О признании утратившим силу решения Казыгуртского районного маслихата от 28 ноября 2017 года № 22/128-VІ "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Казыгуртского района"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 25 ноября 2022 года № 33/147-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 ноября 2022 года № 30804
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Казыгуртского районного маслихата от 28 ноября 2017 года № 22/128-VІ "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Казыгуртского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4326)
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата У. Копеев

Қазығұрт аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашадағы № 22/128-VІ "Сот шешімімен Қазығұрт ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 қарашадағы № 33/147-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 қарашада № 30804 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашадағы № 22/128-VІ "Сот шешімімен Қазығұрт ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4326 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы У. Копеев