О признании утратившим силу постановления акимата Тюлькубасского района от 30 марта 2018 года № 78 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима Тюлькубасского района корпуса "Б""
Постановление акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 18 мая 2022 года № 125. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 мая 2022 года № 28223
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тюлькубасского района от 30 марта 2018 года № 78 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима Тюлькубасского района корпуса "Б"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4545).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тюлькубасского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тюлькубасского района Н. Байғұт

Түлкібас ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 наурыздағы № 78 ""Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Түлкібас ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 18 мамырдағы № 125 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 мамырда № 28223 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түлкібас ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 наурыздағы № 78 ""Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Түлкібас ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4545 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Түлкібас ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түлкібас ауданы әкімі Н. Байғұт