О признании утратившим силу решения Кентауского городского маслихата от 5 декабря 2017 года № 114 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность на территории города Кентау"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 9 августа 2022 года № 159. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 августа 2022 года № 29118
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кентауского городского маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность на территории города Кентау" от 5 декабря 2017 года № 114 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4327).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кентауского городского маслихата Т. Балабиев

Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 5 желтоқсандағы № 114 "Кентау қаласы аумағында сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күшін жою деп тану туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 9 тамыздағы № 159 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 тамызда № 29118 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 5 желтоқсандағы № 114 "Кентау қаласы аумағында сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4327 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық мәслихатының хатшысы Т. Балабиев