О переименовании улиц в селе Шоптыколь Шоптыкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Решение акима Шоптыкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 25 марта 2022 года № 7. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 апреля 2022 года № 27370
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Шоптыколь, на основании заключения Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 16 апреля 2021 года РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Шоптыколь Шоптыкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области:
улицу Ленина на улицу Рақымжан Қошқарбаев;
улицу 50 лет ВЛКСМ на улицу Ақанұлы Жанатай батыр.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шоптыкольского сельского округа Д. Жаманбаев

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Шөптікөл ауылдық округінің Шөптікөл ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Шөптікөл ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 25 наурыздағы № 7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 сәуірде № 27370 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2 тармағына сәйкес, Шөптікөл ауылы халқының пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 16 сәуірдегі қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Шөптікөл ауылдық округі Шөптікөл ауылының келесі көшелері қайта аталсын:
Ленин көшесін Рақымжан Қошқарбаев көшесіне;
50 лет ВЛКСМ көшесін Ақанұлы Жанатай батыр көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шөптікөл ауылдық округінің әкімі Д. Жаманбаев