О признании утратившим силу решения Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 5 марта 2018 года № 6-17-11 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" коммунального государственного учреждения "Аппарат маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 9 марта 2022 года № 7-16-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 марта 2022 года № 27137
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 5 марта 2018 года № 6-17-11 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" коммунального государственного учреждения "Аппарат маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4612).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области Г. Абулкаирова

Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметіне бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 5 наурыздағы № 6-17-11 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 наурыздағы № 7-16-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 наурызда № 27137 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметіне бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 5 наурыздағы № 6-17-11 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4612 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының хатшысы Г. Абулкаирова