Құркелес ауылдық округінің Дастан, Құлтума, Құркелес, Жаңаталап, Ақниет, Бесқұдық ауылдарының атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы Құркелес ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 10 тамыздағы № 171 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 тамызда № 29312 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекетті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабына сәйкес, Құркелес ауылдық округінің Дастан, Құлтума, Құркелес, Жаңаталап, Ақниет, Бесқұдық ауылдарының тұрғындарының пікірін ескере отырып және Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Құркелес ауылдық округінің Дастан ауылындағы атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
№ 4 көшеге – Шаттық;
№ 5 көшеге – Тұйғын;
№ 6 көшеге – Қарақат;
№ 7 көшеге – Жасқыран.
2. Құркелес ауылдық округінің Құлтума ауылындағы атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
№ 5 көшеге – Достық;
№ 6 көшеге – Жусан;
№ 7 көшеге – Киікті.
3. Құркелес ауылдық округінің Құркелес ауылындағы атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
№ 2 көшеге – Азаттық;
№ 3 көшеге – Әдемі;
№ 4 көшеге – Наршөккен;
№ 5 көшеге – Майтөбе;
№ 6 көшеге – Өренсай;
№ 7 көшеге – Сәйгүлік.
4. Құркелес ауылдық округінің Жаңаталап ауылындағы атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
№ 1 көшеге – Маралды;
№ 2 көшеге – Серуен;
№ 3 көшеге – Наркескен;
№ 4 көшеге – Телегей;
№ 5 көшеге – Шалқыма;
№ 6 көшеге – Сұңқарлы;
№ 7 көшеге – Ұялы;
№ 8 көшеге – Шиелі;
№ 9 көшеге – Нұрлы;
№ 10 көшеге – Ақдала;
№ 11 көшеге – Миялы.
5. Құркелес ауылдық округінің Бесқұдық ауылындағы атауы жоқ көшеге келесі атау берілсін:
№1 көшеге Мыңбұлақ.
6. Құркелес ауылдық округінің Ақниет ауылындағы атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
№ 1 көшеге – Ақбұлақ;
№ 2 көшеге – Бірлік;
№ 3 көшеге – Күншуақ;
№ 4 көшеге – Майбұлақ;
№ 5 көшеге – Отау;
№ 6 көшеге – Сыбаға;
№ 7 көшеге – Арғымақ;
№ 8 көшеге – Жасдәурен;
№ 9 көшеге – Көктем;
№ 10 көшеге – Қызылжар;
№ 11 көшеге – Наурызым.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
8. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы
Құркелес ауылдық округінің әкімі К. Иматов

О присвоении наименований безымянным улицам сел Дастан, Құлтума, Құркелес, Жаңаталап, Ақниет, Бесқұдық сельского округа Куркелес
Решение акима сельского округа Куркелес Сарыагашского района Туркестанской области от 10 августа 2022 года № 171. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 августа 2022 года № 29312
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также с учетом мнения жителей сел Дастан, Құлтума, Құркелес, Жаңаталап, Ақниет, Бесқұдық сельского округа Куркелес и на основании заключения Туркестанской областной ономастической комиссии от 28 декабря 2021 года РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Дастан сельского округа Куркелес следующие наименования:
улице № 4 - Шаттық;
улице № 5 - Тұйғын;
улице № 6 - Қарақат;
улице № 7 - Жасқыран.
2. Присвоить безымянным улицам села Құлтума сельского округа Куркелес следующие наименования:
улице № 5 - Достық;
улице № 6 - Жусан;
улице № 7 - Киікті.
3. Присвоить безымянным улицам села Құркелес сельского округа Куркелес следующие наименования:
улице № 2 - Азаттық;
улице № 3 - Әдемі;
улице № 4 - Наршөккен;
улице № 5 - Майтөбе;
улице № 6 - Өренсай;
улице № 7 - Сәйгүлік.
4. Присвоить безымянным улицам села Жаңаталап сельского округа Куркелес следующие наименования:
улице № 1 - Маралды;
улице № 2 - Серуен;
улице № 3 - Наркескен;
улице № 4 - Телегей;
улице № 5 - Шалқыма;
улице № 6 - Сұңқарлы;
улице № 7 - Ұялы;
улице № 8 - Шиелі;
улице № 9 - Нұрлы;
улице № 10 - Ақдала;
улице № 11 - Миялы;
5. Присвоить безымянной улице села Бесқұдық сельского округа Куркелес следующее наименование:
улице № 1 - Мыңбұлақ.
6. Присвоить безымянным улицам села Ақниет сельского округа Куркелес следующие наименования:
улице № 1 - Ақбұлақ;
улице № 2 - Бірлік;
улице № 3 - Күншуақ;
улице № 4 - Майбұлақ;
улице № 5 - Отау;
улице № 6 - Сыбаға;
улице № 7 - Арғымақ;
улице № 8 - Жасдәурен;
улице № 9 - Көктем;
улице № 10 - Қызылжар;
улице № 11 - Наурызым.
7. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
8. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Куркелес,
Сарыагашского района, Туркестанской области К. Иматов