О присвоении наименования безымянной улице села Жалгансай Жалгансайского сельского округа
Решение акима Жалгансайского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 24 ноября 2022 года № 26. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 ноября 2022 года № 30760
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнения жителей села Жалгансай и на основании заключения областной ономастической комиссии от 18 мая 2022 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование безымянной улице села Жалгансай Жалгансайского сельского округа Қалым Жұмағазиев.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ғ. Мырзағали

Жалғансай ауылдық округінің Жалғансай ауылындағы атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Жалғансай ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 24 қарашадағы № 26 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 қарашада № 30760 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жалғансай ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 мамырдағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Жалғансай ауылдық округінің Жалғансай ауылындағы атауы жоқ көшеге Қалым Жұмағазиев атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Ғ. Мырзағали