О внесении изменения в совместные постановление акимата Северо-Казахстанской области от 14 декабря 2015 года № 485 и решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 40/8 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность на территории населенных пунктов Северо-Казахстанской области"
Совместное постановление акимата Северо-Казахстанской области от 3 февраля 2022 года № 21 и решение маслихата Северо-Казахстанской области от 3 февраля 2022 года № 14/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 марта 2022 года № 26992
Акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместные постановление акимата Северо-Казахстанской области от 14 декабря 2015 года № 485 и решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 40/8 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность на территории населенных пунктов Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3572) следующее изменение:
приложение к указанным совместным постановлению акимата и решению маслихата изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящим совместным постановлению акимата и решению маслихата.
2. Контроль за исполнением настоящих совместных постановления акимата и решения маслихата возложить на заместителя акима Северо-Казахстанской области по курируемым вопросам.
3. Настоящие совместные постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области К. Аксакалов
Секретарь Северо-Казахстанского областного маслихата В. Бубенко
Приложение
к совместным постановлению
и решению акимата
Северо-Казахстанской области
от 3 февраля 2022 года № 21
и Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 3 февраля 2022 года № 14/2
Приложение
к совместным постановлению
акимата Северо-Казахстанской
области от 14 декабря 2015 года
№ 485 и решению
Северо- Казахстанского
областного маслихата
от 14 декабря 2015 года № 40/8
Базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность на территории населенных пунктов Северо-Казахстанской области
Номер кадастрового квартала
Наименование населенных пунктов
Базовая ставка платы в тенге за 1 квадратный метр
1
2
3
город Петропавловск
областной центр

"Солтүстік Қазақстан облысы елді мекендерінің аумағында жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" бірлескен Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 485 қаулысына және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 40/8 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 ақпандағы № 21 және Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2022 жылғы 3 ақпандағы № 14/2 бірлескен қаулысы мен шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 наурызда № 26992 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы елді мекендерінің аумағында жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" бірлескен Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 485 қаулысына және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 40/8 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3572 болып тіркелді) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің қосымшасы осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бірлескен әкімдік қаулысы мен мәслихат шешімінің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен әкімдік қаулысы мен мәслихат шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі К. Аксакалов
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының хатшысы В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
2022 жылғы 3 ақпандағы
№ 21 мен Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
2022 жылғы 3 ақпандағы
№ 14/2 бірлескен
қаулысы мен шешіміне
қосымша
Бірлескен Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің 2015 жылғы
14 желтоқсандағы № 485 қаулысына
және Солтүстік Қазақстан облыстық
Мәслихатының 2015 жылғы
14 желтоқсандағы № 40/8
шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы елді мекендерінің аумағында жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық мөлшерлемелері
Кадастрлық тоқсан нөмірі
Елді мекендердің атауы
1 шаршы метр үшiн теңгемен төлемақының базалық мөлшерлемесі
1
2
3
Петропавл қаласы
облыс орталығы