О призании утратившим силу постановления акимата Курмангазинского района от 27 января 2017 года № 32 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов Курмангазинского района"
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 26 декабря 2022 года № 369. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2022 года № 31354
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Курмангазинского района от 27 января 2017 года № 32 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов Курмангазинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3787).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Курмангазинского
района Атырауской области М. Мурзиев

Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 32 "Құрманғазы ауданының мүгедектерін жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 369 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 желтоқсанда № 31354 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Құрманғазы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 32 "Құрманғазы ауданының мүгедектерін жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3787 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысы Құрманғазы
ауданның әкімі
М. Мурзиев