О присвоении наименований безымянным улицам
Решение акима поселка Коктерек Сарыагашского района Туркестанской области от 27 октября 2022 года № 55. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 ноября 2022 года № 30369
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей поселка Коктерек и на основании заключения областной ономастической комиссии от 28 декабря 2021 года РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам поселка Коктерек следующие наименования:
безымянной улице № 2 улица Бірлік;
безымянной улице № 3 улица Тұран;
безымянной улице № 4 улица Самал;
безымянной улице № 5 улица Көктерек;
безымянной улице № 6 улица Түркістан;
безымянной улице № 7 улица Ұлытау;
безымянной улице № 8 улица Жібек жолы;
безымянной улице № 9 улица Береке;
безымянной улице № 10 улица Отырар;
безымянной улице № 11 улица Бәйтерек;
безымянной улице № 12 улица Керуен.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Коктерек Сарыагашского
района Туркестанской области У. Туржанова

Атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы Көктерек кенті әкімінің 2022 жылғы 27 қазандағы № 55 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 қарашада № 30369 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Көктерек кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Көктерек кентінің атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
№ 2 атауы жоқ көшесіне Бірлік көшесі;
№ 3 атауы жоқ көшесіне Тұран көшесі;
№ 4 атауы жоқ көшесіне Самал көшесі;
№ 5 атауы жоқ көшесіне Көктерек көшесі;
№ 6 атауы жоқ көшесіне Түркістан көшесі;
№ 7 атауы жоқ көшесіне Ұлытау көшесі;
№ 8 атауы жоқ көшесіне Жібек жолы көшесі;
№ 9 атауы жоқ көшесіне Береке көшесі;
№ 10 атауы жоқ көшесіне Отырар көшесі;
№ 11 атауы жоқ көшесіне Бәйтерек көшесі;
№ 12 атауы жоқ көшесіне Керуен көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысы Сарыағаш
ауданы Көктерек кентінің әкімі У. Туржанова