О внесении изменения в решение Жылыойского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Жылыойском районе" от 28 октября 2015 года № 33-2
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 12 декабря 2022 года № 26-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2022 года № 31193
Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Жылыойском районе" от 28 октября 2015 года № 33-2 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3352) следующее изменение:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 512 "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам", Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата С. Таласов

"Жылыой ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Жылыой ауданы мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы № 33-2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 желтоқсандағы № 26-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 желтоқсанда № 31193 болып тіркелді
Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жылыой ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы № 33-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3352 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 512 "Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" қаулысына сәйкес, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШТІ:".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы С. Таласов