О внесении изменения в решение акима города Атырау от 25 ноября 2020 года № 37 "Об образовании избирательных участков на территории города Атырау"
Решение акима города Атырау Атырауской области от 29 декабря 2022 года № 52. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2022 года № 31458
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Атырау от 25 ноября 2020 года № 37 "Об образовании избирательных участков на территории города Атырау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4790) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя Аппарата акима города Атырау.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Атырау М. Қалауи
"СОГЛАСОВАНО"
Атырауская городская территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
акима города Атырау от 25
ноября 2020 года № 37
Избирательные участки на территории города Атырау
Наименование избирательного
участка
Место расположения избирательного участка
Границы избирательных участков
1
Избирательный участок №1
город Атырау, улица Мұқағали Мақатаев, строение 61, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №4 имени Ю.А.Гагарина" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Сарайшық, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
улица Т.Білялов, дома № 1, 1а, 1в, 1д, 1ж, 1е, 1е/1, 2, 2а, 2б, 2г, 3, 4, 4а, 5, 5а, 5б/1, 6, 7, 7а, 7в, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
улица Б.Нысанбаев, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36;
улицаҰзынарал, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Есет би Қараұлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Ә.Молдағұлова, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1д, 1ж, 1е, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81;

Атырау қаласы әкімінің 2020 жылғы 25 қарашадағы № 37 "Атырау қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 52 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 желтоқсанда № 31458 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Атырау қаласы әкімінің 2020 жылғы 25 қарашадағы № 37 "Атырау қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4790 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласының әкімі М. Қалауи
"КЕЛІСІЛДІ"
Атырау қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
Атырау қаласы әкімінің
2020 жылғы 25 қарашадағы
№ 37 шешіміне қосымша
Атырау қаласы аумағындағы сайлау учаскелері
Сайлау учаскесінің атауы
Сайлау учаскесінің орналасқан орны
Сайлау учаскелерінің шекаралары
1
№1 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Мұқағали Мақатаев көшесі, құрылыс 61, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Жалпы білім беретін №4 Ю.А.Гагарин атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сарайшық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер;
Т.Білялов көшесі, № 1, 1а, 1в, 1д, 1ж, 1е, 1е/1, 2, 2а, 2б, 2г, 3, 4, 4а, 5, 5а, 5б/1, 6, 7, 7а, 7в, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 үйлер;
Б.Нысанбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер;
Ұзынарал көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер;
Есет би Қараұлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
Ә.Молдағұлова көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1д, 1ж, 1е, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81 үйлер;

улица Н.Гоголь, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
проезд Алпамыс батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Ж.Нәжімеденов, дома № 1, 2, 3, 3б, 4, 4б 5, 5б, 6, 6б, 7, 7б, 8, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 75, 77, 79, 81;
проезд Адырыс, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица А.Пушкин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41;
улица М.Мақатаев, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59;
улица Керей хан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
проезд Құлагер, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
проезд Ж.Нәжімеденов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
проезд Бурабай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
проезд Келешек, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Станция, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
2
Избирательный участок №2
город Атырау, улица Өтепқали Исатаев, строение 42А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №2 имени Жумекена Нажимеденова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица М.Мақатаев, дома № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Қ.Бекқалиев, дома № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67 дома;
улица Құспан Молла, дома № 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
улица Х.Нәубетов, дома № 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74;

Н.Гоголь көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
Алпамыс батыр өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Ж.Нәжімеденов көшесі, № 1, 2, 3, 3б, 4, 4б 5, 5б, 6, 6б, 7, 7б, 8, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 75, 77, 79, 81 үйлер;
Адырыс өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
А.Пушкин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41 үйлер;
М.Мақатаев көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59 үйлер;
Керей хан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
Құлагер өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
Ж.Нәжімеденов өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер;
Бурабай өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Келешек өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Станция көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер.
2
№2 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Өтепқали Исатаев көшесі, құрылыс 42А,
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"Жалпы білім беретін №2 Жұмекен Нәжімеденов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
М.Мақатаев көшесі, № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 үйлер;
Қ.Бекқалиев көшесі, № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67 үйлер;
Құспан Молла көшесі, № 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81 үйлер;
Х.Нәубетов көшесі, № 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 үйлер;

проезд Мерей, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Ғ.Құрманғалиев, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица А.Афанасьев, дома № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97;
улица Е.Досымов, дома № 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Б.Нысанбаев, дома № 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82;
улица Ә.Молдағұлова, дома № 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125,127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143;
проезд Бәйдібек би, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица А.Байтұрсынов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 18, 20, 22, 24, 26 дома;
проспект И.Тайманов, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12а.
3
Избирательный участок №3
город Атырау, проспект Исатай, строение 1А, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Спецавтобаза"
улица Е.Досымов, дома № 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179;
улица А.Афанасьев, дома № 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134,135,136,137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160;
улица Ғ.Құрманғалиев, дома № 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129;

Мерей өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
Ғ.Құрманғалиев көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 үйлер;
А.Афанасьев көшесі, № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97 үйлер;
Е.Досымов көшесі, № 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99 үйлер;
Б.Нысанбаев көшесі, № 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82 үйлер;
Ә.Молдағұлова көшесі, № 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125,127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143 үйлер;
Бәйдібек би өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
А.Байтұрсынов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлер;
И.Тайманов даңғылы, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12а үйлер.
3
№3 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Исатай даңғылы, 1А құрылыс, "Спецавтобаза" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
Е.Досымов көшесі, № 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179 үйлер;
А.Афанасьев көшесі, № 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134,135,136,137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 үйлер;
Ғ.Құрманғалиев көшесі, № 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129 үйлер;

улица Х.Нәубетов, дома № 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124;
проезд Д.Сүйесінов, дома № 1, 1/1, 1а/1, 2, 2/2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2ж, 2е, 3, 3а/1, 3г, 3д, 3е , 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Ө.Исатаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21;
проспект И.Тайманов, дома № 7, 9, 11;
переулок Х.Нәубетов, дома № 1, 1б, 11д, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92/2, 96;
микрорайон "Ата мұра".
4
Избирательный участок №4
город Атырау, улица Жәнібек Елеуісов, строение 69, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №11 имени Ы.Алтынсарина" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
проспект Сұлтан Бейбарыс, дома № 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162;
Н.Өтегенов проезд, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93;
улица Мырзағали Қазырет, дома № 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 171б;
проезд Т.Айбергенов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
проезд А.Затаевич, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
проезд Қазанғап, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
проезд Ағатай батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
проезд Д.Нұрпейісова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;

Х.Нәубетов көшесі, № 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124 үйлер;
Д.Сүйесінов өткелі, № 1, 1/1, 1а/1, 2, 2/2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2ж, 2е, 3, 3а/1, 3г, 3д, 3е , 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер;
Ө.Исатаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21 үйлер;
И.Тайманов даңғылы, № 7, 9, 11 үйлер;
Х.Нәубетов өтпе жолы, № 1, 1б, 11д, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92/2, 96 үйлер;
"Ата мұра" шағын ауданы.
4
№4 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Жәнібек Елеуісов көшесі, құрылыс 69, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №11 Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сұлтан Бейбарыс даңғылы, № 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162 үйлер;
Н.Өтегенов өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 үйлер;
Мырзағали Қазырет көшесі, № 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 171б үйлер;
Т.Айбергенов өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер;
А.Затаевич өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Қазанғап өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Ағатай батыр өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер;
Д.Нұрпейісова өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;

проезд Тастақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
проезд Қ.Қайсенов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Ж.Елеуісов, дома № 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109;
улица Х.Досмұхамедов, дома № 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143;
улица Попов, дома № 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
улица Ы.Алтынсарин, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица Ө.Исатаев, дома № 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41;
улица Т.Бигельдинов, дома № 1, 3, 5а, 5/3, 7, 24, 26, 28, 33б, 34, 36, 37, 38, 39, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68;
улица Құрманғазы, дома № 58в, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78;
проспект И.Тайманов, дома № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица М.Тоқатов, дома № 2а, 52, 54а, 54б.
5
Избирательный участок №5
город Атырау, улица Қабдырахман Ерниязов, строение 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №5 имени Г.Мусрепова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Ө.Әлжанов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица М.Төлебаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
проезд И.Қамешев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
проезд Байланысшылар, дома № 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21а;
улица В.Худин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Ю.Гагарин, дома № 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130;

Тастақ өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
Қ.Қайсенов өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
Ж.Елеуісов көшесі, № 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109 үйлер;
Х.Досмұхамедов көшесі, № 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143 үйлер;
Попов көшесі, № 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 үйлер;
Ы.Алтынсарин көшесі, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер;
Ө.Исатаев көшесі, № 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41 үйлер;
Т.Бигельдинов көшесі, № 1, 3, 5а, 5/3, 7, 24, 26, 28, 33б, 34, 36, 37, 38, 39, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68 үйлер;
Құрманғазы көшесі, № 58в, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 үйлер;
И.Тайманов даңғылы, № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 үйлер;
М.Тоқатов көшесі, № 2а, 52, 54а, 54б үйлер.
5
№5 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қабдырахман Ерниязов көшесі, құрылыс 2, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"Жалпы білім беретін №5 Ғ.Мүсірепов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ө.Әлжанов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
М.Төлебаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер;
И.Қамешев өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
Байланысшылар өткелі, № 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21а үйлер;
В.Худин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
Ю.Гагарин көшесі, № 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130 үйлер;

переулок, Ащысай, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
проезд Автобаза, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Қ.Ерниязов, дома № 13/1, 13/2, 13/3;
улица Б.Жарбосынов, дома № 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 108/1, 108/2, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;
проезд Б.Соқпақбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Х.Досмұхамедов, дома № 94/1, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110;
улица Құрманғазы, дома № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 4/3, 6, 6/2, 9/1, 10а, 12/1, 14а, 14б, 32а, 34, 36, 40а, 50, 54а;
улица М.Дүйсенғалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Т.Бигельдинов, дома № 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3а, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 8, 8/1, 10, 11, 15/1, 15/2, 29, 31.
6
Избирательный участок №6
город Атырау, улица Х.Досмухамедова, дом 4, здание Атырауского производственного филиала акционерного общества "КазТрансГаз Аймак"
проспект Сұлтан Бейбарыс, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Т.Шевченко, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Х.Досмұхамедов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23;
улица Ю.Гагарин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21;
улица С.Балғымбаев, дома № 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 56, 57, 59, 61;
улица Н.Крупская, дома № 1, 2, 3, 4, 5;
улица Мырзағали Қазырет, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
улица І.Жансүгіров, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
улица Ж.Нәжімеденов, дома № 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193;
улица А.Пушкин, дома № 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;
проезд Ырыс, дома № 11, 12, 13, 14, 15;
улица М.Мөңкеұлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;

Ащысай өтпе жолы, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Автобаза өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Қ.Ерниязов көшесі, № 13/1, 13/2, 13/3 үйлер;
Б.Жарбосынов көшесі, № 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 108/1, 108/2, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127 үйлер;
Б.Соқпақбаев өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Х.Досмұхамедов көшесі, № 94/1, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110 үйлер;
Құрманғазы көшесі, № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 4/3, 6, 6/2, 9/1, 10а, 12/1, 14а, 14б, 32а, 34, 36, 40а, 50, 54а үйлер;
М.Дүйсенғалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер;
Т.Бигельдинов көшесі, № 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3а, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 8, 8/1, 10, 11, 15/1, 15/2, 29, 31 үйлер.
6
№6 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Х.Досмұхамедов көшесі, 4 үй, "ҚазТрансГаз
Аймақ" акционерлік қоғамының Атырау өндірістік филиалының ғимараты
Сұлтан Бейбарыс даңғылы, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 үйлер;
Т.Шевченко көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Х.Досмұхамедов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23 үйлер;
Ю.Гагарин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21 үйлер;
С.Балғымбаев көшесі, № 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 56, 57, 59, 61 үйлер;
Н.Крупская көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
Мырзағали Қазырет көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33 үйлер;
І.Жансүгіров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33 үйлер;
Ж.Нәжімеденов көшесі, № 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193 үйлер;
А.Пушкин көшесі, № 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150 үйлер;
Ырыс өткелі, № 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
М.Мөңкеұлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;

улица М.Исенов, дома № 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 59, 61, 65, 83, 85, 87;
улица Б.Құлманов, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 20, 22, 23;
улица Ә.Молдағұлова, дома № 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174;
улица Ә.Жангелдин, дома № 7, 9, 17;
улица Б.Жарбосынов, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Ә.Сәрсенбаев, дома № 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
улица Әйтеке би, дома № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47.
7
Избирательный участок №7
город Атырау, проспект Студенттер, здание 211А, здание учреждения "Комплекс элитарной школы-детского садика "Сенім"
улица Ә.Молдағұлова, дома № 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191;
улица А.Байтұрсынов, дома № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
проспект, И.Тайманов, дома № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58;
улица Қ.Сәтпаев, дом № 13;
проезд Жалғас Назарұлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица І.Жансүгіров, дома № 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
улица Ә.Дәулетов, дома № 2, 4;
улица Ю.Гагарин, дома № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
улица Х.,Досмұхамедов, дома № 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
улица Ж.Елеуісов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
улица Мырзағали Қазырет, дома № 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
проспект Сұлтан Бейбарыс, дома № 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
улица Б.Нысанбаев, дома № 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а;
улица Б.Құлманов, дом № 35;
микрорайон "Сары арқа".
8
Избирательный участок №8
город Атырау, дом 186б, здание государственного учреждения "Специализированная школа для одаренных детей с интернатным учреждением областная Малая академия искусств имени Н.Тлендиева"

М.Исенов көшесі, № 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 59, 61, 65, 83, 85, 87 үйлер;
Б.Құлманов көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 20, 22, 23 үйлер;
Ә.Молдағұлова көшесі, № 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174 үйлер;
Ә.Жангелдин көшесі, № 7, 9, 17 үйлер;
Б.Жарбосынов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлер;
Ә.Сәрсенбаев көшесі, № 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 үйлер;
Әйтеке би көшесі, № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47 үйлер.
7
№7 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Студенттер даңғылы, ғимарат 211А, "Сенім" элитарлық мектеп-бала бақша кешені" мекемесінің ғимараты
Ә.Молдағұлова көшесі, № 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191 үйлер;
А.Байтұрсынов көшесі, № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 үйлер;
И.Тайманов даңғылы, № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58 үйлер;
Қ.Сәтпаев көшесі, № 13 үй;
Жалғас Назарұлы өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
І.Жансүгіров көшесі, № 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71 үйлер;
Ә.Дәулетов көшесі, № 2, 4 үйлер;
Ю.Гагарин көшесі, № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61 үйлер;
Х.,Досмұхамедов көшесі, № 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 үйлер;
Ж.Елеуісов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27 үйлер;
Мырзағали Қазырет көшесі, № 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81 үйлер;
Сұлтан Бейбарыс даңғылы, № 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 үйлер;
Б.Нысанбаев көшесі, № 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а;
Б.Құлманов көшесі, № 35 үй;
"Сары арқа" шағын ауданы.
8
№8 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, үй 186б, "Н.Тілендиев атындағы облыстық Кіші өнер академиясы дарынды балаларға арналған
интернаттық мекемесі бар мамандандырылған мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты

улица Қ.Сәтпаев, дома № 8, 10, 10а, 12, 12а;
улица Әйтеке би, дома № 71, 75, 77б, 79, 81, 83, 85, 93, 95, 95а, 95б, 97, 99, 101, 101а, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 119а;
улица А.Пушкин, дома № 188, 190, 190а, 194, 200, 202, 207, 231, 235;
улица Ж.Нәжімеденов, дома № 236, 238;
микрорайон "Каспий";
площадь Абай;
улица Н.Крупская, дома № 24а, 24б, 24в, 24д, 24г, 26, 30, 36, 36а, 37, 40, 43, 44, 46, 48, 54, 71;
проспект Студенттер, дома № 10, 60а, 188, 190, 190а 192а, 192б, 192в, 194а, 204.
9
Избирательный участок №9
город Атырау, улица Қаныш Сәтбаев, строение 20, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №15 имени Абая" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Қ.Сәтпаев, дома № 14, 15а, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 30а, 30б, 30б/1, 30в, 30г, 32, 32а, 34, 36;
улица С.Сейфуллин, дома № 5в, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35в;
проезд С.Сейфуллин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
проезд Ақжол, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
10
Избирательный участок №10
город Атырау, улица Адмирал Лев Владимирский, строение 21, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №16 имени Ж.Каражигитова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Авангард-4", дом № 2а үй;
улица Қ.Сәтпаев, дома № 2б, 2в, 2г, 5а, 5б, 5г, 5д, 42, 48, 48а, 48б, 48в, 48г, 48д, 50, 50а, 50б, 52, 54, 56, 58;
улица Л.Владимирский, дом № 2в;
улица М.Төлебаев, дом № 44.
11
Избирательный участок №11
город Атырау, улица Адмирал Лев Владимирский, дом 26, здание коммунального государственного казенного предприятие "Атырауский колледж транспорта и коммуникации" Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Авангард-4", дома № 3а, 3б, 4а, 6, 8, 9а, 10а, 11, 14, 14а, 14б, 16, 93, 96, 97, 98, 99, 100;
улица С.Сейфуллин, дом № 20;
улица З.Ғұмаров, дома № 88, 90, 91б;
улица Н.Тілендиев, дом № 19а;
улица Береке (Петровского), дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
12
Избирательный участок №12
город Атырау, улица Курмангазы, дом 9, здание коммунального государственного казенного предприятие "Атырауский колледж сервиса" Управления образования Атырауской области
микрорайон "Авангард-4" , дома № 9, 10, 12, 12б, 13, 13а, 15, 15а, 21, 21а;
микрорайон "Авангард-2" дома № 7, 8, 9, 11, 11а, 11б, 12.
13
Избирательный участок №13
город Атырау, микрорайон Авангард-2, строение 19А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №19 имени К.Сатпаева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"

Қ.Сәтпаев көшесі, № 8, 10, 10а, 12, 12а үйлер;
Әйтеке би көшесі, № 71, 75, 77б, 79, 81, 83, 85, 93, 95, 95а, 95б, 97, 99, 101, 101а, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 119а үйлер;
А.Пушкин көшесі, № 188, 190, 190а, 194, 200, 202, 207, 231, 235 үйлер;
Ж.Нәжімеденов көшесі, № 236, 238 үйлер;
"Каспий" шағын ауданы;
Абай алаңы;
Н.Крупская көшесі, № 24а, 24б, 24в, 24д, 24г, 26, 30, 36, 36а, 37, 40, 43, 44, 46, 48, 54, 71 үйлер;
Студенттер даңғылы, № 10, 60а, 188, 190, 190а 192а, 192б, 192в, 194а, 204 үйлер.
9
№9 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қаныш Сәтбаев көшесі, құрылыс 20, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №15 Абай атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қ.Сәтпаев көшесі, № 14, 15а, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 30а, 30б, 30б/1, 30в, 30г, 32, 32а, 34, 36 үйлер;
С.Сейфуллин көшесі, № 5в, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35в үйлер;
С.Сейфуллин өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
Ақжол өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер.
10
№10 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Адмирал Лев Владимирский көшесі, құрылыс 21,
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№16 Ж.Қаражігітов атындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Авангард-4" шағын ауданы, № 2а үй;
Қ.Сәтпаев көшесі, № 2б, 2в, 2г, 5а, 5б, 5г, 5д, 42, 48, 48а, 48б, 48в, 48г, 48д, 50, 50а, 50б, 52, 54, 56, 58 үйлер;
Л.Владимирский көшесі, № 2в үй;
М.Төлебаев көшесі, № 44 үй.
11
№11 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Адмирал Лев Владимирский көшесі, үй 26, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Атырау көлік және коммуникация колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
"Авангард-4"шағын ауданы, № 3а, 3б, 4а, 6, 8, 9а, 10а, 11, 14, 14а, 14б, 16, 93, 96, 97, 98, 99, 100 үйлер;
С.Сейфуллин көшесі, № 20 үй;
З.Ғұмаров көшесі, № 88, 90, 91б үйлер;
Н.Тілендиев көшесі, № 19а үй;
Береке (Петровского) көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
12
№12 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Құрманғазы көшесі, үй 9, Атырау облысы Білім беру басқармасының "Атырау сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
"Авангард-4" шағын ауданы, № 9, 10, 12, 12б, 13, 13а, 15, 15а, 21, 21а үйлер;
"Авангард-2" шағын ауданы, № 7, 8, 9, 11, 11а, 11б, 12 үйлер.
13
№13 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Авангард-2 шағын ауданы, құрылыс 19А,
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№19 Қ.Сәтпаев атындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

микрорайон "Авангард-2", дома № 1, 3, 4, 5, 6, 6в, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23а, 23б.
14
Избирательный участок №14
город Атырау, улица Адмирал Лев Владимирский, строение 41, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №3" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Авангард-3", дома № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 11, 11а, 11б, 11в, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 39, 39а, 39б, 39в, 40, 41, 42, 43, 49, 75, 76;
улица Г.Карелин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица М.Қалимов (Прибойная), дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
улица У.Трумов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Н.Тілендиев, дома № 19, 20, 38;
территория Телецентр;
территория парка Победы;
микрорайон "Ақшағала".
15
Избирательный участок №15
город Атырау, улица Нұрғиса Тілендиев, строение 21, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №30 для одаренных детей с обучением на трех языках" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Авангард-3", дома № 24, 35, 36, 37, 38, 44, 45, 46, 47, 48, 74.
16
Избирательный участок №16
город Атырау, улица Құрманғазы, дом 7, здание коммунального государственного предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауский высший медицинский колледж" Управления здравоохранения Атырауской области"
микрорайон "Авангард-3", дома № 9, 31, 32, 33, 34, 53, 73;
улица Л.Владимирский, дома № 99, 100, 101;
улица Құрманғазы, дома № 1, 1а, 3, 5, 27, 28а;
микрорайон "Медиктер.
17
Избирательный участок №17
город Атырау, микрорайон Лесхоз, строение 28А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №28" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Частный сектор микрорайона "Лесхоз".
18
Избирательный участок №18
город Атырау, микрорайон Жұмыскер, улица Өтеген Баймұханов, строение 121, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени И.Тайманова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Жұмыскер", дома № 39б, 86, 123б, 194, 195, 210, 211, 222, 229, 232, 233, 239, 241, 254, 262, 263, 267, 269, 272, 277, 280, 288, 289, 293, 294, 295, 297, 309, 330, 332, 339, 346, 350, 353, 354, 359, 360, 361, 365, 366, 369, 371, 372, 376, 380, 380д;

"Авангард-2" шағын ауданы, № 1, 3, 4, 5, 6, 6в, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23а, 23б үйлер.
14
№14 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Адмирал Лев Владимирский көшесі, құрылыс 41, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№3 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Авангард-3" шағын ауданы, № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 11, 11а, 11б, 11в, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 39, 39а, 39б, 39в, 40, 41, 42, 43, 49, 75, 76 үйлер;
Г.Карелин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер;
М.Қалимов (Прибойная) көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 үйлер;
У.Трумов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Н.Тілендиев көшесі, № 19, 20, 38 үйлер;
Телецентр аумағы;
Жеңіс паркі аумағы;
"Ақшағала" шағын ауданы.
15
№15 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Нұрғиса Тілендиев көшесі, құрылыс 21, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"Үш тілде оқытатын дарынды балаларға арналған №30 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Авангард-3" шағын ауданы, № 24, 35, 36, 37, 38, 44, 45, 46, 47, 48, 74 үйлер.
16
№16 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Құрманғазы көшесі, үй 7, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау жоғары медициналық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
"Авангард-3" шағын ауданы, № 9, 31, 32, 33, 34, 53, 73 үйлер;
Л.Владимирский көшесі, № 99, 100, 101 үйлер;
Құрманғазы көшесі, № 1, 1а, 3, 5, 27, 28а үйлер;
"Медиктер" шағын ауданы.
17
№17 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Лесхоз шағын ауданы, құрылыс 28А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №28 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Лесхоз" шағын ауданының жеке секторы.
18
№18 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Жұмыскер шағын ауданы, Өтеген Баймұханов көшесі, құрылыс 121,
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін И.Тайманов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Жұмыскер" шағын ауданы, № 39б, 86, 123б, 194, 195, 210, 211, 222, 229, 232, 233, 239, 241, 254, 262, 263, 267, 269, 272, 277, 280, 288, 289, 293, 294, 295, 297, 309, 330, 332, 339, 346, 350, 353, 354, 359, 360, 361, 365, 366, 369, 371, 372, 376, 380, 380д үйлер;

улица Ө.Баймұханов, дома № 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119;
улица Қ.Сүндеталиев, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 29, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 43, 49, 58, 227, 247, 252;
улица Қ.Жұмағалиев, дома № 3, 32, 32б, 34, 48а, 50, 50а, 51, 54, 56, 57, 59, 61, 63, 65;
улица Ж.Мыңбаев, дома № 1, 3, 4, 6, 7, 7а, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 21, 21а, 23;
улица А.Ахметова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Ж.Ақбаев, дома № 2, 4, 5, 6, 8, 10;
улица А.Амантурлин, дома № 3, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 11б, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 28, 28а, 31, 32, 36, 46, 49, 51, 53, 54, 54а, 63, 63а, 64, 68, 70, 71а, 76, 78а, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 93, 93а, 386;
улица Жастар, дома № 1, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6б, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13/1, 14а, 15, 17, 19, 19а, 21, 21а, 23, 25, 27, 28, 32, 33, 34, 38, 39, 39а, 44, 68а, 74а;
улица Ақтау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72;
улица Қайыршақты, дома № 1, 2, 2а, 2б, 4, 4а, 8, 10;
улица С.Бекмағамбетов, дома № 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159,160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255;
улица Ш.Әбішев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108;

Ө.Баймұханов көшесі, № 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119 үйлер;
Қ.Сүндеталиев көшесі, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 29, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 43, 49, 58, 227, 247, 252 үйлер;
Қ.Жұмағалиев көшесі, № 3, 32, 32б, 34, 48а, 50, 50а, 51, 54, 56, 57, 59, 61, 63, 65 үйлер;
Ж.Мыңбаев көшесі, № 1, 3, 4, 6, 7, 7а, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 21, 21а, 23 үйлер;
А.Ахметова көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Ж.Ақбаев көшесі, № 2, 4, 5, 6, 8, 10 үйлер;
А.Амантурлин көшесі, № 3, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 11б, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 28, 28а, 31, 32, 36, 46, 49, 51, 53, 54, 54а, 63, 63а, 64, 68, 70, 71а, 76, 78а, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 93, 93а, 386 үйлер;
Жастар көшесі, № 1, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6б, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13/1, 14а, 15, 17, 19, 19а, 21, 21а, 23, 25, 27, 28, 32, 33, 34, 38, 39, 39а, 44, 68а, 74а үйлер;
Ақтау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 үйлер;
Қайыршақты көшесі, № 1, 2, 2а, 2б, 4, 4а, 8, 10 үйлер;
С.Бекмағамбетов көшесі, № 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159,160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255 үйлер;
Ш.Әбішев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 үйлер;

улица С.Сақыпов, дома № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 172, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259;
улица ММС, дома № 1/1, 1/2, 2, 3, 3а, 13, 14а, 15, 15а, 17а, 56, 93, 94, 95, 96, 100, 103, 103б, 104, 107, 110, 113, 115, 117, 117б, 120, 122, 123, 124, 126, 127а, 127б, 136, 136а;
улица №24, дома № 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 22;
улица №10, дома № 1, 3, 7, 9, 11, 13;
улица №7, дома № 1, 2, 5, 6, 11, 13, 14, 15, 19, 25;
проезд №7, дома №1, 5, 10;
улица №6, дома № 2, 3, 5, 6, 10, 13, 19;
проезд №6, дома № 3, 5, 7;
улица №4, дома № 6, 8;
проезд №3, дома № 1, 3;
улица №3, дом № 3;
улица №30, дома № 7, 9, 19/1.
19
Избирательный участок №19
город Атырау, микрорайон Жұмыскер, улица Сабыр Бекмағамбетов, строение 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Г.Муратбаева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Рембаза".
20
Избирательный участок №20
город Атырау, сельский округ Еркінқала, село Еркінқала, улица Дүйіш Есқалиев, строение 29, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа Еркинкала" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Еркинкалинский сельский округ, село Еркінқала.
21
Избирательный участок №21
город Атырау, территория Сары Өзек, улица 1, строение 16, здание коммунального государственного
предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауский областной центр фтизиопульмонологии" Управления здравоохранения Атырауской области
"Атырауский областной противотуберкулезный диспансер".
22
Избирательный участок №22
город Атырау, улица Адмирал Лев Владимирский, строение 22А, здание коммунального государственного предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауский областной перинатальный центр" Управления здравоохранения Атырауской области
"Атырауский областной перинатальный центр".
23
Избирательный участок №23
город Атырау, улица Адмирал Лев Владимирский, дом 2, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Атырауский областной онкологический диспансер" Управления здравоохранения Атырауской области"
"Атырауский областной онкологический диспансер".
24
Избирательный участок №24
город Атырау, улица Адмирал Лев Владимирский, строение 98, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Атырауская областная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
"Атырауская областная больница".
25
Избирательный участок №25

С.Сақыпов көшесі, № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 172, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259 үйлер;
ММС көшесі, № 1/1, 1/2, 2, 3, 3а, 13, 14а, 15, 15а, 17а, 56, 93, 94, 95, 96, 100, 103, 103б, 104, 107, 110, 113, 115, 117, 117б, 120, 122, 123, 124, 126, 127а, 127б, 136, 136а үйлер;
№24 көшесі, № 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 22 үйлер;
№10 көшесі, № 1, 3, 7, 9, 11, 13 үйлер;
№7 көшесі, № 1, 2, 5, 6, 11, 13, 14, 15, 19, 25 үйлер;
№7 өткелі, №1, 5, 10 үйлер;
№6 көшесі, № 2, 3, 5, 6, 10, 13, 19 үйлер;
№6 өткелі, № 3, 5, 7 үйлер;
№4 көшесі, № 6, 8 үйлер;
№3 өткелі, № 1, 3 үйлер;
№3 көшесі, № 3 үйі;
№30 көшесі, № 7, 9, 19/1 үйлер.
19
№19 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Жұмыскер шағын ауданы, Сабыр Бекмағамбетов көшесі, 2 құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқарасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Ғ.Мұратбаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Рембаза" шағын ауданы.
20
№20 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округі, Еркінқала ауылы, Дүйіш Есқалиев көшесі, құрылыс 29, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Еркінқала орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Еркінқала ауылдық округі, Еркінқала ауылы.
21
№21 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Сары Өзек аумағы, 1 көше, құрылыс 16, "Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік
кәсіпорнының ғимараты
"Атырау облыстық туберкулезге қарсы күрес диспансері".
22
№22 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Адмирал Лев Владимирский көшесі, құрылыс 22А, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
"Атырау облыстық перинаталдық орталығы".
23
№23 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Лев Адмирал Владимирский көшесі, үй 2, "Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық онкология диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
"Атырау облыстық онкология диспансері".
24
№24 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Адмирал Лев Владимирский көшесі, құрылыс 98, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
"Атырау облыстық ауруханасы".
25
№25 сайлау учаскесі

город Атырау, проспект Бейбарыс, строение 412, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Атырауская областная больница №2" Управления здравоохранения Атырауской области
"Атырауская областная больница №2".
26
Избирательный участок №26
город Атырау, микрорайон Өркен, улица Сатан Шөреев, строение 90А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №35 имени Хамита Ергалиева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Өркен-2".
27
Избирательный участок №27
город Атырау, сельский округ Еркінқала, село Ракуша, улица Қазақстан, строение 16, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени М.Утемисова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Еркинкалинский сельский округ, село Ракуша.
28
Избирательный участок №28
город Атырау, улица Мұса Баймұханов, строение 16, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Хиуаз Доспановой" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица М.Тынышбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица А.Грибоедов, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44а;
улица Б.Аманшин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
улица М.Баймұханов, дома № 2, 2а, 2б, 2в, 3б, 4, 4а, 8, 11а, 12, 17, 18, 18а, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/1, 23, 23а, 25, 26, 26а, 27/1, 27/2, 28, 28а,28/1, 29, 30, 31, 31/2, 32,52 52/2, 54/2;
улица М.Горький, дома № 1, 2а, 3, 4а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица Ш.Еркінов, дома № 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 3б;
улица Ш.Мұхтаров, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
улица Ф.Энгельс, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
переулок Шарын, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Қостанай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;

Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы, құрылыс 412, "Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "№2 Атырау облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
"№2 Атырау облыстық ауруханасы".
26
№26 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Өркен шағын ауданы, Сатан Шөреев көшесі, құрылыс 90А,
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"№35 Хамит Ерғалиев атындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Өркен-2" шағын ауданы.
27
№27 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округі, Ракуша ауылы, Қазақстан көшесі, құрылыс 16, Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім
беретін М.Өтемісов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Еркінқала ауылдық округі, Ракуша ауылы.
28
№28 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Мұса Баймұханов көшесі, құрылыс 16, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Хиуаз Доспанова атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
М.Тынышбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
А.Грибоедов көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44а үйлер;
Б.Аманшин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 үйлер;
М.Баймұханов көшесі, № 2, 2а, 2б, 2в, 3б, 4, 4а, 8, 11а, 12, 17, 18, 18а, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/1, 23, 23а, 25, 26, 26а, 27/1, 27/2, 28, 28а,28/1, 29, 30, 31, 31/2, 32,52 52/2, 54/2 үйлер;
М.Горький көшесі, № 1, 2а, 3, 4а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 үйлер;
Ш.Еркінов көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 3б үйлер;
Ш.Мұхтаров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 үйлер;
Ф.Энгельс көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31 үйлер;
Шарын өтпе жолы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Қостанай көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер;

улица В.Белинский, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/2;
улица Ж.Садықов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Ж.Жабаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а;
улица Е.Полынин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица И.Панфилов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
улица Ж.Таңқыбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;
улица Қ.Мәмекұлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28;
улица Кейкі батыр, дома № 2, 4;
проезд Ж.Жабаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5;
улица Н.Қобданов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Т.Амандосов, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
проезд Жидебай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица М.Өтемісұлы, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14а;
проезд Құныскерей батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Қ.Смағұлов, дом № 3а.
29
Избирательный участок №29
город Атырау, улица Мұса Баймұханов, строение 16, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Хиуаз Доспановой" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица М.Тынышбаев, дома № 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а;
улица Кейкі батыр, дома № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
улица Ж.Жабаев, дома № 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83;
улица М.Өтемісұлы, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80;

В.Белинский көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/2 үйлер;
Ж.Садықов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 үйлер;
Ж.Жабаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а үйлер;
Е.Полынин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер;
И.Панфилов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 үйлер;
Ж.Таңқыбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20 үйлер;
Қ.Мәмекұлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28 үйлер;
Кейкі батыр көшесі, № 2, 4 үйлер;
Ж.Жабаев өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
Н.Қобданов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер;
Т.Амандосов көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 үйлер;
Жидебай өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
М.Өтемісұлы көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14а үйлер;
Құныскерей батыр өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер;
Қ.Смағұлов көшесі, № 3а үйі.
29
№29 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Мұса Баймұханов көшесі, құрылыс 16, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Хиуаз Доспанова атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
М.Тынышбаев көшесі, № 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а үйлер;
Кейкі батыр көшесі, № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78 үйлер;
Ж.Жабаев көшесі, № 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83 үйлер;
М.Өтемісұлы көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80 үйлер;

улица Қ.Мәмекұлы, дома № 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 129а;
улица М.Горький, дома № 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
улица Б.Майлин, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Ғ.Әбдірахманов, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
проезд К.Ақышев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
улица Ф.Энгельс, дома № 30, 32, 33, 34, 35, 36;
улица М.Фрунзе, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
улица М.Шолохов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
улица М.Баймұханов, дома № 1а, 1б, 1в, 1е, 1и, 1г, 3а, 6, 11, 13;
улица Қ.Жұмағалиев, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
проспект Сұлтан Бейбарыс, дома № 7а, 101, 109а;
улица А.Грибоедов, дома № 1, 5а;
улица Ғ.Сланов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
улица Ж.Таңқыбаев, дома № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79.
30
Избирательный участок №30
город Атырау, проспект Бейбарыс, строение 36, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №10 имени С.Муканова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Ғ.Әбдірахманов, дома № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61б;
проезд Тәттімбет Күйші, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица М.Фрунзе, дома № 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36;

Қ.Мәмекұлы көшесі, № 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 129а үйлер;
М.Горький көшесі, № 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91 үйлер;
Б.Майлин көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлер;
Ғ.Әбдірахманов көшесі, № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 үйлер;
К.Ақышев өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер;
Ф.Энгельс көшесі, № 30, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
М.Фрунзе көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14 үйлер;
М.Шолохов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 үйлер;
М.Баймұханов көшесі, № 1а, 1б, 1в, 1е, 1и, 1г, 3а, 6, 11, 13 үйлер;
Қ.Жұмағалиев көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлер;
Сұлтан Бейбарыс даңғылы, № 7а, 101, 109а үйлер;
А.Грибоедов көшесі, № 1, 5а үйлер;
Ғ.Сланов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78 үйлер;
Ж.Таңқыбаев көшесі, № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79 үйлер.
30
№30 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы, құрылыс 36, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"Жалпы білім беретін №10 С.Мұқанов атындағы орта мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ғ.Әбдірахманов көшесі, № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61б үйлер;
Тәттімбет Күйші өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
М.Фрунзе көшесі, № 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36 үйлер;

проезд №4, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Б.Майлин, дома № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
проезд Күйші Түркеш, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Б.Аманшин, дома № 27, 29, 31, 33, 35, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108;
улица Е.Брусиловский, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23;
улица Т.Амандосов, дома № 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 64а;
проезд Оқжетпес, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
проспект Сұлтан Бейбарыс, дома № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61,63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101;
улица Н.Қобданов, дома № 54/1, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 64/2, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83;
улица Е.Полынин, дома № 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50;
улица Ж.Таңқыбаев, дома № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
улица Ж.Садықов, дома № 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107;
улица Желтоқсан, дома № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а;
улица М.Шолохов, дома № 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица И.Панфилов, дома № 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55.
31
Избирательный участок №31
город Атырау, проспект Азаттык, дом 1, здание некоммерческого акционерного общества "Атырауского университета нефти и газа имени Сафи Утебаева"
улица Н.Қобданов, дома № 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 87, 89, 91, 93, 95, 97;
улица С.Қаженбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108;

№4 өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
Б.Майлин көшесі, № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 үйлер;
Күйші Түркеш өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Б.Аманшин көшесі, № 27, 29, 31, 33, 35, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108 үйлер;
Е.Брусиловский көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23 үйлер;
Т.Амандосов көшесі, № 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 64а үйлер;
Оқжетпес өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
Сұлтан Бейбарыс даңғылы, № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61,63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101 үйлер;
Н.Қобданов көшесі, № 54/1, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 64/2, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83 үйлер;
Е.Полынин көшесі, № 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 үйлер;
Ж.Таңқыбаев көшесі, № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78 үйлер;
Ж.Садықов көшесі, № 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 үйлер;
Желтоқсан көшесі, № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а үйлер;
М.Шолохов көшесі, № 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер;
И.Панфилов көшесі, № 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55 үйлер.
31
№31 сайлау учаскесі
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 1 үй, "Сафи Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университеті" коммекциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты
Н.Қобданов көшесі, № 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 87, 89, 91, 93, 95, 97 үйлер;
С.Қаженбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 үйлер;

улица М.Темірханов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
улица Б.Майлин, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89;
улица Бестоғай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Индер, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок Ақжал, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Кейкі батыр, дома № 65, 67, 79;
улица Қ.Мамекұлы, дома № 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 167б;
улица Ш.Дәулетов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
проезд Талас, дома № 2, 4, 6, 8, 10;
улица Доссор, дома № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118;
улица Желтоқсан, дома № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28а;
улица Ж.Таңқыбаев, дома № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87;
проезд Ертіс, дома № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а;
улица Е.Брусиловский, дома № 24, 26, 27, 28, 29, 31;
улица Б.Аманшин, дома № 37, 39, 41, 43, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132;
улица Миялы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Сағыз, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
улица Т.Амандосов, дома № 52, 52а, 54, 55а, 56, 57, 58, 59, 61, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74;
проезд Теміржол, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
проезд Жанкент, дома № 3, 5;
улица Шалқар, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица М.Өтемісұлы, дома № 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91;
проезд Е.Серкебаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;

М.Темірханов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 үйлер;
Б.Майлин көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89 үйлер;
Бестоғай көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер;
Индер көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Ақжал өтпе жолы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Кейкі батыр көшесі, № 65, 67, 79 үйлер;
Қ.Мамекұлы көшесі, № 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 167б үйлер;
Ш.Дәулетов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
Талас өткелі, № 2, 4, 6, 8, 10 үйлер;
Доссор көшесі, № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 үйлер;
Желтоқсан көшесі, № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28а үйлер;
Ж.Таңқыбаев көшесі, № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 үйлер;
Ертіс өткелі, № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а үйлер;
Е.Брусиловский көшесі, № 24, 26, 27, 28, 29, 31 үйлер;
Б.Аманшин көшесі, № 37, 39, 41, 43, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132 үйлер;
Миялы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Сағыз көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 үйлер;
Т.Амандосов көшесі, № 52, 52а, 54, 55а, 56, 57, 58, 59, 61, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 үйлер;
Теміржол өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
Жанкент өткелі, № 3, 5 үйлер;
Шалқар көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
М.Өтемісұлы көшесі, № 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91 үйлер;
Е.Серкебаев өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 үйлер;

улица М.Горький, дома № 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123,125.
32
Избирательный участок №32
город Атырау, улица Б.Момышулы, дом 1, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Дворец Культуры нефтяников им. Д.Нурпеисовой"
улица Тайқазан, дома № 1а/1, 1/1, 1/2, 1/4, 1/6, 2, 2а, 2б, 2г;
микрорайон "Орталық", дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Абай, дома № 6, 6а;
проспект Азаттық, дома № 2б/5, 2е, 2ж, 2з, 2и, 5, 5а, 5б, 6а, 11а, 11б, 13, 15;
улица Ш.Уәлиханов, дома № 5/1, 5/2, 6а, 9а, 9а/1, 9а/2;
улица М.Өтемісұлы, дома № 2в/1, 83а, 87б, 112, 114;
улица Б.Момышұлы, дома № 1/1, 2, 4, 6, 8, 8б, 8в, 10;
улица Қ.Смағұлов, дома № 10, 12.
33
Избирательный участок №33
город Атырау, улица Бауыржан Момышұлы, строение 31, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №17" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Пятый квартал, дома № 1, 2, 3, 4, 5;
улица Абай, дома № 3, 9,;
проспект Азаттық, дома № 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32а, 33, 34, 35, 36;
проезд Ғ.Хакимов, дома № 1, 2/1, 3, 4, 6, 16;
улица Гурьев, дома № 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5а, 5б, 5в, 6, 6б;
улица Ж.Досмұхамбетов, дома № 2а, 2б, 4а, 6, 8, 10б, 10в, 12, 14, 14а;
улица Қ.Смағұлов, дома № 16, 16а, 18, 20, 22, 24/1, 24/2, 32, 52б;
улица Лазо, дома № 1, 3, 3а, 5;
улица М.Өтемісұлы, дома № 95, 97а, 99, 101, 103.
34
Избирательный участок №34
город Атырау, улица Алипова, дом 3а, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Тағылым"
проспект Азаттық, дома № 49, 49а, 51а, 51б, 57, 59, 63, 65, 67, 67а;
проезд Алмалы, дома № 1, 2а, 5, 7;
улица Ж.Досмұхамбетов, дома № 1, 3, 5;
улица Қ.Смағұлов, дома № 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 42а, 46, 48, 48б, 50, 50а, 50б, 52а.
35
Избирательный участок №35
город Атырау, улица Махамбет Өтемісұлы, строение 111, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №12 имени Ф.Досымовой" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"
проспект Азаттық , дома № 40, 42а, 46, 46а;
улица Ғ.Әліпов, дома № 2, 2а,3, 5а, 9;
улица Ж.Досмұхамбетов, дома № 13, 15, 15а, 17, 19;
улица Новая, дома № 1, 11;
улица М.Өтемісұлы, дома № 107, 109, 119, 121, 123, 125, 125б, 127, 134;
улица Амангелді, дома № 1, 3, 9.
36
Избирательный участок №36
город Атырау, улица Георгий Канцев, строение 1А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №13 имени Д.Байбосынова" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"

М.Горький көшесі, № 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123,125 үйлер.
32
№32 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Б.Момышулы көшесі, үй 1, "Дина Нұрпейісова атындағы мұнайшылар Мәдениет сарайы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
Тайқазан көшесі, № 1а/1, 1/1, 1/2, 1/4, 1/6, 2, 2а, 2б, 2г үйлер;
"Орталық" шағын ауданы, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
Абай көшесі, № 6, 6а үйлер;
Азаттық даңғылы, № 2б/5, 2е, 2ж, 2з, 2и, 5, 5а, 5б, 6а, 11а, 11б, 13, 15 үйлер;
Ш.Уәлиханов көшесі, № 5/1, 5/2, 6а, 9а, 9а/1, 9а/2 үйлер;
М.Өтемісұлы көшесі, № 2в/1, 83а, 87б, 112, 114 үйлер;
Б.Момышұлы көшесі, № 1/1, 2, 4, 6, 8, 8б, 8в, 10 үйлер;
Қ.Смағұлов көшесі, № 10, 12 үйлер.
33
№33 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Бауыржан Момышұлы көшесі, құрылыс 31, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№17 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Пятый квартал көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
Абай көшесі, № 3, 9, үйлер;
Азаттық даңғылы, № 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32а, 33, 34, 35, 36 үйлер;
Ғ.Хакимов өткелі, № 1, 2/1, 3, 4, 6, 16 үйлер;
Гурьев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5а, 5б, 5в, 6, 6б үйлер;
Ж.Досмұхамбетов көшесі, № 2а, 2б, 4а, 6, 8, 10б, 10в, 12, 14, 14а үйлер;
Қ.Смағұлов көшесі, № 16, 16а, 18, 20, 22, 24/1, 24/2, 32, 52б үйлер;
Лазо көшесі, № 1, 3, 3а, 5 үйлер;
М.Өтемісұлы көшесі, № 95, 97а, 99, 101, 103 үйлер.
34
№34 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Алипова көшесі, 3а үй, "Тағылым" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
Азаттық даңғылы, № 49, 49а, 51а, 51б, 57, 59, 63, 65, 67, 67а үйлер;
Алмалы өткелі, № 1, 2а, 5, 7 үйлер;
Ж.Досмұхамбетов көшесі, № 1, 3, 5 үйлер;
Қ.Смағұлов көшесі, № 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 42а, 46, 48, 48б, 50, 50а, 50б, 52а үйлер.
35
№35 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Махамбет Өтемісұлы көшесі, 111 құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №12 Ф.Досымова атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Азаттық даңғылы, № 40, 42а, 46, 46а үйлер;
Ғ.Әліпов көшесі, № 2, 2а,3, 5а, 9 үйлер;
Ж.Досмұхамбетов көшесі, № 13, 15, 15а, 17, 19 үйлер;
Новая көшесі, № 1, 11 үйлер;
М.Өтемісұлы көшесі, № 107, 109, 119, 121, 123, 125, 125б, 127, 134 үйлер;
Амангелді көшесі, № 1, 3, 9 үйлер.
36
№36 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Георгий Канцев көшесі, құрылыс 1А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"№13 Д.Байбосынов атындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

улица Абай, дома № 11, 13, 14а, 15, 16а, 18а, 26, 26а, 28, 28а, 28б, 30, 32, 34;
улица Г.Канцев, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6а, 7, 7а, 7б, 7в, 7е, 9, 9а, 11, 12, 14;
проезд Жәңгір хан, дома № 1а, 3а;
улица М.Өтемісұлы, дома № 114а, 114б;
улица Б.Момышұлы, дома № 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица Ш.Уәлиханов, дома № 13а, 13б, 13в, 16, 19, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 21б/1, 21б/2.
37
Избирательный участок №37
город Атырау, улица Махамбет Өтемісұлы, строение 118/2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №21 имени Жамбыла" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица М.Өтемісұлы, дома № 116, 116а, 116г, 116а/1, 116/2, 118а, 118б, 118в, 118г;
улица Абай, дома № 15а, 17а, 17, 19, 21, 25а, 3а, 26, 28, 28а, 28б, 30, 32, 34.
38
Избирательный участок №38
город Атырау, улица Шоқан Уәлиханов, строение 89А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №9 имени Ч.Валиханова" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица С.Датов, дома № 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155;
улица Қоғалы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
улица Қорқыт ата, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
проезд Ойыл, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
проезд Ленинград, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
проезд Тұмар ханша, дома № 36, 37б, 51, 53, 55, 57, 59;
улица Сағыз, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
проезд Құрылысшы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Қарашүңгіл, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Қабанбай батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
микрорайон "СМП-136";
проезд Жәңгір хан, дома № 72, 74, 75, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 81, 82, 83, 84;

Абай көшесі, № 11, 13, 14а, 15, 16а, 18а, 26, 26а, 28, 28а, 28б, 30, 32, 34 үйлер;
Г.Канцев көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6а, 7, 7а, 7б, 7в, 7е, 9, 9а, 11, 12, 14 үйлер;
Жәңгір хан өткелі, № 1а, 3а үйлер;
М.Өтемісұлы көшесі, № 114а, 114б үйлер;
Б.Момышұлы көшесі, № 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 үйлер;
Ш.Уәлиханов көшесі , № 13а, 13б, 13в, 16, 19, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 21б/1, 21б/2 үйлер.
37
№37 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Махамбет Өтемісұлы көшесі, 118/2 құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №21 Жамбыл атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
М.Өтемісұлы көшесі, № 116, 116а, 116г, 116а/1, 116/2, 118а, 118б, 118в, 118г үйлер;
Абай көшесі, № 15а, 17а, 17, 19, 21, 25а, 3а, 26, 28, 28а, 28б, 30, 32, 34 үйлер.
38
№38 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Шоқан Уәлиханов көшесі, құрылыс 89А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
С.Датов көшесі, № 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155 үйлер;
Қоғалы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 үйлер;
Қорқыт ата көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
Ойыл өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
Ленинград өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Тұмар ханша өткелі, № 36, 37б, 51, 53, 55, 57, 59 үйлер;
Сағыз көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 үйлер;
Құрылысшы өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер;
Қарашүңгіл көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
Қабанбай батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 үйлер;
"СМП-136" шағын ауданы;
Жәңгір хан өткелі, № 72, 74, 75, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 81, 82, 83, 84 үйлер;

проезд К.Әзірбаев, дома № 40а, 56а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81;
улица Доссор, дома № 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136;
проезд Доссор, дома № 64, 62, 66, 67, 67а, 69, 71, 72, 73а, 74, 76;
улица Қабыланбай батыр, дом № 14;
проезд Әнет баба, дома № 1, 2, 3, 4а, 12б;
улица Тәуекел хан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Ш.Уәлиханов, дома № 78, 80, 82, 84, 86, 88.
39
Избирательный участок №39
город Атырау, улица С.Датова, дом 42, здание филиала акционерного общества "Национальная Компания "Қазақстан Темір Жолы" – "Атырауское отделение магистральной сети"
улица Достық, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица С.Датов, дома № 2/1, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31,33, 35а, 35б, 35в, 35г;
улица Қиғаш, дома № 1, 1/2, 1/3, 1/4.
40
Избирательный участок №40
город Атырау, улица Жубан Молдагалиев, строение 29А, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Атырау-Акпарат"
проспект Азаттық, дома № 60, 60а, 62, 64, 64а, 64б, 68, 68б, 68в, 71, 75, 75а, 75б, 77, 77б, 79, 87, 89, 91, 93, 95;
улица Ж.Молдағалиев, дома № 5, 7, 14, 16, 18, 19;
улица М.Өтемісұлы, дома № 60а, 128, 128а, 128б, 130, 130а, 132;
улица Ө.Атамбаев, дома № 1, 1а, 6, 7а, 19, 20, 20а.
41
Избирательный участок №41
город Атырау, проспект Азаттық, строение 78, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №14 имени А.Чехова" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Ә.Шәріпов, дома № 26а/1, 26а/2, 26а/3, 26а/4, 28, 28/1, 34а;
проспект Азаттық, дома № 70, 72, 72а, 72б, 74, 76, 76/1, 76/4, 76/4а, 76/5, 76/7, 76/8, 76/9, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 99а, 117, 119, 121;
улица Стаханов, дома № 1а, 2б, 3а;
улица Ж.Молдағалиев, дома № 26, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33/2, 35, 35а, 35б;
улица Қ.Смағұлов, дома № 56, 56а, 56б, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100;
проспект М.Әуезов, дома № 58, 60, 60а, 60б;
улица С.Қарымсақов, дома № 2а, 4, 8, 10а, 12, 12/1, 14.
42
Избирательный участок №42
город Атырау, улица Әди Шәріпов, строение 1/1, здание коммунального государственного казенного предприятие "Детская музыкальная школа имени Курмангазы" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Ә.Шәріпов, дома № 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 13в, 13г, 14, 14а, 15, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 30, 30а, 32, 34;
проспект Азаттық, дома № 127, 129, 131, 131б;
улица Стаханов, дом № 4;

К.Әзірбаев өткелі, № 40а, 56а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81 үйлер;
Доссор көшесі, № 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136 үйлер;
Доссор өткелі, № 64, 62, 66, 67, 67а, 69, 71, 72, 73а, 74, 76 үйлер;
Қабыланбай батыр көшесі, № 14 үйі;
Әнет баба өткелі, № 1, 2, 3, 4а, 12б үйлер;
Тәуекел хан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Ш.Уәлиханов көшесі, № 78, 80, 82, 84, 86, 88 үйлер.
39
№39 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Сырым Датов көшесі, үй 42, "Қазақстан Темір Жолы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Атырау магистральдық желі бөлімшесі" филиалының ғимараты
Достық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
С.Датов көшесі, № 2/1, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31,33, 35а, 35б, 35в, 35г үйлер;
Қиғаш көшесі, № 1, 1/2, 1/3, 1/4 үйлер.
40
№40 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Жұбан Молдағалиев көшесі, құрылыс 29А, "Атырау-Ақпарат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
Азаттық даңғылы, № 60, 60а, 62, 64, 64а, 64б, 68, 68б, 68в, 71, 75, 75а, 75б, 77, 77б, 79, 87, 89, 91, 93, 95 үйлер;
Ж.Молдағалиев көшесі, № 5, 7, 14, 16, 18, 19 үйлер;
М.Өтемісұлы көшесі, № 60а, 128, 128а, 128б, 130, 130а, 132 үйлер;
Ө.Атамбаев көшесі, № 1, 1а, 6, 7а, 19, 20, 20а үйлер.
41
№41 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, құрылыс 78, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №14 А.Чехов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ә.Шәріпов көшесі, № 26а/1, 26а/2, 26а/3, 26а/4, 28, 28/1, 34а үйлер;
Азаттық даңғылы, № 70, 72, 72а, 72б, 74, 76, 76/1, 76/4, 76/4а, 76/5, 76/7, 76/8, 76/9, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 99а, 117, 119, 121 үйлер;
Стаханов көшесі, № 1а, 2б, 3а үйлер;
Ж.Молдағалиев көшесі, № 26, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33/2, 35, 35а, 35б үйлер;
Қ.Смағұлов көшесі, № 56, 56а, 56б, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100 үйлер;
М.Әуезов даңғылы, № 58, 60, 60а, 60б үйлер;
С.Қарымсақов көшесі, № 2а, 4, 8, 10а, 12, 12/1, 14 үйлер.
42
№42 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Әди Шәріпов көшесі, құрылыс 1/1, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Құрманғазы
атындағы балалар саз мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Ә.Шәріпов көшесі, № 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 13в, 13г, 14, 14а, 15, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 30, 30а, 32, 34 үйлер;
Азаттық даңғылы, № 127, 129, 131, 131б үйлер;
Стаханов көшесі, № 4 үйі;

улица Астана, дома № 2а, 5, 6, 8, 10;
улица Г.Шамин, дома № 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 7б;
улица Қ.Смағұлов, дома № 62а, 70а;
проспект М.Әуезов, дома № 28, 48, 50, 52а, 52б, 52в, 52г, 56а;
улица Наурыз, дома № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 7, 8;
улица С.Мұқанов, дома № 2, 4, 6, 8, 10;
улица С.Қарымсақов, дом № 1а;
проезд Саябақ, дома № 1, 3, 5, 7;
улица Тастөбе, дома № 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
43
Избирательный участок №43
город Атырау, улица Сүлеймен Сауырғалиев, строение 1, здание государственного коммунального казенного предприятие "Дворец культуры имени Курмангазы" при Государственном учреждении "Атырауский городской отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта"
улица С.Сауырғалиев, дома № 1а, 1в, 2а, 2в, 6, 10, 12, 14, 18, 20, 21, 21а;
улица Севастополь, дома № 1а, 2, 3, 4, 5а, 6, 6а, 8, 8а, 8б, 10, 10б;
улица Одесса, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6б;
улица Н.Оңдасынов, дома № 4а, 7, 8, 9, 9а, 9б, 9в, 9д, 10б, 11, 11а, 12, 13а, 14, 16, 17, 17а, 18, 19, 21, 27;
улица Н.Ватутин, дома № 2, 2а, 2в, 3, 4, 4а, 5, 5в, 6, 7, 9, 9а/2, 11, 11а, 13, 15;
проспект, М.Әуезов, дома № 1, 2, 3, 3/5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26;
проезд М.Наурызалиев, дома № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 19а, 21, 21а, 23, 25, 27, 31, 33, 39, 41, 43;
улица Еділ, дома № 1/1, 1а, 2, 3а, 4, 6, 8, 9, 14а;
улица Г.Шамин, дома № 2а, 3а, 3б, 3в, 4, 4а, 5а, 6, 16, 18;
улица Волгоград, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Б.Бимағанов, дома № 1/1, 3/1, 3/2, 5/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37б, 37в, 47;
улица Ә.Шәріпов, дом № 5а;
микрорайон "Жилгородок", проезд №1, дома № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38.
44
Избирательный участок №44
город Атырау, улица Сәбит Мұқанов, строение 3, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №20 имени А.Пушкина" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
проспект Азаттық, дома, № 143, 143а, 145, 147, 147а, 149, 149а, 151, 153, 153а дома;
улица Б.Бимағанов, дома № 4, 16, 24, 26, 30, 32, 32/1, 32а, 34, 36, 38а, 42;
улица Ескене, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20б;
улица Қ.Аманжолов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
переулок Қарағаш, дома № 1, 2;
улица Қосшағыл, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;

Астана көшесі, № 2а, 5, 6, 8, 10 үйлер;
Г.Шамин көшесі, № 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 7б үйлер;
Қ.Смағұлов көшесі, № 62а, 70а үйлер;
М.Әуезов даңғылы, № 28, 48, 50, 52а, 52б, 52в, 52г, 56а үйлер;
Наурыз көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 7, 8 үйлер;
С.Мұқанов көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10 үйлер;
С.Қарымсақов көшесі, № 1а үйі;
Саябақ өткелі, № 1, 3, 5, 7 үйлер;
Тастөбе көшесі, № 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлер.
43
№43 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Сүлеймен Сауырғалиев көшесі, 1 үй, "Атырау қалалық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қарасты "Құрманғазы атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
С.Сауырғалиев көшесі, № 1а, 1в, 2а, 2в, 6, 10, 12, 14, 18, 20, 21, 21а үйлер;
Севастополь көшесі, № 1а, 2, 3, 4, 5а, 6, 6а, 8, 8а, 8б, 10, 10б үйлер;
Одесса көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6б үйлер;
Н.Оңдасынов көшесі, № 4а, 7, 8, 9, 9а, 9б, 9в, 9д, 10б, 11, 11а, 12, 13а, 14, 16, 17, 17а, 18, 19, 21, 27 үйлер;
Н.Ватутин көшесі, № 2, 2а, 2в, 3, 4, 4а, 5, 5в, 6, 7, 9, 9а/2, 11, 11а, 13, 15 үйлер;
М.Әуезов даңғылы, № 1, 2, 3, 3/5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26 үйлер;
М.Наурызалиев өткелі, № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 19а, 21, 21а, 23, 25, 27, 31, 33, 39, 41, 43 үйлер;
Еділ көшесі, № 1/1, 1а, 2, 3а, 4, 6, 8, 9, 14а үйлер;
Г.Шамин көшесі, № 2а, 3а, 3б, 3в, 4, 4а, 5а, 6, 16, 18 үйлер;
Волгоград көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлер;
Б.Бимағанов көшесі, № 1/1, 3/1, 3/2, 5/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37б, 37в, 47 үйлер;
Ә.Шәріпов көшесі, № 5а үйі;
"Жилгородок" шағын ауданы, №1 өткелі, № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер.
44
№44 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Сәбит Мұқанов көшесі, 3 құрылыс, Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№20 А.Пушкин атындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Азаттық даңғылы, № 143, 143а, 145, 147, 147а, 149, 149а, 151, 153, 153а үйлер;
Б.Бимағанов көшесі, № 4, 16, 24, 26, 30, 32, 32/1, 32а, 34, 36, 38а, 42 үйлер;
Ескене көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20б үйлер;
Қ.Аманжолов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер;
Қарағаш өтпе жолы, № 1, 2 үйлер;
Қосшағыл көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;

улица С.Мұқанов, дома № 1, 1а, 12;
переулок Ақшағыл, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9;
улица Ә.Қашаубаев, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
улица М.Халелов, дома № 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
улица Манаш, дома № 1, 2, 3, 5;
проезд Жасөркен, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
переулок М.Дулатов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а;
улица М.Дулатов, дома № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27;
проспект М.Әуезов, дома № 23, 25, 27, 29, 31, 43, 45, 47;
проезд Ұ.Қараманов, дома № 1, 10;
улица М.Мәметова, дома № 1, 1а, 2, 2а, 4/1, 5, 5а, 20а, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 53, 54, 56, 57, 57а, 59, 61, 63, 65, 67, 69.
45
Избирательный участок №45
город Атырау, проспект Азаттық, строение 133А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №8 имени У.Атамбаева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
проспект Азаттық, дома № 102, 104, 106, 108, 110, 112а, 114, 116а, 118, 120, 122, 124, 126, 131а, 133, 133б, 135, 137, 137б, 139, 141, 141а;
улица Айша бибі, дома № 1, 2/1, 5/1, 5/2, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
улица Самұрық, дома № 1, 3, 5, 7, 9;
улица Құлсары, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а;
улица М.Мәметова, дома № 20, 28, 30, 32, 32/2, 34, 36, 38, 40;
проспект М.Әуезов, дома № 47а, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 63а;
улица Н.Островский, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Ы.Шөреков, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
46
Избирательный участок №46
город Атырау, проспект Азаттық, дом 152А, здание коммунального государственного казенного предприятие "Атырауский индустриальный колледж" Управления образования Атырауской области
микрорайон "Толқын", дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица С.Дүсіпов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а;
улица Несібе, дома № 1/1, 2, 3, 4;
улица Мұнайшы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
проезд М.Мұсаев, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,;
улица Молшылық, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;

С.Мұқанов көшесі, № 1, 1а, 12 үйлер;
Ақшағыл өтпе жолы, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9 үйлер;
Ә.Қашаубаев көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлер;
М.Халелов көшесі, № 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74 үйлер;
Манаш көшесі, № 1, 2, 3, 5 үйлер;
Жасөркен өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
М.Дулатов өтпе жолы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а үйлер;
М.Дулатов көшесі, № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27 үйлер;
М.Әуезов даңғылы, № 23, 25, 27, 29, 31, 43, 45, 47 үйлер;
Ұ.Қараманов өткелі, № 1, 10 үйлер;
М.Мәметова көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 4/1, 5, 5а, 20а, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 53, 54, 56, 57, 57а, 59, 61, 63, 65, 67, 69 үйлер.
45
№45 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, 133А құрылыс, Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №8 У.Атамбаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Азаттық даңғылы, № 102, 104, 106, 108, 110, 112а, 114, 116а, 118, 120, 122, 124, 126, 131а, 133, 133б, 135, 137, 137б, 139, 141, 141а үйлер;
Айша бибі көшесі, № 1, 2/1, 5/1, 5/2, 7, 9, 11, 13, 15, 17 үйлер;
Самұрық көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9 үйлер;
Құлсары көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а үйлер;
М.Мәметова көшесі, № 20, 28, 30, 32, 32/2, 34, 36, 38, 40 үйлер;
М.Әуезов даңғылы, № 47а, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 63а үйлер;
Н.Островский көшесі, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
Ы.Шөреков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
46
№46 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, 152А үй, Атырау облысы Білім беру басқармасының "Атырау индустриалды колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының ғимараты
"Толқын" шағын ауданы, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
С.Дүсіпов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а үйлер;
Несібе көшесі, № 1/1, 2, 3, 4 үйлер;
Мұнайшы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
М.Мұсаев өткелі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, үйлер;
Молшылық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;

улица М.Халелов, дома № 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 159, 161, 163,165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 195а;
улица Қаратон, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Құлан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2;
улица Көкарна, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
проезд Ж.Досмұхамедов, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1д, 1д/2, 1д/3, 1д/4, 1/1, 1/2, 2, 2/2, 2б, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/2, 10, 12, 12/1, 14/1, 14/2, 16, 16/1, 16/2, 19, 21, 22а, 23, 24, 24/2, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 32, 32а, 36а, 521;
улица А.Бисекенов, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Алаш, дома № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Ә.Қашаубаев, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
проспект Азаттық, дома № 116а/4, 130, 132, 134, 136, 138, 139а, 140а, 141/1, 142/1, 142/2, 144/1, 144/2, 146, 148а, 150а, 152, 154, 154/2, 155, 155а, 156/1, 156/2, 157, 159, 161, 161а, 161б, 162, 163, 163а, 164, 164а, 165, 167, 169, 169а, 169б, 171, 173, 175, 177, 179, 179а, 181а, 181в, 183, 183б;
проезд Көктем, дома № 1, 2, 3.
47
Избирательный участок №47
город Атырау, проспект Азаттық, строение 162, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №6 имени Мурат Монкеулы" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Рауан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Береке, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица С.Шәкімов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273;

М.Халелов көшесі, № 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 159, 161, 163,165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 195а үйлер;
Қаратон көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
Құлан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2 үйлер;
Көкарна көшесі, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Ж.Досмұхамедов өткелі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1д, 1д/2, 1д/3, 1д/4, 1/1, 1/2, 2, 2/2, 2б, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/2, 10, 12, 12/1, 14/1, 14/2, 16, 16/1, 16/2, 19, 21, 22а, 23, 24, 24/2, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 32, 32а, 36а, 521 үйлер;
А.Бисекенов көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Алаш көшесі, № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер;
Ә.Қашаубаев көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 үйлер;
Азаттық даңғылы, № 116а/4, 130, 132, 134, 136, 138, 139а, 140а, 141/1, 142/1, 142/2, 144/1, 144/2, 146, 148а, 150а, 152, 154, 154/2, 155, 155а, 156/1, 156/2, 157, 159, 161, 161а, 161б, 162, 163, 163а, 164, 164а, 165, 167, 169, 169а, 169б, 171, 173, 175, 177, 179, 179а, 181а, 181в, 183, 183б үйлер;
Көктем өткелі, № 1, 2, 3 үйлер.
47
№47 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, құрылыс 162, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"Жалпы білім беретін №6 Мұрат Мөңкеұлы атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Рауан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Береке көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
С.Шәкімов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273 үйлер;

улица Ш.Ниязбеков, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
проезд Қарқаралы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Мұнайлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Жалаңтөс батыр, дома № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 9, 10б, 19, 19а, 23, 25, 25а, 25б, 27, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 35, 37.
48
Избирательный участок №48
город Атырау, улица Сырдария, строение 1А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №7 имени М.Ауэзова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Химиктер":
улица Сырдария, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а;
проезд Еңбекші, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Қашаған жырау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
проезд Ж.Шаяхметов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Қазақстан проезд, дома № 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Ә.Нұршайықов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Шаған, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а;
улица А.Жұмағазиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Көкшетау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а;
улица Бөгенбай батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;
улица Қ.Есполов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;

Ш.Ниязбеков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
Қарқаралы өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Мұнайлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер;
Жалаңтөс батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 9, 10б, 19, 19а, 23, 25, 25а, 25б, 27, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 35, 37 үйлер.
48
№48 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Сырдария көшесі, 1А құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №7 М.Әуезов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Химиктер" шағын ауданы:
Сырдария көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а үйлер;
Еңбекші өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Қашаған жырау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
Ж.Шаяхметов өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
Қазақстан өткелі, № 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Ә.Нұршайықов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
Шаған көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а үйлер;
А.Жұмағазиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 үйлер;
Көкшетау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а үйлер;
Бөгенбай батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 үйлер;
Қ.Есполов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер;

улица М.Сералин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
улица Шалкиіз жырау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Елек, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Жайық, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Жәнібек хан, дома № 68, 68а;
улица Тәуке хан, дома № 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133;
улица Д.Менделеев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15б.
49
Избирательный участок №49
город Атырау, улица Мұса Баймұханов, дом №45, здание коммунального государственного казенного предприятие "Атырауский политехнический высший колледж имени Саламата Мукашева" Управления образования Атырауской области"
улица Ғ.Берғалиев, дома № 1а, 9б, 9в, 14, 17, 19, 21, 51, 53б, 53, 57а, 71, 73, 75;
улица М.Баймұханов, дома № 33, 33а, 35, 37, 39а, 47, 47а, 53, 56, 58/2;
проезд Р.Қошқарбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
50
Избирательный участок №50
город Атырау, улица Мұса Баймұханов, строение 39Б, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №22 имени Алии Молдагуловой" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица М.Баймұханова, дома № 1, 2, 3;
микрорайон "Вокзал маңы-5", дома № 7, 8, 9, 10, 11, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31.
51
Избирательный участок №51
город Атырау, проезд Рахымжан Қошқарбаев, строение 1А, здание
филиала акционерного общества "Национальная Компания "Қазақстан Темір Жолы" – "Атырауское отделение магистральной сети"

М.Сералин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 үйлер;
Шалкиіз жырау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлер;
Елек көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
Жайық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 үйлер;
Жәнібек хан көшесі, № 68, 68а үйлер;
Тәуке хан көшесі, № 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 үйлер;
Д.Менделеев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15б үйлер.
49
№49 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Мұса Баймұханов көшесі, үй 45, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Саламат Мұқашев атындағы Атырау политехникалық жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Ғ.Берғалиев көшесі, № 1а, 9б, 9в, 14, 17, 19, 21, 51, 53б, 53, 57а, 71, 73, 75 үйлер;
М.Баймұханов көшесі, № 33, 33а, 35, 37, 39а, 47, 47а, 53, 56, 58/2 үйлер;
Р.Қошқарбаев өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер.
50
№50 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Мұса Баймұханов көшесі, құрылыс 39Б, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №22 Әлия Молдағұлова атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
М.Баймұханова көшесі, № 1, 2, 3 үйлер;
"Вокзал маңы-5" шағын ауданы, № 7, 8, 9, 10, 11, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31 үйлер.
51
№51 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Р.Қошқарбаев өтпе жолы, құрылыс 1А, "Қазақстан Темір Жолы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Атырау магистральдық желі бөлімшесі" филиалының ғимараты

микрорайон "Вокзал маңы-3а", дома № 1а, 2а, 4а, 5а, 6а, 7а, 8а, 10а, 11а, 14а, 14, 25а, 26а, 51а, 52а, 53а;
улица Ғ.Берғалиев, дома № 43, 45а, 63.
52
Избирательный участок №52
город Атырау, микрорайон Вокзал маны-5, строение 16А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №24" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Вокзал маңы-5", дома № 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 27, 28, 32, 33, 34, 35.
53
Избирательный участок №53
город Атырау, микрорайон Вокзал маңы-3, строение 22Б, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №27 имени И.Тайманова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Вокзал маңы -3", дома № 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23;
микрорайон "Вокзал маңы -3А", дома № 15а, 16а, 17а, 18а, 19а, 20а, 21а, 22а;
улица Ш.Еркінов, дома № 75, 77/1, 77/2;
проезд Зайсан, дома № 21, 23, 23б, 25а, 35.
54
Избирательный участок №54
город Атырау, микрорайон СМП-163, улица 3, строение 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №23 имени Ахмета Байтурсынова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "СМП-163":
улица Ә.Бөкейханов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Жасталап, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
улица К.Тимирязев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица С.Имашев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
улица Күйші Ықылас, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а;
улица Қабыланбай батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Лысенко, дома № 1, 2, 3, 4, 5;
улица Х.Доспанова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;

"Вокзал маңы-3а" шағын ауданы, № 1а, 2а, 4а, 5а, 6а, 7а, 8а, 10а, 11а, 14а, 14, 25а, 26а, 51а, 52а, 53а үйлер;
Ғ.Берғалиев көшесі, № 43, 45а, 63 үйлер.
52
№52 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Вокзал маңы-5 шағын ауданы, құрылыс 16А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №24 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Вокзал маңы-5" шағын ауданы, № 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 27, 28, 32, 33, 34, 35 үйлер.
53
№53 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Вокзал маңы-3 шағын ауданы, 22Б құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №27 И.Тайманов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Вокзал маңы-3" шағын ауданы, № 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23 үйлер;
"Вокзал маңы-3А" шағын ауданы, № 15а, 16а, 17а, 18а, 19а, 20а, 21а, 22а үйлер;
Ш.Еркінов көшесі, № 75, 77/1, 77/2 үйлер;
Зайсан өткелі, № 21, 23, 23б, 25а, 35 үйлер.
54
№54 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, СМП-163 шағын ауданы, 3 көше, құрылыс 1, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №23 Ахмет Байтұрсынов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"СМП-163" шағын ауданы:
Ә.Бөкейханов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер;
Жасталап көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлер;
К.Тимирязев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер;
С.Имашев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 үйлер;
Күйші Ықылас көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а үйлер;
Қабыланбай батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлер;
Лысенко көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
Х.Доспанова көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;

улица С.Ыбыраев, дома № 16, 16а, 18, 20;
улица С.Датов, дома № 170, 172, 182, 190/1.
55
Избирательный участок №55
город Атырау, сельский округ Ақсай, село Ақсай, улица Атырау, строение 23, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №25 имени Б.Момышулы" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Аксайский сельский округ, село Ақсай.
56
Избирательный участок №56
город Атырау, сельский округ Ақсай, село Ақжар, улица Сырым Датұлы, строение 1Г, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №26 имени С.Датова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Аксайский сельский округ, село Ақжар;
Садовое общество "Тампонажник".
57
Избирательный участок №57
город Атырау, микрорайон Балықшы, улица Айнаш Байжігітова, строение 86А, здание коммунального государственного казенного предприятие "Областной центр по организации научно-методической работы народного творчества и культурно-досуговой деятельности Управления культуры, развития языков и архивного дела Атырауской области"
микрорайон "Балықшы":
улица А.Байжігітова, дома № 1, 2, 2/1, 3, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9/2, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37/1, 37/2, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45а, 45б, 45в, 45г, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 56а, 60, 62, 64/1, 64в, 66, 72, 72а, 72б, 72в, 74, 76;
проспект Бейбітшілік, дома № 1/2, 1б, 3а, 5а, 7, 7/1, 7/2, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57а, 57б, 59, 62, 64, 66, 70, 72б, 78;
улица Ғ.Қожақаев, дома № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29б, 32, 32/2, 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42/1, 42/2;
улица И.Полковников, дома № 1, 1/2, 1а, 1б/1, 1б/2, 1б/3, 1б/4, 1б/5, 1б/6, 1б/7, 1б/8, 1б/9, 1б/10, 1б/11, 1б/12, 1б/13, 1б/14, 1б/15, 1б/16, 1б/17, 1б/18, 1б/19, 1б/20, 1б/21, 1б/22, 1б/23, 1б/24, 1б/25, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 3/1, 3а, 3б, 3в, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 15, 15б, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 72а;
улица Қ.Жүнісов, дома № 2, 3д, 3е, 5, 6а, 8, 8б, 8д, 13, 14, 21, 21а, 25;
улица Н.Хабиев, дома № 3, 5, 7, 9, 9а, 11;
улица Х.Ақботин, дома № 1а, 2, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20а, 20б, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28.
58
Избирательный участок №58
город Атырау, микрорайон Балықшы, улица Тұқпатолла Қалмұханов, строение 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени М.Ломоносова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Балықшы":

С.Ыбыраев көшесі, № 16, 16а, 18, 20 үйлер;
С.Датов көшесі, № 170, 172, 182, 190/1 үйлер.
55
№55 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Ақсай ауылдық округі, Ақсай ауылы, Атырау көшесі, құрылыс 23, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №25 Б.Момышұлы атындағы орта мектеп" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсай ауылдық округі, Ақсай ауылы.
56
№56 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Ақсай ауылдық округі, Ақжар ауылы, Сырым Датұлы көшесі, құрылыс 1Г, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №26 С.Датов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсай ауылдық округі, Ақжар ауылы;
"Тампонажник" бау-бақшалық қоғамы.
57
№57 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Балықшы шағын ауданы, Айнаш Байжігітова көшесі, құрылыс 86А, "Атырау облысы Мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының Облыстық ғылыми-әдістемелік халық шығармашылығы мен мәдени демалыс қызметтерін ұйымдастыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының ғимараты
"Балықшы" шағын ауданы:
А.Байжігітова көшесі, № 1, 2, 2/1, 3, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9/2, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37/1, 37/2, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45а, 45б, 45в, 45г, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 56а, 60, 62, 64/1, 64в, 66, 72, 72а, 72б, 72в, 74, 76 үйлер;
Бейбітшілік даңғылы, № 1/2, 1б, 3а, 5а, 7, 7/1, 7/2, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57а, 57б, 59, 62, 64, 66, 70, 72б, 78 үйлер;
Ғ.Қожақаев көшесі, № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29б, 32, 32/2, 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42/1, 42/2 үйлер;
И.Полковников көшесі, № 1, 1/2, 1а, 1б/1, 1б/2, 1б/3, 1б/4, 1б/5, 1б/6, 1б/7, 1б/8, 1б/9, 1б/10, 1б/11, 1б/12, 1б/13, 1б/14, 1б/15, 1б/16, 1б/17, 1б/18, 1б/19, 1б/20, 1б/21, 1б/22, 1б/23, 1б/24, 1б/25, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 3/1, 3а, 3б, 3в, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 15, 15б, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 72а үйлер;
Қ.Жүнісов көшесі, № 2, 3д, 3е, 5, 6а, 8, 8б, 8д, 13, 14, 21, 21а, 25 үйлер;
Н.Хабиев көшесі, № 3, 5, 7, 9, 9а, 11 үйлер;
Х.Ақботин көшесі, № 1а, 2, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20а, 20б, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28 үйлер.
58
№58 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Балықшы шағын ауданы, Тұқпатолла Қалмұханов көшесі, құрылыс 1, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін М.Ломоносов атындағы орта мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Балықшы" шағын ауданы:

проезд Ақбұлақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Х.Ғабдолова, дома № 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
проезд Тоныкөк, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
проезд Сығанақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Т.Қалмұханов, дома № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
улица М.Әшенов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
улица А.Таңқыбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Қ.Ахмедияров, дома № 15, 15а, 17, 17а, 40а;
улица Алтын орда, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
переулок С.Есова, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Ж.Сарбөпеев, дома № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
улица Д.Нұрпейісова (Жантай улица), дома № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
переулок Ж.Сарбөпеев, дом № 10.
59
Избирательный участок №59
город Атырау, микрорайон Балықшы, улица Абай Құнанбаев, строение 19А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Макаша Бекмухамбетова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Балықшы":
улица Б.Момышұлы, дома № 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134;
улица Қ.Ахмедияров, дома № 17г, 19, 21, 23, 23а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 33;
улица Ғ.Қожақаев, дома № 25, 27, 29, 44;
улица Қ.Рысқұлбеков, дома № 25.
60
Избирательный участок №60
город Атырау, микрорайон Балықшы, улица Мағлұм Әшенов, строение 1А, здание коммунального государственного казенного предприятия "Детская музыкальная школа имени М.Койшыбаева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Балықшы":

Ақбұлақ өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Х.Ғабдолова көшесі, № 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер;
Тоныкөк өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
Сығанақ өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
Т.Қалмұханов көшесі, № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 үйлер;
М.Әшенов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 үйлер;
А.Таңқыбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Қ.Ахмедияров көшесі, № 15, 15а, 17, 17а, 40а үйлер;
Алтын орда көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
С.Есова өтпе жолы, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Ж.Сарбөпеев көшесі, № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 үйлер;
Д.Нұрпейісова көшесі (Жантай көшесі), № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Ж.Сарбөпеев өтпе жолы, № 10 үйі.
59
№59 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Балықшы шағын ауданы, Абай Кұнанбаев көшесі, құрылыс 19А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Мақаш Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Балықшы" шағын ауданы:
Б.Момышұлы көшесі, № 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134 үйлер;
Қ.Ахмедияров көшесі, № 17г, 19, 21, 23, 23а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 33 үйлер;
Ғ.Қожақаев көшесі, № 25, 27, 29, 44 үйлер;
Қ.Рысқұлбеков көшесі, № 25 үйі.
60
№60 сайлау учаскесі
Атырау қаласы,
Балықшы шағын ауданы, Мағлұм Әшенов көшесі, құрылыс 1А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "М.Қойшыбаев атындағы балалар саз мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
"Балықшы" шағын ауданы:

улица Қ.Ахмедияров, дома № 1, 1а, 1б, 2, 3, 8, 10, 10а, 14, 16, 18а, 20, 22, 24;
улица А.Байжігітова, дома № 82а, 84;
улица Бейбітшілік, дома № 1, 2, 5, 9, 10а, 80, 87, 88, 88а, 90а, 92, 94;
улица М.Әшенов, дома № 1, 5, 8, 10, 12, 82а, 86а;
улица Ж.Сарбөпеев, дома № 4, 6, 8, 8а, 10а;
улица Т.Қалмұханов, дома № 3, 17, 17а, 17б, 18, 18б, 19, 20;
улица Х.Ғабдолова, дома № 3, 7, 9а.
61
Избирательный участок №61
город Атырау, микрорайон Құрсай, улица Қарабау, строение 12, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Ы.Алтынсарина" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Құрсай".
62
Избирательный участок №62
город Атырау, микрорайон Көкарна, улица 13, строение 36А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №32" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Көкарна".
63
Избирательный участок №63
город Атырау, микрорайон Балықшы, улица Абай Құнанбаев, строение 6, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа А.Джангельдина" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Балықшы":
улица Б.Момышұлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92 ;
переулок Б.Аманшин, дома № 1/1, 1/2, 2, 3, 4/1, 4/2;
проезд Білге Қаған, дома № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,;
улица Е.Жазықбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
переулок Е.Жазықбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
проезд Ш.Қалдаяқов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
проезд Сүйінбай жырау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
переулок Ғ.Масалимов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1;

Қ.Ахмедияров көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 3, 8, 10, 10а, 14, 16, 18а, 20, 22, 24 үйлер;
А.Байжігітова көшесі, № 82а, 84 үйлер;
Бейбітшілік көшесі, № 1, 2, 5, 9, 10а, 80, 87, 88, 88а, 90а, 92, 94 үйлер;
М.Әшенов көшесі, № 1, 5, 8, 10, 12, 82а, 86а үйлер;
Ж.Сарбөпеев көшесі, № 4, 6, 8, 8а, 10а үйлер;
Т.Қалмұханов көшесі, № 3, 17, 17а, 17б, 18, 18б, 19, 20 үйлер;
Х.Ғабдолова көшесі, № 3, 7, 9а үйлер.
61
№61 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Құрсай шағын ауданы, Қарабау көшесі, құрылыс 12, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Құрсай" шағын ауданы.
62
№62 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Көкарна шағын ауданы, 13 көше, құрылыс 36А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің №32 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Көкарна" шағын ауданы.
63
№63 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Балықшы шағын ауданы, Абай Құнанбаев көшесі, құрылыс 6, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Ә.Жангелдин атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Балықшы" шағын ауданы:
Б.Момышұлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92 үйлер;
Б.Аманшин өтпе жолы, № 1/1, 1/2, 2, 3, 4/1, 4/2 үйлер;
Білге Қаған өткелі, № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, үйлер;
Е.Жазықбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлер;
Е.Жазықбаев өтпе жолы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 үйлер;
Ш.Қалдаяқов өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 үйлер;
Сүйінбай жырау өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер;
Ғ.Масалимов өтпе жолы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1 үйлер;

улица Б.Әшімов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
переулок Қ.Рысқұлбеков, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица У.Ғұбашев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Шымкент, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39.
64
Избирательный участок №64
город Атырау, село Томарлы, сельский округ Кайыршакты, село Томарлы, улица Қайырғали Смағұлов, строение 17А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени К.Смагулова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Кайыршахтинский сельский округ, село Томарлы:
улица А.Оралов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;
улица Алматы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Т.Әжіғалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Е.Наурызбеков, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица С.Жұмағазиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Тәуелсіздіктің 25 жылдығы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Абай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
улица Құрманғазы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72;

Б.Әшімов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 үйлер;
Қ.Рысқұлбеков өтпе жолы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
У.Ғұбашев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Шымкент көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлер.
64
№64сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Томарлы ауылы, Қайыршақты ауылдық округі, Қайырғали Смағұлов көшесі, құрылыс 17А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Қ.Смағұлов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қайыршақты ауылдық округі, Томарлы ауылы:
А.Оралов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 үйлер;
Алматы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлер;
Т.Әжіғалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер;
Е.Наурызбеков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;
С.Жұмағазиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
Абай көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 үйлер;
Құрманғазы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 үйлер;

улица Б.Ермұханов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90;
улица Ж.Қазиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Ж.Бекболатов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Бейбітшілік, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Қ.Смағұлов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108;
улица М.Кенжеахметов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
65
Избирательный участок №65
город Атырау, сельский округ Кайыршакты, село Бесікті, улица Қабдол Нұржанов, строение 100, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа-интернат Бесикти" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Кайыршахтинский сельский округ, село Бесікті;
Садовое общество "Нефтепереработчик";
территория лагеря "Тұлпар".
66
Избирательный участок №66
город Атырау, микрорайон Бірлік, улица Бекет Ата, строение 33А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Б.Нысанбаева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Бірлік":
улица Геологоразведчиков, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2;
улица Буравиков, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Рабочая, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Геологопойсковая, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;

Б.Ермұханов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 үйлер;
Ж.Қазиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
Ж.Бекболатов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Бейбітшілік көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Қ.Смағұлов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 үйлер;
М.Кенжеахметов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер.
65
№65 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Бесікті ауылы, Қабдол Нұржанов көшесі, құрылыс 100, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Бесікті мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қайыршақты ауылдық округі, Бесікті ауылы;
"Нефтепереработчик" бау-бақшалық қоғамы;
"Тұлпар" лагерь аумағы.
66
№66 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Бірлік шағын ауданы, Бекет Ата көшесі, құрылыс 33А,
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Б.Нысанбаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Бірлік" шағын ауданы:
Геологоразведчиков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2 үйлер;
Буравиков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
Рабочая көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
Геологопойсковая көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;

улица Батыс Қазақстан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50
улица Х.Бөкеева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а;
улица С.Жантөрин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а;
улица Бекет ата, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
село Новокирпичный, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
железнодорожная станция Теңдік, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
67
Избирательный участок №67
город Атырау, микрорайон Геолог, улица Ануарбек Аккулов, строение 10А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени К.И.Сатбаева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Геолог":
улица Ә.Аққұлов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 52, 53, 54, 55, 55 а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
улица Жанқожа батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71;
Садовое общество "Связист";
Садовое общество "Беймахис".
68
Избирательный участок №68
город Атырау, Дамбинский сельский округ, село Дамбы, улица Ғаббас Қабышев, строение 13Б, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Амангельды" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Дамбинский сельский округ, селы Амангелді и Дамбы.
69
Избирательный участок №69
город Атырау, сельский округ Атырау, село Курмангазы, улица Камеледен Алдонгаров, строение 30, здание дома культуры подведомственное государственному коммунальному казенному предприятию "Дворец культуры имени Курмангазы"
Атырауский сельский округ, село Құрманғазы.
70
Избирательный участок №70
город Атырау, сельский округ Атырау, село Атырау, улица Қадірәлі Балманов, строение 64, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Ф.Онгарсыновой отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Атырауский сельский округ, село Қызыл балық.
71
Избирательный участок №71
город Атырау, сельский округ Атырау, село Жаңаталап, улица Хисма Сұлтанов, строение 70А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Жамбыла" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Атырауский сельский округ, село Жаңаталап.
72
Избирательный участок №72
город Атырау, сельский округ Кеңөзек, село Тасқала, улица Орталық, строение 22, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Т.Амандосова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Кенузекский сельский округ, село Тасқала и жилой массив Қайнар.
73
Избирательный участок №73
город Атырау, улица Смагулова, дом 14, здание коммунального государственного предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауский областной кардиологический центр" Управления здравоохранения Атырауской области
"Атырауский областной кардиологический центр".
74
Избирательный участок №74
город Атырау, улица Мұса Баймұханов, дом 39, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Park Health West"
"Атырауская железнодорожная больница".
75
Избирательный участок №75

Батыс Қазақстан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер
Х.Бөкеева көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а үйлер;
С.Жантөрин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а үйлер;
Бекет ата көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер;
Новокирпичный ауылы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер;
Теңдік темір жол бекеті, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлер.
67
№67 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Геолог шағын ауданы, Әнуарбек Аққұлов көшесі, құрылыс 10А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"Жалпы білім беретін Қ.И.Сәтбаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Геолог" шағын ауданы:
Ә.Аққұлов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 52, 53, 54, 55, 55 а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер;
Жанқожа батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 үйлер;
"Связист" бау-бақшалық қоғамы;
"Беймахис" бау-бақшалық қоғамы.
68
№68 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Дамбы ауылдық округі, Дамбы ауылы, Ғаббас Қабышев көшесі, 13Б құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"Жалпы білім беретін Амангелді атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің ғимараты
Дамбы ауылдық округі, Амангелді және Дамбы ауылдары.
69
№69 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Атырау ауылдық округі, Құрманғазы ауылы, Камаледен Алдонгаров көшесі, құрылыс 30, "Құрманғазы атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты мәдениет үйінің ғимараты
Атырау ауылдық округі, Құрманғазы ауылы.
70
№70 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Атырау ауылдық округі, Атырау ауылы, Қадірәлі Балманов көшесі, құрылыс 64, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Ф.Оңғарсынова атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Атырау ауылдық округі, Қызыл балық ауылы.
71
№71 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Атырау ауылдық округі, Жаңаталап ауылы, Хисма Сұлтанов көшесі, 70А құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Жамбыл атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Атырау ауылдық округі, Жаңаталап ауылы.
72
№72 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Кеңөзек ауылдық округі, Тасқала ауылы, Орталық көшесі, құрылыс 22, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Т.Амандосов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Кеңөзек ауылдық округі, Тасқала ауылы және Қайнар тұрғын үй алабы.
73
№73 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Смагулова көшесі, үй 14, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық кардиологиялық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
"Атырау облыстық кардиологиялық орталығы".
74
№74 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Мұса Баймұханов көшесі, үй 39, "Park Health West" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
"Атырау темір жол ауруханасы".
75
№75 сайлау учаскесі

город Атырау, жилой массив Водников-3, улица 14, строение 6, здание Республиканского государственного учреждения "Воинская часть 5546 Национальной гвардии Республики Казахстан"
"Воинская часть №5546".
76
Избирательный участок №76
город Атырау, Промышленная зона Атырауский нефтеперерабабывающий завод, дом 13, здание Республиканского государственного учреждение "Учреждение УГ-157/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
"Учреждение УГ157/1".
77
Избирательный участок №77
город Атырау, сельский округ Кайыршакты, село Талкайран, улица Кенжеш Есмұханов, строение 40, здание коммунального государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа Талгайран" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Кайыршахтинский сельский округ, село Талғайран;
Садовое общество "ОАО АНПЗ";
Садовое общество "ТОО ЦБКО ОАО ЭМБАМҰНАЙГАЗ";
Садовое общество "КОЛОС";
Садовое общество "АТЫРАУМУНАЙГАЗГЕОЛОГИЯ".
78
Избирательный участок №78
город Атырау, улица Құрманғазы, дом 58, здание коммунального государственного предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауский областной центр психического здоровья" Управления здравоохранения Атырауской области
Атырауский областной центр психического здоровья".
79
Избирательный участок №80
город Атырау, микрорайон Алмагүл, дом 25, здание коммунального государственного предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауский городской родильный дом" Управления здравоохранения Атырауской области
"Атырауский городской родильный дом".
80
Избирательный участок №83
город Атырау, микрорайон Сарықамыс, улица Бөкен би, строение 8, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №33 имени Касыма Кайсенова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайоны "Сарықамыс", "Сарықамыс – 2", жилой комплекс "Гауһартас".
81
Избирательный участок №84
город Атырау, микрорайон Атырау, улица Қайыржан Рысмағамбетов, строение 46, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №31" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Атырау":
улица №7, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица №8, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица №11, дома № 9, 9а, 15, 29, 372, 395, 404;
улица Дидар, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица №13, дома № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 456;
улица Ақдала, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Б.Тәжібаев, дом № 7;

Атырау қаласы, Водников-3 тұрғын үй алабы, 14 көше, құрылыс 6, "Қазақстан Республикасы Ұлттық Ұланының 5546 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"№5546 әскери бөлімі".
76
№76 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Атырау мұнай өңдеу зауыты өндірістік аймағы, үй 13, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "УГ-157/1 мекемесі"
республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"УГ157/1 мекемесі".
77
№77 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Талқайраң
ауылы, Кенжеш Есмұханов көшесі, құрылыс 40, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Талғайраң негізгі мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қайыршақты ауылдық округі, Талғайран ауылы;
"ОАО АНПЗ" бау-бақшалық қоғамы;
"ТОО ЦБКО ОАО ЭМБАМҰНАЙГАЗ" бау-бақшалық қоғамы;
"КОЛОС" бау-бақшалық қоғамы;
"АТЫРАУМУНАЙГАЗГЕОЛОГИЯ" бау-бақшалық қоғамы.
78
№78 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Құрманғазы көшесі, үй 58, "Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
"Атырау облыстық психикалық денсаулық орталығы".
79
№80 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, "Алмагүл" шағын ауданы, үй 25, "Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау қалалық перзентханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының
ғимараты
"Атырау қалалық перзентханасы".
80
№83 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Сарықамыс шағын ауданы, Бөкен би көшесі, құрылыс 8, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"Жалпы білім беретін №33 Қасым Қайсенов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Сарықамыс", "Сарықамыс, 2 " шағынаудандары, "Гауһартас" тұрғын үй кешені.
81
№84 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Атырау шағын ауданы, Қайыржан Рысмағамбетов көшесі, құрылыс 46, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№31 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Атырау" шағын ауданы:
№7 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
№8 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер;
№11 көшесі, № 9, 9а, 15, 29, 372, 395, 404 үйлер;
Дидар көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
№13 көшесі, № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 456 үйлер;
Ақдала көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
Б.Тәжібаев көшесі, № 7 үй;

улица Талдыбұлақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Кемер, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Қазына, дома № 3, 5;
улица Ақтүбек, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
проезд Зеренді, дома № 1, 3;
проезд Тамшылы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2;
проезд №3, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
проезд №4, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
проезд Дарабоз, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
проезд Сағырлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Ақарыс, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Шаттық, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
микрорайон "Атырау", дома № 10, 40б, 100б, 140, 169б, 185, 196б, 199, 211, 220, 240б, 240в, 277в, 295, 302, 302а, 341а, 343, 344, 345, 347а, 348, 365, 387, 391б, 393б, 403, 403а, 407, 408а, 411, 414, 422б, 448, 450, 454, 455, 456а, 462, 479, 479в, 480, 481, 486, 489, 493, 499, 502, 508а, 524, 540;
улица Бекарыс, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Байбақты ата, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18;
улица Е.Дүтбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Е.Биғалиев, дома № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80;
улица Жанарыс, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Жібек жолы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
проспект И.Тайманов, дома № 64а, 67, 84, 100а;
улица Қ.Рысмағамбетов, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
улица Қ.Есембаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица К.Құспанов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица М.Шоқай, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;

Талдыбұлақ көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Кемер көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер;
Қазына көшесі, № 3, 5 үйлер;
Ақтүбек көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Зеренді өткелі, № 1, 3 үйлер;
Тамшылы өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2 үйлер;
№3 өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
№4 өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Дарабоз өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер;
Сағырлы өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11үйлер;
Ақарыс көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлер;
Шаттық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер;
"Атырау" шағын ауданы, № 10, 40б, 100б, 140, 169б, 185, 196б, 199, 211, 220, 240б, 240в, 277в, 295, 302, 302а, 341а, 343, 344, 345, 347а, 348, 365, 387, 391б, 393б, 403, 403а, 407, 408а, 411, 414, 422б, 448, 450, 454, 455, 456а, 462, 479, 479в, 480, 481, 486, 489, 493, 499, 502, 508а, 524, 540 үйлер;
Бекарыс көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер;
Байбақты ата көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18 үйлер;
Е.Дүтбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер;
Е.Биғалиев көшесі, № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80 үйлер;
Жанарыс көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлер;
Жібек жолы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13 үйлер;
И.Тайманов даңғылы, № 64а, 67, 84, 100а үйлер;
Қ.Рысмағамбетов көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 үйлер;
Қ.Есембаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
К.Құспанов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
М.Шоқай көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлер;

улица Н.Шманов, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а;
улица М.Жұмағазиев, дома № 6, 11, 12, 13, 17, 220, 262, 306.
82
Избирательный участок №85
город Атырау, микрорайон Алмагүл, строение 26, здание коммунального государственного учреждения "Многопрофильная школа-гимназия №34" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области
микрорайон "Алмагүл", дома № 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
83
Избирательный участок №86
город Атырау, микрорайон Мирас, улица Зейнолла Көшәлиев, строение 23, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №36" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области
микрорайон "Мирас":
улица С.Қарынбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
проезд Арай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Т.Рысқұлов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица А.Қоскелдиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 , 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81;
улица Ш.Қаржауов, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93;
улица Қ.Мұңайтпасұлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ;
улица І.Омаров, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;

Н.Шманов көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а үйлер;
М.Жұмағазиев көшесі, № 6, 11, 12, 13, 17, 220, 262, 306 үйлер.
82
№85 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Алмагүл шағын ауданы, құрылыс 26, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"№34 көп салалы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Алмагүл" шағын ауданы, № 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер.
83
№86 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Мирас шағын ауданы, Зейнолла Көшәлиев көшесі, құрылыс 23, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№36 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Мирас" шағын ауданы:
С.Қарынбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер;
Арай өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Т.Рысқұлов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
А.Қоскелдиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 , 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 үйлер;
Ш.Қаржауов көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 үйлер;
Қ.Мұңайтпасұлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 үйлер;
І.Омаров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер;

улица Халифа Алтай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Сыпыра жырау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Кетбұға батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Қ.Жұмалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
улица Қашаған ақын, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица №10, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
проезд №8, дома № 1, 2, 3, 4, 5;
проезд №7, дома № 1, 2, 3, 4, 5;
проезд Жаңадария, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
проезд Шұғыла, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
проезд Байдалы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
проезд Жадыра, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Есбай күйші, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица І.Есенберлин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Жеңіс, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица С.Көбеев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
улица Қобыланды батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Қарасай батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Астана, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77.
84
Избирательный участок №87
город Атырау, улица Курмангазы, дом 9, здание коммунального государственного казенного предприятие "Атырауский колледж энергетики и строительства" Управления образования Атырауской области"

Халифа Алтай көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер;
Сыпыра жырау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер;
Кетбұға батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Қ.Жұмалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер;
Қашаған ақын көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
№10 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер;
№8 өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
№7 өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
Жаңадария өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
Шұғыла өткелі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
Байдалы өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Жадыра өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
Есбай күйші көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер;
І.Есенберлин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
Жеңіс көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
С.Көбеев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер;
Қобыланды батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
Қарасай батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлер;
Астана көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 үйлер.
84
№87 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Курмангазы көшесі, үй 9, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Атырау энергетика және құрылыс коледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты

микрорайон "Авангард-4", дома № 1, 2, 3, 4, 7, 17, 18, 19;
улица Қ.Сәтпаев, дома № 3а, 4а, 4б, 5, 39а, 60, 66;
улица Л.Владимирский, дома № 7а, 7б.
85
Избирательный участок №88
город Атырау, улица Шоқан Уәлиханов, строение 89А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №9 имени Ч.Валиханова" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"
проезд Көшім, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица П.Чайковский, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
проезд Сороченко, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26,;
улица Игілік, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
проезд Қамысты, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
проезд Каспий, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица М.Бақтыгереев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74;
улица Ш.Уәлиханов, дома № 18, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 89а;
переулок Бақсай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
проезд Алғабас, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица С.Мендешев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
проезд Жәңгір хан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59;
проезд Н.Әбуталиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица С.Датов, дома № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97;
проезд Баянауыл, дома № 1, 2, 3, 4, 5;

"Авангард-4" шағын ауданы, № 1, 2, 3, 4, 7, 17, 18, 19 үйлер;
Қ.Сәтпаев көшесі, № 3а, 4а, 4б, 5, 39а, 60, 66 үйлер;
Л.Владимирский көшесі, № 7а, 7б үйлер.
85
№88 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Шоқан Уәлиханов көшесі, құрылыс 89А, Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Көшім өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
П.Чайковский көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Сороченко өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, үйлер;
Игілік көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Қамысты өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Каспий өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
М.Бақтыгереев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 үйлер;
Ш.Уәлиханов көшесі, № 18, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 89а үйлер;
Бақсай өтпе жолы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
Алғабас өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
С.Мендешев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер;
Жәңгір хан өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59 үйлер;
Н.Әбуталиев өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
С.Датов көшесі, № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97 үйлер;
Баянауыл өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;

проезд Есбай күйші, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
проезд Теректі, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
проезд Тұмар ханша, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
проезд К.Әзірбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58;
улица Г.Канцев, дома № 2а, 6, 8, 14;
переулок Күйші Байжұма, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
проезд Доссор, дома № 25б, 26, 29, 31, 32, 33, 33а, 35;
улица Қабанбай батыр, дома № 2, 4, 6, 8, 10;
проезд М.Мамедов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
проезд Манғышлақ, дома № 2, 4.
86
Избирательный участок №89
город Атырау, микрорайон Нұрсая, проспект Елорда, здание 22, здание филиала "Назарбаев Интеллектуальная школа химико-биологического направления" города Атырау автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
микрорайон "Нұрсая":
микрорайон "Нұрсая", дома № 1, 1б, 1в, 34, 36, 38, 40, 71, 71/1, 72, 73, 73/1, 73/2, 74, 75, 76, 77, 77/1, 77/2, 78, 78/1;
улица Р.Ғабдиев, дома № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Күншуақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
улица Ақбаян, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
проспект Елорда, дома № 3, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 6/10, 6/11, 6/12, 6/13, 6/14, 6/15, 6/16, 6/17, 6/18, 6/19, 6/20, 6/21, 6/22, 6/23, 9а/1, 9а/2, 9а/3, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19а;
проезд С.Қожықов, дома № 1, 3, 3а, 4, 4/б, 4/в, 4/г, 4/д, 4а, 5, 7, 8, 9;
проезд Шырайлы, дома № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 2а, 7а, 11, 12/1;
проезд №3, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
проезд №4, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
проезд Қосалқа, дома № 2, 6, 8;
проезд Ғ.Қайырбеков, дома № 2, 3, 4, 4а, 5, 9, 11;
улица Т.Шәмелов, дом № 12а;
улица Ақжарма, дома № 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 11а, 17, 25, 26.
87
Избирательный участок №90
город Атырау, микрорайон Нұрсая, проспект Елорда, дом 24, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Высший колледж APEC PetroTechnic"
микрорайон "Нұрсая", дома № 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Р.Ғабдиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица Үшқоңыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;

Есбай күйші өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
Теректі өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Тұмар ханша өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер;
К.Әзірбаев өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58 үйлер;
Г.Канцев көшесі, № 2а, 6, 8, 14 үйлер;
Күйші Байжұма өтпе жолы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Доссор өткелі, № 25б, 26, 29, 31, 32, 33, 33а, 35 үйлер;
Қабанбай батыр көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10 үйлер;
М.Мамедов өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Манғышлақ өткелі, № 2, 4 үйлер.
86
№89 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Нұрсая шағын ауданы, Елорда даңғылы, ғимарат 22,
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымының Атырау қаласындағы "химия-биологиялық бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі"
филиалының ғимараты
"Нұрсая" шағын ауданы:
"Нұрсая" шағын ауданы, № 1, 1б, 1в, 34, 36, 38, 40, 71, 71/1, 72, 73, 73/1, 73/2, 74, 75, 76, 77, 77/1, 77/2, 78, 78/1 үйлер;
Р.Ғабдиев көшесі, № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 үйлер;
Күншуақ көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлер;
Ақбаян көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Елорда даңғылы, № 3, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 6/10, 6/11, 6/12, 6/13, 6/14, 6/15, 6/16, 6/17, 6/18, 6/19, 6/20, 6/21, 6/22, 6/23, 9а/1, 9а/2, 9а/3, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19а үйлер;
С.Қожықов өткелі, № 1, 3, 3а, 4, 4/б, 4/в, 4/г, 4/д, 4а, 5, 7, 8, 9 үйлер;
Шырайлы өткелі, № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 2а, 7а, 11, 12/1 үйлер;
№3 өткелі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
№4 өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
Қосалқа өткелі, № 2, 6, 8 үйлер;
Ғ.Қайырбеков өткелі, № 2, 3, 4, 4а, 5, 9, 11 үйлер;
Т.Шәмелов көшесі, № 12а үйі;
Ақжарма көшесі, № 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 11а, 17, 25, 26 үйлер.
87
№90 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Нұрсая шағын ауданы, Елорда даңғылы, үй 24, "APEC PetroTechnic жоғары колледж"
жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
"Нұрсая" шағын ауданы, № 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
Р.Ғабдиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер;
Үшқоңыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер;

улица №5, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица Т.Чердабаев, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38.
88
Избирательный участок №91
город Атырау, микрорайон Нұрсая, строение 109А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №40" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Жерұйық", жилой комплекс "Жеті қазына".
89
Избирательный участок №92
город Атырау, проспект Бейбарыса, строение 39, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Атырауская городская поликлиника №7" Управления здравоохранения Атырауской области
микрорайон "Алмагүл", дома № 1, 2, 3, 4, 5, 15, 16, 17, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
проспект Бейбарыс, дома № 17, 19, 19а, 21, 21а, 25;
территория "Ет комбинаты".
90
Избирательный участок №227
город Атырау, сельский округ Алмалы, село Алмалы, улица Бейбітшілік, здание 3, здание коммунального государственного учреждения "Алмалинская средняя школа" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"
Алмалинский сельский округ, село Алмалы.
91
Избирательный участок №228
город Атырау, сельский округ Алмалы, село Береке, улица Шәмші Қалдаяқов, здание 2А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа Береке" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"
Алмалинский сельский округ, село Береке;
Садовое общество "ОСО АНУ".
92
Избирательный участок №240
город Атырау, улица Мұқағали Мақатаев, строение 61, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №4 имени Ю.А.Гагарина" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Атырау":
улица Ағайынды Шәудіровтер, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
улица Алтынемел, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Байқоңыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;

№5 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер;
Т.Чердабаев көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер.
88
№91 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Нұрсая шағын ауданы, құрылыс 109А, Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №40 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Жерұйық" шағын ауданы, "Жеті қазына" тұрғын үй кешені.
89
№92 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы, құрылыс 39, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "№7 Атырау қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
"Алмагүл" шағын ауданы, № 1, 2, 3, 4, 5, 15, 16, 17, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлер;
Бейбарыс даңғылы, № 17, 19, 19а, 21, 21а, 25 үйлер;
"Ет комбинаты" аумағы.
90
№227
сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Алмалы ауылы, Бейбітшілік көшесі, ғимарат 3, Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Алмалы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Алмалы ауылдық округі, Алмалы ауылы.
91
№228
сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Алмалы ауылдық округі, Береке ауылы, Шәмші Қалдаяқов көшесі, ғимарат 2А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Жалпы білім беретін Береке орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Алмалы ауылдық округі, Береке ауылы;
"ОСО АНУ" бау-бақшалық қоғамы.
92
№240 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Мұқағали Мақатаев көшесі, құрылыс 61, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Жалпы білім беретін №4 Ю.А.Гагарин атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Атырау" шағын ауданы:
Ағайынды Шәудіровтер көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 үйлер;
Алтынемел көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлер;
Байқоңыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 үйлер;

улица Бурабай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
улица Жолашар, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Ақжайлау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Қ.Төлеков, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица М.Қашқари, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица С.Қағазов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица С.Зорбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 , 73, 74, 75, 76, 77;
улица Т.Нысанов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69;
улица Қызғалдақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица М.Сүйесінов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица Тарбағатай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
проезд Жусан, дома №1, 3;
улица Өлке, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
проезд №2, дома №1, 11;
улица Серпер, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Ойқала, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Ұшан, дома № 1, 2, 3, 4;
проезд Ғ.Жұбанова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;

Бурабай көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 үйлер;
Жолашар көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Ақжайлау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Қ.Төлеков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 үйлер;
М.Қашқари көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер;
С.Қағазов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
С.Зорбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 , 73, 74, 75, 76, 77 үйлер;
Т.Нысанов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 үйлер;
Қызғалдақ көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
М.Сүйесінов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;
Тарбағатай көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Жусан өткелі, №1, 3 үйлер;
Өлке көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер;
№2 өткелі, №1, 11 үйлер;
Серпер көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Ойқала көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;
Ұшан көшесі, № 1, 2, 3, 4 үйлер;
Ғ.Жұбанова өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 үйлер;

улица И.Мечников, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82;
проезд Алдияр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Жалтыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
93
Избирательный участок №241
город Атырау, улица Өтепқали Исатаев, строение 42А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №2 имени Жумекена Нажимеденова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Ә.Сәрсенбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47;
улица Әйтеке би, дома № 4, 6, 8, 9, 10, 12;
улица Құспан Молла, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; улица М.Мақатаев, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
улица Х.Нәубетов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица С.Балғымбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
улица М.Исенов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31;
улица Қ.Бекқалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ;
улица Ж.Нәжімеденов, дома № 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 1000, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115,116, 117, 118, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141;
улица Е.Досымов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51а;
улица Ғ.Құрманғалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15;
улица Ә.Молдағұлова, дома № 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128;
улица А.Афанасьев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51;
улица А.Пушкин, дома № 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84.
94
Избирательный участок №242

И.Мечников көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 үйлер;
Алдияр өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
Жалтыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер.
93
№241 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Өтепқали Исатаев көшесі, құрылыс 42А,
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"Жалпы білім беретін №2 Жұмекен Нәжімеденов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ә.Сәрсенбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47 үйлер;
Әйтеке би көшесі, № 4, 6, 8, 9, 10, 12 үйлер;
Құспан Молла көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21 үйлер; М.Мақатаев көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлер;
Х.Нәубетов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
С.Балғымбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33 үйлер;
М.Исенов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31 үйлер;
Қ.Бекқалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Ж.Нәжімеденов көшесі, № 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 1000, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115,116, 117, 118, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141 үйлер;
Е.Досымов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51а үйлер;
Ғ.Құрманғалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15 үйлер;
Ә.Молдағұлова көшесі, № 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128 үйлер;
А.Афанасьев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51 үйлер;
А.Пушкин көшесі, № 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 үйлер.
94
№242 сайлау учаскесі

город Атырау, улица Жәнібек Елеуісов, строение 69, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №11 имени Ы.Алтынсарина" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Ю.Гагарин, дома № 67, 69, 71, 73, 75, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107б, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120;
улица Х.Досмұхамедов, дома № 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а;
улица Т.Бисекенов, дома № 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92;
улица Ө.Исатаев, дома № 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
улица Нарын, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а;
улица М.Тоқатов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Қ.Ерниязов, дома № 2а, 4а, 4/1, 4/2, 6, 10б, 12а, 16, 18, 20;
улица І.Жансүгіров, дома № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 80/2, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, тақ жағы №79-111;
проезд Жиделі, дома № 1, 2, 3, 4, 5;
проезд Д.Сүйесінов, дома № 10, 12, 18, 20, 25, 25а, 29, 39, 82;
улица Б.Құлманов, дом № 107;
проезд Арал, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
проезд Автомобилист, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Б.Жарбосынов, дома № 62, 64, 71, 79, 81, 83, 83в, 85, 87б;
улица Ә.Дәулетов, дома № 1, 3, 5, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 32, 34, 36, 38, 40, 42.
95
Избирательный участок №243
город Атырау, микрорайон Лесхоз, строение 15 Б, здание коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад №14 "Нұрай" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Лесхоз", дома № 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21а, 22, 22а, 23, 23а, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 47, 48, 49, 54, 55, 63;
улица Қ.Медеубаев, дом № 22б.
96
Избирательный участок №244
город Атырау, микрорайон Жумыскер, улица Шайхы Әбішев, строение 97А, здание дома культуры подведомственное государственному коммунальному казенному предприятию "Дворец культуры имени Курмангазы"
микрорайон "Жұмыскер", дома № 15, 15б, 17/1, 17/3, 17/5, 17/7, 19, 25, 26, 29, 32, 34, 35, 40а, 42а, 44, 44а, 49, 49А, 52, 59, 72, 77а, 96, 105, 106, 114, 117, 118, 121а, 129, 131а, 152, 159, 162г, 163, 164, 165, 173, 175, 176, 186, 311, 311а, 318а, 319, 322, 339а, 395, 398б, 402, 408, 415, 417, 568;

Атырау қаласы, Жәнібек Елеуісов көшесі, құрылыс 69, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №11 Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ю.Гагарин көшесі, № 67, 69, 71, 73, 75, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107б, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120 үйлер;
Х.Досмұхамедов көшесі, № 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а үйлер;
Т.Бисекенов көшесі, № 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92 үйлер;
Ө.Исатаев көшесі, № 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71 үйлер;
Нарын көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а үйлер;
М.Тоқатов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер:
Қ.Ерниязов көшесі, № 2а, 4а, 4/1, 4/2, 6, 10б, 12а, 16, 18, 20 үйлер;
І.Жансүгіров көшесі, № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 80/2, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, тақ жағы №79-111 үйлер;
Жиделі өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
Д.Сүйесінов өткелі, № 10, 12, 18, 20, 25, 25а, 29, 39, 82 үйлер;
Б.Құлманов көшесі, № 107 үй;
Арал өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Автомобилист өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Б.Жарбосынов көшесі, № 62, 64, 71, 79, 81, 83, 83в, 85, 87б үйлер;
Ә.Дәулетов көшесі, № 1, 3, 5, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 32, 34, 36, 38, 40, 42 үйлер.
95
№243 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Лесхоз шағын ауданы, құрылыс 15Б, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"№14 "Нұрай" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
"Лесхоз" шағын ауданы, № 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21а, 22, 22а, 23, 23а, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 47, 48, 49, 54, 55, 63 үйлер;
Қ.Медеубаев көшесі, № 22б үйі.
96
№244 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Жұмыскер шағын ауданы, Шайхы Әбішев
көшесі, құрылыс 97А, "Құрманғазы атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты мәдениет үйінің ғимараты
"Жұмыскер" шағын ауданы, № 15, 15б, 17/1, 17/3, 17/5, 17/7, 19, 25, 26, 29, 32, 34, 35, 40а, 42а, 44, 44а, 49, 49А, 52, 59, 72, 77а, 96, 105, 106, 114, 117, 118, 121а, 129, 131а, 152, 159, 162г, 163, 164, 165, 173, 175, 176, 186, 311, 311а, 318а, 319, 322, 339а, 395, 398б, 402, 408, 415, 417, 568 үйлер;

улица Ө.Баймұханов, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а;
улица Жастар, дома № 29, 30, 31, 36, 50, 85, 156;
улица Қ.Қожахметов, дома № 3, 3а, 5, 6, 8, 9, 12, 13, 17, 19, 20б, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57а, 61, 67, 67б, 69, 71, 75, 107;
улица Қ.Жұмағалиев, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 17а, 20а, 21, 21а, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 32а, 33, 35, 39;
улица М.Сатыбалдиев, дома № 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
улица З.Ғұмаров, дом № 52;
улица Ш.Мұртаза, дома № 1а, 1б, 1/1, 2б, 2/4, 3а, 5а, 5/2, 6, 7в, 9, 10, 17;
улица М.Әбілхайыров, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Кейкі батыр, дома № 1а, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 10а, 11, 13, 16, 16а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 30в, 31, 33, 35, 37, 37а, 39;
улица Х.Мұқанжанов, дома № 1, 1а, 2, 3а, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45;
улица Ш.Әбішев, дома № 31б, 66;
улица Р.Мүтәлиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;
улица С.Сақыпов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51,52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 72, 72а;
улица С.Бекмағамбетов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
улица С.Асфендияров, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;

Ө.Баймұханов көшесі, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а үйлер;
Жастар көшесі, № 29, 30, 31, 36, 50, 85, 156 үйлер;
Қ.Қожахметов көшесі, № 3, 3а, 5, 6, 8, 9, 12, 13, 17, 19, 20б, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57а, 61, 67, 67б, 69, 71, 75, 107 үйлер;
Қ.Жұмағалиев көшесі, № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 17а, 20а, 21, 21а, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 32а, 33, 35, 39 үйлер;
М.Сатыбалдиев көшесі, № 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 үйлер;
З.Ғұмаров көшесі, № 52 үйі;
Ш.Мұртаза көшесі, № 1а, 1б, 1/1, 2б, 2/4, 3а, 5а, 5/2, 6, 7в, 9, 10, 17 үйлер;
М.Әбілхайыров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлер;
Кейкі батыр көшесі, № 1а, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 10а, 11, 13, 16, 16а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 30в, 31, 33, 35, 37, 37а, 39 үйлер;
Х.Мұқанжанов көшесі, № 1, 1а, 2, 3а, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45 үйлер;
Ш.Әбішев көшесі, № 31б, 66 үйлер;
Р.Мүтәлиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 үйлер;
С.Сақыпов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51,52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 72, 72а үйлер;
С.Бекмағамбетов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 үйлер;
С.Асфендияров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;

улица С.Қожанов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Ақсұңқар, дома № 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2;
улица Қайыршақты, дома № 3, 5, 5/1, 5/2, 7, 9, 9/4, 11, 13/1, 13/1а, 13/2, 15, 15/1, 17/1, 17/2, 19, 19а, 19/2, 20, 21, 21а, 21б, 22, 25, 27а, 29, 31, 33;
улица Саржала батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Н.Жантөрин, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица №10, дома № 2, 4;
улица №14, дома № 2, 4, 5, 10, 12;
улица №17, дома № 2, 6, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 18а, 20, 23, 24, 29;
улица №23, дома № 2, 2а, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 20, 22а, 24, 25а, 26, 29, 33;
улица №26, дома № 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16;
проезд №16, дома № 3, 5, 16;
проезд №2, дома № 1, 3, 5, 7;
проезд № 4, дома № 2, 6, 8, 10.
97
Избирательный участок №245
город Атырау, сельский округ Еркінқала, село Еркінқала, улица Шәріп Түсіпқалиев, дом 15, здание дома культуры подведомственное государственному коммунальному казенному предприятию "Дворец культуры имени Курмангазы"
Еркинкалинский сельский округ, село Еркінқала-2.
98
Избирательный участок №246
город Атырау, микрорайон Өркен, улица Сатан Шөреев, строение 90А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №35 имени Хамита Ергалиева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Өркен".
99
Избирательный участок №247
город Атырау, сельский округ Еркінқала, село Ракуша, улица Қазақстан, строение 16, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени М.Утемисова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Еркинкалинский сельский округ, жилой массив Балауса.
100
Избирательный участок №248
город Атырау, улица Мұса Баймұханов, строение 45Б/1, здание коммунального государственного казенного предприятие "Атырауский аграрно-технический колледж имени Унайбая Кушекова" Управления образования Атырауской области"
микрорайоны "Мұнайшы", "Ардагер".
101
Избирательный участок №249
город Атырау, микрорайон Құрсай, улица Қарабау, строение 12, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Ы.Алтынсарина" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Байтақ".
102
Избирательный участок №250
город Атырау, микрорайон Ақжайық, улица №3, строение 36, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени М.Отаралиева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Ақжайық".

С.Қожанов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
Ақсұңқар көшесі, № 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2 үйлер;
Қайыршақты көшесі, № 3, 5, 5/1, 5/2, 7, 9, 9/4, 11, 13/1, 13/1а, 13/2, 15, 15/1, 17/1, 17/2, 19, 19а, 19/2, 20, 21, 21а, 21б, 22, 25, 27а, 29, 31, 33 үйлер;
Саржала батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
Н.Жантөрин көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
№10 көшесі, № 2, 4 үйлер;
№14 көшесі, № 2, 4, 5, 10, 12 үйлер;
№17 көшесі, № 2, 6, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 18а, 20, 23, 24, 29 үйлер;
№23 көшесі, № 2, 2а, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 20, 22а, 24, 25а, 26, 29, 33 үйлер;
№26 көшесі, № 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16 үйлер;
№16 өткелі, № 3, 5, 16 үйлер;
№2 өткелі, № 1, 3, 5, 7 үйлер;
№ 4 өткелі, № 2, 6, 8, 10 үйлер.
97
№245 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округі, Еркінқала ауылы, Шәріп Түсіпқалиев көшесі, үй 15, "Құрманғазы атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты мәдениет үйінің ғимараты
Еркінқала ауылдық округі, Еркінқала-2 ауылы.
98
№246 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Өркен шағын ауданы, Сатан Шөреев көшесі, құрылыс 90А,
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"№35 Хамит Ерғалиев атындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Өркен" шағын ауданы.
99
№247 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округі, Ракуша ауылы, Қазақстан көшесі, құрылыс 16, Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім
беретін М.Өтемісов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Еркінқала ауылдық округі, Балауса тұрғын үй алабы.
100
№248 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Мұса Баймұханов көшесі, құрылыс 45Б/1, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Оңайбай Көшеков атындағы Атырау аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
"Мұнайшы", "Ардагер" шағын аудандары.
101
№249 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Құрсай шағын ауданы, Қарабау көшесі, құрылыс 12, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Байтақ" шағын ауданы.
102
№250 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Ақжайық шағын ауданы, №3 көше, құрылыс 36, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін М.Отаралиев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Ақжайық" шағын ауданы.

103
Избирательный участок №251
город Атырау, сельский округ Кайыршакты, село Томарлы, жилой массив Жұлдыз, улица 6, строение 29, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №39" государственного отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Кайыршахтинский сельский округ, жилой массив Жұлдыз:
улица №1, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
улица №2, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104;
улица №3, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120;
улица А.Аюпов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90;
улица №5, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица №6, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74;
улица №7, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;

103
№251 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Томарлы ауылы, Жұлдыз тұрғын үй алабы, көше 6, құрылыс 29, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №39 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қайыршақты ауылдық округінің Жұлдыз тұрғын үй алабы:
№1 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 үйлер;
№2 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 үйлер;
№3 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 үйлер;
А.Аюпов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 үйлер;
№5 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер;
№6 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 үйлер;
№7 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер;

улица №8, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72;
улица №9, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;
улица №10, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;
улица №11, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица №12, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 111, 112, 113, 114, 115;
улица №13, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица №14, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица №15, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица №16, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица №17, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица №18, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;

№8 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 үйлер;
№9 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 үйлер;
№10 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 үйлер;
№11 көше, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
№12 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 111, 112, 113, 114, 115 үйлер;
№13 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер;
№14 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
№15 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 үйлер;
№16 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
№17 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер;
№18 көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 үйлер;

улица №19, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
улица №20, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 2, 4, 6, 8;
улица дома №21, № 1, 3, 5, 7, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
улица №22, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 2, 4, 6, 8, 10, 12;
улица №23, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 8, 10, 12;
улица №24, дома № 1, 2 ,3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица №25, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица №26, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица №27, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица №28, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица №29, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица №30, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица №31, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица №32, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
улица №33, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица №34, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица №35, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица №36, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
улица №37, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица №38, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица №39, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица №40, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 2, 4, 6, 8, 10;
№64 участок блок А, дом 100;
№64 участок блок Б, дом 100.
104
Избирательный участок №252
город Атырау, сельский округ Кайыршакты, село Томарлы, жилой массив Жұлдыз, улица 6, строение 29, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №39" государственного отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Кайыршахтинский сельский округ, жилой массив Жұлдыз:
улица №18, дома № 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
улица №19, дома № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101;
улица №20, дома № 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53;

№19 көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 үйлер;
№20 көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 2, 4, 6, 8 үйлер;
№21 көшесі, № 1, 3, 5, 7, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 үйлер;
№22 көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлер;
№23 көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлер;
№24 көшесі, № 1, 2 ,3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
№25 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
№26 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
№27 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер;
№28 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер;
№29 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
№30 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
№31 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
№32 көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 үйлер;
№33 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
№34 көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлер;
№35 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
№36 көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлер;
№37 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
№38 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
№39 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
№40 көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 2, 4, 6, 8, 10 үйлер;
№64 участок блок А, 100 үйі;
№64 участок блок Б, 100 үйі.
104
№252 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Томарлы ауылы, Жұлдыз тұрғын үй алабы, көше 6, құрылыс 29, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №39 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қайыршақты ауылдық округі, Жұлдыз тұрғын үй алабы:
№18 көшесі, № 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100 үйлер;
№19 көшесі, № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101 үйлер;
№20 көшесі, № 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53 үйлер;

улица №21, дома № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
улица №22, дома № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85;
улица №23, дома № 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51;
улица №32, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
улица №34, дома № 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
улица №36, дома № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89;
улица №40, дома № 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
улица №41, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98;
улица №42, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
улица №43, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77;
улица №44, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;

№21 көшесі, № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39 үйлер;
№22 көшесі, № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85 үйлер;
№23 көшесі, № 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51 үйлер;
№32 көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 үйлер;
№34 көшесі, № 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55 үйлер;
№36 көшесі, № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89 үйлер;
№40 көшесі, № 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 үйлер;
№41 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75
76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98 үйлер;
№42 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76,
77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90 үйлер;
№43 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77 үйлер;
№44 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 үйлер;

улица №45, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54;
улица №46, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
улица №47, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 12, 14, 16;
№48 улица, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72;
№49 улица, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
№50 улица, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ,54 ,56, 58, 60, 62, 64, 66;
№51 улица, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50.
105
Избирательный участок №253
город Атырау, микрорайон Бірлік, улица Бекет Ата, строение 33А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Б.Нысанбаева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Бірлік":
улица Қ.Сыдиықов, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91;
улица С.Торайғыров, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92а;
улица Ғ.Мұстафин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86;

№45 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54 үйлер;
№46 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 үйлер;
№47 көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 12, 14, 16 үйлер;
№48 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 үйлер;
№49 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 үйлер;
№50 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ,54 ,56, 58, 60, 62, 64, 66 үйлер;
№51 көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 үйлер.
105
№253 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Бірлік шағын ауданы, Бекет Ата көшесі, құрылыс 33А,
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Б.Нысанбаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Бірлік" шағын ауданы:
Қ.Сыдиықов көшесі , № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 үйлер;
С.Торайғыров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92а үйлер;
Ғ.Мұстафин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 үйлер;

улица М.Бекмағамбетұлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;
улица Сейтек күйші, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;
улица Ә.Өмірзақова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111;
улица Бала Ораз, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Есет би, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Н.Сүгірұлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,.
микрорайон "Бірлік-2":
улица №8, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица №9, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица №10, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица №11, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица №12, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица №13, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;

М.Бекмағамбетұлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 үйлер;
Сейтек күйші көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 үйлер;
Ә.Өмірзақова көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 үйлер;
Бала Ораз көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер;
Есет би көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;
Н.Сүгірұлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, үйлер.
"Бірлік-2" шағын ауданы:
№8 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;
№9 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;
№10 көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;
№11 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
№12 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлер;
№13 көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;

улица №14, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица №15, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица №16, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица №17, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица №18, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица №19, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица №20, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица №21, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица №22, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица №23, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица №24, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица №25, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица №26, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица №27, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица №28, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица №29, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34.
106
Избирательный участок №254
город Атырау, микрорайон Мирас, улица Зейнолла Көшәлиев, строение 23, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №36" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Геолог":
улица Ә.Аққұлов, дома № 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Жаналы (Агропромная), дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104;
улица Құрылысшылар (Строительный), дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152;

№14 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер;
№15 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
№16 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
№17 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
№18 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
№19 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
№20 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлер;
№21 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
№22 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
№23 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер;
№24 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
№25 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
№26 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
№27 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;
№28 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
№29 көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер.
106
№254 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Мирас шағын ауданы, Зейнолла Көшәлиев көшесі, құрылыс 23, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№36 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Геолог" шағын ауданы:
Ә.Аққұлов көшесі, № 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер;
Жаналы көшесі (Агропромная), № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 үйлер;
Құрылысшылар көшесі (Строительный), № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 үйлер;

улица Жайлаутөбе (Автомобилистов), дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица А.Әлжанов, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
микрорайон "Мирас":
улица Төле би, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
улица А.Тоқсанбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица А.Құнанбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Бөкей хан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
проезд Д.Рақышев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица З.Көшалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
улица М.Мұсаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
проезд Ұзақ күйші, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
жилой массив "Мұнайшы";
Садовое общество "Строитель";
Садовое общество "Энергетик".
107
Избирательный участок №255
город Атырау, сельский округ Кеңөзек, село Тасқала, микрорайон Өрлеу, улица №2, строение 30А, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа №3" Управления физической культуры и спорта Атырауской области"
Кенузекский сельский округ, жилой массив Өрлеу.
108
Избирательный участок №256
город Атырау, микрорайон Нұрсая, строение 109А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №37 имени Салыка Зиманова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Нұрсая", дома № 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 80, 81, 90, 92, 95;
улица Р.Ғабдиев, дома № 39, 41, 43, 47а, 47б;
проезд Күншуақ, дома № 10, 12;
проезд №4, дома № 3, 5, 7, 9, 11;
проспект Әбілхайыр хан, дома № 17б, 61, 65;
улица Т.Жұмағалиев, № 15 үйі.
109
Избирательный участок №257
город Атырау, проспект Бейбарыс, строение 445, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №38" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"

Жайлаутөбе көшесі (Автомобилистов), № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
А.Әлжанов көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер.
"Мирас" шағын ауданы:
Төле би көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 үйлер;
А.Тоқсанбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 үйлер;
А.Құнанбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Бөкей хан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
Д.Рақышев өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
З.Көшалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер;
М.Мұсаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлер;
Ұзақ күйші өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
"Мұнайшы" тұрғын үй алабы;
"Строитель" бау-бақшалық қоғамы;
"Энергетик" бау-бақшалық қоғамы.
107
№255 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Кеңөзек ауылдық округі, Тасқала ауылы, Өрлеу шағын ауданы, №2 көше, құрылыс 30А, "Атырау облысы Дене шынықтыру және спорт басқармасының "№3 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Кеңөзек ауылдық округі, Өрлеу тұрғын үй алабы.
108
№256 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, "Нұрсая" шағын ауданы, құрылыс 109А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №37 Салық Зиманов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Нұрсая" шағын ауданы, № 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 80, 81, 90, 92, 95 үйлер;
Р.Ғабдиев көшесі, № 39, 41, 43, 47а, 47б үйлер;
Күншуақ өткелі, № 10, 12 үйлер;
№4 өткелі, № 3, 5, 7, 9, 11 үйлер;
Әбілхайыр хан даңғылы, № 17б, 61, 65 үйлер;
Т.Жұмағалиев көшесі, № 15 үйі.
109
№257
сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы, құрылыс 445, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№38 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

микрорайон "Нұрсая", дома № 55, 56, 57, 58, 59, 60, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121.
проспект Сұлтан Бейбарыс, дом № 446.
110
Избирательный участок №261
город Атырау, микрорайон Нұрсая, строение 109А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №37 имени Салыка Зиманова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Нұрсая", дома № 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 96, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111;
улица Т.Жұмағалиев, дома № 10, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 14, 14а, 17а, 21, 25, 25а;
улица К.Мәденов, дом № 1в.
111
Избирательный участок №262
город Атырау, микрорайон Нұрсая, проспект Елорда, дом 24, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Высший колледж APEC PetroTechnic"
микрорайон "Нұрсая", дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
микрорайон "Жерұйық":
улица Қ.Нарембаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица К.Мәденов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
проезд №2, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
проезд №3, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
проезд №4, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
проезд №5, дома № 5, 9;
проезд №9, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица №18, дома № 2, 4, 8, 10.
112
Избирательный участок №263
город Атырау, микрорайон Атырау, улица Қайыржан Рысмағамбетов, строение 46, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №31" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Атырау":
улица Н.Шманов, дома № 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83;
улица Нұрлы жол, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Алтынемел, дома № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33;

"Нұрсая" шағын ауданы, № 55, 56, 57, 58, 59, 60, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 үйлер.
Сұлтан Бейбарыс даңғылы, № 446 үйі.
110
№261 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, "Нұрсая" шағын ауданы, құрылыс 109А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №37 Салық Зиманов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Нұрсая" шағын ауданы, № 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 96, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 үйлер;
Т.Жұмағалиев көшесі, № 10, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 14, 14а, 17а, 21, 25, 25а үйлер;
К.Мәденов көшесі, № 1в үйі.
111
№262 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Нұрсая шағын ауданы, Елорда даңғылы, үй 24, "APEC PetroTechnic жоғары колледж"
жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
"Нұрсая" шағын ауданы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 үйлер;
"Жерұйық" шағын ауданы:
Қ.Нарембаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер;
К.Мәденов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
№2 өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер;
№3 өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
№4 өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
№5 өткелі, № 5, 9 үйлер;
№9 өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
№18 көшесі, № 2, 4, 8, 10 үйлер.
112
№263 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Атырау шағын ауданы, Қайыржан Рысмағамбетов көшесі, құрылыс 46, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№31 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Атырау" шағын ауданы:
Н.Шманов көшесі, № 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83 үйлер;
Нұрлы жол көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер;
Алтынемел көшесі, № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33 үйлер;

улица Дендер, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица А.Нұрғалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Латиф Хамиди, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
улица М.Жұмағазиев, дома № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица М.Шоқай, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Қ.Рысмағамбетов, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53;
улица Жібек жолы, дома № 8, 10, 12, 14, 16, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
улица Е.Биғалиев, дома № 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;
улица Байбақты ата, дома № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36;
проезд Несібелі, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118;
проезд Үшарал, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
проезд, дома №13, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица №7, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Ақдала, дом № 3;
улица Өрнек, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Айнабұлақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а;
улица Ақсеңгір, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а;
улица Ақкөл, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Мыңбұлақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12д;
улица Таңсамалы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;

Дендер көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
А.Нұрғалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
Латиф Хамиди көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 үйлер;
М.Жұмағазиев көшесі , № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
М.Шоқай көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер;
Қ.Рысмағамбетов көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53 үйлер;
Жібек жолы көшесі, № 8, 10, 12, 14, 16, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 үйлер;
Е.Биғалиев көшесі, № 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 үйлер;
Байбақты ата көшесі, № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36 үйлер;
Несібелі өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 үйлер;
Үшарал өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
№13 өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер;
№7 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Ақдала көшесі, № 3 үй;
Өрнек көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Айнабұлақ көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а үйлер;
Ақсеңгір көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а үйлер;
Ақкөл көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
Мыңбұлақ көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12д үйлер;
Таңсамалы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;

улица Сайрам, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Толағай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Медеу, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Шалғын, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Дәстүр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Ақбөкен, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Бесшатыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Қ.Қуанышбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
микрорайон "Атырау", дома № 29а, 208, 222, 307, 374, 750, 764, 766, 769, 793а, 842, 857;
микрорайон "Атырау-2".
113
Избирательный участок №264
город Атырау, проспект Бейбарыс, строение 36, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №10 имени С.Муканова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Ш.Еркінов, дома № 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59;
проезд Шаңырақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
проезд Ш.Айманов, дома № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Алатау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Т.Амандосов, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 39, 41, 43, 45;
улица Н.Қобданов, дома № 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61;
проезд Л.Гумилев, дома № 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Қ.Жұмағалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
улица Қостанай, дома № 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
улица Баянды, дома № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица И.Панфилов, дома № 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 31, 33;
проезд Ж.Аймауытов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Ғ.Әбдірахманов, дома № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;

Сайрам көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
Толағай көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
Медеу көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Шалғын көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Дәстүр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
Ақбөкен көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
Бесшатыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
Қ.Қуанышбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
"Атырау" шағын ауданы, № 29а, 208, 222, 307, 374, 750, 764, 766, 769, 793а, 842, 857 үйлер;
"Атырау-2" шағын ауданы.
113
№264 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы, құрылыс 36, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"Жалпы білім беретін №10 С.Мұқанов атындағы орта мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ш.Еркінов көшесі, № 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59 үйлер;
Шаңырақ өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Ш.Айманов өткелі, № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлер;
Алатау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Т.Амандосов көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 39, 41, 43, 45 үйлер;
Н.Қобданов көшесі, № 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61 үйлер;
Л.Гумилев өткелі, № 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер;
Қ.Жұмағалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер;
Қостанай көшесі, № 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 үйлер;
Баянды көшесі, № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
И.Панфилов көшесі, № 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 31, 33 үйлер;
Ж.Аймауытов өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
Ғ.Әбдірахманов көшесі, № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106 үйлер;

улица Е.Полынин, дома № 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Ж.Таңқыбаев, дома № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
улица Ж.Садықов, дома № 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67;
улица Балқаш, дома № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
проезд Байкент, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
проезд Аққыстау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица А.Грибоедов, дома № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96;
улица Б.Аманшин, дома № 25, 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
улица Ғ.Берғалиев, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
114
Избирательный участок №265
город Атырау, сельский округ Ақсай, село Ақжар, улица 1, строение 17А, здание дома культуры подведомственное государственному коммунальному казенному предприятию "Дворец культуры имени Курмангазы"
Аксайский сельский округ, село Ақжар – 2.
115
Избирательный участок №266
город Атырау, микрорайон Береке, улица №16, строение 3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №42" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Частный сектор микрорайона "Береке".
116
Избирательный участок №267
город Атырау, сельский округ Кайыршакты, село Томарлы, улица Кенже Бектеміров, строение 33, здание дома культуры подведомственное государственному коммунальному казенному предприятию "Дворец культуры имени Курмангазы"
Кайыршахтинский сельский округ, жилой массив Коктем:
улица №1, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Ж.Бисенғалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица №3, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Ж.Бекмұханов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица А.Шыныбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;

Е.Полынин көшесі, № 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
Ж.Таңқыбаев көшесі, № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 үйлер;
Ж.Садықов көшесі, № 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 үйлер;
Балқаш көшесі, № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
Байкент өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Аққыстау өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер;
А.Грибоедов көшесі, № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96 үйлер;
Б.Аманшин көшесі, № 25, 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 үйлер;
Ғ.Берғалиев көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 үйлер.
114
№265
сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Ақсай ауылдық округі, Ақжар ауылы, 1 көше, құрылыс 17А, "Құрманғазы атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты мәдениет үйінің ғимараты
Ақсай ауылдық округі, Ақжар, 2 ауылы.
115
№266
сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Береке шағын ауданы, №16 көше, құрылыс 3, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"№42 жалпы білім беретін орта мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Береке" шағын ауданының жеке секторы.
116
№267
сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Томарлы ауылы, Кенже Бектеміров көшесі, құрылыс 33, "Құрманғазы атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты мәдениет үйінің ғимараты
Қайыршақты ауылдық округі, Көктем тұрғын үй алабы:
№1 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Ж.Бисенғалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
№3 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
Ж.Бекмұханов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
А.Шыныбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер;

улица Ө.Қарымбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица №7, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица З.Истаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица №9, дома № 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица №10, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица №11, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74;
улица Ж.Жангереев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;
улица №13, дома № 1, 2;
улица С.Жұмаханов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
улица Қ.Әділбеков, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Ә.Бисенбиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица С.Айтжанов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица №18, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица №19, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
улица №20, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица №21, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица №22, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица №23, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица №24, дома № 1, 2, 3, 4, 5;
улица №26, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица №27, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;

Ө.Қарымбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер;
№7 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
З.Истаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
№9 көшесі, № 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
№10 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
№11 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 үйлер;
Ж.Жангереев көшесі , № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 үйлер;
№13 көшесі, № 1, 2 үйлер;
С.Жұмаханов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлер;
Қ.Әділбеков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
Ә.Бисенбиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер;
С.Айтжанов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
№18 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
№19 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлер;
№20 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
№21 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
№22 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
№23 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
№24 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
№26 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
№27 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;

проезд №1, дома № 1, 2, 3, 4;
проезд №2, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
проезд №3, дома № 1, 2, 3, 4, 5;
проезд №4, дома № 1, 2, 3, 4;
Садовое общество "Ақжайық,Теңдік";
Садовое общество "Геологотехкомплект";
Садовое общество "Дальный 1";
Садовое общество "Нефтяник";
Садовое общество "Политтехнический колледж";
Садовое общество "Проектировщик";
Садовое общество "Садовод-4";
Садовое общество "Садовод-1";
Садовое общество "Садовод-3";
Садовое общество "Транспортник".
117
Избирательный участок №268
город Атырау, микрорайон Самал, улица Әбіш Кекілбайұлы, строение 15А, , здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №41" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Частный сектор микрорайона "Самал".
118
Избирательный участок №269
город Атырау, промышленная зона Солтүстік, строение 69, здание филиала некоммерческого акционерного общества
"Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Атырауской области
Территория "Сарыөзек".
119
Избирательный участок №270
город Атырау, улица Қ.Сәтбаев, дом 23, здание государственного учреждения "Атырауский городской отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния"
улица Қ.Сәтпаев, дома № 17, 19, 19а, 19б, 21а, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 39а, 39б, 39в, 41а, 41б, 41в, 41д;
улица Б.Құлманов, дома № 123/1, 123/2, 135, 139, 147, 152, 154, 154а.
120
Избирательный участок №271
город Атырау, улица Сырдария, строение 1А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №7 имени М.Ауэзова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Химиктер":
проезд Ақын Сара, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
проезд Шұбарқұдық, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а;
переулок Тереңөзек, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 дома;
проезд Ақын Шернияз, дома№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
проезд Әнші Мәди, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а;

№1 өткелі, № 1, 2, 3, 4 үйлер;
№2 өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер;
№3 өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
№4 өткелі, № 1, 2, 3, 4 үйлер;
"Ақжайық,Теңдік" бау-бақшалық қоғамы;
"Геологотехкомплект" бау-бақшалық қоғамы;
"Дальный 1" бау-бақшалық қоғамы;
"Нефтяник" бау-бақшалық қоғамы;
"Политтехнический колледж" бау-бақшалық қоғамы;
"Проектировщик" бау-бақшалық қоғамы;
"Садовод, 4" бау-бақшалық қоғамы;
"Садовод, 1" бау-бақшалық қоғамы;
"Садовод, 3" бау-бақшалық қоғамы;
"Транспортник" бау-бақшалық қоғамы.
117
№268 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Самал шағын ауданы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, құрылыс 15А, "Атырау облысы басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№41 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Самал" шағын ауданының жеке секторы.
118
№269 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Солтүстік өндірістік аймағы, құрылыс 69, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Атырау облысы бойынша филиалының ғимараты
"Сарыөзек" аумағы.
119
№270 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қ.Сәтбаев көшесі, 23 үй, "Атырау қалалық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қ.Сәтпаев көшесі, № 17, 19, 19а, 19б, 21а, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 39а, 39б, 39в, 41а, 41б, 41в, 41д үйлер;
Б.Құлманов көшесі, № 123/1, 123/2, 135, 139, 147, 152, 154, 154а үйлер.
120
№271 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Сырдария көшесі, 1А құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №7 М.Әуезов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Химиктер" шағынауданы:
Ақын Сара өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер;
Шұбарқұдық өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а үйлер;
Тереңөзек өтпе жолы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 үйлер;
Ақын Шернияз өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 үйлер;
Әнші Мәди өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а үйлер;

проезд Жиренше шешен, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
переулок Шұбартөбе, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Астрахань, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
проезд Сырдария, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
проезд Есім хан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
121
Избирательный участок №272
город Атырау, улица Мұса Баймұханов, дом №45, здание коммунального государственного казенного предприятие "Атырауский политехнический высший колледж имени Саламата Мукашева" Управления образования Атырауской области"
улица М.Баймұханов, дома № 39е, 39к, 41, 41а, 43, 45а, 45б, 45г, 48.
122
Избирательный участок №273
город Атырау, село Томарлы, сельский округ Кайыршакты, село Томарлы, улица Қайырғали Смағұлов, строение 17А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени К.Смагулова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Кайыршахтинский сельский округ, село Томарлы:
улица Ж.Құтқожин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
улица Ю.Гагарин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Ж.Қадіршин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
№4 өткел, дома №1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Р.Қараманов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Қ.Қуатов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Қ.Демесінов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
проезд №3, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Мәскеу, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;

Жиренше шешен өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
Шұбартөбе өтпе жолы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер;
Астрахань көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 үйлер;
Сырдария өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Есім хан өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер.
121
№272 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Мұса Баймұханов көшесі, үй 45, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Саламат Мұқашев атындағы Атырау политехникалық жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының ғимараты
М.Баймұханов көшесі, № 39е, 39к, 41, 41а, 43, 45а, 45б, 45г, 48 үйлер.
122
№273 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Томарлы ауылы, Қайыршақты ауылдық округі, Қайырғали Смағұлов көшесі, құрылыс 17А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Қ.Смағұлов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қайыршақты ауылдық округі, Томарлы ауылы:
Ж.Құтқожин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 үйлер;
Ю.Гагарин көшесі , № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 үйлер;
Ж.Қадіршин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;
№4 өткел, №1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер;
Р.Қараманов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер;
Қ.Қуатов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлер;
Қ.Демесінов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
№3 өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
Мәскеу көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 үйлер;

улица К.Бектемиров, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Ж.Сахауов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица М.Латипов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Т.Сахипов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица С.Шалхаров, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица №6, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица №7, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Б.Ешмұхамбетов, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 дома;
улица М.Мусин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица П.Аманғалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица №8, дом № 1;
улица С.Молбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица Ж.Құлмағамбетов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Ж.Досқалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
123
Избирательный участок №274
город Атырау, сельский округ Атырау, село Жанаталап, улица №1, строение 9, здание дома культуры подведомственное государственному коммунальному казенному предприятию "Дворец культуры имени Курмангазы"
Атырауский сельский округ, жилой массив Зарослый;
Садовое общество "Рыбник";
Садовое общество "Железнодорожник";
Садовое общество "Химик";
Садовое общество "Судоремонтник";
Садовое общество "Уралкаспрыбвод";
Садовое общество "Речник";
Садовое общество "Мелиоратор".
124
Избирательный участок №275
город Атырау, проспект Әбілқайыр хан, строение 58, здание коммунального государственного казенного предприятие "Центр школьников города Атырау имени Абая" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Нұрсая-3";
проспект Әбілхайыр хан, дома № 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11, 41, 41/1, 46, 46/3, 46/4, 46/5, 46/6, 46/7, 51а, 56а, 63, 66, 66/1, 67, 70, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 71, 74/1, 74/5, 74/7, 74/9.
125
Избирательный участок №276
город Атырау, сельский округ Кайыршакты, село Томарлы, жилой массив Жұлдыз, улица 6, строение 29, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №39" государственного отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Кайыршахтинский сельский округ, жилой массив Жулдыз-3:

К.Бектемиров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
Ж.Сахауов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
М.Латипов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Т.Сахипов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
С.Шалхаров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
№6 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
№7 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
Б.Ешмұхамбетов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
М.Мусин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
П.Аманғалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
№8 көше, № 1 үй;
С.Молбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер;
Ж.Құлмағамбетов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер;
Ж.Досқалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер.
123
№274 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Атырау ауылдық округі, Жаңаталап ауылы, №1 көше, құрылыс 9, "Құрманғазы атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты мәдениет үйінің ғимараты
Атырау ауылдық округі, Зарослый тұрғын үй алабы;
"Рыбник" бау-бақшалық қоғамы;
"Железнодорожник" бау-бақшалық қоғамы;
"Химик" бау-бақшалық қоғамы;
"Судоремонтник" бау-бақшалық қоғамы;
"Уралкаспрыбвод" бау-бақшалық қоғамы;
"Речник" бау-бақшалық қоғамы;
"Мелиоратор" бау-бақшалық қоғамы.
124
№275 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, құрылыс 58, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Абай атындағы Атырау қаласының оқушылар орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Нұрсая-3" шағын ауданы;
Әбілхайыр хан даңғылы, № 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11, 41, 41/1, 46, 46/3, 46/4, 46/5, 46/6, 46/7, 51а, 56а, 63, 66, 66/1, 67, 70, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 71, 74/1, 74/5, 74/7, 74/9 үйлер.
125
№276 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Томарлы ауылы, Жұлдыз тұрғын үй алабы, көше 6, құрылыс 29, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №39 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қайыршақты ауылдық округі, Жұлдыз, 3 тұрғын үй алабы:

улица №1, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица №2, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Н.Сисеналиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица №4, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 дома;
улица №5, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица №6, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Ә.Бақтыбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица №8, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица №9, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Қ.Мұхамбетов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
улица №11, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица №12, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица №13, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица №14, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица №15, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица №16, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;

№1 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
№2 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Н.Сисеналиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 үйлер;
№4 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
№5 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлер;
№6 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
Ә.Бақтыбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
№8 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
№9 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлер;
Қ.Мұхамбетов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер;
№11 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 үйлер;
№12 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 үйлер;
№13 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
№14 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
№15 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
№16 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;

улица №17, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица №18, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Әл- Фараби, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица №20, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица №21, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица №22, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица №23, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица №24, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
проезд №1, дома № 1а, 3а, 5а, 7а, 9а, 12, 11, 10, 8, 6, 4;
проезд №2, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12а, 10а, 8а, 6а, 4а, 2а;
участок "Стандарт", дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
126
Избирательный участок №277
город Атырау, микрорайон Береке, улица №16, строение 3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №42" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Береке", дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56.
127
Избирательный участок №278
город Атырау, микрорайон Самал, улица Әбіш Кекілбайұлы, строение 15А, , здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №41" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Ә.Кекілбайұлы, дома № 60, 60/1, 60/4, 60/5, 60/6, 60/7, 60а/1, 60а/2;
улица А.Каримов, дома № 100, 100/1, 100/3, 100/4, 100/5, 100/6, 100/7, 100/8, 117, 117/1, 117/2 .

№17 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
№18 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Әл - Фараби көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
№20 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
№21 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
№22 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
№23 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
№24 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
№1 өткелі, № 1а, 3а, 5а, 7а, 9а, 12, 11, 10, 8, 6, 4 үйлер;
№2 өткелі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12а, 10а, 8а, 6а, 4а, 2а үйлер;
"Стандарт" учаскесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер.
126
№277 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Береке шағын ауданы, №16 көше, құрылыс 3, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"№42 жалпы білім беретін орта мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Береке" шағын ауданы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлер.
127
№278 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Самал шағын ауданы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, құрылыс 15А, "Атырау облысы басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№41 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ә.Кекілбайұлы көшесі, № 60, 60/1, 60/4, 60/5, 60/6, 60/7, 60а/1, 60а/2 үйлер;
А.Каримов көшесі, № 100, 100/1, 100/3, 100/4, 100/5, 100/6, 100/7, 100/8, 117, 117/1, 117/2 үйлер.