О признании утратившим силу решение районного маслихата от 30 сентября 2020 года № 548-VI "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в Курмангазинском районе"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 15 июня 2022 года № 161-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июня 2022 года № 28543
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в Курмангазинском районе" от 30 сентября 2020 года № 548-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4768).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Б. Жугинисов

Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 548-VI "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Құрманғазы ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 маусымдағы № 161-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 маусымда № 28543 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Құрманғазы ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 548-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4768 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жугинисов