Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2022 год по Курмангазинскому району
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 15 июня 2022 года № 153-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 июня 2022 года № 28588
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" , постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" Курмангазинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев по Курмангазинскому району в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2022 года включительно – 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Государственному учреждению "Аппарат Курмангазинского районного Маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Курмангазинского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Б. Жугинисов

Құрманғазы ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2022 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерінбекіту туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 маусымдағы № 153-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 маусымда № 28588 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10-тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес Құрманғазы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Құрманғазы ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристерді орналастыру орындарындағы туристік жарна мөлшерлемелері 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда – болу құнының 0 (нөл) пайызы бекітілсін.
2. "Құрманғазы аудандық Мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді Құрманғазы ауданы мәлихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жугинисов