О признании утратившим силу постановления акимата Ордабасынского района от 23 мая 2018 года № 193 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима Ордабасынского района корпуса "Б"
Постановление акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 11 августа 2022 года № 269. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 августа 2022 года № 29163
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Ордабасынского района Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Ордабасынского района от 23 мая 2018 года № 193 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима Ордабасынского района корпуса "Б" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4614).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Ордабасынского района Туркестанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата Ордабасынского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Ордабасынского района Туркестанской области М.Акмуратова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Ордабасынского района Н. Бадыраков

Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 23 мамырдағы № 193 "Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Ордабасы ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 11 тамыздағы № 269 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 17 тамызда № 29163 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес, Түркістан облысы Ордабасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 23 мамырдағы № 193 "Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Ордабасы ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4614 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Ордабасы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкімі аппаратының басшысы М.Акмуратовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ордабасы ауданының әкімі Н. Бадыраков