О признании утратившим силу решения акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 8 сентября 2022 года № 8 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 12 октября 2022 года № 9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 октября 2022 года № 30141
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 8 сентября 2022 года № 8 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29553).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима района имени Габита Мусрепова.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
С. Мухамедиев

"Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің 2022 жылғы 8 қыркүйектегі № 8 күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің 2022 жылғы 12 қазандағы № 9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 қазанда № 30141 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің 2022 жылғы 8 қыркүйектегі № 8 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29553 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау жетекшілік ететін Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов
атындағы ауданның әкімі
С. Мухамедиев