О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 10 декабря 2021 года № 13/122-VІI "Об областном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Туркестанского областного маслихата от 29 марта 2022 года № 14/166-VIІ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 марта 2022 года № 27293. Прекращено действие в связи с истечением срока
Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского областного маслихата от 10 декабря 2021 года № 13/122-VІI "Об областном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25905) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Туркестанской области на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 030 898 003 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 383 940 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 573 221 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 323 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 995 935 519 тысячи тенге;
2) затраты – 1 067 419 687 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 35 818 523 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 487 447 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39 305 970 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финасовых активов – 0 тысяч тенге;
5) профицит бюджета – -703 161 тысяч тенге;
6) использование профицита бюджета – 703 161 тысяч тенге.";

Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/122-VІI "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 29 наурыздағы № 14/166-VIІ шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 наурызда № 27293 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды.
Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түркістан облыстық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/122-VІI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25905 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан облысының 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 030 898 003 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 31 383 940 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 573 221 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 323 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 995 935 519 мың теңге;
2) шығындар – 1 067 419 687 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – - 35 818 523 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 487 447 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 305 970 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 703 161 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 703 161 мың теңге.";

1 217 587
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
1 217 587
9
Прочие услуги в области образования
9 587 323
753
Управление развития человеческого потенциала области
9 587 323
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития человеческого потенциала
810 688
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организаций образования
5 048 738
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного, районного (городского) масштабов
275 664
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
1 449 522
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
34 000
029
Методическое и финансовое сопровождение системы образования
335 619
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
982 190
080
Реализация инициативы Фонда Нурсултана Назарбаева на выявление и поддержку талантов "EL UMITI"
168 456
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 271
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
474 175
05
Здравоохранение
18 132 547
2
Охрана здоровья населения
4 938 189
271
Управление строительства области
1 637 758
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 637 758
754
Управление общественного здоровья области
3 300 431
007
Пропаганда здорового образа жизни
49 319
015
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
1 444 830
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
1 806 023
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
259
3
Специализированная медицинская помощь
5 185 793
754
Управление общественного здоровья области
5 185 793
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
5 185 793
5
Другие виды медицинской помощи
75 015
754
Управление общественного здоровья области
75 015

1 217 587
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
1 217 587
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
9 587 323
753
Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы
9 587 323
001
Жергілікті деңгейде адами әлеуетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
810 688
005
Мемлекеттік білім беру ұйымдар үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
5 048 738
007
Облыстық, аудандық (қалалық) ауқымдардағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
275 664
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
1 449 522
019
Мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
34 000
029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
335 619
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
982 190
080
Нұрсұлтан Назарбаев Қорының "EL UMITI" таланттарын анықтау және қолдау бастамасын іске асыру
168 456
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
8 271
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
474 175
05
Денсаулық сақтау
18 132 547
2
Халықтың денсаулығын қорғау
4 938 189
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 637 758
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 637 758
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
3 300 431
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
49 319
015
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
1 444 830
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
1 806 023
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
259
3
Мамандандырылған медициналық көмек
5 185 793
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
5 185 793
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
5 185 793
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
75 015
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
75 015

029
Областные базы специального медицинского снабжения
75 015
9
Прочие услуги в области здравоохранения
7 933 550
754
Управление общественного здоровья области
7 933 550
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного здоровья
276 783
004
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
7 370 012
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
56 313
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
65 975
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
45 683
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
118 784
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
38 140 251
1
Социальное обеспечение
5 323 202
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 141 853
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
611 447
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
375 048
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 179 697
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
975 661
271
Управление строительства области
1 172 378
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 172 378
753
Управление развития человеческого потенциала области
1 008 971
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
803 591
016
Обеспечение защиты прав и интересов детей, находящихся в воспитательных учреждениях
105 754
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
99 626
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
32 817 049
256
Управление координации занятости и социальных программ области
32 681 153
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
75 015
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
7 933 550
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
7 933 550
001
Жергілікті деңгейде қоғамдық денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
276 783
004
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
7 370 012
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
56 313
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
65 975
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
45 683
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
118 784
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
38 140 251
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
5 323 202
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 141 853
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
611 447
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
375 048
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 179 697
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
975 661
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 172 378
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 172 378
753
Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы
1 008 971
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
803 591
016
Тәрбиелейтін мекемелердегі балалардың құқықтары мен мүдделерін қорғауды қамтамсыз ету
105 754
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
99 626
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
32 817 049
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
32 681 153
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

552
011
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
18 296
012
Организация санитарного убоя больных животных
18 759
013
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
107 296
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
20 000
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
42 000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
30 000
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
560 000
036
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
30 000
039
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
436 966
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
25 000
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
4 500 000
049
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
22 732
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 872 865
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
2 141 500
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
9 374 764
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
4 570 700
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
800 000
070
Проведение противоэпизоотических мероприятий
2 500 000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
180 000
2
Водное хозяйство
5 897 540
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
72 818
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
72 818
255
Управление сельского хозяйства области

552
011
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
18 296
012
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
18 759
013
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
107 296
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
20 000
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
42 000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
30 000
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
560 000
036
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
30 000
039
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
436 966
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
25 000
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
4 500 000
049
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
22 732
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 872 865
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
2 141 500
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
9 374 764
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
4 570 700
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
800 000
070
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
2 500 000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
180 000
2
Су шаруашылығы
5 897 540
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
72 818
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
72 818
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы

141 215
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
287 244
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8 804 050
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
1 282 198
13
Прочие
67 990 643
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
4 439 437
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
157 500
104
Возмещение части расходов, понесенных субъектом рыбного хозяйства, при инвестиционных вложениях
157 500
278
Управление предпринимательства и торговли области
2 281 937
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
69 267
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 533 000
007
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
500 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
131 670
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
48 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 000 000
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
2 000 000
9
Прочие
63 551 206
256
Управление координации занятости и социальных программ области
777 787
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
777 787
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
41 838 866
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
41 838 866
271
Управление строительства области
7 210 033
078
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
4 502 260
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 707 773
278
Управление предпринимательства и торговли области
98 910
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
98 910
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 399 735
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года

141 215
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
287 244
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
8 804 050
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
1 282 198
13
Басқалар
67 990 643
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
4 439 437
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
157 500
104
Инвестициялық салымдар кезінде балық шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу
157 500
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
2 281 937
004
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
69 267
006
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 533 000
007
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
500 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
131 670
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
48 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 000 000
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 000 000
9
Басқалар
63 551 206
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
777 787
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
777 787
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
41 838 866
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
41 838 866
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 210 033
078
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
4 502 260
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
2 707 773
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
98 910
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 910
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 399 735
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту

2 288 915
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 734 144
055
Дополнительное образование для детей и юношества
2 867 644
082
Общеобразовательное обучение в государственных организациях начального, основного и общего среднего образования
111 973 529
203
Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
19 151 874
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
15 496 153
753
Управление развития человеческого потенциала области
14 497 867
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
14 255 517
089
Организация профессионального обучения
242 350
754
Управление общественного здоровья области
998 286
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
968 561
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
29 725
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
3 209 045
753
Управление развития человеческого потенциала области
3 039 532
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
3 039 532
754
Управление общественного здоровья области
169 513
005
Повышение квалификации и переподготовка кадров
169 513
9
Прочие услуги в области образования
7 625 240
753
Управление развития человеческого потенциала области
7 625 240
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития человеческого потенциала
501 873
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организаций образования
5 275 931
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного, районного (городского) масштабов
183 550
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
827 364
019
Присуждение грантов государственным организациям образования за высокие показатели работы
34 000
029
Методическое и финансовое сопровождение системы образования
239 377
080
Реализация инициативы Фонда Нурсултана Назарбаева на выявление и поддержку талантов "EL UMITI"
76 694
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 614
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

2 288 915
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
2 734 144
055
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
2 867 644
082
Мемлекеттік бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарында жалпы білім беру
111 973 529
203
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға
19 151 874
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
15 496 153
753
Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы
14 497 867
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
14 255 517
089
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
242 350
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
998 286
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
968 561
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
29 725
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
3 209 045
753
Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы
3 039 532
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
3 039 532
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
169 513
005
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
169 513
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
7 625 240
753
Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы
7 625 240
001
Жергілікті деңгейде адами әлеуетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
501 873
005
Мемлекеттік білім беру ұйымдар үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
5 275 931
007
Облыстық, аудандық (қалалық) ауқымдардағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар
183 550
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
827 364
019
Мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
34 000
029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
239 377
080
Нұрсұлтан Назарбаев Қорының "EL UMITI" таланттарын анықтау және қолдау бастамасын іске асыру
76 694
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
12 614
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі