О признании утратившим силу решения Ордабасинского районного маслихата от 14 ноября 2017 года № 19/3 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Ордабасинского района"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 31 августа 2022 года № 27/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 сентября 2022 года № 29338
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Ордабасинского районного маслихата "Об утверждении Правил управления безхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Ордабасинского района" от 24 ноября 2017 года № 19/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4321)
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Қ. Әбдіхалық

Ордабасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 қарашадағы № 19/3 "Сот шешімімен Ордабасы ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 тамыздағы № 27/1 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 қыркүйекте № 29338 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 - тармағына сәйкес, Ордабасы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Ордабасы ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 24 қарашадағы № 19/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4321 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Қ. Әбдіхалық