О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 февраля 2018 года № 19-3 "О корректировке базовых налоговых ставок земельного налога"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 января 2022 года № 14-34. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 января 2022 года № 26465
Маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "О корректировке базовых налоговых ставок земельного налога" от 5 февраля 2018 года № 19-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4575) следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" (далее - Кодекс) маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:";
пункт 1 указанного решения исключить.
2. Настоящее   решение подлежит официальному опубликованию и вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2018 жылғы 5 ақпандағы № 19-3 "Жер салығының базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2022 жылғы 5 қаңтардағы № 14-34 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 қаңтарда № 26465 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "Жер салығының базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы" 2018 жылғы 5 ақпандағы № 19-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4575 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің (бұдан әрі - Кодекс) 510-бабының 1-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешім ресми жариялауға жатады және 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов
атындағы ауданы мәслихатының хатшысы
Е. Адильбеков