О переименовании улицы в селе Шукырколь Шукыркольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Решение акима Шукыркольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 30 сентября 2022 года № 17. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 октября 2022 года № 30013
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Шукырколь, на основании заключения Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 16 апреля 2021 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Новая на улицу Еркін Әуелбеков в селе Шукырколь Шукыркольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шукыркольского сельского округа К. Жанзаков

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Шұқыркөл ауылдық округінің Шұқыркөл ауылындағы көшесің қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Шұқыркөл ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 17 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 қазанда № 30013 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2 тармағына сәйкес, Шұқыркөл ауылы халқының пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 16 сәуірдегі қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Шұқыркөл ауылдық округі Шұқыркөл ауылының Новая көшесі Еркін Әуелбеков көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шұқыркөл ауылдық округі әкімі К. Жанзаков