О внесении изменений в решение акима Наурызбайского района города Алматы от 7 октября 2020 года № 3 "Об образовании избирательных участков по Наурызбайскому району города Алматы"
Решение акима Наурызбайского района города Алматы от 2 июня 2022 года № 1. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 2 июня 2022 года № 28325
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Наурызбайского района города Алматы от 7 октября 2020 года № 3 "Об образовании избирательных участков по Наурызбайскому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1644) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Наурызбайского района города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Наурызбайского района.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Наурызбайского района города Алматы С. Тоғай
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия города Алматы
Приложение
к решению акима
Наурызбайского
района города Алматы
от 2 июня 2022 года № 1
Приложение
к решению акима Наурызбайского
района города Алматы
от 7 октября 2020 года № 3
Избирательные участки Наурызбайского района города Алматы Избирательный участок № 500
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Ашимова, дом 20, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" Управления общественного здоровья города Алматы.
Границы: от русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) по южной стороне проспекта Райымбека в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западному берегу русла реки Каргалы в южном направлении до улицы Тажибаева микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Тажибаева микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По восточной стороне русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северном направлении до проспекта Райымбека включая территории домов № 20Б, 22, 24, 26 микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 501
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Ашимова, дом 20, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" Управления общественного здоровья города Алматы.

Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2020 жылғы 7 қазандағы № 3 "Алматы қаласы Наурызбай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2022 жылғы 2 маусымдағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 маусымда № 28325 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2020 жылғы 7 қазандағы № 3 "Алматы қаласы Наурызбай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 1644 болып тiркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы, осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы шешімді Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау Наурызбай ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы Наурызбай ауданының әкімі С. Тоғай
"КЕЛІСІЛДІ"
Алматы қаласы
аумақтық сайлау комиссиясы
Алматы қаласы Наурызбай
ауданы әкімінің 2022 жылғы
2 маусымдағы № 1 шешіміне
қосымша
Алматы қаласы Наурызбай
ауданы әкімінің 2020 жылғы
7 қазандағы № 3 шешіміне
қосымша
Алматы қаласы Наурызбай ауданының сайлау учаскелері № 500 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалкаман-2" шағын ауданы, Әшімов көшесі, 20 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 Қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Сапожниково өзенінің арнасынан (Ақсай-Қарғалы каналы) Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының батыс жағалауымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Тәжібаев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Тәжібаев көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Сапожниково өзенінің арнасына дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожниково өзені арнасының шығыс жағымен (Ақсай-Қарғалы каналы) солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы № 20Б, 22, 24, 26 үйлердің аумақтарын қоса алғанда Райымбек даңғылына дейін.
№ 501 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалкаман-2" шағын ауданы, Әшімов көшесі, 20 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 Қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.

Границы: от улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 по северной стороне улицы Кулбекова микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западной стороне русла реки Каргалы в северном направлении до улицы Тажибаева микрорайона Калкаман-2. По южной стороне улицы Тажибаева микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По руслу реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) на юг, далее на запад до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 на север до северной стороны дома № 10Д микрорайона Калкаман-2. Вдоль северных границ территории домов № 10Д, 4А, 4 микрорайона Калкаман-2 на запад до улицы Айтбаева микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Айтбаева микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По руслу реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северо-восточном направлении до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Кулбекова микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 502
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Кыдырбекова, дом 32, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 157" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 по южной стороне улицы Кулбекова микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до улицы Сейтметова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Сейтметова микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Арман микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Арман микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до проспекта Абая. По северной стороне проспекта Абая в западном направлении до улицы Кыдырбекова микрорайона Калкаман-2. По улице Кыдырбекова микрорайона Калкаман-2 в северном направлении включая четные номера домов улицы Кыдырбекова микрорайона Калкаман-2 до улицы Елибаева микрорайона Калкаман-2. По южной стороне улицы Елибаева микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до улицы Бегалиева микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Бегалиева микрорайона Калкаман-2 в северном направлении до улицы Ер Жанибек Бердаулетулы микрорайона Калкаман-2. По южной стороне улицы Ер Жанибек Бердаулетулы микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Кулбекова микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 503

Шекаралары: Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесінен Қалқаман-2 шағын ауданының Құлбеков көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының батыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Тәжібаев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Тәжібаев көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Сапожниково өзенінің арнасына дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожниково өзенінің арнасымен (Ақсай-Қарғалы каналы) оңтүстікке, одан әрі батысқа Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесінің батыс жағымен солтүстікке қарай Қалқаман-2 шағын ауданының № 10Д үйінің солтүстік жағына дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының № 10Д, 4А, 4 үйлері аумағының солтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай Қалқаман-2 шағын ауданының Айтбаев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Айтбаев көшесінің шығыс жағымен оңтүстік бағытта Сапожниково өзенінің арнасына дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожниково өзенінің арнасымен (Ақсай-Қарғалы каналы) солтүстік-шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесінің шығыс жағымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Құлбеков көшесіне дейін.
№ 502 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Қыдырбеков көшесі, 32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 157 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесінен Қалқаман-2 шағын ауданының Құлбеков көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Сейтметов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Сейтметов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Байзақ батыр көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Байзақ батыр көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Ақтамберді жырау көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Ақтамберді жырау көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Арман көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Арман көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Қыдырбеков көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Қыдырбеков көшесімен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Қыдырбеков көшесі үйлерінің жұп нөмірлерін қоса алғанда, Қалқаман-2 шағын ауданының Елібаев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Елібаев көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Бегалиев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Бегалиев көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Ер Жәнібек Бердәулетұлы көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Ер Жәнібек Бердәулетұлы көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Құлбеков көшесіне дейін.
№ 503 Сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Ашимова, дом 20, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" Управления общественного здоровья города Алматы.
Границы: от проспекта Алатау по проспекту Райымбека в восточном направлении до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Ашимова в южном направлении до южной стороны территории дома № 4Д микрорайона Калкаман-2. Вдоль южной стороны территории дома № 4Д микрорайона Калкаман-2 на запад до улицы Айтбаева микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Айтбаева микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла. По северной стороне улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла на запад до улицы Жунисова микрорайона Шугыла. По восточной стороне улицы Жунисова микрорайона Шугыла на север до улицы Дала микрорайона Шугыла. По северной стороне улицы Дала микрорайона Шугыла в западном направлении до проспекта Алатау. По восточной стороне проспекта Алатау в северном направлении до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 504
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 345/3, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 200" Управления образования города Алматы.
Границы: от пересечения улицы Центральная с границей города в восточном направлении до западной границы территории микрорайона Абай. Вдоль западной и южной границы территории микрорайона Абай в восточном направлении вдоль северной границы территории домов № 38А, 39, 40 потребительского кооператива садоводческого товарищества Кайнар до улицы Сабденова микрорайона Наурыз. По улице Сабденова микрорайона Наурыз, далее по улице Строительная в южном направлении до проспекта Абая. По южной стороне проспекта Абая в восточном направлении до улицы Аккол микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Аккол микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Белжайлау микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Белжайлау микрорайона Акжар в западном направлении до границы города. По границе города в северном направлении до улицы Центральная.
Избирательный участок № 505
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Кыдырбекова, дом 32, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 157" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Сураншы батыра микрорайона Калкаман-2 по южной стороне улицы Жакыбаева микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По реке Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северо-восточном направлении до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Ер Жанибек Бердаулетулы микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Ер Жанибек Бердаулетулы микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Бегалиева микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Бегалиева микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Елибаева микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Елибаева микрорайона Калкаман-2 до улицы Айбергенова микрорайона Калкаман-2. По улице Айбергенова микрорайона Калкаман-2 в южном направлении включая дома не четных номеров улицы Айбергенова микрорайона Калкаман-2 до проспекта Абая. По проспекту Абая в западном направлении до русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По руслу реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северном направлении до улицы Алатау микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Алатау микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Сураншы батыра микрорайона Шугыла. По восточной стороне улицы Сураншы батыра микрорайона Шугыла в северном направлении до улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла.
Избирательный участок № 506

Орталығы: Алматы қаласы, "Қалкаман-2" шағын ауданы, Әшімов көшесі, 20 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 Қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Алатау даңғылынан Райымбек даңғылымен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесіне дейін. Әшімов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы № 4Д үй аумағының оңтүстік жағына дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының № 4Д үй аумағының оңтүстік жағы бойымен батысқа қарай Қалқаман-2 шағын ауданының Айтбаев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Айтбаев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданындағы Жақыбаев көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жақыбаев көшесінің солтүстік жағымен батысқа қарай Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінің шығыс жағымен солтүстікке қарай Шұғыла шағын ауданының Дала көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданындағы Дала көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Алатау даңғылына дейін. Алатау даңғылының шығыс жағымен солтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін.
№ 504 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 345/3 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 200 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Центральная көшесінің қала шекарасымен қиылысынан шығыс бағытта Абай шағын ауданы аумағының батыс шекарасына дейін. Абай шағын ауданы аумағының батыс және оңтүстік шекарасы бойымен шығыс бағытта Қайнар бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативының № 38А, 39, 40 үйлері аумағының солтүстік шекарасы бойымен Наурыз шағын ауданының Сәбденов көшесіне дейін. Наурыз шағын ауданының Сәбденов көшесімен, одан әрі Строительная көшесімен оңтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданының Ақкөл көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Ақкөл көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Белжайлау көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Белжайлау көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта қала шекарасына дейін. Қала шекарасымен солтүстік бағытта Центральная көшесіне дейін.
№ 505 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Қыдырбеков көшесі, 32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 157 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қалқаман-2 шағын ауданының Сұраншы батыр көшесінен Қалқаман-2 шағын ауданының Жақыбаев көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Сапожниково өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожниково өзенімен (Ақсай-Қарғалы каналы) солтүстік-шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Ер Жәнібек Бердәулетұлы көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Ер Жәнібек Бердәулетұлы көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Бегалиев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Бегалиев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Елібаев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданындағы Елібаев көшесінің солтүстік жағымен Қалқаман-2 шағын ауданындағы Айбергенов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Айбергенов көшесімен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Айбергенов көшесінің жұп емес нөмірлер үйлерін қоса Абай даңғылына дейін. Абай даңғылымен батыс бағытта Сапожниково өзенінің арнасына дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожниково өзенінің арнасымен (Ақсай-Қарғалы каналы) солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Алатау көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Алатау көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Сұраншы батыр көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Сұраншы батыр көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданының Жақыбаев көшесіне дейін.
№ 506 Сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Кыдырбекова, дом 32, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 157" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2 по южной стороне улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западному берегу русла реки Каргалы в южном направлении до проспекта Абая. По северной стороне проспекта Абая в западном направлении до улицы Аспандиярова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Аспандиярова микрорайона Калкаман-2 в северном направлении до улицы Арман микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Арман микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2 в северном направлении до улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 507
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Садуакасулы, дом 47, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 176" Управления образования города Алматы.
Границы: от русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) по проспекту Абая в северо-восточном направлении до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 в северо-западном направлении до створа улицы Арман микрорайона Калкаман-2. По южной стороне улицы Арман микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до улицы Аспандиярова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Аспандиярова микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до проспекта Абая. По южной стороне проспекта Абая в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западной стороне русла реки Каргалы в южном направлении до улицы Шаляпина. По северной стороне улицы Шаляпина в западном направлении до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 в южном направлении до улицы Айтматова микрорайона Таусамалы. По северной стороне улицы Айтматова микрорайона Таусамалы в западном направлении до русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По восточной стороне русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северном направлении до проспекта Абая.
Избирательный участок № 508
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Садуакасулы, дом 47, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 176" Управления образования города Алматы.

Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Қыдырбеков көшесі, 32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 157 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қалқаман-2 шағын ауданының Ақтамберді жырау көшесінен Қалқаман-2 шағын ауданының Байзақ батыр көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының батыс жағалауымен оңтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданындағы Аспандияров көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Аспандияров көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Арман көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Арман көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Ақтамберді жырау көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Ақтамберді жырау көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Байзақ батыр көшесіне дейін.
№ 507 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Сәдуақасұлы көшесі, 47 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 176 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Сапожниково өзенінің арнасынан (Ақсай-Қарғалы каналы) Абай даңғылымен солтүстік-шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесінің шығыс жағымен, солтүстік-батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Арман көшесінің тұстамасына дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Арман көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Аспандияров көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Аспандияров көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының батыс жағымен оңтүстік бағытта Шаляпин көшесіне дейін. Шаляпин көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданы Әшімов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Айтматов көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Айтматов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Сапожниково өзенінің арнасына дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожниково өзені арнасының шығыс жағымен (Ақсай-Қарғалы каналы) солтүстік бағытта Абай даңғылына дейін.
№ 508 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Сәдуақасұлы көшесі, 47 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 176 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: от улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2 по южной стороне улицы Шаляпина в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западному берегу русла реки Каргалы в южном направлении до улицы Кенесбаева микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Кенесбаева микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Ашимова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Ашимова в северном направлении до улицы Шаляпина.
Избирательный участок № 509
Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, дом 4, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 188" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак по южной стороне улицы Жандосова в восточном направлении до восточной границы территории садоводческого товарищества Ермек. По западной стороне восточной границы территории садоводческого товарищества Ермек в юго-восточном направлении, вдоль западной границы садоводческого товарищества Жанат до южной границы садоводческого товарищества Жадыра. По южной, далее по восточной границе садоводческого товарищества Жадыра до южной границы территории садоводческого товарищества Саулет. По южной границе территории садоводческого товарищества Саулет в восточном направлении до западной границы садоводческого товарищества Арал. По западной границе садоводческого товарищества Арал в южном направлении до северной границы микрорайона Карагайлы. По северной границе микрорайона Карагайлы в западном направлении до русла ручья. По западной стороне русла ручья в южном направлении до северной границы территории садоводческого товарищества Алмазар. По северной границе территории садоводческого товарищества Алмазар в западном, далее в южном направлении до границы города. По границе города в северо-западном направлении до русла реки Аксай. По руслу реки Аксай в северном направлении до южной границы садоводческого товарищества Алатау. По южной, далее по восточной стороне границы садоводческого товарищества Алатау в северном направлении до восточной границы территории садоводческого товарищества Аксайский медик. По восточной границе территории садоводческого товарищества Аксайский медик в южном направлении до границы территории садоводческого товарищества Обувщик. По восточной стороне садоводческого товарищества Обувщик в северном направлении до улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак. По западной стороне улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак в северном направлении до улицы Жандосова микрорайона Тастыбулак.
Избирательный участок № 510

Шекаралары: Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесінен Шаляпин көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының батыс жағалауымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Кеңесбаев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Кеңесбаев көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Әшімов көшесіне дейін. Әшімов көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Шаляпин көшесіне дейін.
№ 509 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағын ауданы, Жандосов көшесі, 4 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 188 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Тастыбұлақ шағын ауданының Таутаған көшесінен Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Ермек бау-бақша серіктестігі аумағының шығыс шекарасына дейін. Ермек бау-бақша серіктестігі аумағының шығыс шекарасының батыс жағымен оңтүстік-шығыс бағытта, Жанат бау-бақша серіктестігінің батыс шекарасын бойлай Жадыра бау-бақша серіктестігінің оңтүстік шекарасына дейін. Жадыра бау-бақша серіктестігінің оңтүстік, одан әрі шығыс шекарасымен Сәулет бау-бақша серіктестігі аумағының оңтүстік шекарасына дейін. Сәулет бау-бақша серіктестігі аумағының оңтүстік шекарасымен шығыс бағытта Арал бау-бақша серіктестігінің батыс шекарасына дейін. Арал бау-бақша серіктестігінің батыс шекарасымен оңтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданының солтүстік шекарасына дейін. Қарағайлы шағын ауданының солтүстік шекарасымен батыс бағытта бұлақ арнасына дейін. Бұлақ арнасының батыс жағымен оңтүстік бағытта Алмазар бау-бақша серіктестігі аумағының солтүстік шекарасына дейін. Алмазар бау-бақша серіктестігі аумағының солтүстік шекарасымен батыс, одан әрі оңтүстік бағытта қала шекарасына дейін. Қала шекарасымен солтүстік-батыс бағытта Ақсай өзенінің арнасына дейін. Ақсай өзенінің арнасымен солтүстік бағытта Алатау бау-бақша серіктестігінің оңтүстік шекарасына дейін. Алатау бау-бақша серіктестігі шекарасының оңтүстік, одан әрі шығыс жағымен солтүстік бағытта Ақсай медик бау-бақша серіктестігі аумағының шығыс шекарасына дейін. Ақсай медик бау-бақша серіктестігі аумағының шығыс шекарасымен оңтүстік бағытта Обувщик бау-бақша серіктестігі аумағының шекарасына дейін. Обувщик бау-бақша серіктестігінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Тастыбұлақ шағын ауданының Таутаған көшесіне дейін. Тастыбұлақ шағын ауданының Таутаған көшесінің батыс жағымен солтүстік бағытта Тастыбұлақ шағын ауданының Жандосов көшесіне дейін.
№ 510 Сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Грозы, дом 102, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 26" Управления общественного здоровья города Алматы.
Границы: от 2 улицы микрорайона Калкаман-2 по южной стороне улицы Кенесбаева микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западному берегу русла реки Каргалы в южном направлении до улицы Жандосова. По южной стороне улицы Жандосова в северо-восточном направлении до улицы Центральная микрорайона Таугуль-3. По западной стороне улицы Центральная микрорайона Таугуль-3 в южном направлении до улицы Карменова микрорайона Таугуль-3. По южной стороне улицы Карменова микрорайона Таугуль-3 в восточном направлении до восточной границы территории садоводческого товарищества Сельхозработник. По восточной стороне территорий садоводческих товариществ Просвещенец и Алатау в западном направлении до улицы Садуакасулы микрорайона Таусамалы. По восточной стороне улицы Садуакасулы микрорайона Таусамалы в северном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова в юго-западном направлении до 2 улицы микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне 2 улицы микрорайона Калкаман-2 в северном направлении до улицы Кенесбаева микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 511
Центр: город Алматы, микрорайон "Рахат", улица Култобе, дом 1, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт защиты и карантина растений имени Жазкена Жиембаева".
Границы: микрорайоны Рахат и Курамыс. От русла реки Каргалинка по восточной стороне границы садоводческого товарищества Сельхозработник с переходом в улицу Новая, далее по южной стороне улицы Тополевая до пересечения с улицей Аскарова. От пересечения улицы Тополевая с улицей Аскарова поворачивает в южном направлении и проходит по западной стороне улицы Аскарова до пересечения с улицей малая Аскарова. По северной стороне улицы малая Аскарова до пересечения с основной улицей Кенесары хана, далее по восточной стороне улицы Кенесары хана в северном направлении до улицы Ушконыр. По северной стороне улицы Ушконыр в западном направлении до реки Каргалинка. По восточному берегу реки Каргалинка, в северном направлении, до границы садоводческого товарищества Сельхозработник.
Избирательный участок № 512
Центр: город Алматы, микрорайон "Каргалы", улица Редько, дом 7, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Международная школа-лицей "Байтерек".

Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағын ауданы, Гроза көшесі, 102 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 26 қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Қалқаман-2 шағын ауданының 2-ші көшесінен Қалқаман-2 шағын ауданының Кеңесбаев көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының батыс жағалауымен оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен солтүстік-шығыс бағытта Таугүл-3 шағын ауданының Центральная көшесіне дейін. Таугүл-3 шағын ауданының Центральная көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Таугүл-3 шағын ауданының Карменов көшесіне дейін. Таугүл-3 шағын ауданының Қарменов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Сельхозработник бау-бақша серіктестігі аумағының шығыс шекарасына дейін. Просвещенец және Алатау бау-бақша серіктестіктері аумақтарының шығыс жағымен батыс бағытта Таусамалы шағын ауданының Сәдуақасұлы көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Сәдуақасұлы көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жағымен оңтүстік-батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының 2-ші көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының 2-ші көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Кеңесбаев көшесіне дейін.
№ 511 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Рахат" шағын ауданы, Күлтөбе көшесі, 1 үй, "Жазкен Жиембаев атындағы Қазақ өсімдік қорғау және карантин ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Рахат және Құрамыс шағын аудандары. Қарғалы өзенінің арнасынан Сельхозработник бау-бақша серіктестігі шекарасының шығыс жағымен Новая көшесіне өтіп, одан әрі Тополевая көшесінің оңтүстік жағымен Асқаров көшесінің қиылысына дейін. Тополевая көшесі мен Асқаров көшесінің қиылысынан оңтүстік бағытқа бұрылады және Асқаров көшесінің батыс жағымен кіші Асқаров көшесінің қиылысына дейін өтеді. Кіші Асқаров көшесінің солтүстік жағымен Кенесары ханның негізгі көшесінің қиылысына дейін, одан әрі Кенесары хан көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Үшқоңыр көшесіне дейін. Үшқоңыр көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің шығыс жағалауымен, солтүстік бағытта, Сельхозработник бау-бақша серіктестігінің шекарасына дейін.
№ 512 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қарғалы" шағын ауданы, Редько көшесі, 7 үй, "Бәйтерек" халықаралық мектеп-лицейі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Границы: микрорайоны Каргалы, Галамат. По западной стороне улицы Кенесары хана, с переходом в улицу Редько, в южном направлении вдоль границы района до пересечения с юго-восточной границей микрорайона Галамат. От пересечения улицы Редько и юго-восточной границы микрорайона Галамат поворачивает в юго-западном направлении и проходит вдоль границы района до жилого комплекса "Хан Тенгри" расположенного по улице Кенесары хана за исключением домов: № 54/1, 54/2, 54/3 корпус 1, 54/3 корпус 2, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8 корпус 1, 54/8 корпус 2, 54/9, 54/10.
Избирательный участок № 513
Центр: город Алматы, микрорайон "Карагайлы", улица Кали Надырова, дом 50, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 192 имени Рахима Сарсенбина" Управления образования города Алматы.
Границы: от русла реки Каргалы по южной стороне улицы Ажарлы микрорайона Каргайлы в западном направлении до улицы Надырова микрорайона Каргайлы. По восточной стороне улицы Надырова микрорайона Карагайлы, далее по улице Тажиева микрорайона Карагайлы в южном направлении до пересечения с руслом реки Каргалы. По восточной стороне русла реки Каргалы в южном направлении до границы города. По границе города в восточном направлении до створа восточной границы территории садоводческого товарищества Алма. По восточной границе территории садоводческого товарищества Алма в северном направлении до створа северной границы территории дома № 3А улицы Тажиева микрорайона Карагайлы. По северной границе территории дома № 3А улицы Тажиева микрорайона Карагайлы в западном направлении до русла реки Каргалы. По восточной стороне русла реки Каргалы в северном направлении до улицы Ажарлы микрорайона Карагайлы.
Избирательный участок № 514
Центр: город Алматы, микрорайон "Карагайлы", улица Кали Надырова, дом 50, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 192 имени Рахима Сарсенбина" Управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон Карагайлы, западная сторона улицы Кали Надырова с переходом в улицу Тажиева. От пересечения улицы Руханият и Кали Надырова по западной стороне улицы Кали Надырова с переходом в улицу Тажиева в южном направлении до плотины. От плотины в юго-западном направлении до пересечения с руслом реки. От пересечения с руслом реки по восточной стороне границы микрорайонов Тастыбулак и Карагайлы, в северном направлении до пересечения улицы Саудакент с улицей Руханият. По южной стороне улицы Руханият микрорайона Карагайлы, в восточном направлении до улицы Кали Надырова.
Избирательный участок № 515
Центр: город Алматы, микрорайон "Акжар", улица Байсултанова, дом 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 186 имени Седилды Копбаева" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жандосова микрорайона Акжар, по восточной стороне улицы Молдагалиева микрорайона Акжар в северном направлении до улицы Камысдала микрорайона Акжар. По южной стороне улицы Камысдала микрорайона Акжар в восточном направлении до улицы Умирзаковой микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Умирзаковой микрорайона Акжар, в северном направлении до улицы Зиманова микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Зиманова микрорайона Акжар в восточном направлении до улицы Нургали микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Нургали микрорайона Акжар в северном направлении с переходом в улицу Дикан микрорайона Шугыла до проспекта Абая. По южной стороне проспекта Абая в восточном направлении до русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По западной стороне русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в южном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова в западном направлении до улицы Молдагалиева микрорайона Акжар.
Избирательный участок № 516
Центр: город Алматы, микрорайон "Акжар", улица Байсултанова, дом 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 186 имени Седилды Копбаева" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жандосова микрорайона Акжар, по западной стороне улицы Молдагалиева в северном направлении до улицы Абдыкалыкова микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Абдыкалыкова микрорайона Акжар в восточном направлении до улицы Умирзаковой микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Умирзаковой микрорайона Акжар в северном направлении до улицы Абдикалыкова микрорайона Акжар. По южной стороне улицы Абдикалыкова микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Молдагалиева микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Молдагалиева микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Абдильдина микрорайона Акжар. По южной стороне улицы Абдильдина микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Бекешева микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Бекешева микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова в восточном направлении до улицы Молдагалиева микрорайона Акжар.
Избирательный участок № 517 (закрытый)

Шекаралары: Қарғалы, Ғаламат шағын аудандары. Кенесары хан көшесінің батыс жағымен Редько көшесіне өтіп, оңтүстік бағытта аудан шекарасының бойымен Ғаламат шағын ауданының оңтүстік-шығыс шекарасының қиылысына дейін. Редько көшесі мен Ғаламат шағын ауданының оңтүстік-шығыс шекарасының қиылысынан оңтүстік-батыс бағытқа бұрылады және аудан шекарасын бойлай Кенесары хан көшесінде орналасқан "Хан Тенгри" тұрғын үй кешеніне дейін № 54/1, 54/2, 54/3 корпус 1, 54/3 корпус 2, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8 корпус 1, 54/8 корпус 2, 54/9, 54/10 үйлерді қоспағанда.
№ 513 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қарағайлы" шағын ауданы, Қали Надыров көшесі, 50 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Рахым Сәрсенбин атындағы № 192 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қарғалы өзенінің арнасынан Қарағайлы шағын ауданының Ажарлы көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Қарағайлы шағын ауданының Надыров көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Надыров көшесінің шығыс жағымен, одан әрі Қарағайлы шағын ауданының Тәжиев көшесімен оңтүстік бағытта Қарғалы өзені арнасының қиылысына дейін. Қарғалы өзені арнасының шығыс жағымен оңтүстік бағытта қала шекарасына дейін. Қала шекарасымен шығыс бағытта Алма бау-бақша серіктестігі аумағының шығыс шекарасы тұстамасына дейін. Алма бау-бақша серіктестігі аумағының шығыс шекарасымен солтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданы Тәжиев көшесі № 3А үй аумағының солтүстік шекарасының тұстамасына дейін. Қарағайлы шағын ауданы Тәжиев көшесі № 3А үй аумағының солтүстік шекарасымен батыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының шығыс жағымен солтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданының Ажарлы көшесіне дейін.
№ 514 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қарағайлы" шағын ауданы, Қали Надыров көшесі, 50 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Рахым Сәрсенбин атындағы № 192 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қарағайлы шағын ауданы, Қали Надыров көшесінің батыс жағы, Тәжиев көшесіне өтеді. Руханият және Қали Надыров көшелерінің қиылысынан Қали Надыров көшесінің батыс жағымен Тәжиев көшесіне өтіп, оңтүстік бағытта бөгетке дейін. Бөгеттен оңтүстік-батыс бағытта өзен арнасының қиылысына дейін. Өзен арнасының қиылысынан Тастыбұлақ және Қарағайлы шағын аудандары шекарасының шығыс жағымен солтүстік бағытта Саудакент көшесі мен Руханият көшесінің қиылысына дейін. Қарағайлы шағын ауданының Руханият көшесінің оңтүстік жағымен, шығыс бағытта Қали Надыров көшесіне дейін.
№ 515 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақжар" шағын ауданы, Байсұлтанов көшесі, 15 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Сейділдә Көпбаев атындағы № 186 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақжар шағын ауданының Жандосов көшесінен Ақжар шағын ауданының Молдағалиев көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Қамысдала көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Қамысдала көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданының Өмірзақова көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Өмірзақова көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Зиманов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Зиманов көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданының Нұрғали көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Нұрғали көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданының Диқан көшесіне өтіп, Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Сапожниково өзенінің арнасына дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожниково өзені арнасының батыс жағымен (Ақсай-Қарғалы каналы) оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жағымен, батыс бағытта Ақжар шағын ауданының Молдағалиев көшесіне дейін.
№ 516 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақжар" шағын ауданы, Байсұлтанов көшесі, 15 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Сейділдә Көпбаев атындағы № 186 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақжар шағын ауданының Жандосов көшесінен Молдағалиев көшесінің батыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Әбдіхалықов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Әбдіхалықов көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданының Өмірзақова көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Өмірзақова көшесінің батыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Әбдіхалықов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Әбдіхалықов көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданының Молдағалиев көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Молдағалиев көшесінің шығыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Әбділдин көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Әбділдин көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданының Бекешев көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Бекешев көшесінің шығыс жағымен оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданының Молдағалиев көшесіне дейін.
№ 517 Сайлау учаскесі (жабық)

Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Ашимова, дом 2, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 1" Управления общественного здоровья города Алматы.
Границы: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 1" Управления общественного здоровья города Алматы.
Избирательный участок № 518 (закрытый)
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Ашимова, дом 20, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" Управления общественного здоровья города Алматы.
Границы: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" Управления общественного здоровья города Алматы.
Избирательный участок № 520 (закрытый)
Центр: город Алматы, микрорайон "Тастыбулак", улица Карлыгаш, дом 14/1, здание республиканского государственного казенного предприятия "Республиканская детская клиническая больница "Аксай" Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
Границы: Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканская детская клиническая больница "Аксай" Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
Избирательный участок № 538
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 174" Управления образования города Алматы.
Границы: от границы города по южной стороне проспекта Райымбека в восточном направлении до проспекта Алатау. По западной стороне проспекта Алатау в южном направлении до створа северной границы территории дома № 108 улицы Дала микрорайона Шугыла. Вдоль северной границы территории дома № 108 улицы Дала микрорайона Шугыла в восточном направлении по улице Дала микрорайона Шугыла до улицы Жунисова микрорайона Шугыла. По западной стороне улицы Жунисова микрорайона Шугыла в южном направлении до улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла. По северной стороне улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла в западном направлении до границы города включая территорию микрорайона Абай. По границе города в северном направлении до проспекта Райымбека, включая территорию домов № 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 8/10, 8/11, № 14 корпус 16, № 14 корпус 17 улицы Жунисова микрорайона Шугыла.
Избирательный участок № 539
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 174" Управления образования города Алматы.

Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Әшімов көшесі, 2 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 Қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 Қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын.
№ 518 Сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалкаман-2" шағын ауданы, Әшімов көшесі, 20 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 Қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 Қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын.
№ 520 Сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы: Алматы қаласы, "Тастыбұлақ" шағын ауданы, Қарлығаш көшесі, 14/1 үй, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Ақсай" республикалық клиникалық балалар ауруханасы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Ақсай" республикалық клиникалық балалар ауруханасы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын.
№ 538 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 340Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 174 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қала шекарасынан Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Алатау даңғылына дейін. Алатау даңғылының батыс жағымен оңтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданындағы Дала көшесінің № 108 үйі аумағының солтүстік шекарасының тұстамасына дейін. Шұғыла шағын ауданының Дала көшесінің № 108 үйі аумағының солтүстік шекарасы бойымен шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Дала көшесімен Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданының Жақыбаев көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жақыбаев көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Абай шағын ауданының аумағын қоса алғанда, қала шекарасына дейін. Қала шекарасымен солтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін, Шұғыла шағын ауданындағы Жүнісов көшесіндегі № 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 8/10, 8/11, № 14 корпус 16, № 14 корпус 17 үйлердің аумағын қоса алғанда.
№ 539 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 340Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 174 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: от улицы Жунисова микрорайона Шугыла по южной стороне улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла в восточном направлении до улицы Сураншы батыра микрорайона Шугыла. По западной стороне улицы Сураншы батыра микрорайона Шугыла в южном направлении до улицы Алатау микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Алатау микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до проспекта Алатау. По восточной стороне проспекта Алатау в северном направлении до створа северной границы территории дома № 133/12 улицы Жунисова микрорайона Шугыла. Вдоль северных границ территории домов № 133/12, 133/11, 133/10, 133/9, 133/8, 133/7, 133/6, 133/5 улицы Жунисова микрорайона Шугыла до улицы Жунисова микрорайона Шугыла, включая территории домов № 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 12 корпус 3, 12 корпус 7, 12 корпус 8. По восточной стороне улицы Жунисова микрорайона Шугыла в северном направлении до улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла.
Избирательный участок № 540
Центр: город Алматы, микрорайон "Акжар", улица Байсултанова, дом 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 186 имени Седилды Копбаева" Управления образования города Алматы.
Границы: микрорайон Акжар, от пересечения улицы Жандосова с рекой Аксай, в северном направлении вдоль карьера "Аксай" до улицы Аккент. По южной стороне улицы Аккент в восточном направлении до улицы Бекешева. По западной стороне улицы Бекешева в южном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова в западном направлении до пересечения с рекой Аксай.
Избирательный участок № 541
Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, дом 4, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 188" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жандосова по восточной границе территории садоводческого товарищества Алмалы в северном направлении до улицы Айтматова микрорайона Таусамалы. По южной стороне улицы Айтматова микрорайона Таусамалы в западном направлении до русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По руслу реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в южном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова в восточном направлении до восточной границы территории садоводческое товарищество Алмалы.
Избирательный участок № 542
Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, дом 2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 187" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Айтматова микрорайона Таусамалы по западной стороне улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы в южном направлении до улицы Шолпан микрорайона Таусамалы. От улицы Шолпан микрорайона Таусамалы вдоль юго-восточной границы территории садоводческого товарищества Каменское в юго-западном направлении до восточной границы территории садоводческого товарищества Арал. Огибая южную и западную границы садоводческих товариществ Арал, Саулет, Жадыра, Жанат, в северном направлении до улицы Жандосова микрорайона Тастыбулак. По южной стороне улицы Жандосова, в восточном направлении до восточной границы территории садоводческого товарищества Алмалы. По восточной границе территории садоводческого товарищества Алмалы в северном направлении до улицы Айтматова микрорайона Таусамалы. По южной стороне улицы Айтматова микрорайона Таусамалы в восточном направлении, до улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы.
Избирательный участок № 543
Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, дом 2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 187" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Балбырауын микрорайона Курамыс по южной стороне улицы Найманбай батыра микрорайона Таусамалы в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западному берегу русла реки Каргалы в южном направлении до улицы Куралай микрорайона Карагайлы. По северной стороне улицы Куралай микрорайона Карагайлы в западном направлении до улицы Надырова микрорайона Карагайлы. По западной стороне улицы Надырова микрорайона Карагайлы в южном направлении до улицы Руханият микрорайона Карагайлы. По северной стороне до улицы Руханият микрорайона Карагайлы в западном направлении до улицы Саудакент микрорайона Карагайлы. По восточной стороне улицы Саудакент микрорайона Карагайлы в северном направлении до створа улицы Сейтбекова микрорайона Карагайлы. По южной стороне улицы Сейтбекова микрорайона Карагайлы в восточном направлении до улицы Надырова микрорайона Карагайлы. По восточной стороне улицы Надырова микрорайона Карагайлы в северном направлении до улицы Сейдимбека микрорайона Курамыс. По южной стороне улицы Сейдимбека микрорайона Курамыс в восточном направлении до улицы Балбырауын микрорайона Курамыс. По восточной стороне улицы Балбырауын микрорайона Курамыс в северном направлении до улицы Найманбай батыра микрорайона Таусамалы.
Избирательный участок № 560

Шекаралары: Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінен Шұғыла шағын ауданының Жақыбаев көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Сұраншы батыр көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Сұраншы батыр көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Алатау көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Алатау көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Алатау даңғылына дейін. Алатау даңғылының шығыс жағымен солтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінің № 133/12 үйі аумағының солтүстік шекарасының тұстамасына дейін. Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесіндегі № 133/12, 133/11, 133/10, 133/9, 133/8, 133/7, 133/6, 133/5 үйлер аумағының солтүстік шекарасы бойымен, Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінің № 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 12 корпус 3, 12 корпус 7, 12 корпус 8 үйлердің аумақтарын қоса алғанда. Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданының Жақыбаев көшесіне дейін.
№ 540 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақжар" шағын ауданы, Байсұлтанов көшесі, 15 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Сейділдә Көпбаев атындағы № 186 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақжар шағын ауданы, Жандосов көшесі мен Ақсай өзенінің қиылысынан солтүстік бағытта "Ақсай" карьерінің бойымен Ақкент көшесіне дейін. Ақкент көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Бекешев көшесіне дейін. Бекешев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақсай өзенінің қиылысына дейін.
№ 541 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағын ауданы, Жандосов көшесі, 4 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 188 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жандосов көшесінен Алмалы бау-бақша серіктестігі аумағының шығыс шекарасымен солтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Айтматов көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Айтматов көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Сапожниково өзенінің арнасына дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожниково өзенінің арнасымен (Ақсай-Қарғалы каналы) оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Алмалы бау-бақша серіктестігі аумағының шығыс шекарасына дейін.
№ 542 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағын ауданы, Жандосов көшесі, 2 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 187 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Таусамалы шағын ауданындағы Айтматов көшесінен Таусамалы шағын ауданындағы Сағдиев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданындағы Шолпан көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Шолпан көшесінен Каменское бау-бақша серіктестігі аумағының оңтүстік-шығыс шекарасын бойлай оңтүстік-батыс бағытта Арал бау-бақша серіктестігі аумағының шығыс шекарасына дейін. Арал, Сәулет, Жадыра, Жанат бау-бақша серіктестіктерінің оңтүстік және батыс шекараларын айналып, солтүстік бағытта Тастыбұлақ шағын ауданының Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен, шығыс бағытта Алмалы бау-бақша серіктестігі аумағының шығыс шекарасына дейін. Алмалы бау-бақша серіктестігі аумағының шығыс шекарасымен солтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Айтматов көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданындағы Айтматов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Таусамалы шағын ауданындағы Сағдиев көшесіне дейін.
№ 543 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағын ауданы, Жандосов көшесі, 2 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 187 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Құрамыс шағын ауданының Балбырауын көшесінен Таусамалы шағын ауданының Найманбай батыр көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының батыс жағалауымен оңтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданының Құралай көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Құралай көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қарағайлы шағын ауданының Надыров көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Надыров көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданының Руханият көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Руханият көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қарағайлы шағын ауданының Саудакент көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданы Саудакент көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданы Сейтбеков көшесінің тұстамасына дейін. Қарағайлы шағын ауданының Сейтбеков көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарағайлы шағын ауданының Надыров көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Надыров көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Құрамыс шағын ауданының Сейдімбек көшесіне дейін. Құрамыс шағын ауданының Сейдімбек көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Құрамыс шағын ауданының Балбырауын көшесіне дейін. Құрамыс шағын ауданының Балбырауын көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Найманбай батыр көшесіне дейін.
№ 560 Сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340А, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 36" Управления общественного здоровья города Алматы.
Границы: Жилые дома № 10/1, 10/10, 10/11, 10/12, 10/13, 10/14, 10/15, 10/16, 10/17, 10/18, 10/19, 10/2, 10/20, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 12 корпус 4, 12 корпус 5, 12 корпус 6, 12 корпус 9, 14 корпус 9, 14 корпус 1, 14 корпус 10, 14 корпус 11, 14 корпус 12, 14 корпус 13, 14 корпус 14, 14 корпус 15, 14 корпус 18, 14 корпус 19, 14 корпус 2, 14 корпус 3, 14 корпус 4, 14 корпус 5, 14 корпус 6, 14 корпус 7, 14 корпус 8, 14 корпус 9, 14 улицы Жунисова микрорайона Шугыла.
Избирательный участок № 561
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Кыдырбекова, дом 32, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 157" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Сейтметова микрорайона Калкаман-2 по южной стороне улицы Кулбекова микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западному берегу русла реки Каргалы, в южном направлении до улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до улицы Сейтметова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Сейтметова в северном направлении до улицы Кулбекова микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 562
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 345/3, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 200" Управления образования города Алматы.
Границы: от границы города по южной стороне улицы Бекешева микрорайона Акжар с переходом в улицу Белжайлау микрорайона Акжар в восточном направлении до проспекта Алатау. По восточной стороне проспекта Алатау в северном направлении до проспекта Абая. По южной стороне проспекта Абая в восточном направлении до улицы Дикан микрорайона Шугыла. По западной стороне улицы Дикан микрорайона Шугыла с переходом в улицу Нургали микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Зиманова микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Зиманова микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Умирзаковой микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Умирзаковой микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Абдыкалыкова микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Абдыкалыкова микрорайона Акжар в западном направлении, до улицы Молдагалиева микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Молдагалиева микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Абдильдина микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Абдильдина на запад до улицы Бекешева микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Бекешева микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Аккент микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Аккент микрорайона Акжар в западном направлении до границы города. По восточной стороне границы города в северном направлении до улицы Бекешева микрорайона Акжар.
Избирательный участок № 563

Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 340А үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 36 қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінің № 10/1, 10/10, 10/11, 10/12, 10/13, 10/14, 10/15, 10/16, 10/17, 10/18, 10/19, 10/2, 10/20, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 12 корпус 4, 12 корпус 5, 12 корпус 6, 12 корпус 9, 14 корпус 9, 14 корпус 1, 14 корпус 10, 14 корпус 11, 14 корпус 12, 14 корпус 13, 14 корпус 14, 14 корпус 15, 14 корпус 18, 14 корпус 19, 14 корпус 2, 14 корпус 3, 14 корпус 4, 14 корпус 5, 14 корпус 6, 14 корпус 7, 14 корпус 8, 14 корпус 9, 14 тұрғын үйлері.
№ 561 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Қыдырбеков көшесі, 32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 157 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қалқаман-2 шағын ауданының Сейтметов көшесінен Қалқаман-2 шағын ауданының Құлбеков көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының батыс жағалауымен, оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Байзақ батыр көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Байзақ батыр көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Сейтметов көшесіне дейін. Сейтметов көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Құлбеков көшесіне дейін.
№ 562 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 345/3 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 200 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қала шекарасынан Ақжар шағын ауданының Бекешев көшесінің оңтүстік жағымен Ақжар шағын ауданының Белжайлау көшесіне өтуімен шығыс бағытта Алатау даңғылына дейін. Алатау даңғылының шығыс жағымен солтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Диқан көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Диқан көшесінің батыс жағымен Ақжар шағын ауданының Нұрғали көшесіне өтіп, оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Зиманов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Зиманов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданының Өмірзақова көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Өмірзақова көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Әбдіхалықов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Әбдіхалықов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданының Молдағалиев көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Молдағалиев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Әбділдин көшесіне дейін. Әбділдин көшесінің солтүстік жағымен батысқа қарай Ақжар шағын ауданының Бекешев көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Бекешев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Ақкент көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Ақкент көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта қала шекарасына дейін. Қала шекарасының шығыс жағымен солтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Бекешев көшесіне дейін.
№ 563 Сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Грозы, дом 102, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 26" Управления общественного здоровья города Алматы.
Границы: от улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы по южной стороне улицы Айтматова микрорайона Таусамалы, далее по южной стороне улицы Кенесбаева микрорайона Калкаман-2 в восточном направлении до 2 улицы микрорайона Калкаман-2. По западной стороне 2 улицы микрорайона Калкаман-2 до улицы Жандосова. По южной стороне улицы Жандосова в восточном направлении до улицы Садуакасулы микрорайона Таусамалы. По западной стороне улицы Садуакасулы микрорайона Таусамалы в южном направлении до улицы Найманбай батыра микрорайона Таусамалы. По северной стороне улицы Найманбай батыра микрорайона Таусамалы в западном направлении до улицы Грозы микрорайона Таусамалы. По восточной стороне улицы Грозы микрорайона Таусамалы в северном направлении до улицы Жандосова микрорайона Таусамалы. По северной стороне улицы Жандосова микрорайона Таусамалы в западном направлении до улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы. По восточной стороне улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы в северном направлении до улицы Айтматова микрорайона Таусамалы.
Избирательный участок № 564
Центр: город Алматы, микрорайон "Рахат" улица Култобе, дом 1, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт защиты и карантина растений имени Жазкена Жиембаева".
Границы: от жилого комплекса "Хан Тенгри" включая следующие дома № 54/1, 54/2, 54/3 корпус 1, 54/3 корпус 2, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8 корпус 1, 54/8 корпус 2, 54/9, 54/10 по западной стороне улицы Кенесары хана микрорайона Каргалы, далее по улице Рауан микрорайона Каргалы в северном направлении до улицы Ушконыр микрорайона Каргалы. По южной стороне улицы Ушконыр микрорайона Каргалы включая садоводческое товарищество Кооператор в западном направлении до русла реки Каргалы. По восточной стороне русла реки Каргалы в южном направлении до пересечения улицы Тажиева микрорайона Карагайлы и улицы Мангытаева микрорайона Карагайлы. От пересечения улицы Тажиева микрорайона Карагайлы и улицы Мангытаева микрорайона Карагайлы вдоль северной границы территории домов № 1 и № 3А улицы Тажиева микрорайона Карагайлы в восточном направлении до западной границы территории дома № 3А улицы Тажиева микрорайона Карагайлы. По западной границе территории дома № 3А улицы Тажиева микрорайона Карагайлы в юго-восточном направлении до жилого комплекса "Хан Тенгри".
Избирательный участок № 577
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", улица Сыгай, дом 111, здание учреждения "Алматинская математико-лингвистическая школа "Самай".

Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағын ауданы, Гроза көшесі, 102 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 26 қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Таусамалы шағын ауданының Сағдиев көшесінен Таусамалы шағын ауданының Айтматов көшесінің оңтүстік жағымен, одан әрі Қалқаман-2 шағын ауданының Кеңесбаев көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының 2 көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының 2 көшесінің батыс жағымен Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Таусамалы шағын ауданының Сәдуақасұлы көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Сәдуақасұлы көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Найманбай батыр көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Найманбай батыр көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Таусамалы шағын ауданының Гроза көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Гроза көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Жандосов көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Жандосов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Таусамалы шағын ауданының Сағдиев көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Сағдиев көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Айтматов көшесіне дейін.
№ 564 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Рахат" шағын ауданы, Күлтөбе көшесі, 1 үй, "Жазкен Жиембаев атындағы Қазақ өсімдік қорғау және карантин ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: "Хан Тенгри" тұрғын үй кешенінен келесі үйлерді қоса алғанда: № 54/1, 54/2, 54/3 корпус 1, 54/3 корпус 2, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8 корпус 1, 54/8 корпус 2, 54/9, 54/10 Қарғалы шағын ауданының Кенесары хан көшесінің батыс жағымен, одан әрі Қарғалы шағын ауданының Рауан көшесімен солтүстік бағытта Қарғалы шағын ауданының Үшқоңыр көшесіне дейін. Қарғалы шағын ауданының Үшқоңыр көшесінің оңтүстік жағымен Кооператор бау-бақша серіктестігін қоса алғанда, батыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының шығыс жағымен оңтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданы Тәжиев көшесі мен Қарағайлы шағын ауданы Маңғытаев көшесінің қиылысына дейін. Қарағайлы шағын ауданы Тәжиев көшесі мен Қарағайлы шағын ауданы Маңғытаев көшесінің қиылысынан Қарағайлы шағын ауданы Тәжиев көшесі № 1 және № 3А үйлер аумағының солтүстік шекарасы бойымен шығыс бағытта Қарағайлы шағын ауданы Тәжиев көшесі № 3А үй аумағының батыс шекарасына дейін. Қарағайлы шағын ауданы Тәжиев көшесі № 3А үй аумағының батыс шекарасымен оңтүстік-шығыс бағытта "Хан Тенгри" тұрғын үй кешеніне дейін.
№ 577 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, Сығай көшесі, 111 үй, "Алматы математика-лингвистикалық "Самай" мектебі" мекемесінің ғимараты.

Границы: жилой комплекс "Премьера" дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 29.
Избирательный участок № 578
Центр: город Алматы, микрорайон "Акжар", улица Даулеткерея, дом 100А, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 27" Управления общественного здоровья города Алматы.
Границы: от улицы Досмухамедова микрорайона Таужолы по южной стороне улицы Жандосова микрорайона Тастыбулак, в восточном направлении до улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак. По западной стороне улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак, далее по восточной границе территории садоводческих товариществ Обувщик, Алатау, Канат, Театральное, Пищевик в южном направлении до границы города. По границе города, далее по восточной стороне улицы Досмухамедова микрорайона Таужолы в северном направлении до улицы Жандосова микрорайона Тастыбулак.
Избирательный участок № 579
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340/1, здание коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад № 184" Управления образования города Алматы.
Границы: от русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) по южной стороне створа улицы Алатау микрорайона Калкаман-2 в западном направлении до проспекта Алатау. По восточной стороне проспекта Алатау в южном направлении до проспекта Абая не включая жилые дома № 341/1 корпус 1, 341/1 корпус 2, 341/1 корпус 3, 341/1 корпус 4, 341/1 корпус 5, 341/1 корпус 6, 341/1 корпус 7, 341/1 корпус 8, 341/2 корпус 1, 341/2 корпус 2, 341/2 корпус 3, 341/2 корпус 4, 341/2 корпус 5, 341/2 корпус 6, 341/2 корпус 7, 341/2 корпус 8, 341/3 корпус 5, 341/3 корпус 6, 341/3 корпус 7, 341/4 корпус 1, 341/4 корпус 2, 341/5 корпус 1, 341/5 корпус 2, 341/5 корпус 3, 341/5 корпус 4, 341/5 корпус 5, 341/5 корпус 6, 341/5 корпус 7 микрорайона Шугыла. По северной стороне проспекта Абая в восточном направлении до русла реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По западному руслу реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северном направлении до улицы Алатау микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 580
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 174" Управления образования города Алматы.
Границы: от садоводческого товарищества Кайнар, вдоль западной границы территории микрорайона Абай в северном направлении до проспекта Алатау. По западной стороне проспекта Алатау в южном направлении до проспекта Абая. По северной стороне проспекта Абая в западном направлении до улицы Строительная. По восточной стороне улицы Строительная в северном направлении до улицы Сабденова микрорайона Наурыз. По северной стороне улицы Сабденова микрорайона Наурыз в северо-западном направлении до садоводческого товарищества Кайнар. По северной стороне садоводческого товарищества Кайнар в западном направлении до восточной границы территории микрорайона Абай.
Избирательный участок № 581
Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы" улица Жандосова, дом 1, здание республиканского государственного учреждения "Иле-Алатауский государственный национальный природный парк" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
Границы: от улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы по южной стороне улицы Жандосова микрорайона Таусамалы в восточном направлении до улицы Грозы микрорайона Таусамалы. По западной стороне улицы Грозы микрорайона Таусамалы в южном направлении до улицы Найманбай батыра микрорайона Таусамалы. По южной стороне улицы Найманбай батыра микрорайона Таусамалы в восточном направлении до улицы Балбырауын микрорайона Курамыс. По западной стороне улицы Балбырауын микрорайона Курамыс в южном направлении до улицы Сейдимбека микрорайона Курамыс. По северной стороне улицы Сейдимбека микрорайона Курамыс в западном направлении до улицы Надырова микрорайона Карагайлы. По западной стороне улицы Надырова микрорайона Карагайлы в южном направлении до улицы Сейитбекова микрорайона Карагайлы. По северной стороне улицы Сейитбекова микрорайона Карагайлы в западном направлении до улицы Козыбасы микрорайона Карагайлы. По западной стороне улицы Козыбасы микрорайона Карагайлы включая новые участки домов микрорайона Карагайлы в северном направлении до улицы Шолпан микрорайона Таусамалы. По южной стороне улицы Шолпан микрорайона Таусамалы в восточном направлении до створа улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы. По восточной стороне улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы в северном направлении до улицы Жандосова микрорайона Таусамалы.
Избирательный участок № 592

Шекаралары: "Премьера" тұрғын үй кешені № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 29 үйлері.
№ 578 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақжар" шағын ауданы, Дәулеткерей көшесі, 100А үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 27 қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Таужолы шағын ауданының Досмұхамедов көшесінен Тастыбұлақ шағын ауданының Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Тастыбұлақ шағын ауданының Таутаған көшесіне дейін. Тастыбұлақ шағын ауданының Таутаған көшесінің батыс жағымен, одан әрі Обувщик, Алатау, Қанат, Театральное, Пищевик бау-бақша серіктестіктері аумағының шығыс шекарасымен оңтүстік бағытта қала шекарасына дейін. Қаланың шекарасымен, одан әрі Таужолы шағын ауданының Досмұхамедов көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Тастыбұлақ шағын ауданының Жандосов көшесіне дейін.
№ 579 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 340/1 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 184 бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Сапожниково өзенінің арнасынан (Ақсай-Қарғалы каналы) Қалқаман-2 шағын ауданының Алатау көшесі тұстамасының оңтүстік жағымен батыс бағытта Алатау даңғылына дейін. Алатау даңғылының шығыс жағымен оңтүстік бағытта Абай даңғылына дейін Шұғыла шағын ауданының № 341/1 корпус 1, 341/1 корпус 2, 341/1 корпус 3, 341/1 корпус 4, 341/1 корпус 5, 341/1 корпус 6, 341/1 корпус 7, 341/1 корпус 8, 341/2 корпус 1, 341/2 корпус 2, 341/2 корпус 3, 341/2 корпус 4, 341/2 корпус 5, 341/2 корпус 6, 341/2 корпус 7, 341/2 корпус 8, 341/3 корпус 5, 341/3 корпус 6, 341/3 корпус 7, 341/4 корпус 1, 341/4 корпус 2, 341/5 корпус 1, 341/5 корпус 2, 341/5 корпус 3, 341/5 корпус 4, 341/5 корпус 5, 341/5 корпус 6, 341/5 корпус 7 үйлерін қоспағанда. Абай даңғылының солтүстік жағымен шығыс бағытта Сапожниково өзенінің арнасына дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожниково өзенінің батыс арнасымен (Ақсай-Қарғалы каналы) солтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Алатау көшесіне дейін.
№ 580 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 340Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 174 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қайнар бау-бақша серіктестігінен Абай шағын ауданы аумағының батыс шекарасы бойымен солтүстік бағытта Алатау даңғылына дейін. Алатау даңғылының батыс жағымен оңтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының солтүстік жағымен батыс бағытта Строительная көшесіне дейін. Строительная көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Наурыз шағын ауданының Сәбденов көшесіне дейін. Наурыз шағын ауданының Сәбденов көшесінің солтүстік жағымен солтүстік-батыс бағытта Қайнар бау-бақша серіктестігіне дейін. Қайнар бау-бақша серіктестігінің солтүстік жағымен батыс бағытта Абай шағын ауданы аумағының шығыс шекарасына дейін.
№ 581 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағын ауданы, Жандосов көшесі, 1 үй, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Іле-Алатау мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Таусамалы шағын ауданының Сағдиев көшесінен Таусамалы шағын ауданының Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Таусамалы шағын ауданының Гроза көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Гроза көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Найманбай батыр көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Найманбай батыр көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Құрамыс шағын ауданының Балбырауын көшесіне дейін. Құрамыс шағын ауданының Балбырауын көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Құрамыс шағын ауданының Сейдімбек көшесіне дейін. Құрамыс шағын ауданының Сейдімбек көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қарағайлы шағын ауданының Надыров көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Надыров көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданының Сейітбеков көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Сейітбеков көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Қарағайлы шағын ауданының Қозыбасы көшесіне дейін. Қарағайлы шағын ауданының Қозыбасы көшесінің батыс жағымен Қарағайлы шағын ауданы үйлерінің жаңа учаскелерін қоса алғанда солтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Шолпан көшесіне дейін. Таусамалы шағын ауданының Шолпан көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Таусамалы шағын ауданының Сағдиев көшесінің тұстамасына дейін. Таусамалы шағын ауданының Сағдиев көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Таусамалы шағын ауданының Жандосов көшесіне дейін.
№ 592 Сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 345/3, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 200" Управления образования города Алматы.
Границы: Жилой комплекс "Шугыла", жилые дома № 341/1 корпус 1, 341/1 корпус 2, 341/1 корпус 3, 341/1 корпус 4, 341/1 корпус 5, 341/1 корпус 6, 341/1 корпус 7, 341/1 корпус 8, 341/2 корпус 1, 341/2 корпус 2, 341/2 корпус 3, 341/2 корпус 4, 341/2 корпус 5, 341/2 корпус 6, 341/2 корпус 7, 341/2 корпус 8, 341/3 корпус 5, 341/3 корпус 6, 341/3 корпус 7, 341/4 корпус 1, 341/4 корпус 2, 341/5 корпус 1, 341/5 корпус 2, 341/5 корпус 3, 341/5 корпус 4, 341/5 корпус 5, 341/5 корпус 6, 341/5 корпус 7.

Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 345/3 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 200 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Шұғыла" тұрғын үй кешені, № 341/1 корпус 1, 341/1 корпус 2, 341/1 корпус 3, 341/1 корпус 4, 341/1 корпус 5, 341/1 корпус 6, 341/1 корпус 7, 341/1 корпус 8, 341/2 корпус 1, 341/2 корпус 2, 341/2 корпус 3, 341/2 корпус 4, 341/2 корпус 5, 341/2 корпус 6, 341/2 корпус 7, 341/2 корпус 8, 341/3 корпус 5, 341/3 корпус 6, 341/3 корпус 7, 341/4 корпус 1, 341/4 корпус 2, 341/5 корпус 1, 341/5 корпус 2, 341/5 корпус 3, 341/5 корпус 4, 341/5 корпус 5, 341/5 корпус 6, 341/5 корпус 7 тұрғын үйлері.