О внесении изменений и дополнений в решение акима Турксибского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Турксибскому району города Алматы"
Решение акима Турксибского района города Алматы от 21 сентября 2022 года № 1. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 22 сентября 2022 года № 29735
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Турксибского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Турксибскому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1539) следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному решению изменить наименования центров избирательных участков № 422, 425, 426, 447, 464, 552 согласно приложению № 1 к настоящему решению;
в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 522, 551, 552, 595 согласно приложению № 2 к настоящему решению;
приложение к указанному решению дополнить вновь образованными избирательными участками № 605, 606, 607 согласно приложению № 3 к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Турксибского района города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Турксибского района города Алматы после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Турксибского района города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Б. АКЖАРОВ
Приложение № 1
к решению акима Турксибского
района города Алматы
от 21 сентября 2022 года № 1
Приложение № 1
к решению акима Турксибского
района города Алматы
от 11 апреля 2019 года № 01
Избирательный участок № 422 (Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 170", улица Магнитная, 31);
Избирательный участок № 425 (Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 44", улица Огарева, 6);
Избирательный участок № 426 (Центр: АО "Академия гражданской авиации", улица Ахметова, 44); Избирательный участок № 447 (Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 24", улица Земнухова, 3); Избирательный участок № 464 (Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 19", улица Папанина, 218); Избирательный участок № 552 (центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 147", микрорайон "Жас Канат", улица Баймагамбетова, 215).
Приложение № 2
к решению акима Турксибского
района города Алматы
от 21 сентября 2022 года № 1
Приложение № 1
к решению акима Турксибского
района города Алматы
от 11 апреля 2019 года № 01

Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Түрксіб ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2022 жылғы 21 қыркүйектегі № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 қыркүйекте № 29735 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Түрксіб ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1539 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы № 422, 425, 426, 447, 464, 552 сайлау учаскелері орталықтарының атаулары осы шешімнің № 1 қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы № 522, 551, 552, 595 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің № 2 қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің № 3 қосымшасына сәйкес жаңадан ашылған № 605, 606, 607 сайлау учаскелерімен толықтырылсын.
2. "Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жариялағаннан кейін Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Б. АКЖАРОВ
Алматы қаласы Түрксіб
ауданы әкімінің 2022 жылғы
21 қыркүйектегі № 1 шешіміне
№ 1 қосымша
Алматы қаласы Түрксіб
ауданы әкімінің 2019 жылғы
11 сәуірдегі № 01 шешіміне
№ 1 қосымша
№ 422 сайлау учаскесі (Орталығы: "Жалпы білім беретін № 170 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Магнитная көшесі, 31); № 425 сайлау учаскесі (Орталығы: "№ 44 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Огарева көшесі, 6); № 426 сайлау учаскесі (Орталығы: "Азаматтық авиация академиясы" АҚ, Ахметов көшесі, 44); № 447 сайлау учаскесі (Орталығы: Шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 24 қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Земнухов көшесі, 3); № 464 сайлау учаскесі (Орталығы: Шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 19 қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Папанин көшесі, 218); № 552 сайлау учаскесі (Орталығы: "№ 147 бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, "Жас Қанат" шағынауданы, Баймағамбетов көшесі, 215);
Алматы қаласы Түрксіб
ауданы әкімінің 2022 жылғы
21 қыркүйектегі № 1 шешіміне
№ 2 қосымша
Алматы қаласы Түрксіб
ауданы әкімінің 2019 жылғы
11 сәуірдегі № 01 шешіміне
№ 1 қосымша

Избирательный участок № 522 Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 28" микрорайон "Жас Канат", дом 54/2.
В границах: микрорайон "Кайрат" от проспекта Рыскулова на север вдоль речки Малая Алматинка до жилого массива Береке-2 микрорайона "Кайрат", далее на восток до речки Малая Алматинка вдоль речки Малая Алматинка на юг до улицы Коримдик. По улице Коримдик на восток до улицы Жая Муса. По улице Жаяу Муса на юг до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 551 Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 198", микрорайон "Жас Канат", дом 129.
В границах: От микрорайона Жас Канат от дома 1/74 на запад до дома 533/1, далее на север до дома 498, далее на восток включая многоэтажные дома микрорайона Жас Канат.
Избирательный участок № 552 Центр: Коммунальное государственное учреждение "Ясли сад № 147", микрорайон "Жас Канат", дом 215.
В границах: многоквратирный сектор микрорайона "Жас Канат", дома № 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24 (20 домов) включая частный сектор улицы Баймагамбетова.
Избирательный участок № 595 Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 198", микрорайон "Жас Канат", дом 129.
В границах: от улицы Баймагамбетова от дома № 140 вдоль речки Карасу на север до дома ул.Баймагамбетова № 533/1, далее на восток до речки Малая Алматинка включая многоэтажные дома микрорайона Жас Канат 1/33 по 1/50 и 1/76.
Приложение № 3
к решению акима Турксибского
района города Алматы
от 21 сентября 2022 года № 1
Приложение № 1
к решению акима Турксибского
района города Алматы
от 11 апреля 2019 года № 01
Избирательный участок № 605 Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 198", микрорайон "Жас Канат", дом 129.
В границах: от улицы Баймагамбетова на юга-запад, далее на северо - восток до микрорайона "Жас Канат", включая дома 1/1 по 1/11.
Избирательный участок № 606 Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли сад № 187", микрорайон "Жас Канат", дом 129а.
В границах: от улицы Баймагамбетова № 76/25 на запад до дома № 314, далее на север до дома микрорайона Жас Канат № 59, далее на восток до речки Малая Алматинка, включая многоэтажные дома микрорайона "Жас Канат".
Избирательный участок № 607 Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 198", микрорайон "Жас Канат", дом 129.
В границах: микрорайон "Кайрат" от проспекта Рыскулова по улице Жаяу Муса на север до улицы Бухтарминская, по улице Бухтарминская на восток до Кульджинского тракта, по Кульджинскому тракту на юг до проспекта Рыскулова.

№ 522 сайлау учаскесі Орталығы: шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 28 қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, "Жас Қанат" шағынауданы, 54/2 үй.
Шекарасы: "Қайрат" шағын ауданы Рысқұлов даңғылынан солтүстікке қарай Кіші Алматы өзенінің бойымен "Қайрат" шағын ауданының Береке-2 тұрғын массивіне дейін, одан әрі шығысқа қарай Кіші Алматы өзеніне дейін, Кіші Алматы өзенінің бойымен оңтүстікке қарай Қорімдік көшесіне дейін. Қорімдік көшесімен шығысқа қарай Жаяу Мұса көшесіне дейін. Жаяу Мұса көшесінен оңтүстікке қарай Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 551 сайлау учаскесі Орталығы: "№ 198 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Жас Қанат" шағынауданы, 129 үй.
Шекарасы: Жас Қанат шағын ауданынан 1/74 үйден батысқа қарай 533/1 үйге дейін, одан әрі солтүстікке қарай 498 үйге дейін, одан әрі шығысқа қарай Жас Қанат шағын ауданындағы көп қабатты үйлерді қоса алғанда.
№ 552 сайлау учаскесі Орталығы: "№ 147 бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Жас Қанат" шағынауданы, 215 үй.
Шекаралары: "Жас Қанат" шағынауданының көп пәтерлік секторы, үйлер №1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24 (20 Баймағамбетов көшісінің жеке секторын қоса алғанда.
№ 595 сайлау учаскесі Орталығы: "№ 198 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Жас Қанат" шағынауданы, 129 үй.
Шекарасы: Баймағамбетов көшесінен № 140 үйден Қарасу өзені бойымен солтүстікке қарай Баймағамбетов көшесі № 533/1 үйге дейін, одан әрі шығысқа қарай Кіші Алматы өзеніне дейін "Жас Қанат" шағын ауданының 1/33-1/50 және 1/76 көп қабатты үйлерін қоса алғанда.
Алматы қаласы Түрксіб
ауданы әкімінің 2022 жылғы
21 қыркүйектегі № 1 шешіміне
№ 3 қосымша
Алматы қаласы Түрксіб
ауданы әкімінің 2019 жылғы
11 сәуірдегі № 01 шешіміне
№ 1 қосымша
№ 605 сайлау учаскесі Орталығы: "Жалпы білім беретін № 198 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Жас Қанат" шағынауданы, 129 үй.
Шекарасы: Баймағамбетов көшесінен оңтүстік-батысқа қарай, одан әрі солтүстік-шығысқа қарай Жас Қанат шағын ауданына дейін 1/1-ден 1/11-ге дейінгі үйлерді қоса алғанда.
№ 606 сайлау учаскесі Орталығы: "№187 бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, "Жас Қанат" шағынауданы, 129а үй.
Шекарасы: Баймағамбетов № 76/25 көшесінен батысқа қарай № 314 үйге дейін, одан әрі солтүстікке қарай "Жас Қанат" шағын ауданындағы № 59 үйге дейін, одан әрі шығысқа қарай "Жас Қанат" шағын ауданындағы көп қабатты үйлерді қоса алғанда Кіші Алматы өзеніне дейін.
№ 607 сайлау учаскесі Орталығы: орталығы: "Жалпы білім беретін № 198 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Жас Қанат" шағынауданы, 129 үй.
Шекаралары: "Қайрат" шағын ауданы Рысқұлов даңғылынан Жаяу Мұса көшесі бойымен солтүстікке қарай Бұқтырма көшесіне дейін. Бұқтырма көшесімен шығысқа қарай Құлжа тас жолына дейін. Құлжа тас жолымен оңтүстікке қарай Рысқұлов даңғылына дейін.