О внесении изменений в решение акима Медеуского района города Алматы от 24 декабря 2019 года № 06-01/05 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы"
Решение акима Медеуского района города Алматы от 1 июня 2022 года № 06-01/01. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 2 июня 2022 года № 28331
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Медеуского района города Алматы от 24 декабря 2019 года № 06-01/05 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1602) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
избирательный участок № 385 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 385
Центр: город Алматы, проспект Достык, 105.
Товарищество с ограниченной ответственностью "К Management" гостиница "Премьер Алатау".
Границы: от проспекта Достык по улице Хаджи Мукана на запад (северная сторона) до улицы Сапар Байжанова; по улице Сапар Байжанова на юг (западная сторона) до южной границы территории Государственного учреждения "Региональный военный госпиталь с поликлиникой Комитета национальной безопасности Республики Казахстан города Алматы"; вдоль южной границы территории Государственного учреждения "Региональный военный госпиталь с поликлиникой Комитета национальной безопасности Республики Казахстан города Алматы" на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Хаджи Мукана; по улице Хаджи Мукана на восток (южная сторона) до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на север (восточная сторона) до южной границы территории дома № 22 микрорайона Самал–3; по южной границе территории дома № 22 микрорайона Самал–3 на восток (южная сторона) до восточной границы территории дома № 21 микрорайона Самал–3; по восточной границе территории дома № 21 микрорайона Самал–3 на север (восточная сторона) до створа северной границы территории домов № 34, 35, 36 микрорайона Самал–3; вдоль северной границы территории домов № 34, 35, 36 микрорайона Самал–3 на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Хаджи Мукана, исключая территорию Государственного учреждения "Региональный военный госпиталь с поликлиникой Комитета национальной безопасности Республики Казахстан города Алматы" в границах.";
избирательный участок № 388 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 388
Центр: город Алматы, проспект Достык, 308.
Акционерное общество "Санаторий Казахстан".

Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы "Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 06-01/05 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2022 жылғы 1 маусымдағы № 06-01/01 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 маусымда № 28331 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы "Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 06-01/05 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1602 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
№ 385 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 385 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 105.
"К Management" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Премьер Алатау" қонақ үйі.
Шекарасы: Достық даңғылынан Қажымұқан көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Сапар Байжанов көшесіне дейін; Сапар Байжанов көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Алматы қаласында емханасы бар өңірлік әскери госпиталі" мемлекеттік мекемесі аумағының оңтүстік шекарасына дейін; "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Алматы қаласында емханасы бар өңірлік әскери госпиталі" мемлекеттік мекемесі аумағының оңтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; Қажымұқан көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Меңдіқұлов бульварына дейін; Меңдіқұлов бульварымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–3 шағын ауданындағы № 22 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Самал–3 шағын ауданындағы № 22 үй аумағының оңтүстік шекарасымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Самал–3 шағын ауданындағы № 21 үй аумағының шығыс шекарасына дейін; Самал–3 шағын ауданындағы № 21 үй аумағының шығыс шекарасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–3 шағын ауданындағы № 34, 35, 36 үйлер аумағының солтүстік шекарасының тұсына дейін; Самал–3 шағын ауданындағы № 34, 35, 36 үйлер аумағының солтүстік шекарасының бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Алматы қаласында емханасы бар өңірлік әскери госпиталі" мемлекеттік мекемесі аумағының шекарасын қоспағанда.";
№ 388 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 388 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 308.
"Қазақстан санаторийі" акционерлік қоғамы.

Границы: от русла реки Малая Алматинка по улице Чайкиной на запад (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (восточная сторона) до северо–западной границы участка дома № 291/1 проспекта Достык, далее вдоль северо–западной границы участка дома № 291/1 проспекта Достык на юго–запад (юго–восточная сторона) до русла реки Есентай; по руслу реки Есентай на юго–восток (северо–восточная сторона) до северо–восточной границы территории микрорайона Тау–Самал, вдоль северо–восточной границы территории микрорайона Тау–Самал на юго-восток (северо–восточная сторона) до границы города, далее по границе города до южной границы территории микрорайона Көлсай; вдоль южной границы территории микрорайона Көлсай на запад (южная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (западная сторона) до улицы Чайкиной, включая микрорайон Мұзтау, урочище "Медео", "Тұйықсу", "Қимасар", "Сарқырама", туристические базы: "Горельник", "Чимбулак", дом отдыха "Просвещенец"";
избирательный участок № 399 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 399
Центр: город Алматы, проспект Назарбаева, 40.
"Коммунальное государственное учреждение "Лицей № 161 имени Ж.Жабаева" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Кунаева Динмухамеда по улице Маметовой на восток (южная сторона) до улицы Есенова Шахмардана; по улице Есенова Шахмардана на юг (западная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на запад (северная сторона) до улицы Кунаева Динмухамеда; по улице Кунаева Динмухамеда на север (восточная сторона) до улицы Маметовой".
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Медеуского района города Алматы" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата акима Медеуского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Медеуского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Медеуского района Е. Оразалин
СОГЛАСОВАНО:
Территориальная избирательная
комиссия города Алматы

Шекарасы: Кіші Алматы өзенінің арнасынан Чайкина көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Достық даңғылындағы № 291/1 үй учаскесінің солтүстік–батыс шекарасына дейін, әрі қарай Достық даңғылындағы № 291/1 үй учаскесінің солтүстік– батыс шекарасы бойымен оңтүстік–батысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Есентай өзенінің арнасына дейін; Есентай өзені арнасымен оңтүстік–шығысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Тау–Самал шағын ауданы аумағының солтүстік–шығыс шекарасына дейін, Тау–Самал шағын ауданы аумағының солтүстік–шығыс шекарасының бойымен оңтүстік-шығысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) қала шекарасына дейін, әрі қарай қала шекарасымен Көлсай шағын ауданы аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Көлсай шағын ауданы аумағының оңтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Чайкина көшесіне дейін, Мұзтау шағын ауданын, "Медеу" "Тұйықсу", "Қимасар", "Сарқырама" шатқалдарын, "Горельник", "Шымбұлақ" туристік базаларын, "Просвещенец" демалыс үйін қоса.";
№ 399 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 399 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 40.
"Алматы қаласы Білім басқармасының "Ж. Жабаев атындағы № 161 Лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі".
Шекарасы: Дінмұхамед Қонаев көшесінен Мәметова көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Шахмардан Есенов көшесіне дейін; Шахмардан Есенов көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Дінмұхамед Қонаев көшесіне дейін; Дінмұхамед Қонаев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мәметова көшесіне дейін".
2. "Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін,
2) осы шешімді оның ресми жарияланғанынан кейін Медеу ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Медеу ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Медеу ауданының әкімі Е. Оразалин
КЕЛICIЛДI:
Алматы қалалық
сайлау комиссиясы