.
№ 79 сайлау учаскесі
Шекаралары: Мұқанов көшесінен Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Әди Шәріпов көшесіне дейін; Әди Шәріпов көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Шагабутдинов көшесіне дейін; Шагабутдинов көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің жұп санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін.
№ 80 сайлау учаскесі
Шекаралары: Әди Шәріпов көшесінен Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Әди Шәріпов көшесіне дейін; Әди Шәріпов көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін.
№ 81 сайлау учаскесі

Границы: от улицы Байзакова по четной стороне улицы Толе би до улицы Муканова; по нечетной стороне улицы Муканова до улицы Жамбыла; по нечетной стороне улицы Жамбыла до улицы Жумалиева; по четной стороне улицы Жумалиева до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Байзакова; по четной стороне улицы Байзакова до улицы Толе би, включая дома № 128, № 153 по улице Карасай батыра.
Избирательный участок № 82
Границы: от улицы Муканова по четной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Шагабутдинова; по нечетной стороне улицы Шагабутдинова до улицы Жамбыла; по нечетной стороне улицы Жамбыла до улицы Муратбаева; по нечетной стороне улицы Муратбаева до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до улицы Муканова; по четной стороне улицы Муканова до улицы Богенбай батыра.
Избирательный участок № 83
Границы: от улицы Шагабутдинова по четной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Байтурсынулы Ахмета; по нечетной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до улицы Муратбаева; по четной стороне улицы Муратбаева до улицы Жамбыла; по четной стороне улицы Жамбыла до улицы Шагабутдинова; по четной стороне улицы Шагабутдинова до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 84
Границы: от улицы Шевченко по нечетной стороне улицы Мауленова до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до улицы Масанчи; по четной стороне улицы Масанчи до улицы Жамбыла; по четной стороне улицы Жамбыла до проспекта Сейфуллина; по нечетной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Шевченко; по четной стороне улицы Шевченко до улицы Мауленова, включая общежития Казахского академия транспорта и коммуникаций имени Мухамеджан Тынышпаева расположенное по улице Мауленова, № 108-а, № 110, №112.
Избирательный участок № 85
Границы: от улицы Байтурсынулы Ахмета по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Досмухамедова Халела; по нечетной стороне улицы Досмухамедова Халела до улицы Кабанбай батыра; по нечетной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Шагабутдинова; по четной стороне улицы Шагабутдинова до улицы Богенбай батыра; по четной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Досмухамедова Халела; по четной стороне улицы Досмухамедова Халела до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Байтурсынулы Ахмета; по нечетной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Карасай батыра.
Избирательный участок № 86
Границы: от улицы Байтурсынулы Ахмета по четной стороне улицы Толе би до проспекта Сейфуллина; по нечетной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Кабанбай батыра; по нечетной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Досмухамедова Халела; по четной стороне улицы Досмухамедова Халела до улицы Карасай батыра; по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Байтурсынулы Ахмета; по четной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Толе би.
Избирательный участок № 87
Границы: от улицы Чокина по четной стороне улицы Казыбек би до улицы Кожамкулова; по нечетной стороне улицы Кожамкулова до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Байзакова; по нечетной стороне улицы Байзакова до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Чокина; по четной стороне улицы Чокина до улицы Казыбек би.
Избирательный участок № 88
Границы: от улицы Муратбаева по четной стороне улицы Айтеке би до улицы Шарипова Ади; по нечетной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Казыбек би; по четной стороне улицы Казыбек би до улицы Досмухамедова Халела; по нечетной стороне улицы Досмухамедова Халела до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Муканова; по четной стороне улицы Муканова до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Муратбаева; по четной стороне улицы Муратбаева до улицы Айтеке би.
Избирательный участок № 89
Границы: от улицы Жумалиева по четной стороне улицы Айтеке би до улицы Муратбаева; по нечетной стороне улицы Муратбаева до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Кожамкулова; по четной стороне улицы Кожамкулова до улицы Казыбек би; по нечетной стороне улицы Казыбек би до улицы Жумалиева; по четной стороне улицы Жумалиева до улицы Айтеке би.
Избирательный участок № 90
Границы: от проспекта Сейфуллина по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Наурызбай батыра; по нечетной стороне улицы Наурызбай батыра до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до проспекта Сейфуллина; по четной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Курмангазы; по четной стороне улицы Курмангазы до улицы Мауленова; по четной стороне улицы Мауленова до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до проспекта Сейфуллина; по четной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Жамбыла; по нечетной стороне улицы Жамбыла до улицы Масанчи; по четной стороне улицы Масанчи до улицы Кабанбай батыра; по четной стороне улицы Кабанбай батыра до проспекта Сейфуллина; по четной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Карасай батыра, исключая общежития Казахской академии транспорта и коммуникации имени Мухамеджан Тынышпаева расположенное по улице Мауленова, № 108-а, № 110, № 112.
Избирательный участок № 91
Границы: от улицы Наурызбай батыра по четной стороне улицы Карасай батыра до проспекта Абылай хана; по нечетной стороне проспекта Абылай хана до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до улицы Желтоксан; по нечетной стороне улицы Желтоксан до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Карасай батыра.
Избирательный участок № 92
Центр: город Алматы, улица Карасай батыра,70, Государственное учреждение "Следственный изолятор Департамента комитета национальной безопасности Республики Казахстан по городу Алматы".
Избирательный участок № 93

Шекаралары: Байзақов көшесінен Төле би көшесінің жұп санды жағымен Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Жұмалиев көшесіне дейін; Жұмалиев көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Байзақов көшесіне дейін; Байзақов көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін, Қарасай батыр көшесіндегі № 128, № 153 үйлерді қоса.
№ 82 сайлау учаскесі
Шекаралары: Мұқанов көшесінен Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Шагабутдинов көшесіне дейін; Шагабутдинов көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін.
№ 83 сайлау учаскесі
Шекаралары: Шагабутдинов көшесінен Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің жұп санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Шагабутдинов көшесіне дейін; Шагабутдинов көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 84 сайлау учаскесі
Шекаралары: Шевченко көшесінен Мәуленов көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Масанчи көшесіне дейін; Масанчи көшесінің жұп санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Мәуленов көшесіне дейін; Мәуленов көшесіндегі № 108-а, № 110, № 112 орналасқан Мұхамеджан Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясы жатақханаларын қоса.
№ 85 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ахмет Байтұрсынұлы көшесінен Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Халел Досмұхамедов көшесіне дейін; Халел Досмұхамедов көшесінің тақ санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Шагабутдинов көшесіне дейін; Шагабутдинов көшесінің жұп жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Халел Досмұхамедов көшесіне дейін; Халел Досмұхамедов көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін.
№ 86 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ахмет Байтұрсынұлы көшесінен Төле би көшесінің жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының тақ санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Халел Досмұхамедов көшесіне дейін; Халел Досмұхамедов көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін.
№ 87 сайлау учаскесі
Шекаралары: Шөкин көшесінен Қазыбек би көшесінің жұп санды жағымен Қожамқұлов көшесіне дейін; Қожамқұлов көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Байзақов көшесіне дейін; Байзақов көшесінің тақ санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Шөкин көшесіне дейін; Шөкин көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін.
№ 88 сайлау учаскесі
Шекаралары: Мұратбаев көшесінен Әйтеке би көшесінің жұп санды жағымен Әди Шәріпов көшесіне дейін; Әди Шәріпов көшесінің тақ сан жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің жұп сан жағымен Халел Досмұхамедов көшесіне дейін; Халел Досмұхамедов көшесінің тақ санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің жұп санды жағымен Әйтеке би көшесіне дейін.
№ 89 сайлау учаскесі
Шекаралары: Жұмалиев көшесінен Әйтеке би көшесінің жұп санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Қожамқұлов көшесіне дейін; Қожамқұлов көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Жұмалиев көшесіне дейін; Жұмалиев көшесінің жұп санды жағымен Әйтеке би көшесіне дейін.
№ 90 сайлау учаскесі
Шекаралары: Сейфуллин даңғылынан Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп жағымен Мауленов көшесіне дейін; Мауленов көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Масанчи көшесіне дейін; Масанчи көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Мауленов көшесіндегі, № 108-а, № 110, № 112 орналасқан Мұхамеджан Тынышбаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясы жатақханаларын қоспағанда.
№ 91 сайлау учаскесі
Шекаралары: Наурызбай батыр көшесінен Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Желтоқсан көшесіне дейін; Желтоқсан көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Наурызбай көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін.
№ 92 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасай батыр көшесі, 70, "Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік комитетінің Алматы қаласы бойынша Департаментінің тергеу изоляторы" мемлекеттік мекемесі.
№ 93 сайлау учаскесі

Границы: от улицы Наурызбай батыра по четной стороне улицы Казыбек би до проспекта Абылай хана; по нечетной стороне проспекта Абылай хана до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до проспекта Сейфуллина; по четной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Казыбек би, включая дом № 73/71 по улице Толе би.
Избирательный участок № 94
Центр: город Алматы, проспект Сейфуллина, 492, Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом №1" управления здравоохранения города Алматы.
Избирательный участок № 95
Границы: от улицы Шарипова Ади по четной стороне улицы Айтеке би до улицы Наурызбай батыра; по нечетной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Досмухамедова Халела; по четной стороне улицы Досмухамедова Халела до улицы Казыбек би; по нечетной стороне улицы Казыбек би до улицы Шарипова Ади; по четной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Айтеке би, исключая дом № 73/71 по улице Толе би.
Избирательный участок № 96
Центр: город Алматы, улица Казыбек би, 96, Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница скорой неотложной помощи" управления здравоохранения города Алматы.
Избирательный участок № 97
Центр: город Алматы, улица Толе би, 93Б, Государственное коммунальное предприятие "Городской кардиологический центр" на праве хозяйственного ведения управления здравоохранения города Алматы.
Избирательный участок № 98
Центр: город Алматы, улица Толе би, 95-а, Акционерное общество "Казахский ордена "Знак Почета" научно-исследовательский институт глазных болезней".
Избирательный участок № 99
Центр: город Алматы, улица Айтеке би, 120, Акционерное общество "Научно-исследовательский институт кардиологии и внутренних болезней".
Избирательный участок № 100
Центр: город Алматы, улица Айтеке би,116, Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской ревматологический центр" управления здравоохранения города Алматы.
Избирательный участок № 101
Границы: от улицы Байзакова по четной стороне улицы Гоголя до улицы Шарипова Ади; по нечетной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Айтеке би; по нечетной стороне улицы Айтеке би до улицы Жумалиева; по нечетной стороне улицы Жумалиева до улицы Казыбек би; по нечетной стороне улицы Казыбек би до улицы Байзакова; по четной стороне улицы Байзакова до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 102

Шекаралары: Наурызбай батыр көшесінен Қазыбек би көшесінің жұп санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін, Төле би көшесіндегі № 73/71 үйді қоса.
№ 94 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сейфуллин даңғылы, 492, Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 қалалық перзентхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын.
№ 95 сайлау учаскесі
Шекаралары: Әди Шәріпов көшесінен Әйтеке би көшесінің жұп санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Халел Досмұхамедов көшесіне дейін; Халел Досмұхамедов көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Әди Шәріпов көшесіне дейін; Әди Шәріпов жұп санды жағымен Әйтеке би көшесіне дейін; Төле би көшесіндегі № 73/71 үйді қоспағанда.
№ 96 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қазыбек би көшесі, 96, Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық шұғыл көмек көрсету ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны.
№ 97 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Төле би көшесі, 93Б, Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық кардиологиялық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны.
№ 98 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Төле би көшесі, 95-а, "Құрмет Белгісі" орденді Қазақ көз аурулары ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы.
№ 99 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйтеке би көшесі, 120, "Кардиология және ішкі аурулар ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы.
№ 100 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйтеке би көшесі, 116, Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық ревматологиялық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны.
№ 101 сайлау учаскесі
Шекаралары: Байзақов көшесінен Гоголь көшесінің жұп санды жағымен Әди Шәріпов көшесіне дейін; Әди Шәріпов көшесінің тақ санды жағымен Әйтеке би көшесіне дейін; Әйтеке би көшесінің тақ санды жағымен Жұмалиев көшесіне дейін; Жұмалиев көшесінің тақ санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Байзақов көшесіне дейін; Байзақов көшесінің жұп санды жағымен Гоголь көшесіне дейін.
№ 102 сайлау учаскесі

Границы: от улицы Шарипова Ади, по четной стороне улицы Гоголя до проспекта Сейфуллина; по нечетной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Айтеке би; по нечетной стороне улицы Айтеке би до улицы Шарипова Ади; по четной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Гоголя, исключая дом № 511/112 по проспекту Сейфуллина.
Избирательный участок № 103
Границы: от улицы Муратбаева по нечетной стороне улицы Гоголя в западном направлении до восточного берега реки Есентай; вдоль восточного берега реки Есентай в северном направлении до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека в северо-восточном направлении до улицы Муратбаева; по нечетной стороне улицы Муратбаева в южном направлении до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 104
Границы: от улицы Шарипова Ади по нечетной стороне улицы Гоголя до улицы Муратбаева; по четной стороне улицы Муратбаева до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева до улицы Байтурсынулы Ахмета; по нечетной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до проспекта Жибек жолы; по нечетной стороне проспекта Жибек жолы до улицы Шарипова Ади; по нечетной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 105
Границы: от улицы Байтурсынулы Ахмета по нечетной стороне улицы Гоголя до улицы Шарипова Ади; по четной стороне улицы Шарипова Ади до проспекта Жибек жолы; по четной стороне проспекта Жибек жолы до улицы Байтурсынулы Ахмета; по нечетной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 106
Границы: от улицы Наурызбай батыра по нечетной стороне улицы Гоголя в западном направлении до улицы Байтурсынулы Ахмета; по четной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета в северном направлении до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева в восточном направлении до улицы Масанчи; по нечетной стороне улицы Масанчи в южном направлении, исключая дома № 3, № 5 улицы Масанчи, дома № 4, № 6, № 8 улицы Кашгарская и дом № 156 улицы Макатаева до проспекта Жибек жолы; по четной стороне проспекта Жибек жолы в восточном направлении до улицы Наурызбай батыра; по нечетной стороне улицы Наурызбай батыра в южном направлении до улицы Гоголя, исключая территорию Республиканского государственного учреждения "Воинская часть 5571 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Избирательный участок № 107
Центр: город Алматы, улица Гоголя, дом 139/15, Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 5571 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Избирательный участок № 108

Шекаралары: Әди Шәріпов көшесінен Гоголь көшесінің жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының тақ санды жағымен Әйтеке би көшесіне дейін; Әйтеке би көшесінің тақ санды жағымен Әди Шәріпов көшесіне дейін; Әди Шәріпов көшесінің жұп санды жағымен Гоголь көшесіне дейін, Сейфуллин даңғылындағы № 511/112 үйді қоспағанда.
№ 103 сайлау учаскесі
Шекаралары: Мұратбаев көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Есентай өзенінің шығыс жағалауына дейін; Есентай өзенінің шығыс бойымен солтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен солтүстік-шығыс бағытта Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Гоголь көшесіне дейін.
№ 104 сайлау учаскесі
Шекаралары: Әди Шәріпов көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің жұп санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің тақ санды жағымен Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылының тақ санды жағымен Әди Шәріпов көшесіне дейін; Әди Шәріпов көшесінің тақ санды жағымен Гоголь көшесіне дейін.
№ 105 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ахмет Байтұрсынұлы көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Әди Шәріпов көшесіне дейін; Әди Шәріпов көшесінің жұп санды жағымен Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылының жұп санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің тақ санды жағымен Гоголь көшесіне дейін.
№ 106 сайлау учаскесі
Шекаралары: Наурызбай батыр көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Масанчи көшесіне дейін; Масанчи көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта, Масанчи көшесіндегі № 3, № 5 үйлерді, Кашгарская көшесіндегі № 4, № 6, № 8 үйлерді және Мақатаев көшесіндегі № 156 үйді қоспағанда Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылының жұп санды жағымен шығыс бағытта Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Гоголь көшесіне дейін; "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5571 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің аумағын қоспағанда.
№ 107 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гоголь көшесі, 139/15, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5571 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 108 сайлау учаскесі

Границы: от улицы Чайковского по нечетной стороне проспекта Жибек жолы в западном направлении до улицы Масанчи; по четной стороне улицы Масанчи в северном направлении до улицы Макатаева включая дома № 3, № 5 улицы Масанчи и дома № 4, № 6, № 8 улицы Кашгарская; по четной стороне улицы Макатаева в восточном направлении до улицы Чайковского; по нечетной стороне улицы Чайковского в южном направлении до проспекта Жибек жолы.
Избирательный участок № 109
Границы: от проспекта Райымбека по улице Кашгарская в южном направлении до улицы Макатаева; по улице Макатаева в западном направлении исключая дома № 127/11, № 131 Корпус 8, 131 Корпус 7, 131 Корпус 6, 131 Корпус 5, 131 Корпус 4, 131 Корпус 3, 131 Корпус 2, 131 Корпус 1 до улицы Муратбаева; по улице Муратбаева в северном направлении до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека в восточном направлении до улицы Кашгарская.
Избирательный участок № 110
Границы: от улицы Желтоксан по четной стороне улицы Шевченко до проспекта Абылай хана; по нечетной стороне проспекта Абылай хана до улицы Курмангазы; по четной стороне улицы Курмангазы до проспекта Нұрсұлтан Назарбаева; по нечетной стороне проспекта Нұрсұлтан Назарбаева до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Курмангазы; по четной стороне улицы Курмангазы до улицы Желтоксан; по четной стороне улицы Желтоксан до улицы Шевченко.
Избирательный участок № 111
Границы: от проспекта Абылай хана по четной стороне улицы Казыбек би до проспекта Нұрсұлтан Назарбаева; по нечетной стороне проспекта Нұрсұлтан Назарбаева до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до проспекта Абылай хана; по четной стороне проспекта Абылай хана до улицы Казыбек би.
Избирательный участок № 112
Центр: город Алматы, улица Панфилова, 139, Акционерное общество "Центральная клиническая больница".
Избирательный участок № 113
Границы: от проспекта Сейфуллина по четной стороне улицы Гоголя до проспекта Нұрсұлтан Назарбаева; по нечетной стороне проспекта Нұрсұлтан Назарбаева до улицы Казыбек би; по нечетной стороне улицы Казыбек би до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Айтеке би; по нечетной стороне улицы Айтеке би до проспекта Сейфуллина; по четной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Гоголя, включая дом № 511/112 по проспекту Сейфуллина.
Избирательный участок № 114
Границы: от проспекта Нұрсұлтан Назарбаева по нечетной стороне улицы Гоголя в западном направлении до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра в северном направлении до проспекта Жибек жолы; по четной стороне проспекта Жибек жолы в восточном направлении до улицы Чайковского; по четной стороне улицы Чайковского в северном направлении до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева в восточном направлении до проспекта Абылай хана; по нечетной стороне проспекта Абылай хана в южном направлении до улицы Алимжанова; по четной стороне улицы Алимжанова в восточном направлении включая дом № 61 улицы Алимжанова и дом № 82 улицы Макатаева до проспекта Нұрсұлтан Назарбаева; по нечетной стороне проспекта Нұрсұлтан Назарбаева в южном направлении до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 115

Шекаралары: Чайковский көшесінен Жібек жолы даңғылының тақ санды жағымен батыс бағытта Масанчи көшесіне дейін; Масанчи көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Масанчи көшесіндегі № 3, № 5 үйлерді және Кашгарская көшесіндегі № 4, № 6, № 8 үйлерді қоса алғанда Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесі жұп санды жағымен шығыс бағытта Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Жібек жолы даңғылына дейін.
№ 109 сайлау учаскесі
Шекаралары: Райымбек даңғылынан Кашгарская көшесімен оңтүстік бағытта Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батыс бағытта № 127/11, № 131 корпус 8, 131 Корпус 7, 131 Корпус 6, 131 Корпус 5, 131 корпус 4, 131 Корпус 3, 131 корпус 2, 131 корпус 1 үйлерді қоспағанда Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесімен солтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен шығыс бағытта Кашгарская көшесіне дейін.
№ 110 сайлау учаскесі
Шекаралары: Желтоқсан көшесінен Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Желтоқсан көшесіне дейін; Желтоқсан көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін.
№ 111 сайлау учаскесі
Шекаралары: Абылай хан даңғылынан Қазыбек би көшесінің жұп санды жағымен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін.
№ 112 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Панфилов көшесі, 139, "Орталық клиникалық ауруханасы" акционерлік қоғамы.
№ 113 сайлау учаскесі
Шекаралары: Сейфуллин даңғылынан Гоголь көшесінің жұп санды жағымен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының тақ санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Әйтеке би көшесіне дейін; Әйтеке би көшесінің тақ санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп санды жағымен Гоголь көшесіне дейін, Сейфуллин даңғылындағы № 511/112 үйді қоса.
№ 114 сайлау учаскесі
Шекаралары: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан Гоголь көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылының жұп санды жағымен шығыс бағытта Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Әлімжанов көшесіне дейін; Әлімжанов көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Әлімжанов көшесіндегі № 61 үйді және Мақатаев көшесіндегі № 82 үйді қоса алғанда Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының тақ санды жағы бойынша оңтүстік бағытта Гоголь көшесіне дейін.
№ 115 сайлау учаскесі

Границы: от проспекта Райымбека по проспекту Сейфуллина в южном направлении до улицы Маметова; по улице Маметова в восточном направлении до улицы Наурызбай батыра; по улице Наурызбай батыра в южном направлении до улицы Молдагуловой; по улице Молдагуловой в восточном направлении до улицы Чайковского; по улице Чайковского в южном направлении до улицы Макатаева; по улице Макатаева в западном направлении до улицы Кашгарская; по улице Кашгарская в северном направлении включая дома № 127/11, № 131 Корпус 8, 131 Корпус 7, 131 Корпус 6, 131 Корпус 5, 131 Корпус 4, 131 Корпус 3, 131 Корпус 2, 131 Корпус 1 по улице Макатаева до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека в восточном направлении до проспекта Сейфуллина.
Избирательный участок № 116
Центр: город Алматы, улица Торекулова, 73, Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской центр репродукции человека" управления здравоохранения города Алматы
Избирательный участок № 118
Границы: от проспекта Абылай хана по нечетной стороне улицы Макатаева до улицы Чайковского; по четной стороне улицы Чайковского, исключая научный центр хирургии имени Сызганова, до улицы Молдагуловой; по нечетной стороне улицы Молдагуловой до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Маметовой; по нечетной стороне улицы Маметовой до проспекта Сейфуллина; по четной стороне проспекта Сейфуллина до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до улицы Чайковского; по нечетной стороне улицы Чайковского до улицы Маметовой; по четной стороне улицы Маметовой до проспекта Абылай хана; по нечетной стороне проспекта Абылай хана до улицы Макатаева.
Избирательный участок № 119
Центр: город Алматы, улица Желтоксан, 62, Акционерное общество "Национальный научный центр хирургии имени А.Н.Сызганова".
Избирательный участок № 120
Границы: от проспекта Нұрсұлтан Назарбаева по нечетной стороне улицы Алимжанова в западном направлении, исключая дом № 61 улицы Алимжанова и дом № 82 улицы Макатаева до проспекта Абылай хана; по четной стороне проспекта Абылай хана в северном направлении до улицы Маметовой; по четной стороне улицы Маметовой в восточном направлении до проспекта Нұрсұлтан Назарбаева; по нечетной стороне проспекта Нұрсұлтан Назарбаева в южном направлении до улицы Алимжанова.
Избирательный участок № 121
Границы: от проспекта Абылай хана по нечетной стороне улицы Маметовой до улицы Чайковского; по четной стороне улицы Чайковского до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до проспекта Абылай хана; по нечетной стороне проспекта Абылай хана до улицы Маметовой.
Избирательный участок № 122
Границы: от проспекта Нұрсұлтан Назарбаева по нечетной стороне улицы Маметовой до проспекта Абылай хана; по четной стороне проспекта Абылай хана до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до проспекта Нұрсұлтан Назарбаева; по нечетной стороне проспекта Нұрсұлтан Назарбаева до улицы Маметовой.
Избирательный участок № 630
Центр: город Алматы, улица Масанчи 57 А, Изолятор временного содержания Департамента полиции города Алматы.

Шекаралары: Райымбек даңғылынан Сейфуллин даңғылымен оңтүстік бағытта Мәметов көшесіне дейін; Мәметов көшесімен шығыс бағытта Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесімен оңтүстік бағытта Молдағұлова көшесіне дейін; Молдағұлова көшесімен шығыс бағытта Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесімен оңтүстік бағытта Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батыс бағытта Кашгарская көшесіне дейін; Кашгарская көшесі бойынша солтүстік бағытта Мақатаев көшесіндегі № 127/11, 131 корпус 8, 131 Корпус 7, 131 Корпус 6, 131 Корпус 5, 131 Корпус 4, 131 Корпус 3, 131 корпус 2, 131 корпус 1 үйлерді қоса алғанда Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен шығыс бағытта Сейфуллин даңғылына дейін.
№ 116 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Төреқұлов көшесі, 73, Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық адам ұрпағын өрбіту орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№ 118 сайлау учаскесі
Шекаралары: Абылай хан даңғылынан Мақатаев көшесінің тақ санды жағымен Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің жұп санды жағымен, Сызғанов атындағы хирургия ғылыми орталығын қоспағанда, Молдағұлова көшесіне дейін; Молдағұлова көшесінің тақ санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Мәметова көшесіне дейін; Мәметова көшесінің тақ санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің тақ санды жағымен Мәметова көшесіне дейін; Мәметова көшесінің жұп санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының тақ санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін.
№ 119 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Желтоқсан көшесі, 62, "А.Н. Сызғанов атындағы Ұлттық ғылыми хирургия орталығы" акционерлік қоғамы.
№ 120 сайлау учаскесі
Шекаралары: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан Әлімжанов көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Әлімжанов көшесіндегі № 61 үйді және Мақатаев көшесіндегі № 82 үйді қоспағанда Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының жұп санды жағымен солтүстік бағытта Мәметова көшесіне дейін; Мәметова көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Әлімжанов көшесіне дейін.
№ 121 сайлау учаскесі
Шекаралары: Абылай хан даңғылынан Мәметова көшесінің тақ санды жағымен Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының тақ санды жағымен Мәметова көшесіне дейін.
№ 122 сайлау учаскесі
Шекаралары: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан Мәметова көшесінің тақ санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының тақ санды жағымен Мәметова көшесіне дейін.
№ 630 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Масанчи көшесі, 57 А, Алматы қаласы Полиция департаментінің уақытша ұстау изоляторы.