О признании утратившим силу решения Тюлькубасского районного маслихата от 29 сентября 2020 года № 60/3-06 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 27 сентября 2022 года № 23/5-07. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 сентября 2022 года № 29886
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Тюлькубасского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 29 сентября 2020 года № 60/3-06 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5852).
2. Настояшее решения вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата С. Сейсенбаев

Түлкібас аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 60/3-06 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 қыркүйектегі № 23/5-07 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 қыркүйекте № 29886 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңның 7 бабының 5 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңның 27 бабына сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШТІ :
1."Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 60/3-06 Түлкібас аудандық мәслихаттың (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 5852 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Сейсенбаев