Об утверждении проектов (схем) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Ордабасинского района
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 28 декабря 2022 года № 34/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2022 года № 31327
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель населенных пунктов Ордабасинского района, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Ордабасинского района, согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение Ордабасинского районного маслихата "О проектах (схемах) зонирования земель Ордабасинского района" от 29 июня 2010 года № 32/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14-8-87).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Қ. Әбдіхалық
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного маслихата
от "28" декабря 2022 года № 34/3
Проект (схема)зонирования земель села Темирлан Кажымуханского сельского округа Ордабасинского района
Проект (схема)зонирования земель села Бадам Бадамского сельского округа Ордабасинского района
Проект (схема)зонирования земель села Караспан Караспанского сельского округа Ордабасинского района
Проект (схема)зонирования земель села Шубарсу Шубарсуского сельского округа Ордабасинского района
Проект (схема)зонирования земель села Тортколь Торткольского сельского округа Ордабасинского района
Приложение 2 к решению
маслихата Ордабасинского района
от "28" декабря 2022 года № 34/3
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Ордабасинского района
Границы оценочных зон
Номер зоны
Поправочные коэффициенты
1
2
3
4
1
Сельский округ Кажымухан село Темирлан
Северная часть зоны начинается от пересечения улицы Абасова и улицы К. Омарова, на востоке - от пересечения улицы Абылай хана с улицей Кажымухана, на юге - от пересечения улицы Айтбаева с улицей Абасова, на западе - по улице Кажымухана до пересечения с каналом Найман (106,107).
І
1.6
Северная часть зоны начинается на пересечении улицы Абасова и канала Найман, восточная, южная и западная части проходят по границе населенного пункта Темирлан (106,107)
ІІ
1.4
Западная, северная и восточная часть зоны проходят по границе населенного пункта Темирлан, а южная часть - до пересечения с улицей Абасова и каналом Найман (106, 107)
ІІІ
1.2
2
Сельский округ Бадам село Бадам
Южная часть зоны начинается от пересечения улицы Тасбулатова и канала Акбулак, на востоке-улицы Байтурсынова, на севере - по левой стороне железной дороги, на западе-до пересечения улиц Айбергенова и Алтынсарина (030).
І
1.6

Ордабасы ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 34/3 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 желтоқсанда № 31327 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Ордабасы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ордабасы ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобалары (схемалары), осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Ордабасы ауданының елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері, осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Ордабасы аудандық мәслихатының "Ордабасы ауданының жерді аймақтарға бөлу жобалары (схемалары) туралы" 2010 жылғы 29 маусымдағы № 32/7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-8-87 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Қ. Әбдіхалық
Ордабасы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 34/3 шешіміне 1-қосымша
Ордабасы ауданы Қажымұқан ауылдық округі Темірлан ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ордабасы ауданы Бадам ауылдық округі Бадам ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ордабасы ауданы Қараспан ауылдық округі Қараспан ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ордабасы ауданы Шұбарсу ауылдық округі Шұбарсу ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ордабасы ауданы Төрткөл ауылдық округі Төрткөл ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ордабасы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 34/3 шешіміне 2-қосымшасы
Ордабасы ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Бағалау аймақтың шекарасы
Аймақ номері
Түзету коэфиценттері
1
2
3
4
1
Қажымұхан ауылдық округі Темірлан ауылы
Аймақтың солтүстігі Абасов көшесі мен К.Омаров көшесінің қиылысынан басталып, шығысында Абылай хан көшесінің Қажымұқан көшесімен қиылысынан, оңтүстігінде Айтбаев көшесінің Абасов көшесінің қиылысынан, батысы Қажымұқан көшесінің бойымен Найман арығымен қиылысына дейін (106,107).
І
1.6
Аймақтың солтүстігі Абасов көшесі мен Найман арығының қиылысынан басталып, шығысы, оңтүстігі және батысы Темірлан елді мекенінің шекарасымен өтеді (106,107)
ІІ
1.4
Аймақтың батысы, солтүстігі және шығысы Темірлан елді мекенінің шекарасымен өтіп, оңтүстігі Абасов көшесі мен Найман арығының қиылысына дейін (106, 107)
ІІІ
1.2
2
Бадам ауылдық округі Бадам ауылы
Аймақтың оңтүстігі Тасболатов көшесі мен Ақбұлақ каналыныңқиылысынан басталып, шығысында Байтұрсынов көшесімен, солтүстігінде теміржолдың сол жақ бөлігімен, батысы Айбергенов және Алтынсарин көшелерінің қиылысына дейін (030).
І
1.6