О признании утратившими силу некоторых решений Туркестанского городского маслихата
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 30 марта 2022 года № 15/86-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 апреля 2022 года № 27358
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Туркестанского городского маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в городе Туркестан" от 8 августа 2014 года № 32/178-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2800);
2) решение Туркестанского городского маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 11 декабря 2017 года № 22/123-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4325).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата М. Тангатаров

Түркістан қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 15/86-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 сәуірде № 27358 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Түркістан қалалық мәслихатының "Түркістан қаласында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" 2014 жылғы 8 тамыздағы № 32/178-V шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2800 болып тіркелген);
2) Түркістан қалалық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 22/123-VI шешімінің (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4325 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы М. Тангатаров