О внесении изменений в постановление акимата Созакского района от 22 ноября 2018 года № 411 "О предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Созакского района Туркестанской области от 3 октября 2022 года № 262. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 октября 2022 года № 30010
Акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Созакского района от 22 ноября 2018 года № 411 "О предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4806) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территорий Созакского района";
пункт 2 указанного постановления изложить в новой редакции:
"2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на терретории Созакского района согласно приложению к настоящему постановлению.";
исключить пункт 1 и приложение 1 к указанному постановлению;
приложение 2 к указанному постановлению, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Созакского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Созакского района М. Турысбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Избирательная комиссия
Созакского района
Приложение к постановлению
Акима Созакского района
Туркестанской области
от 3 октября 2022 года № 262
Приложение 2 к
постановлению акимата
Созакского района
от 22 ноября 2018 года № 411
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территорий Созакского района
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
сельский округ Шолаккорган, село Абай, улица Абай, 14А, возле здания коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа имени Иманова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района управление развития человеческого потенциала Туркестанской области
2
сельский округ Шолаккорган, село Балдысу, улица Балдысу, 56, возле здания коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа имени Жамбыла отдела развития человеческого потенциала Созакского района управление развития человеческого потенциала Туркестанской области
3
сельский округ Шолаккорган, село Карабулак, улица Карабулак, 21А, возле здания коммунального государственного учреждения "Малокомплектная начальная школа Карабулак" отдела развития человеческого потенциала Созакского района управление развития человеческого потенциала Туркестанской области
4
сельский округ Шолаккорган, село Жеткиншек, улица Жеткиншек, 8, старое здания начальной школы "Жеткеншек" аппарата акима сельского округа Шолаккорган
5

Созақ ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 22 қарашадағы "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" № 411 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 3 қазандағы № 262 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 қазанда № 30010 болып тiркелдi
Созақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Созақ ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 22 қарашадағы "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" № 411 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4806 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Созақ ауданының аумағында барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Созақ ауданының аумағында барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген қаулының 1-тармағы және 1-қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Созақ ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік оң күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Созақ ауданының әкімі М. Турысбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Созақ ауданының
сайлау комиссиясы
Түркістан облысы Созақ ауданы
әкімінің 2022 жылғы 3 қазандағы
№ 262 қаулысына қосымша
Созақ ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 22 қараша
№ 411 қаулысына 2-қосымша
Созақ ауданының аумағында барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Шолаққорған ауылдық округі, Абай ауылы, Абай көшесі, 14А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Иманов атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
2
Шолаққорған ауылдық округі, Балдысу ауылы, Балдысу көшесі, 56, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Жамбыл атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
3
Шолаққорған ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Қарабұлақ көшесі, 21А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қарабұлақ шағын жинақты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
4
Шолаққорған ауылдық округі, Жеткеншек ауылы, Жеткеншек көшесі, 8, Шолаққорған ауылдық округі әкімі аппаратының "Жеткеншек" бастауыш мектебінің ескі ғимаратының жанында
5

сельский округ Шолаккорган, село Шолаккорган, улица Жибек жолы-2, 72, возле здания коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени А.Сулейменова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района управление развития человеческого потенциала Туркестанской области
6
сельский округ Шолаккорган, село Шолаккорган, улица Алия Молдагулова, 59, возле здания коммунального государственного учреждения "Созакская районная детско-юношеская спортивная школа №1" управления физической культуры и спорта Туркестанской области
7
сельский округ Шолаккорган, село Шолаккорган, улица Жибек жолы, 5, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Мыңжылқы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Созакского района
8
сельский округ Шолаккорган, село Шолаккорган, улица Жибек жолы-2, 28, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-детский сад Ертостик" отдела развития человеческого потенциала Созакского района управление развития человечского потенциала Туркестанской области
9
сельский округ Шолаккорган, село Шолаккорган, улица Абылай хан, 1, возле здания коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Ы.Алтынсарина" отдела развития человеческого потенциала Созакского района управление развития человеческого потенциала Туркестанского области
10
сельский округ Шолаккорган, село Шолаккорган, улица Абылай хан, 3, возле здания коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени А.Байтурсынова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района управление развития человеческого потенциала Туркестанской области
11
сельский округ Шолаккорган, село Шолаккорган, улица Султанбек Кожанов, 1А, возле здания коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени А.Молдагулова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района управление развития человеческого потенциала Туркестанской области
12
сельский округ Шолаккорган, село Шолаккорган, улица Токпанбетов Созакбай, 1А, возле здания коммунального государственного учреждения "ІТ-школа-лицей имени Назир Торекулова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района управление развития человеческого потенциала Туркестанской области
13
сельский округ Жартытобе, село Жартытобе, улица Орынбек Мыктыбайулы, напротив жилого дома № 9
14
сельский округ Жартытобе, село Бабата, улица Асайын Сайлаубеков, 5/4, возле здания коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа М.Маметовой" отдела развития человеческого потенциала Созакского района управление развития человеческого потенциала Туркестанской области
15
сельский округ Жартытобе, село Акколтык, улица К.Аркабаев, напротив жилого дома № 12
16

Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған ауылы, Жібек жолы-2 көшесі, 72, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Сүлейменов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
6
Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған ауылы, Әлия Молдағұлова көшесі, 59, Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Созақ аудандық № 1 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
7
Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған ауылы, Жібек жолы көшесі, 5, Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының жанында
8
Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған ауылы, Жібек жолы көшесі-2, 28, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ертөстік бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының жанында
9
Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған ауылы, Абылай хан көшесі, 1, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
10
Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған ауылы, Абылай хан көшесі, 3, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
11
Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған ауылы, Сұлтанбек Қожанов көшесі, 1А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ә.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
12
Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған ауылы, Тоқпанбетов Созақбай көшесі, 1А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Нәзір Төреқұлов атындағы IT-мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
13
Жартытөбе ауылдық округі, Жартытөбе ауылы, Орынбек Мықтыбайұлы көшесі, № 9 тұрғын үйге қарама-қарсы
14
Жартытөбе ауылдық округі, Бабата ауылы, Асайын Сайлаубеков көшесі, 5/4, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Мәметова атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
15
Жартытөбе ауылдық округі, Аққолтық ауылы, Қ.Арқабаев көшесі, № 12 тұрғын үйге қарама-қарсы
16

сельский округ Кумкент, село Кумкент, улица Жылыбулак, 28, возле здания коммунального государственного учреждения "Созакская районная детско-юношеская спортивная школа № 1" управления физической культуры и спорта Туркестанской области
17
сельский округ Кумкент, село Кызылкол, улица К.Беркінбаев, 5, возле здания сельского клуба "Кызылкол" государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Мыңжылқы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Созакского района
18
сельский округ Кумкент, село Кумкент, улица Кызылканат, 32, возле здания магазина "Сезим"
19
сельский округ Сызган, село Сызган, улица Е.Алдасугирулы, 14, возле магазина "Сыргаш"
20
сельский округ Сызган, село Козмолдак, улица К.Токмухамедов, 32, возле здания сельского клуба "Козмолдак" государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Мыңжылқы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Созакского района
21
сельский округ Сызган, село Кайнар, улица Адилбеков Жотабай, 29, возле здания коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Макаренко" отдела развития человеческого потенциала Созакского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
22
сельский округ Созак, село Созак, улица Матенбаев Сулеймен, 31А, возле здания коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа-гимназия Созак" отдела развития человеческого потенциала Созакского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
23
сельский округ Созак, село Созак, улица Кален Токмухамедов, 3А, возле здания коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Навой" отдела развития человеческого потенциала Созакского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
24
сельский округ Созак, село Коктобе, улица Суындык, 130, возле здания коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Суындык" отдела развития человеческого потенциала Созакского района управления развития человеческого потенциала Туркестанского области
25
сельский округ Созак, село Ыбырай Жаукебаева, улица Ынтымак, 42, возле здания коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа имени Курмангазы" отдела развития человеческого потенциала Созакского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
26
сельский округ Созак, село Созак, улица Мухтар Ауезов, 39А, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Колледж №1" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
27
сельский округ Каракур, село Каракур, улица Усенбай Датка, 27, возле здания коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Карагур" отдела развития человеческого потенциала Созакского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
28
сельский округ Каракур, село Ран, улица Ран, 1А, возле здания коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа имени Б.Батырбековой" отдела развития человеческого потенциала Созакского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
29
сельский округ Каракур, село Шага, улица Шага, 20Б, возле здания коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа имени С.Бакбергенова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
30
сельский округ Каратау, село Каратау, улица Жиенбет батыр, 3, возле здания сельского клуба Каратау государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Мыңжылқы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Созакского района
31
сельский округ Каратау, село Аксумбе, улица Орталык, 23, возле здания сельского клуба Аксумбе государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Мыңжылқы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Созакского района
32

Құмкент ауылдық округі, Құмкент ауылы, Жылыбұлақ көшесі, 28, Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Созақ аудандық №1 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
17
Құмкент ауылдық округі, Қызылкөл ауылы, Қ.Беркінбаев көшесі, 5, Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Қызылкөл ауылдық клубы ғимаратының жанында
18
Құмкент ауылдық округі, Құмкент ауылы, Қызылқанат көшесі, 32, "Сезім" дүкенінің жанында
19
Сызған ауылдық округі, Сызған ауылы, Е.Алдасүгірұлы көшесі, 14, "Сырғаш" дүкенінің жанында
20
Сызған ауылдық округі, Қозмолдақ ауылы, Қ.Тохмұхамедов көшесі, 32, Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Қозмолдақ ауылдық клубы ғимаратының жанында
21
Сызған ауылдық округі, Қайнар ауылы, Адилбеков Жотабай көшесі, 29, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Макаренко атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
22
Созақ ауылдық округі, Созақ ауылы, Сүлеймен Матенбаев көшесі, 31А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Созақ жалпы орта мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
23
Созақ ауылдық округі, Созақ ауылы, Хален Тоқмұхамедов көшесі, 3А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Науайы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
24
Созақ ауылдық округі, Көктөбе ауылы, Суындық көшесі, 130, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Суындық жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
25
Созақ ауылдық округі, Ыбырай Жаукебаев ауылы, Ынтымақ көшесі, 42, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Құрманғазы атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
26
Созақ ауылдық округі, Созақ ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі, 39А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "№1 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының жанында
27
Қарақұр ауылдық округі, Қарақұр ауылы, Үсенбай Датка көшесі, 27, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қарағұр жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
28
Қарақұр ауылдық округі, Раң ауылы, Раң көшесі, 1А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Б.Батырбекова атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
29
Қарақұр ауылдық округі, Шаға ауылы, Шаға көшесі, 20Б, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Бақбергенов атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
30
Қаратау ауылдық округі, Қаратау ауылы, Жиенбет батыр көшесі, 3, Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Қаратау ауылдық клубы ғимаратының жанында
31
Қаратау ауылдық округі, Ақсүмбе ауылы, Орталық көшесі, 23, Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Ақсүмбе ауылдық клубы ғимаратының жанында
32

сельский округ Каратау, село Сарыжаз, улица 1, 41, возле здания коммунального государственного учреждения "Малокомплектная основная средняя школа Саржаз" отдела развития человеческого потенциала Созакского района, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
33
сельский округ Жуантобе, село Жуантобе, улица Толе би, 2, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Жуантобе Созакского района"
34
сельский округ Тасты, село Тасты, улица Казахстан, 14, возле здания коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Абая" отдела развития человеческого потенциала Созакского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
35
сельский округ Тасты, село Кылти, улица Кылти, 3, медицинский пункт "Кылти" государственного коммунального предприятия с праве хозяйственного ведения "Созакская центральная районная больница"
36
сельский округ Шу, село Шу, улица Абай Кұнанбаев, 2, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-детский сад Марал" отдела развития человеческого потенциала Созакского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
37
поселок Кыземшек, 1 микрорайон, справа от здания многоэтажного жилого дома № 23
38
поселок Кыземшек, село Тайконыр, улица Акбикеш, 7, справа от здания клуба "Димур" государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Мыңжылқы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Созакского района
39
поселок Таукент, 1 микрорайон, 52, возле здания коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени И.Кенесбаева" отдела развития человеческого потенциала Созакского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
40
поселок Таукент, улица Исмет Кенесбаева, 136, возле здания коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Сугира Алиулы" отдела развития человеческого потенциала Созакского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
41
поселок Таукент, улица Исмет Кенесбаев, 165, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-детский сад Болашак", отдела развития человеческого потенциала Созакского района управление развития человеческого потенциала Туркестанской области

Қаратау ауылдық округі, Сарыжаз ауылы, 1 көшесі, 41, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Саржаз шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
33
Жуантөбе ауылдық округі, Жуантөбе ауылы, Төле би көшесі, 2, "Созақ ауданының Жуантөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
34
Тасты ауылдық округі, Тасты ауылы, Қазақстан көшесі, 14, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Абай атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
35
Тасты ауылдық округі, Қылти ауылы, Қылти көшесі, 3, Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының "Созақ аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны "Қылти" медициналық бекеті ғимаратының жанында
36
Шу ауылдық округі, Шу ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 2, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Марал бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының жанында
37
Қыземшек кенті, 1 шағын ауданы, № 23 көпқабатты тұрғын үйдің оң жағында
38
Қыземшек кенті, Тайқоңыр ауылы, Ақбикеш көшесі, 7, Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны "Димур" клубы ғимаратының оң жағында
39
Таукент кенті, 1 ықшамауданы, 52, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "І.Кеңесбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
40
Таукент кенті, Ісмет Кеңесбаев көшесі, 136, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Сүгір Әліұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
41
Таукент кенті, І.Кеңесбаев көшесі, № 165, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Болашақ бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының жанында