Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2022 год в Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 22 сентября 2022 года № 207. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2022 года № 29926
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2022 год в Северо-Казахстанской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить размер родительской платы на 2022 год в Северо-Казахстанской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Коммунальному государственному учреждению "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Северо-Казахстанской области по курируемым вопросам.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области К. Аксакалов
Приложение 1
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от 22 сентября 2022 года № 207
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2022 год в Северо-Казахстанской области

Солтүстік Қазақстан облысында 2022 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 22 қыркүйектегі № 207 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 қыркүйекте № 29926 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына, "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағының 7-3) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысында 2022 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысында 2022 жылға арналған ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі К. Аксакалов
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2022 жылғы
22 қыркүйектегі № 207
қаулысына 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысында 2022 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы

Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата СевероКазахстанской области от 28.12.2022 № 286 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование группы
Населенный пункт
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
1
город Петропавловск
Группа с неполным днем пребывания
город
30

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 28.12.2022 № 286 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Топтың атауы
Елді мекен
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны (теңге)
1
Петропавл қаласы
Толық емес күн болатын топ
қала
30

Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
село
275
61282
13
Тимирязевский район
Группа с пребыванием детей в течение 9 часов
село
120
68963
Приложение 2
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от 22 сентября 2022 года № 207
Размер родительской платы на 2022 год в Северо-Казахстанской области
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование группы
Населенный пункт
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
1
город Петропавловск
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
город
до трех лет – 13450
с трех до шести (семи) лет – 16750
2
Кызылжарский район
Группа с неполным днем пребывания
село
до трех лет – 7100
с трех до шести (семи) лет - 8000
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
село
до трех лет – 12100
с трех до шести (семи) лет - 15400
3
Мамлютский район
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
город
до трех лет – 11700
с трех до шести (семи) лет - 14100
село
до трех лет – 11700
с трех до шести (семи) лет - 14100
4
район имени Габита Мусрепова
Группа с пребыванием детей в течение 9 часов
село
до трех лет – 11700
с трех до шести (семи) лет - 14700
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
село
до трех лет – 11700
с трех до шести (семи) лет - 14700
5
Уалихановский район
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
село
до трех лет – 8500
с трех до шести (семи) лет – 9000
6
район Магжана Жумабаева
Группа с неполным днем пребывания
село
до трех лет – 3500
с трех до шести (семи) лет – 5000
Группа с пребыванием детей в течение 9 часов
город
до трех лет – 10900
с трех до шести (семи) лет – 12900
село
до трех лет – 10900
с трех до шести (семи) лет – 12900
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
город
до трех лет – 11800
с трех до шести (семи) лет – 15300
село
до трех лет – 11800
с трех до шести (семи) лет – 15300
7
Айыртауский район
Группа с пребыванием детей в течение 9 часов
село
до трех лет – 11000
с трех до шести (семи) лет – 11600
8
Тайыншинский район
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
город
до трех лет – 10200
с трех до шести (семи) лет – 12500
село
до трех лет – 10200
с трех до шести (семи) лет – 12500
9
Аккайынский район
Группа с пребыванием детей в течение 9 часов
село
до трех лет – 12000
с трех до шести (семи) лет – 15100
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
село
до трех лет – 12000
с трех до шести (семи) лет – 15100
10
Акжарский район
Группа с пребыванием детей в течение 9 часов
село
до трех лет – 10000
с трех до шести (семи) лет – 12200
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
село
до трех лет – 10000
с трех до шести (семи) лет – 12200
11.
район Шал акына
Группа с неполным днем пребывания
село
до трех лет – 2600
с трех до шести (семи) лет – 2700
Группа с пребыванием детей в течение 9 часов
село
до трех лет – 5400
с трех до шести (семи) лет – 5400
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
город
до трех лет – 8700
с трех до шести (семи) лет – 10500
село
до трех лет – 8700
с трех до шести (семи) лет – 10500
12
Жамбылский район
Группа с неполным днем пребывания
село
до трех лет – 3700
с трех до шести (семи) лет – 3800
Группа с пребыванием детей в течение 9 часов
село
до трех лет – 7700
с трех до шести (семи) лет – 9300
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
село
до трех лет – 9400
с трех до шести (семи) лет – 10800
13
Есильский район
Группа с пребыванием детей в течение 9 часов
село
до трех лет – 12100
с трех до шести (семи) лет – 15000
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
село
до трех лет – 12100
с трех до шести (семи) лет – 15000
14
Тимирязевский район
Группа с пребыванием детей в течение 9 часов
село
до трех лет – 10200
с трех до шести (семи) лет – 11300

Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
ауыл
275
61282
13
Тимирязев ауданы
Балалар 9 сағат бойы болатын топ
ауыл
120
68963
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2022 жылғы
22 қыркүйектегі № 207
қаулысына 2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысында 2022 жылға арналған ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Топтың атауы
Елді мекен
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы айына ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
Петропавл қаласы
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
қала
үш жасқа дейін – 13450
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 16750
2
Қызылжар ауданы
Толық емес күн болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 7100
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін - 8000
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 12100
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 15400
3
Мамлют ауданы
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
қала
үш жасқа дейін – 11700
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 14100
ауыл
үш жасқа дейін – 11700
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 14100
4
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
Балалар 9 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 11700
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 14700
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 11700
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 14700
5
Уәлиханов ауданы
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 8500
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 9000
6
Мағжан Жұмабаев ауданы
Толық емес күн болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 3500
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 5000
Балалар 9 сағат бойы болатын топ
қала
үш жасқа дейін – 10900
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 12900
ауыл
үш жасқа дейін – 10900
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 12900
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
қала
үш жасқа дейін – 11800
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 15300
ауыл
үш жасқа дейін – 11800
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 15300
7
Айыртау ауданы
Балалар 9 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 11000
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 11600
8
Тайынша ауданы
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
қала
үш жасқа дейін – 10200
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 12500
ауыл
үш жасқа дейін – 10200
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 12500
9
Аққайың ауданы
Балалар 9 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 12000
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 15100
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 12000
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 15100
10
Ақжар ауданы
Балалар 9 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 10000
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 12200
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 10000
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 12200
11.
Шал ақын ауданы
Толық емес күн болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 2600
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 2700
Балалар 9 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 5400
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 5400
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
қала
үш жасқа дейін – 8700
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 10500
ауыл
до трех лет – 8700
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 10500
12
Жамбыл ауданы
Толық емес күн болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 3700
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 3800
Балалар 9 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 7700
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 9300
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 9400
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 10800
13
Есіл ауданы
Балалар 9 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 12100
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 15000
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 12100
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 15000
14
Тимирязев ауданы
Балалар 9 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 10200
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 11300