О внесении изменения в решение акима Шардаринского района от 26 февраля 2020 года № 05 "Об образовании избирательных участков на территории Шардаринского района"
Решение акима Шардаринского района Туркестанской области от 9 сентября 2022 года № 9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 сентября 2022 года № 29500. Утратило силу решением акима Шардаринского района Туркестанской области от 28 декабря 2023 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Шардаринского района Туркестанской области от 28.12.2023 № 10 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Шардаринского района от 26 февраля 2020 года № 05 "Об образовании избирательных участков на территории Шардаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5448) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Шардаринского района Бердешова.Ж
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шардаринского района К. Жолдыбай
СОГЛАСОВАНО:
Шардаринская районная
Территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
акимата Шардаринского района
от 9 сентября 2022 года № 9
Приложение к решению
акима Шардаринского района
от "26" февраля 2020 года № 05
Избирательные участки на территории Шардаринского района
Избирательный участок № 849
Центр: город Шардара, улица Ж.Колдасова, дом № 4, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 2 имени Жамбыла Жабаева" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Ж.Колдасова № 3, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 11А, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 16А, 18, 18А, 20, 21/1, 21/2, 23, 24, 24/1, 25, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 41, 42, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51/1, 51/2, 52, 52А, 53/1, 53/2, 55, 55/2, 56/1, 56/2, 56Б, 57, 58/1, 58/2, 59, 60/1, 60/2, 61, 62/1, 62/2, 63, 64/1, 64/2, 68, 77, 78, 79, 80, 81, 81А, улица Военный городок № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5, улица Т.Мусабаева № 1/1, 1/2, 1А, 2, 2/2, 2А, 2Б, 2В, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7А, 8/1, 8/2, 8А, 8Б, 9/1, 9/2, 9А, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14А, 14Б, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21А, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24А, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60, 62, 64, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 88, улица Ынтымак № 1/1, 1/2, 1А/1, 3/2, 3А/1, 4/1, 4/2, 4А, 5, 5/1, 5А/1, 5А/2, 6/1, 6/2, 6А, 7/2, 7А, 7А/1, 9/1, 9/2, 9А/1, 9А/2, 10А, 11А/1, 11А/2, 12, 13/1, 13/2, 14/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 26А, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 30, 30А, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 54, 56, 62/1, 64, 66, 67, 68, 70/2, 74, 75/1, 75/2, 77/2, 78, 81/2, 82, 87, 88, 89, 90, 93, 95, 97, 101, 124, 125, 128Б, 138, 139А, улица Г.Мусирепова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3А/1, 3А/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6А, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8А, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10А, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14А, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16А, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 21, 21А, 23, 24, 26, 27, 27А, 28, 38, 41, 45, 50, 57, 62, 67, 72, 74, 77, 77А, 78, 80, 81, улица Н.Бекежанова № 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 13А, 14, 15, 16, 19, 20, 22, 26, 28, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 4, 41, 42, 43, 44, 45, 46, улица А.Кастеева № 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 5, 5А, 6, 7А, 8, 9, 12А, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 21А, 22, 22А, 22Б, 24, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 36, 38, улица О.Бапышева № 2, 4А, 6, 8, 9, 15, 36, улица А.Кашаубаева № 1, 1А, 2А, 2Б, 3, 4, 4Б, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 7А, 7Б, 7В, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 15, 15А, 17, 18, 20, 21, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 33, 34, 34А, 35, 36, 39, 40, 41, 41/2, 42, 42А, 42Б, 43, 43А, 45, 47, 49, 52, 52А, 53, 55, 56, 57, 57А, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 74, 75, улица С.Ерубаева № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 5, 7А, 10, 11А, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 50, 64, улица Ш.Кудайбердиева № 1, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 7, 8Б, 9, 10, 10А, 11, 13А, 15, 15Б, 16, 17, 17А, 18, 20, 20А, 20А, 20Б, 21, 22, 23А, 24А, 25, 26, 26А, 38, 38А, 41, 44, 45А, 45Б, 46, 51, 52, 52А, 53А, 55, 56, 57, 58, 60, 60А, 62, улица Еркобек № 2, 5, 6, 15, 19, 20А, 23, 27, 35, 39, 40, 41, 53, 67, 70, улица Т.Ибраимова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8А, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12, 12А, 13, 15, 21, 22, 25, 26, 32, 33, 34, микрорайон Асем, улица Жана Курылыс-7 № 198, улица Жана Курылыс-8 № 40, 183, улица Жана Курылыс-9 № 39, 42, 45, 55, 57, 96, 151, 152, 336, улица Жана Курылыс-10 № 19, 34, 49, 50, 53, 65/1, 68, 83, 100, улица Жана Курылыс-11 № 13, 35, 41, 49, 53, 53А, 57, 65, 67, 282, улица Жана Курылыс-12 № 3, 4, 8, 21, 33, 45, 46, 49, 50, 53, 59, 63, 73, улица Жана Курылыс-13 № 1, 2, 3, 4, 5, 13.
Избирательный участок № 904

Шардара ауданы әкімінің 2020 жылғы 26 ақпандағы № 05 "Шардара ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара ауданы әкімінің 2022 жылғы 9 қыркүйектегі № 9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 қыркүйекте № 29500 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Шардара ауданы әкімінің 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Шардара ауданы әкімінің 28.12.2023 № 10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
ШЕШТІМ:
1. Шардара ауданы әкімінің 2020 жылғы 26 ақпандағы № 05 "Шардара ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5448 тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шардара ауданы әкімі аппаратының басшысы Ж.Бердешовке жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шардара ауданының әкімі К. Жолдыбай
КЕЛІСІЛДІ:
Шардара аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Шардара ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 9 қыркүйектегі
№ 9 шешіміне қосымша
Шардара ауданы әкімінің
2020 жылғы "26" ақпандағы
№ 05 шешіміне қосымша
Шардара ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
№ 849 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Ж.Қолдасов көшесі, № 4 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 2 Жамбыл Жабаев атындағы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ж.Қолдасов көшесі № 3, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 11А, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 16А, 18, 18А, 20, 21/1, 21/2, 23, 24, 24/1, 25, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 41, 42, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51/1, 51/2, 52, 52А, 53/1, 53/2, 55, 55/2, 56/1, 56/2, 56Б, 57, 58/1, 58/2, 59, 60/1, 60/2, 61, 62/1, 62/2, 63, 64/1, 64/2, 68, 77, 78, 79, 80, 81, 81А, Әскери қалашық көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5, Т.Мұсабаев көшесі № 1/1, 1/2, 1А, 2, 2/2, 2А, 2Б, 2В, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7А, 8/1, 8/2, 8А, 8Б, 9/1, 9/2, 9А, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14А, 14Б, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21А, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24А, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60, 62, 64, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 88, Ынтымақ көшесі № 1/1, 1/2, 1А/1, 3/2, 3А/1, 4/1, 4/2, 4А, 5, 5/1, 5А/1, 5А/2, 6/1, 6/2, 6А, 7/2, 7А, 7А/1, 9/1, 9/2, 9А/1, 9А/2, 10А, 11А/1, 11А/2, 12, 13/1, 13/2, 14/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 26А, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 30, 30А, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 54, 56, 62/1, 64, 66, 67, 68, 70/2, 74, 75/1, 75/2, 77/2, 78, 81/2, 82, 87, 88, 89, 90, 93, 95, 97, 101, 124, 125, 128Б, 138, 139А, Ғ.Мүсірепов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3А/1, 3А/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6А, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8А, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10А, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14А, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16А, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 21, 21А, 23, 24, 26, 27, 27А, 28, 38, 41, 45, 50, 57, 62, 67, 72, 74, 77, 77А, 78, 80, 81, Н.Бекежанов көшесі № 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 13А, 14, 15, 16, 19, 20, 22, 26, 28, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 4, 41, 42, 43, 44, 45, 46, Ә.Қастеев көшесі № 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 5, 5А, 6, 7А, 8, 9, 12А, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 21А, 22, 22А, 22Б, 24, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 36, 38, О.Бапышев көшесі № 2, 4А, 6, 8, 9, 15, 36, Ә.Қашаубаев көшесі № 1, 1А, 2А, 2Б, 3, 4, 4Б, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 7А, 7Б, 7В, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 15, 15А, 17, 18, 20, 21, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 33, 34, 34А, 35, 36, 39, 40, 41, 41/2, 42, 42А, 42Б, 43, 43А, 45, 47, 49, 52, 52А, 53, 55, 56, 57, 57А, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 74, 75, С.Ерубаев 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 5, 7А, 10, 11А, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 50, 64, Ш.Құдайбердиев көшесі № 1, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 7, 8Б, 9, 10, 10А, 11, 13А, 15, 15Б, 16, 17, 17А, 18, 20, 20А, 20А, 20Б, 21, 22, 23А, 24А, 25, 26, 26А, 38, 38А, 41, 44, 45А, 45Б, 46, 51, 52, 52А, 53А, 55, 56, 57, 58, 60, 60А, 62, Еркөбек көшесі № 2, 5, 6, 15, 19, 20А, 23, 27, 35, 39, 40, 41, 53, 67, 70, Т.Ибраимов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8А, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12, 12А, 13, 15, 21, 22, 25, 26, 32, 33, 34, Әсем шағын ауданы, Жаңа Құрылыс-7 көшесі № 198, Жаңа Құрылыс-8 көшесі № 40, 183, Жаңа Құрылыс-9 көшесі № 39, 42, 45, 55, 57, 96, 151, 152, 336, Жаңа Құрылыс-10 көшесі № 19, 34, 49, 50, 53, 65/1, 68, 83, 100, Жаңа Құрылыс-11 көшесі № 13, 35, 41, 49, 53, 53А, 57, 65, 67, 282, Жаңа Құрылыс-12 көшесі № 3, 4, 8, 21, 33, 45, 46, 49, 50, 53, 59, 63, 73, Жаңа Құрылыс-13 көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 13.
№ 904 сайлау учаскесі

Центр: город Шардара, улица Жастар, дом № 22, здание коммунального государственного учреждения "Шардаринская районная детско-юношеская спортивная школа № 2" Управления физической культуры и спорта Туркестанской области.
Границы: микрорайон Нур Отан, улица Жана Курылыс-1 № 9, 11, 13, 13А, 15, 16, 24/1, улица Жана Курылыс-2 № 16, 18, 20, 23, 155, улица Жана Курылыс-3 № 7, 11, 12, 13, 18, улица Жана Курылыс-4 № 2, 12, 15, улица Жана Курылыс-5 № 2, 3А, 7, 12, 20, 21, 24, 26, 43, 46, улица Жана Курылыс-6 № 2, 22, 24, 26, 32, 34, 38, 87, 93, 93А, 95, микрорайон №4, улица №14 № 9, 11, 16, 18, 19, 21, 21Б, 21В, 21Г, 23, 25, 41, улица №15 № 3, 5, 8, 13, 20, 21, 24, 25, 28, 31, 32, 33, 36, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 46А, 48, 649, улица №16 № 2, 4, 6, 9, 12, 13, 15, 25, 26, 26А, 27, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 40, 46, 51А, 51Б, 53, 55, 57, 59, 63, 660, 661, 662, улица А.Жолдасова (№17) № 5, 10, 11, 12, 16, 18, 19, 24, 31, 35, 37, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 60, 73, 79, 80, 83, 88, 89, 93, 95, 108, 110, 115, улица №18 № 1, 16, 18, 20, 22, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 41, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 68, 70, 71, 72, 75, 78, 80, 83, 84, 90, 92, 94, 95, 97, 98, 99, 131, 137, 138, 142, 143А, 171, 757, 772, 775, 776, улица №19 № 7, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 30, 32, 36, 38, 43, 44, 46, 57, 59, 65, 70, 73, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 91, 92, 93, 95, 98, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 111А, 115, 173, 173А, 173Б, 180, 202, 778, улица №20 № 1, 3, 28, 29, 31, 60, 61, 62, 66, 68, 73, 75, 77, 80, 81, 84, 86, 88, 95, 96, 97, 101, 102, 104, 106, 111, 119, 260, 260А, 261, 261А, 270, 271, 271А, 286, 288, улица №21 № 64, 65, 69, 75, 78, 80, 82, 84, 92, 93, 103, 103А, 104, 105, 107, 108, 110, 312, 312А, 313, 313А, 316, 341, 346, 350, 350А, улица №22 № 2, 4, 6, 8, 18, 42, 51, 58, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 88, 91, 93, 105, 107, 108, 109, 111, 117, 364, 370, 370А, 380, 411, улица №23 № 2, 53, 58, 62, 70, 75, 76, 79, 80, 81, 88, 90, 91, 94, 97, 104, 106, 431, 437, 453, 460, улица №24 № 40, 53, 58, 62, 78, 80, 82, 86, 87, 94, 100, 115, 488, 491, 506, 512, 517, улица №25 № 6, 8, 10, 15, 17, 27, 58, 60, 65, 73, 75, 76, 84, 93, 99, 101, 121, 127, 527, 536, 579, 580, 582, 1099, улица №26 № 66, 68, 74, 86, 110, 112, 128, 130, 132, 134, 607, микрорайон №3 улица №27 № 1, 2, 3, 781, улица №28 № 1, 2, 3, 4, 9, 774, улица №29 № 10, 766, улица №30 № 1, 5, 6, 12, 16, 21, 23, 28, 29, 745, улица №31 № 3, 12, 16, улица №32 № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 11, 12, 18, 22, 24, улица №33 № 5, 7, 9, 15, 19, 690, 698, улица №34 № 1, 3, 6, 10, 11, 18, 19, улица №35 № 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 20, улица №36 № 10, улица Жастар № 4, 5, 9, 11, 17, 20, 37, 37А, 45А, 49, улица Б.Байтуганова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 78, 103, 112, 135, улица Ак шагала № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4Г, 4Д, 4Е, 5А, 5В, 5Г, 5, 6Б, 8, 9, Дачный массив Достык № 1, 7, 8А, 11, 13, 16, 18, 18А, 20, 22, 22А, 23, 26, 27, 28А, 30, 35, 35А, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 47, 51, 53, 57, 61, 69, 72, 73, 76, 81А, 85, 93, 95, 97, 98, 99, 114, 120, 127, 144, 152, Дачный массив Арман № 2, 12, Дачный массив Энергетик № 2, 3, 4, 7, 12, 17, 22, 22А, 25, 28, 28А, 30, 37, 39, 44, 46Б, 48Б, 49, 50, 50А, улица Т.Жургенова № 50, 59, 61, 62, 63, 66, 66А, 69, 84, Трасса Шардара-Шымкент № 1А, 1Б, 2, 3, улица Жобадагы жана коше № 2А, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 6А, 7, 10, 10А, 11А, 15, 17А, 17Б, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 20А, 23, 23А, 23Б, 24, 24А, 25, 29, 29А, 29Б, 30, 30А, 31, 31А, 31Б, 32, 32Б, 38А, 38Б, 48, 48А, 49А, 50, 52, 52А, 53, 54, 54А, 55, 55А, 55Б, 56, 56А, 56Б, 60А, 61, 61А, 62, 63, 64, 64А, 64Б, 70, 73, 78, 79, 79А, 81, 82, 83, 83А, 93Б, 94, 95А, 97, 97А, 98, 98А, 101, 111, 113, 118, 118А, 132, 134, 136, 136А, 137, 141, 142, 147, 148, 152, 153, 153А, 154, 157, 157А, 157Б, 158, 162, 163, 164, 165, 166, 166А, 172, 172А, 174, 175, 176, 177, 179, 181, 182, 182А, 184, 185, 186, 187, 193, 194, 195, 196, 196А, 197, 199, 200, 208, 213, 213А, 214, 214А, 215, 218, 219, 220, 222, 224, 226, 228А, 231, 232, 232А, 233, 234, 234А, 235, 239, 240, 241, 245, 249, 249А, 253, 254, 255, 255А, 256, 258, 259, 263, 266, 266А, 267, 268, 269, 270, 272, 284, 290, 291, 292, 293, 294, 294А, 298, 300, 301, 302, 307, 310, 311, 320, 325А, 334, 337, 340, 342, 344, 344Б, 345, 346, 347, 351, 352, 353, 359, 363, 378, 379, 385А, 386, 389, 391, 395, 408, 418, 427, 430, 430А, 430Б, 431, 432, 435, 441, 442, 443, 473, 480, 485, 489, 498, 532, 533, 553, 584, 585, 586, 587, 592, 593, 626, 657, 689, 775, 800, 801, 809, 1560, 1561, Квартал 006.
Избирательный участок № 850

Орталығы: Шардара қаласы, Жастар көшесі, № 22 үй, Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Шардара аудандық № 2 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Нұр Отан шағын ауданы, Жаңа Құрылыс-1 көшесі № 9, 11, 13, 13А, 15, 16, 24/1, Жаңа Құрылыс-2 көшесі № 16, 18, 20, 23, 155 үйлер, Жаңа Құрылыс-3 көшесі № 7, 11, 12, 13, 18, Жаңа Құрылыс-4 көшесі № 2, 12, 15, Жаңа Құрылыс-5 көшесі № 2, 3А, 7, 12, 20, 21, 24, 26, 43, 46, Жаңа Құрылыс-6 көшесі № 2, 22, 24, 26, 32, 34, 38, 87, 93, 93А, 95, №4 шағын ауданы, №14 көше № 9, 11, 16, 18, 19, 21, 21Б, 21В, 21Г, 23, 25, 41, №15 көше № 3, 5, 8, 13, 20, 21, 24, 25, 28, 31, 32, 33, 36, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 46А, 48, 649, №16 көше № 2, 4, 6, 9, 12, 13, 15, 25, 26, 26А, 27, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 40, 46, 51А, 51Б, 53, 55, 57, 59, 63, 660, 661, 662, Ә.Жолдасов (№17) көшесі № 5, 10, 11, 12, 16, 18, 19, 24, 31, 35, 37, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 60, 73, 79, 80, 83, 88, 89, 93, 95, 108, 110, 115, №18 көшесі № 1, 16, 18, 20, 22, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 41, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 68, 70, 71, 72, 75, 78, 80, 83, 84, 90, 92, 94, 95, 97, 98, 99, 131, 137, 138, 142, 143А, 171, 757, 772, 775, 776, №19 көшесі № 7, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 30, 32, 36, 38, 43, 44, 46, 57, 59, 65, 70, 73, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 91, 92, 93, 95, 98, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 111А, 115, 173, 173А, 173Б, 180, 202, 778, №20 көшесі № 1, 3, 28, 29, 31, 60, 61, 62, 66, 68, 73, 75, 77, 80, 81, 84, 86, 88, 95, 96, 97, 101, 102, 104, 106, 111, 119, 260, 260А, 261, 261А, 270, 271, 271А, 286, 288, №21 көшесі № 64, 65, 69, 75, 78, 80, 82, 84, 92, 93, 103, 103А, 104, 105, 107, 108, 110, 312, 312А, 313, 313А, 316, 341, 346, 350, 350А, №22 көшесі № 2, 4, 6, 8, 18, 42, 51, 58, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 88, 91, 93, 105, 107, 108, 109, 111, 117, 364, 370, 370А, 380, 411, №23 көшесі № 2, 53, 58, 62, 70, 75, 76, 79, 80, 81, 88, 90, 91, 94, 97, 104, 106, 431, 437, 453, 460, №24 көшесі № 40, 53, 58, 62, 78, 80, 82, 86, 87, 94, 100, 115, 488, 491, 506, 512, 517, №25 көшесі № 6, 8, 10, 15, 17, 27, 58, 60, 65, 73, 75, 76, 84, 93, 99, 101, 121, 127, 527, 536, 579, 580, 582, 1099, №26 көшесі № 66, 68, 74, 86, 110, 112, 128, 130, 132, 134, 607, №3 шағын аудан, №27 көшесі № 1, 2, 3, 781, №28 көшесі № 1, 2, 3, 4, 9, 774, №29 көшесі № 10, 766, №30 көшесі № 1, 5, 6, 12, 16, 21, 23, 28, 29, 745, №31 көшесі № 3, 12, 16, №32 көшесі № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 11, 12, 18, 22, 24, №33 көшесі № 5, 7, 9, 15, 19, 690, 698, №34 көшесі № 1, 3, 6, 10, 11, 18, 19, №35 көшесі № 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 20, №36 көшесі № 10, Жастар көшесі № 4, 5, 9, 11, 17, 20, 37, 37А, 45А, 49, Б.Байтуғанов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 78, 103, 112, 135, Ақ шағала көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4Г, 4Д, 4Е, 5А, 5В, 5Г, 5, 6Б, 8, 9, Достық саяжайы № 1, 7, 8А, 11, 13, 16, 18, 18А, 20, 22, 22А, 23, 26, 27, 28А, 30, 35, 35А, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 47, 51, 53, 57, 61, 69, 72, 73, 76, 81А, 85, 93, 95, 97, 98, 99, 114, 120, 127, 144, 152, Арман саяжайы № 2, 12, Энергетик саяжайы № 2, 3, 4, 7, 12, 17, 22, 22А, 25, 28, 28А, 30, 37, 39, 44, 46Б, 48Б, 49, 50, 50А, Т.Жүргенов көшесі № 50, 59, 61, 62, 63, 66, 66А, 69, 84, Шардара-Шымкент тас жолы № 1А, 1Б, 2, 3, Жобадағы жаңа көшесі № 2А, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 6А, 7, 10, 10А, 11А, 15, 17А, 17Б, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 20А, 23, 23А, 23Б, 24, 24А, 25, 29, 29А, 29Б, 30, 30А, 31, 31А, 31Б, 32, 32Б, 38А, 38Б, 48, 48А, 49А, 50, 52, 52А, 53, 54, 54А, 55, 55А, 55Б, 56, 56А, 56Б, 60А, 61, 61А, 62, 63, 64, 64А, 64Б, 70, 73, 78, 79, 79А, 81, 82, 83, 83А, 93Б, 94, 95А, 97, 97А, 98, 98А, 101, 111, 113, 118, 118А, 132, 134, 136, 136А, 137, 141, 142, 147, 148, 152, 153, 153А, 154, 157, 157А, 157Б, 158, 162, 163, 164, 165, 166, 166А, 172, 172А, 174, 175, 176, 177, 179, 181, 182, 182А, 184, 185, 186, 187, 193, 194, 195, 196, 196А, 197, 199, 200, 208, 213, 213А, 214, 214А, 215, 218, 219, 220, 222, 224, 226, 228А, 231, 232, 232А, 233, 234, 234А, 235, 239, 240, 241, 245, 249, 249А, 253, 254, 255, 255А, 256, 258, 259, 263, 266, 266А, 267, 268, 269, 270, 272, 284, 290, 291, 292, 293, 294, 294А, 298, 300, 301, 302, 307, 310, 311, 320, 325А, 334, 337, 340, 342, 344, 344Б, 345, 346, 347, 351, 352, 353, 359, 363, 378, 379, 385А, 386, 389, 391, 395, 408, 418, 427, 430, 430А, 430Б, 431, 432, 435, 441, 442, 443, 473, 480, 485, 489, 498, 532, 533, 553, 584, 585, 586, 587, 592, 593, 626, 657, 689, 775, 800, 801, 809, 1560, 1561, Квартал 006.
№ 850 сайлау учаскесі

Центр: город Шардара, улица Г.Муратбаева, дом № 36, здание коммунального государственного учреждения "№ 1 общая средняя школа имени М.Ауэзова" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Н.Ондасынова № 1/2, 1В, 2/1, 2/2, 2А, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/2, 6Б, 6В, 7/1, 7/2, 7А, 10, 10/1, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13А, улица А.Алимбетова № 1, 2, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9, 11, 12, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, улица Жаушыкум № 3, 6, 10, 13, 14, 15, 20, 22, улица Т.Бокина № 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 46А, 47, улица Т.Махамбетова № 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 7Б, 7В, 7Г, 8, 8А, 8Б, 9, 9А, 9Б, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 18, 18А, 19, 19А, 21, 22А, 23, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 33, 35, 37, 39, 41, улица Г.Муратбаева № 29А, 29Б, 29Г, 31, 31Б, 31В, 32, 33, 34, 35, 35А, 37, 38, 40, 41А, 43, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 80, 80А, 80Б, улица Е.Тажимуратова № 1, 1А, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 12, 14, 16, 17, 21, 23, 27, улица А.Шахабаева № 1, 2А, 4, 6, 14, 18, 26, улица К.Сатпаева № 14, 17, 21, 22, 25, 31, 31Б, 32, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, улица К.Аманжолова № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 23, 23А, 26, улица А.Иманова № 27, 30, 37, 40, 40А, 41, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 48А, 50, 53, 55, 58, 59, 60, 63, 66/1, 66/2, 69, 70, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 84, 86, 87, улица Б.Майлина № 1, 1А, 10, 11, 11А, 12, 24, 53, улица Алаш № 6, 7, 10, 10А, 12, 12А, 14, 16, 20/1, 20/2, 22, 23, 24/1, 24/2, 27, 29, 49, улица Ы.Жакаева № 2, 3/1, 3/2, 5, 6, 8, 11, 18, 20, 22, улица К.Азирбаева № 1, 1А, 5, 5А, 6, 8, 11, 13, 17, 19, 20, 24, улица Г.Мустафина № 1, 3, 5, 6, 7, 11, 12А, 14А, 15А, 16, 18, 20, 21, 21А, 23, 24, 25, 32, улица Тыныштыкбаева № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 12, 13, 14А, 15, 15А, 15Б, 17, 19, 20А, 33, 43, 1015, 1123, 1124, 1164, улица Ж.Есалиева № 1, 2, 3, 4, 7, 8Б, 9, 12, 14, 16, 18, 20, 24, Квартал 001 №1460, 2122.
Избирательный участок № 905
Центр: город Шардара, улица Б.Момышулы, дом № 27, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 12" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Орталығы: Шардара қаласы, Ғ.Мұратбаев, көшесі, № 36 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 1 М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Н.Оңдасынов көшесі № 1/2, 1В, 2/1, 2/2, 2А, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/2, 6Б, 6В, 7/1, 7/2, 7А, 10, 10/1, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13А, А.Әлімбетов көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9, 11, 12, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, Жаушықұм көшесі № 3, 6, 10, 13, 14, 15, 20, 22, Т.Бокин көшесі № 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 46А, 47, Т.Махамбетов көшесі № 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 7Б, 7В, 7Г, 8, 8А, 8Б, 9, 9А, 9Б, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 18, 18А, 19, 19А, 21, 22А, 23, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 33, 35, 37, 39, 41, Ғ.Мұратбаев көшесі № 29А, 29Б, 29Г, 31, 31Б, 31В, 32, 33, 34, 35, 35А, 37, 38, 40, 41А, 43, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 80, 80А, 80Б, Е.Тәжімұратов көшесі № 1, 1А, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 12, 14, 16, 17, 21, 23, 27, А.Шахабаев көшесі № 1, 2А, 4, 6, 14, 18, 26, Қ.Сәтпаев көшесі № 14, 17, 21, 22, 25, 31, 31Б, 32, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, Қ.Аманжолов көшесі № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 23, 23А, 26, А.Иманов көшесі № 27, 30, 37, 40, 40А, 41, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 48А, 50, 53, 55, 58, 59, 60, 63, 66/1, 66/2, 69, 70, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 84, 86, 87, Б.Майлин көшесі № 1, 1А, 10, 11, 11А, 12, 24, 53, Алаш көшесі № 6, 7, 10, 10А, 12, 12А, 14, 16, 20/1, 20/2, 22, 23, 24/1, 24/2, 27, 29, 49, Ы.Жақаев көшесі № 2, 3/1, 3/2, 5, 6, 8, 11, 18, 20, 22, К.Әзірбаев көшесі № 1, 1А, 5, 5А, 6, 8, 11, 13, 17, 19, 20, 24, Ғ.Мұстафин көшесі № 1, 3, 5, 6, 7, 11, 12А, 14А, 15А, 16, 18, 20, 21, 21А, 23, 24, 25, 32, Тыныштықбаев көшесі № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 12, 13, 14А, 15, 15А, 15Б, 17, 19, 20А, 33, 43, 1015, 1123, 1124, 1164, Ж.Есалиев көшесі № 1, 2, 3, 4, 7, 8Б, 9, 12, 14, 16, 18, 20, 24, Квартал 001 №1460, 2122.
№ 905 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Б.Момышұлы көшесі, № 27 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 12 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Н.Ондасынова № 1, 1/1, 8/1, 8/2, 9/1, 12/1, 14/1, 14/2, 14А, 17, 17/1, 17А, 18, 19, 19/1, 28, 31, 33, 34, 42/2, 41, 45, 57, 63, 65, 90, 91, 92, 96, улица Г.Муратбаева № 1, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 3Б, 5А, 5Б, 9, 11, 11А, 12, 14, 16, 17А, 18, 18А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, улица А.Иманова № 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16, 17, 17Б, 18, 19, 19А, 19Б, 20, 20/521, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 26Г, 26Д, улица М.Жаланбасова № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 14, 16, 18, 19, 20, 47, 50, 59, улица С.Кожанова № 1А, 1Б, 2/1, 2/2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Е, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 29, улица Т.Тажибаева № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, улица А.Байтурсынова № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16, 16А, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, улица Наурыз № 1, 6, 7, 10, 12, 14, 15, 19, 21А, 23А, 23Б, 26, улица Ж.Нурлыбаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, улица Ж.Шаяхметова № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, улица С.Смагулова № 1, 1А, 2, 3Б, 4, 4А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 35, 35А, 35Б, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37, 37А, 37Б, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 49, 51, 53, улица Т.Пиримкулова № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 16, 16А, 17, 19, 20, 21, 37/1, 37/2, 38, 39, 39/2, 41/1, 41/2, улица А.Молдагуловой № 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50А, 52, 52А, 54, 60, 60А, 60Б, 64, 66, 68, улица Узыната № 2/1, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6А, 8, 9, 9В, 10, 10А, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 14А, 16, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24А, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 29, 30, 32, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 44А, 45/1, 45/2, 47, 48, 49, 50, 52, 52А, 53, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 71, 72, 74, 77, 83, 85, 89, Тупик Узыната № 4А, 7, 9, 15, улица Желтоксан № 1, 1А, 1Б, 1Г, 1Д, 2, 2А, 3, 3А, 4А, 5, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 14, 15, 18, 18А, 19А, 19Б, 22, 23, 25/1, 25/2, 25А, 26/1, 26/2, 26А, 26Б, 27/1, 27/2, 28/1, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 40, 40/2, 41, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 53, 60/2, 67, 68, 71.
Избирательный участок № 851
Центр: город Шардара, улица Аль-Фараби, дом № 16Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей Шардара" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Н.Ондасынова № 4А, 16/1, 16/2, 22, 23, 24, 24/1, 29/1, 29/2, 31А, 33А, 41Б, 42, 40/2, 44, 48, 51, 51А, 83, 85, 101, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 122, 125, 127, 128, 131, 132, 133, 134, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 203, улица Казыбек би № 23Б, 27, 27А, 27В, 29, 31Г, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 38А, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/1, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56, 56А, 57, 59, 62/1, 62/2, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 66А/1, 66А/2, 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 71, 71А, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 74А/1, 74А/2, 76/1, 76/2, 76Б, 77, 78/1, 78/2, 79, 80, 80А, 85, 87, 87А, 91, 94/1, 98/1, 98/2, 103, 111, 111А, улица Б.Саттарханова № 5, 13, 21, 37, 37А, 38/1, 39, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, улица Акбала № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4А, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7А/1, 7А/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 12/1, 12/2, 12А, 14, 14/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/2, 23, 31А, улица Бейбитшилик № 1/1, 1/2, 1А, 1Б, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/2, 8А, 8А/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 21, 19/2, улица Н.Анаркулова № 1/1, 1/2, 1А/1, 1А/2, 1В/1, 1В/2, 2/1, 2/2, 2Б, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4А/1, 4А/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6А/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 17, 18, 18/2, 25, улица Кызылжар № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9, 12/1, 12/2, 30, улица А.Сапарбаева № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 11А, 11Б, 12, 14, 14А, 17/1, 17/2, 18, 18Б, 18В, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 24Б, 26, 28, улица Ж.Ахментаева № 1/2, 1А, 1А/1, 3/1, 3/2, 4, 4/2, 4А/1, 4А/2, 4Б/1, 4Б/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12, 13, 15, 24, улица К.Сыпатаева № 1, 1А, 2/1, 2/2, 2А, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, улица А.Есиркепова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, улица С.Сейфуллина № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2Б, 2Б/2, 3, 3/1, 3А, 3Б/2, 3Б/3, 3Б/4, 3Б/5, 3Б/6, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/6, 4/2, 4А, 4А/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/1, улица М.Жалел № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, улица Т.Жургенова № 1, 3, 3Б, 5/1, 5/2, 7, 8, 9А, 10/1, 10/2, 12, 13А/1, 13А/2, 14, 14А, 17/1, 17/2, 18, 19, 19А, 20, 21, 23/1, 23/2, 24, 25, 25А, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 38, 39, улица Бейбарыс Султана № 3, 5, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 28, 33, улица Ш.Калдаякова № 1, 4А, 5Б, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 19, 19А, 21, 22, 22А, 25, 28, 28Б, 28В, 32, 34, 36, 38, 42, 42А, 56А, 1621, 1661, 1892, 1899, 1900, 1906, 1909, 1913, улица С.Рахимова № 1А, 2/2, 4, 5, 6, 7, 14, 16, 17, 18, 26, 34Б, 35В, 38, 46, 49, 55А, 56Б, 56В, 63, улица С.Торайгырова № 1, 1А, 2, 2А, 2В, 2Г, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 8, 10, 10А, 12, 12А, 13, 15, 15А, 17, 21, 21А, 22, 24, 24А, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, улица Б.Булкышева № 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18А, 26, улица Б.Момышулы № 1, 3, 4, 4, 7, 8, 10, 11, 13, 22, 24, 24А, 25, 26, 26А, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 45, 45А, 46, 47, 53, 70, улица Коркыт ата № 1, 1А, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 16, 17, 17А, 19, 20А, 21, 22, улица Козы Корпеш-Баян Сулу № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 29, улица Ажемсенгир № 1, 2, 2А, 5А, 8, 8А, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 14А, 15, 17, 17А, 18, 26, 27, 30, улица Мулкил ата № 1, 1А, 1Б, 4, 5А, 6, 9, 10, 10А, 12, 13, 16А, 17, 18А, 18Б, 20А, 21, 22, 22А, 25, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 43, 45, 51, 53.
Избирательный участок № 852
Центр: город Шардара, улица И.Алтынсарина, дом № 30, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени К.Аманжолова" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекаралары: Н.Оңдасынов көшесі № 1, 1/1, 8/1, 8/2, 9/1, 12/1, 14/1, 14/2, 14А, 17, 17/1, 17А, 18, 19, 19/1, 28, 31, 33, 34, 42/2, 41, 45, 57, 63, 65, 90, 91, 92, 96, Ғ.Мұратбаев көшесі № 1, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 3Б, 5А, 5Б, 9, 11, 11А, 12, 14, 16, 17А, 18, 18А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, А.Иманов көшесі № 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16, 17, 17Б, 18, 19, 19А, 19Б, 20, 20/521, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 26Г, 26Д, М.Жалаңбасов көшесі № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 14, 16, 18, 19, 20, 47, 50, 59, С.Қожанов көшесі № 1А, 1Б, 2/1, 2/2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Е, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 29, Т.Тәжібаев көшесі № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, А.Байтұрсынов көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16, 16А, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, Наурыз көшесі № 1, 6, 7, 10, 12, 14, 15, 19, 21А, 23А, 23Б, 26, Ж.Нұрлыбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, Ж.Шаяхметов көшесі № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, С.Смағұлов көшесі № 1, 1А, 2, 3Б, 4, 4А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 35, 35А, 35Б, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37, 37А, 37Б, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 49, 51, 53, Т.Пірімқұлов көшесі № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 16, 16А, 17, 19, 20, 21, 37/1, 37/2, 38, 39, 39/2, 41/1, 41/2, Ә.Молдағұлова көшесі № 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50А, 52, 52А, 54, 60, 60А, 60Б, 64, 66, 68, Ұзыната көшесі № 2/1, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6А, 8, 9, 9В, 10, 10А, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 14А, 16, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24А, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 29, 30, 32, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 44А, 45/1, 45/2, 47, 48, 49, 50, 52, 52А, 53, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 71, 72, 74, 77, 83, 85, 89, Ұзыната тұйығы № 4А, 7, 9, 15, Желтоқсан көшесі № 1, 1А, 1Б, 1Г, 1Д, 2, 2А, 3, 3А, 4А, 5, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 14, 15, 18, 18А, 19А, 19Б, 22, 23, 25/1, 25/2, 25А, 26/1, 26/2, 26А, 26Б, 27/1, 27/2, 28/1, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 40, 40/2, 41, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 53, 60/2, 67, 68, 71.
№ 851 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Әл-Фараби көшесі, № 16Б үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Шардара мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Н.Оңдасынов көшесі № 4А, 16/1, 16/2, 22, 23, 24, 24/1, 29/1, 29/2, 31А, 33А, 41Б, 42, 40/2, 44, 48, 51, 51А, 83, 85, 101, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 122, 125, 127, 128, 131, 132, 133, 134, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 203, Қазыбек би көшесі № 23Б, 27, 27А, 27В, 29, 31Г, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 38А, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/1, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56, 56А, 57, 59, 62/1, 62/2, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 66А/1, 66А/2, 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 71, 71А, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 74А/1, 74А/2, 76/1, 76/2, 76Б, 77, 78/1, 78/2, 79, 80, 80А, 85, 87, 87А, 91, 94/1, 98/1, 98/2, 103, 111, 111А, Б.Саттарханов көшесі № 5, 13, 21, 37, 37А, 38/1, 39, 41, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, Ақбала көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4А, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7А/1, 7А/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 12/1, 12/2, 12А, 14, 14/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/2, 23, 31А, Бейбітшілік көшесі № 1/1, 1/2, 1А, 1Б, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/2, 8А, 8А/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 21, 19/2, Н.Анарқұлов көшесі № 1/1, 1/2, 1А/1, 1А/2, 1В/1, 1В/2, 2/1, 2/2, 2Б, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4А/1, 4А/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6А/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 17, 18, 18/2, 25, Қызылжар көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9, 12/1, 12/2, 30, Ә.Сапарбаев көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 11А, 11Б, 12, 14, 14А, 17/1, 17/2, 18, 18Б, 18В, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 24Б, 26, 28, Ж.Ахментаев көшесі № 1/2, 1А, 1А/1, 3/1, 3/2, 4, 4/2, 4А/1, 4А/2, 4Б/1, 4Б/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12, 13, 15, 24, Қ.Сыпатаев көшесі № 1, 1А, 2/1, 2/2, 2А, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, Ә.Есіркепов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, С.Сейфуллин көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2Б, 2Б/2, 3, 3/1, 3А, 3Б/2, 3Б/3, 3Б/4, 3Б/5, 3Б/6, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/6, 4/2, 4А, 4А/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/1, М.Жәлел көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, Т.Жүргенов көшесі № 1, 3, 3Б, 5/1, 5/2, 7, 8, 9А, 10/1, 10/2, 12, 13А/1, 13А/2, 14, 14А, 17/1, 17/2, 18, 19, 19А, 20, 21, 23/1, 23/2, 24, 25, 25А, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 38, 39, Бейбарыс Сұлтан көшесі № 3, 5, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 28, 33, Ш.Қалдаяқов көшесі № 1, 4А, 5Б, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 19, 19А, 21, 22, 22А, 25, 28, 28Б, 28В, 32, 34, 36, 38, 42, 42А, 56А, 1621, 1661, 1892, 1899, 1900, 1906, 1909, 1913, С.Рахимов көшесі № 1А, 2/2, 4, 5, 6, 7, 14, 16, 17, 18, 26, 34Б, 35В, 38, 46, 49, 55А, 56Б, 56В, 63, С.Торайғыров көшесі № 1, 1А, 2, 2А, 2В, 2Г, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 8, 10, 10А, 12, 12А, 13, 15, 15А, 17, 21, 21А, 22, 24, 24А, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, Б.Бұлқышев көшесі № 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18А, 26, Б.Момышұлы көшесі № 1, 3, 4, 4, 7, 8, 10, 11, 13, 22, 24, 24А, 25, 26, 26А, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 45, 45А, 46, 47, 53, 70, Қорқыт ата көшесі № 1, 1А, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 16, 17, 17А, 19, 20А, 21, 22, Қозы Көрпеш-Баян Сұлу көшесі № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 29, Әжемсеңгір көшесі № 1, 2, 2А, 5А, 8, 8А, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 14А, 15, 17, 17А, 18, 26, 27, 30, Мүлкіл ата көшесі № 1, 1А, 1Б, 4, 5А, 6, 9, 10, 10А, 12, 13, 16А, 17, 18А, 18Б, 20А, 21, 22, 22А, 25, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 43, 45, 51, 53.
№ 852 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Ы.Алтынсарин көшесі, № 30 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Аманжолов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Р.Темирбекова № 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 14, 14А, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 28А, 29, 30Б, 31, 32, 33, 34, 34Б, 34Б/1, 35, 35А, 36, 37, 37А, 41, 42, 43, 43А, 44, 44А, 45, 45А, 46, 46А, 47, 49, 51, 53, 53А, 54, 54А, 55, 58, 59, 69, 71, 71А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 86, 90, 90А, 90Г, 92, 93, улица Букар Жырау № 1/1, 1/2, 1А, 1Б, 2, 3/1, 3/2, 3А, 3Б, 4, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10А, 11, 12, 12А, 13, 13А, 13Б, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 18, 18А, 20, 20А, 22, 22А, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 33, 33А, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40А, 41, 42, 42Б, 43, 44, 45, 45А, 46, 48, 48А, 49, 50, 50А, 51, 51А, 52, 52А, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67А, 68, 68А, 68Б, 68В, 68Г, 69, 69А, 70, 71, 71А, 71Б, 72, 72Б, 72В, 73, 74, 77, 77А, 81, 82, 83, 84, 85А, 86, 87А, 89, 89А, 89Б, 89В, 89Г, 94, 96, 97, 98, 99, 103, 105А, 109, 113, 118, 129, 140, улица К.Шагырбаева № 1, 2А, 3, 4, 5, 5А, 5В, 5Г, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 23А, 23А/1, 24, 25, 26, 26А, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 39, улица Акан Сери № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 26А, 26В, 29, 31, 32, 33, 33А, 35, 35А, 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 50А, 55, улица К.Мунайтпасова № 1Г, 2, 3, 6, 6А, 7, 9, 9Б, 10, 12, 12А, 13А, 14, 14А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 41, 44, 45, 59, 61, 62, 62А, 63, 67, 68, 68А, 68Б, 69, 73, улица А.Турдыкулова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 20Б, 20В, 21, 21Б, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, улица Тауелсиздик № 8, 8А, 9, 10, 12, 24, 25, 26, улица Кахарман № 1/1, 1/2, 1А, 2/1, 2/2, 3, 4, улица Молшылык № 1, 1Г, 3, 13, 13/1, 48, улица Ы.Казыбекова № 4, 7, 8, 9, 9А, 10А, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 19, 20, 22, 22А, 30, 74, улица А.Тажибаева № 1Б, 2, 2А, 3, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8А, 9, 12, 14, 15, 16А, 17, 17А, 18, 19, 21, 21А, 25, 27, 29А, 31А, 31Б, улица Халыктар Достыгы № 1, 1А, 2, 2А, 3А, 4, 4А, 5, 7, 7А, 10, 13, 25, 29, 40, 57, улица Ы.Алтынсарина № 3, 4, 5, 5А, 8, 9, 10, 11, 17, 18, 18А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30Б, 31, 35, 36, 37, улица А.Ашенова № 1, 2, 4, 6, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 29, улица Т.Токтарова № 1, 2, 3, 5, 9, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 22, 26, 28, 28А, 32, 32А, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 50, 51А, 51Б, 52, 54, 56А, 58, 58А, 60, 60А, 61, 62, 64, 65, 66, улица Т.Рыскулова № 1А, 2, 3Б, 4, 4А, 5, 5Б, 6/1, 6/2, 7, 7В, 8/1, 8/2, 8Б, 9, 9Б, 9В, 10, 11, 12, 14, 14А, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 18, 19, 19А, 20, 21А, 22, 23, 30, 31, 41, 45, 46, 49, 52В, 52В/2, 53/1, 53/2, 54, 55, 58, 61, 62, 65/1, 65/2, 66, 67, 70, 75, 77/1, 77/2, 89, 90, 91, 93, 93А, 95, 96, 99, 103, 103А, 105, улица Алатау № 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 17, 52, 54, улица Тиршилик № 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 4/1, 4/2, улица Хантагы № 1, 17, 19, 28, 46, улица Толе би № 61, 64В, 65, 66, 70, 71, 74, 74А, 79, 81, 82, 83, 84Б, 85, 86, 88, 89, 90А, 98, 102, 103Б, 106А, 106Б, 112, 112В, 113А, 114А, 116, 119/1, 119/2, 119/3, 119/4, 119/5, 119/6, 119/7, 121, 131, 184, Квартал 002 № 387, 394, 1016, 1118, 1127, 1128, 1157, 1166.
Избирательный участок № 853
Центр: город Шардара, улица О.Тугельбаева, дом № 3А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Бердибека Сокпакбаева" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекаралары: Р.Темірбеков көшесі № 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 14, 14А, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 28А, 29, 30Б, 31, 32, 33, 34, 34Б, 34Б/1, 35, 35А, 36, 37, 37А, 41, 42, 43, 43А, 44, 44А, 45, 45А, 46, 46А, 47, 49, 51, 53, 53А, 54, 54А, 55, 58, 59, 69, 71, 71А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 86, 90, 90А, 90Г, 92, 93, Бұқар Жырау көшесі № 1/1, 1/2, 1А, 1Б, 2, 3/1, 3/2, 3А, 3Б, 4, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10А, 11, 12, 12А, 13, 13А, 13Б, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 18, 18А, 20, 20А, 22, 22А, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 33, 33А, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40А, 41, 42, 42Б, 43, 44, 45, 45А, 46, 48, 48А, 49, 50, 50А, 51, 51А, 52, 52А, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67А, 68, 68А, 68Б, 68В, 68Г, 69, 69А, 70, 71, 71А, 71Б, 72, 72Б, 72В, 73, 74, 77, 77А, 81, 82, 83, 84, 85А, 86, 87А, 89, 89А, 89Б, 89В, 89Г, 94, 96, 97, 98, 99, 103, 105А, 109, 113, 118, 129, 140, Қ.Шағырбаев көшесі № 1, 2А, 3, 4, 5, 5А, 5В, 5Г, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 23А, 23А/1, 24, 25, 26, 26А, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 39, Ақан Сері көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 26А, 26В, 29, 31, 32, 33, 33А, 35, 35А, 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 50А, 55, Қ.Мұңайтпасов көшесі № 1Г, 2, 3, 6, 6А, 7, 9, 9Б, 10, 12, 12А, 13А, 14, 14А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 41, 44, 45, 59, 61, 62, 62А, 63, 67, 68, 68А, 68Б, 69, 73, А.Тұрдықұлов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 20Б, 20В, 21, 21Б, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, Тәуелсіздік көшесі № 8, 8А, 9, 10, 12, 24, 25, 26, Қаһарман көшесі № 1/1, 1/2, 1А, 2/1, 2/2, 3, 4, Молшылық көшесі № 1, 1Г, 3, 13, 13/1, 48, Ы.Қазыбеков көшесі № 4, 7, 8, 9, 9А, 10А, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 19, 20, 22, 22А, 30, 74, Ә.Тәжібаев көшесі № 1Б, 2, 2А, 3, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8А, 9, 12, 14, 15, 16А, 17, 17А, 18, 19, 21, 21А, 25, 27, 29А, 31А, 31Б, Халықтар Достығы көшесі № 1, 1А, 2, 2А, 3А, 4, 4А, 5, 7, 7А, 10, 13, 25, 29, 40, 57, Ы.Алтынсарин көшесі № 3, 4, 5, 5А, 8, 9, 10, 11, 17, 18, 18А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30Б, 31, 35, 36, 37, Ә.Әшенов көшесі № 1, 2, 4, 6, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 29, Т.Тоқтаров көшесі № 1, 2, 3, 5, 9, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 22, 26, 28, 28А, 32, 32А, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 50, 51А, 51Б, 52, 54, 56А, 58, 58А, 60, 60А, 61, 62, 64, 65, 66, Т.Рысқұлов көшесі № 1А, 2, 3Б, 4, 4А, 5, 5Б, 6/1, 6/2, 7, 7В, 8/1, 8/2, 8Б, 9, 9Б, 9В, 10, 11, 12, 14, 14А, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 18, 19, 19А, 20, 21А, 22, 23, 30, 31, 41, 45, 46, 49, 52В, 52В/2, 53/1, 53/2, 54, 55, 58, 61, 62, 65/1, 65/2, 66, 67, 70, 75, 77/1, 77/2, 89, 90, 91, 93, 93А, 95, 96, 99, 103, 103А, 105, Алатау көшесі № 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 17, 52, 54, Тіршілік көшесі № 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 4/1, 4/2, Хантағы көшесі № 1, 17, 19, 28, 46, Төле би көшесі № 61, 64В, 65, 66, 70, 71, 74, 74А, 79, 81, 82, 83, 84Б, 85, 86, 88, 89, 90А, 98, 102, 103Б, 106А, 106Б, 112, 112В, 113А, 114А, 116, 119/1, 119/2, 119/3, 119/4, 119/5, 119/6, 119/7, 121, 131, 184, Квартал 002 № 387, 394, 1016, 1118, 1127, 1128, 1157, 1166.
№ 853 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Ө.Түгелбаев көшесі, № 3А үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Бердібек Соқпақбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Айтеке би № 4, 6, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 22А, 24, 26/1, 26/2, 26Б, 26В, 26В/2, 28, 30, 32, 34/1, 34/2, улица Абая № 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12А, 13, 13А, улица К.Турысбекова № 37, 38, 39, 41, 43, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 76, 77, 78, 84, проспект О.Тугелбаева № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 10В, 11, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/1, 22А/1, 22А/2, 23, 24, 24А, 25, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 29, 29А, 29В, 29Г, 29Д, 30, 33, 33А, 33Б, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 41А, 42/1, 42/2, 42Б, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 50/3, 52/1, 52/2 54, 62, 64, 69, 73, 80А, 83, 84, 91, 91А, 93, улица О.Жандосова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2А, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8А, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13, 15/1, 15/2, 15А, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 24, 24/2, 28, 37, улица Ж.Абдазимова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 19, 19/1, 20, 21, 21/2, 22, 22/1, 32/1, 32/2, 32/3, 38/2, 39, 39/2, 40/1, 41, 41/2, улица Ж.Аймауытова № 1/1, 1/2, 1/5, 1Б/1, 1Б/4, 1Б/5, 1Б/6, 1Б/7, 1Б/9, 1Б/11, 1Б/16, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2Б/1, 2Б/2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/6, 3/7, 3/9, 3/11, 3/14, 3/15, 3/16, 3Б/5, 3Б/11, 3Б/12, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 13Б, 14, улица Таншолпан № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 17, улица Ш.Уалиханова № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5Б, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 8, 20, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 35/1, 35/2, 35/3, 35/4, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37/1, 37/2, 37А, 37Б/1, 37Б/2, 37Б/3, 37Б/4, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 38Б, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 42, 43, улица А.Таутанова № 1, 2А/1, 2А/2, 2А/3, 2В, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 11, 12, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 23, улица С.Жумабекова № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8/1, 8/2, 8А, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 26, 26А, улица О.Оразбекова № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 14А, 15, улица М.Ауэзова № 1/2, 1А/1, 1А/2, 1Б, 3, 4, 6, 8, 9, 10/1, 10А, 11, 12Б, 13, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 25, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 29В, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 33А, 35/1, 35/2, 35/3, 35/4, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 67, улица А.Мамытова № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 4/3, 8, 10, 12, 13, 13А, 13Д, 13Е, 14, 16, 20, 23, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 26/1, 26/2, 26/4, 26/5, 26/6, 27, 28, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 31, 32, 33, 34, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39, 40, 41/1, 41/2, 42, 42А, 43/1, 43/2, 44, 44А, 45/1, 45/2, 46, 46А/1, 46А/2, 47, 48, 49/1, 49/2, 50, 50А, 51, 51А, 52/1, 52/2, 52/3, 53/1, 53/2, 54А, 55/1, 55/2, улица Ы.Ногайбаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 12, 14, 27, улица 28 Панфилов № 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 14, 15, 30А, 30Б, улица К.Сагырбаева № 5, 6/1, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 8/1, 8/2, 8/4, 8/6, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6.
Избирательный участок № 854
Центр: город Шардара, улица А.Елмуратова, дом № 13, здание акционерного общества "Шардаринская гидроэлектро станция" Туркестанской области.

Шекаралары: Әйтеке би көшесі № 4, 6, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 22А, 24, 26/1, 26/2, 26Б, 26В, 26В/2, 28, 30, 32, 34/1, 34/2, Абай көшесі № 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12А, 13, 13А, Қ.Тұрысбеков көшесі № 37, 38, 39, 41, 43, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 76, 77, 78, 84, Ө.Түгелбаев даңғылы № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 10В, 11, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/1, 22А/1, 22А/2, 23, 24, 24А, 25, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 29, 29А, 29В, 29Г, 29Д, 30, 33, 33А, 33Б, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 41А, 42/1, 42/2, 42Б, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 50/3, 52/1, 52/2 54, 62, 64, 69, 73, 80А, 83, 84, 91, 91А, 93, О.Жандосов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2А, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8А, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13, 15/1, 15/2, 15А, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 24, 24/2, 28, 37, Ж.Абдазимов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 19, 19/1, 20, 21, 21/2, 22, 22/1, 32/1, 32/2, 32/3, 38/2, 39, 39/2, 40/1, 41, 41/2, Ж.Аймауытов көшесі № 1/1, 1/2, 1/5, 1Б/1, 1Б/4, 1Б/5, 1Б/6, 1Б/7, 1Б/9, 1Б/11, 1Б/16, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2Б/1, 2Б/2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/6, 3/7, 3/9, 3/11, 3/14, 3/15, 3/16, 3Б/5, 3Б/11, 3Б/12, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 13Б, 14, Таңшолпан көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 17, Ш.Уәлиханов көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5Б, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 8, 20, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 35/1, 35/2, 35/3, 35/4, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37/1, 37/2, 37А, 37Б/1, 37Б/2, 37Б/3, 37Б/4, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 38Б, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 42, 43, А.Таутанов көшесі № 1, 2А/1, 2А/2, 2А/3, 2В, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 11, 12, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 23, С.Жұмабеков көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8/1, 8/2, 8А, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 26, 26А, О.Оразбеков көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 14А, 15, М.Әуезов көшесі № 1/2, 1А/1, 1А/2, 1Б, 3, 4, 6, 8, 9, 10/1, 10А, 11, 12Б, 13, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 25, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 29В, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 33А, 35/1, 35/2, 35/3, 35/4, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 67, А.Мамытов көшесі № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 4/3, 8, 10, 12, 13, 13А, 13Д, 13Е, 14, 16, 20, 23, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 26/1, 26/2, 26/4, 26/5, 26/6, 27, 28, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 31, 32, 33, 34, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39, 40, 41/1, 41/2, 42, 42А, 43/1, 43/2, 44, 44А, 45/1, 45/2, 46, 46А/1, 46А/2, 47, 48, 49/1, 49/2, 50, 50А, 51, 51А, 52/1, 52/2, 52/3, 53/1, 53/2, 54А, 55/1, 55/2, Ы.Ноғайбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 12, 14, 27, 28 Панфилов көшесі № 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 14, 15, 30А, 30Б, Қ.Сағырбаев көшесі № 5, 6/1, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 8/1, 8/2, 8/4, 8/6, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6 .
№ 854 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, А.Елмұратов көшесі, № 13 үй, Түркістан облысы, "Шардара су электр станциясы" акционерлік қоғамының ғимараты.

Границы: улица Абая № 17, 19, 21, 23, 27/2, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 31/2, 31/3, 31/4, 32, 33/1, 33А, 33Б, 35/2, 35А, 35А/3, 35А/4, 42, 51, 55, 57, 58, 63, 64, 68, 71, 72, 75, улица Айтеке би № 1, 3, 5, 7, 14А, 14Б, 16А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, улица К.Турысбекова № 1, 1/2, 1А, 2/1, 2/2, 2А, 2Б, 3/1, 3/2, 4, 4А, 5, 5/2, 5А, 7, 8/1, 8/2, 8А, 8А/2, 8Б, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10А, 10Б, 10В, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 20А, 21/1, 21/2, 22, 24, 24А, 24Г, 24Д, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 32А, 32Б, 69, 70, улица Толе би № 1/1, 1/2, 3, 4, 4А, 5А, 7А, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14Б, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 21В, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28А, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32, 37/1, 37/2, улица Н.Торекулова № 1, 1Б, 2, 2Г, 2Д, 3, 4, 4В, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13/1, 13/2, 14, 14А, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 24Б, 25, 26, 32, улица Майлы кожа № 1А, 2, 4, 4Б, 6, 8, 11, 12, улица А.Сандыбаева № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5А, 6/1, 6/2, 8, 10, 10А, 11, 11А, 12, 14, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19, 22, 31, 32, 33, 36, 37, 41, улица К.Елмуратова № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 6А, 6А/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 13Б, 13В, 13Г, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 25А, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, тупик Жамбыла № 1А, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 9, 12/1, 12/2, 14, 15/1, 15/2, 19, 19А, улица Р.Толеева № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 12/1, 12/2, 13, 13/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 18/1, 18/2, улица А.Касымова № 1, 1А, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4Б, 4В, 4Г, 5А, 6, 6/1, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 22А, 23/1, 23/2, 24, 24А, 25, 25/2, 26Б, 27/1, 27/2, 28, 28/2, 28Б, 29, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 40, 42, 91, улица А.Есабаева № 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 11, 13, улица М.Тажибаева № 1, 1В, 2, 2/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 6/2, 7, 9/1, 9/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 18, 19, 33, 34, улица М.Каныбекова № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, улица Х.Асылбекова № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 7/1, 7/2, 10/1, 10/2, 12, 12А, 13.
Избирательный участок № 855
Центр: город Шардара, улица Казыбек би, дом № 7А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени М.Горького" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекаралары: Абай көшесі № 17, 19, 21, 23, 27/2, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 31/2, 31/3, 31/4, 32, 33/1, 33А, 33Б, 35/2, 35А, 35А/3, 35А/4, 42, 51, 55, 57, 58, 63, 64, 68, 71, 72, 75, Әйтеке би көшесі № 1, 3, 5, 7, 14А, 14Б, 16А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, Қ.Тұрысбеков көшесі № 1, 1/2, 1А, 2/1, 2/2, 2А, 2Б, 3/1, 3/2, 4, 4А, 5, 5/2, 5А, 7, 8/1, 8/2, 8А, 8А/2, 8Б, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10А, 10Б, 10В, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 20А, 21/1, 21/2, 22, 24, 24А, 24Г, 24Д, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 32А, 32Б, 69, 70, Төле би көшесі № 1/1, 1/2, 3, 4, 4А, 5А, 7А, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14Б, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 21В, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28А, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32, 37/1, 37/2, Н.Төреқұлов көшесі № 1, 1Б, 2, 2Г, 2Д, 3, 4, 4В, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13/1, 13/2, 14, 14А, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 24Б, 25, 26, 32, Майлықожа көшесі № 1А, 2, 4, 4Б, 6, 8, 11, 12, А.Сандыбаев тұйығы № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5А, 6/1, 6/2, 8, 10, 10А, 11, 11А, 12, 14, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19, 22, 31, 32, 33, 36, 37, 41, Қ.Елмұратов көшесі № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 6А, 6А/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 13Б, 13В, 13Г, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 25А, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, Жамбыл тұйығы № 1А, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 9, 12/1, 12/2, 14, 15/1, 15/2, 19, 19А, Р.Төлеев көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 12/1, 12/2, 13, 13/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 18/1, 18/2, Ә.Қасымов көшесі № 1, 1А, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4Б, 4В, 4Г, 5А, 6, 6/1, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 22А, 23/1, 23/2, 24, 24А, 25, 25/2, 26Б, 27/1, 27/2, 28, 28/2, 28Б, 29, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 40, 42, 91, А.Есбаев көшесі № 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 11, 13, М.Тәжібаев көшесі № 1, 1В, 2, 2/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 6/2, 7, 9/1, 9/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 18, 19, 33, 34, М.Қаныбеков көшесі № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, Х.Асылбеков көшесі № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 7/1, 7/2, 10/1, 10/2, 12, 12А, 13.
№ 855 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Қазыбек би көшесі, № 7А үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Горький атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Айтеке би № 31/1, 31/2, 33, 33/2, 35, 37/1, 37/2, 39, 39/1, 40Б, 42, улица Абая № 16, 20, 20/1, 22, 22/1, 22А, 24/2, 30, 30/1, 30А, 38А, 39А, 50, 50А, 54А, 54Б, 54В, 56, 60, 66, улица Толе би № 36, 38, 38Е, 40, 42, 44, 44Б, 46, 46А, 48, 48Г, улица Н.Торекулова № 27, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31, 33, 34, 35, 50, 57, 58, 59, 63, 64, 65А, улица Казыбек би № 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Д, 3, 3А, 3В, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 6А, 6Б, 6В, 6Г, 7, 8, 8Г, 10, 10А, 10А/2, 11, 11А, 11Б, 12, 12А, 12Б, 14/1, 14/2, 15/2, 16/1, 16/2, 16А, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 20, 22, 24, 26, 28, улица Майлыкожа № 4/1, 4/2, 13, 15, 16, 17, 18, 23, 24, 25, 29, 37, 39, 39А, 125, улица Астана № 2, 3, 4, 5, 6, 6А, улица А.Оразбаевой № 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7В, 8, улица А.Ерубаева № 1/1, 1/2, 1А, 2/1, 2/2, 2Б, 3, 3А, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5Б, 5В, 5Г, 5Д, 5Е, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 11, 21, 49, 81, 13Б, тупик А.Ерубаева № 2, 8А/1, 8А/2, улица М.Маметова № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10, 10А, 11, 13, 29, 30, 35, 80, Квартал 003 № 117, 125, 128, 129, 130, 482, 699, 699, 1265, 1668, 1693, 1724, 1839, 2238, 2319, 2359, 2444.
Избирательный участок № 856
Центр: город Шардара, улица С.Аширова, дом 63, здание "Зал борьбы" коммунального государственного учреждения "Туркестанская областная специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпииского резерва № 4" Управления физической культуры и спорта Туркестанской области.
Границы: улица С.Аширова № 1, 1А, 2, 2А, 3А, 4А, 5, 7А, 10, 11, 11Г, 12, 12А, 12Б, 12В, 14, 16, 18, 20, 20А, 21, 22, 23Б, 24, 25, 26, 27, 29, 29А, 30, 34, 35, 36, 37, 37Б, 40, 71, 75, 76, 82, 83, 84, 85, 88, 89, 89А, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103А, 106, 107, 111, 115, 116, 126, улица Ак босага № 1/1, 1/2, 1А, 5/1, 5/2, 6, 6А, 6Б, 7, 9, 12, 55, 55Б, 56, 58, 59, 60, улица Казыбек би № 11В, 13, 13А, 13Б, 19, 21, 21А, 21Б, 21В, 21Г, 21Д, улица Аль-Фараби № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 5В, 6, 7, 7А, 7Б, 7У, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 25, 26А, 32, 37, улица Байтерек № 1/1, 1/2, 1/3, 1/5, 1/6, 1/7, 2, 2Б, 3, 4, 5, 5А, 9А.
Избирательный участок № 857
Центр: город Шардара, улица Б.Тажиева дом № 46, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени А.Иманова" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица С.Муканова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/2, 17/1, 17/2, 17А/1, 17А/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, улица Б.Тажиев № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, , 5/1, 6/1, 6/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19А, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 46А, улица Арбакалды № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 22А, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, улица Мунай ауылы № 1, 2, 2Б, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6В, 7, 9, 9А, 10А, 11А, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 14Б, 15, 15А, 15Б, 16, 16Б, 17А, 17Б, 18, 18Б, 19, 20, 20Б, 21, 21А, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 24Б, 24Г, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 33Б, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38В, 39, 40, 41, 41Б, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 45Б, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, Трасса Шардара-Жетісай № 1, 2, 5, 6, 8, 9А, 10, 12, 48, Квартал 005 № 5.
Избирательный участок № 858
Центр: город Шардара, улица К.Байсейтова, дом № 15, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Курмангазы Сагырбайулы" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекаралары: Әйтеке би көшесі № 31/1, 31/2, 33, 33/2, 35, 37/1, 37/2, 39, 39/1, 40Б, 42, Абай көшесі № 16, 20, 20/1, 22, 22/1, 22А, 24/2, 30, 30/1, 30А, 38А, 39А, 50, 50А, 54А, 54Б, 54В, 56, 60, 66, Төле би көшесі № 36, 38, 38Е, 40, 42, 44, 44Б, 46, 46А, 48, 48Г, Н.Төреқұлов көшесі № 27, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31, 33, 34, 35, 50, 57, 58, 59, 63, 64, 65А, Қазыбек би көшесі № 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Д, 3, 3А, 3В, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 6А, 6Б, 6В, 6Г, 7, 8, 8Г, 10, 10А, 10А/2, 11, 11А, 11Б, 12, 12А, 12Б, 14/1, 14/2, 15/2, 16/1, 16/2, 16А, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 20, 22, 24, 26, 28, Майлықожа көшесі № 4/1, 4/2, 13, 15, 16, 17, 18, 23, 24, 25, 29, 37, 39, 39А, 125, Астана көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 6А, А.Оразбаева көшесі № 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7В, 8, Ә.Ерубаев көшесі № 1/1, 1/2, 1А, 2/1, 2/2, 2Б, 3, 3А, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5Б, 5В, 5Г, 5Д, 5Е, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 11, 21, 49, 81, 13Б, Ә.Ерубаев тұйығы № 2, 8А/1, 8А/2, М.Мәметова көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10, 10А, 11, 13, 29, 30, 35, 80, Квартал 003 № 117, 125, 128, 129, 130, 482, 699, 699, 1265, 1668, 1693, 1724, 1839, 2238, 2319, 2359, 2444.
№ 856 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, С.Әшіров көшесі, № 63 үй, Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Түркістан облыстық № 4 олимпиада резервінің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Күрес залы" ғимараты.
Шекаралары: С.Әшіров көшесі № 1, 1А, 2, 2А, 3А, 4А, 5, 7А, 10, 11 11Г, 12, 12А, 12Б, 12В, 14, 16, 18, 20, 20А, 21, 22, 23Б, 24, 25, 26, 27, 29, 29А, 30, 34, 35, 36, 37, 37Б, 40, 71, 75, 76, 82, 83, 84, 85, 88, 89, 89А, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103А, 106, 107, 111, 115, 116, 126, Ақ босаға көшесі № 1/1, 1/2, 1А, 5/1, 5/2, 6, 6А, 6Б, 7, 9, 12, 55, 55Б, 56, 58, 59, 60, Қазыбек би көшесі № 11В, 13, 13А, 13Б, 19, 21, 21А, 21Б, 21В, 21Г, 21Д, Әл-Фараби көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 5В, 6, 7, 7А, 7Б, 7У, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 25, 26А, 32, 37, Бәйтерек көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/5, 1/6, 1/7, 2, 2Б, 3, 4, 5, 5А, 9А.
№ 857 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Б.Тажиев көшесі, № 46 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Иманов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: С.Мұқанов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/2, 17/1, 17/2, 17А/1, 17А/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, Б.Тәжиев көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, , 5/1, 6/1, 6/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19А, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 46А, Арбақалды көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 22А, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, Мұнай ауылы көшесі № 1, 2, 2Б, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6В, 7, 9, 9А, 10А, 11А, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 14Б, 15, 15А, 15Б, 16, 16Б, 17А, 17Б, 18, 18Б, 19, 20, 20Б, 21, 21А, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 24Б, 24Г, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 33Б, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38В, 39, 40, 41, 41Б, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 45Б, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, Шардара-Жетісай тас жолы № 1, 2, 5, 6, 8, 9А, 10, 12, 48, Квартал 005 № 5.
№ 858 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, К.Байсейтова көшесі, № 15 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Құрманғазы Сағырбайұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Шабай батыра № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, улица Ш.Аймуратова № 1, 1А, 2/1, 2/2, 2/5, 2Б, 3, 3В, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 16А, 16Б, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 22/1, 22А, 22Б, 22В, 22Г, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 58, 60, 61, 64, 65, 67, улица М.Отемисова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 17/4, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 25, улица А.Жубанова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/2, 24, улица И.Жансугирова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 15/1, 15/2, 16А, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25, 29, 31А, 47, улица Сугир № 1/1, 1/2, 2/1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 14А, 16/1, 16/2, 18, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 19А, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32, 34, улица И.Тайманова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3Г, 4/1, 4/2, 4А, 5/1, 5/2, 5Б, 6, 7, 8, 8А, 8Б, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 18, 19, 19А, 19Б, 21, 26, 29А, 34, 35, 36, 38, 38А, 39, 40А, 73, 74, 94, улица Калнияз № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/2, 19/1, 19/2, улица А.Ахметова № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 18А, 18А/1, 50А, 50Б, улица И.Юсупова № 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20А, 20Б, 21, 21А, 22, 22А, 23А, 24, 25, 26, 78, 78Б, 78В, улица Т.Айбергенова № 1, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, улица Ж.Ералиева № 1, 2А, 3А, 4, 4А, 4Б, 7, 8, 9, 14, 17, улица Кашаган № 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 7, 8, 9А, 10, 11А, 13, 14, 14А, 15, 17, 18, улица Мукан Баба № 1, 1А, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 9, 11, 13, 15, улица К.Байсеитовой № 1/1, 1/2, 1А, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15А, 18, 19, улица Ж.Мынбаева № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, улица Бекет ата № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18А, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, улица А.Орбисулы № 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, улица Бектилеу Устаз № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 18А, 19, 22, улица М.Макатаева № 1Б, 8, 9, 10, 11, 11В, Трасса Шардара-Арыс № 2, 3, 4, 5, 10, 11, 25, улица №51, улица №52, улица №53, Квартал 004.
Избирательный участок № 859
Центр: город Шардара, улица С.Аширова, дом № 8, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Шардаринская районная центральная больница" управление общественного здоровья Туркестанской области.
Границы: город Шардара, районная центральная больница.
Избирательный участок № 860
Центр: сельский округ Жаушыкум, село Жаушыкум, улица Жаушыкум, дом № 10А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей "Жаушыкум" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: территория сельского округа Жаушыкум.
Избирательный участок № 861
Центр: сельский округ К.Турысбекова, село Шардара, улица А.Алимбетова, дом № 19, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Ш.Уалиханова" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекаралары: Шабай батыр көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, Ш.Аймұратов көшесі № 1, 1А, 2/1, 2/2, 2/5, 2Б, 3, 3В, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 16А, 16Б, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 22/1, 22А, 22Б, 22В, 22Г, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 58, 60, 61, 64, 65, 67, М.Өтемісов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 17/4, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 25, А.Жұбанов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/2, 24, І.Жансүгіров көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 15/1, 15/2, 16А, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25, 29, 31А, 47, Сүгір көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 14А, 16/1, 16/2, 18, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 19А, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32, 34, И.Тайманов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3Г, 4/1, 4/2, 4А, 5/1, 5/2, 5Б, 6, 7, 8, 8А, 8Б, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 18, 19, 19А, 19Б, 21, 26, 29А, 34, 35, 36, 38, 38А, 39, 40А, 73, 74, 94, Қалнияз көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/2, 19/1, 19/2, Ә.Ахметов көшесі № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 18А, 18А/1, 50А, 50Б, И.Юсупов көшесі № 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20А, 20Б, 21, 21А, 22, 22А, 23А, 24, 25, 26, 78, 78Б, 78В, Т.Айбергенов көшесі № 1, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, Ж.Ералиев көшесі № 1, 2А, 3А, 4, 4А, 4Б, 7, 8, 9, 14, 17, Қашаған көшесі № 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 7, 8, 9А, 10, 11А, 13, 14, 14А, 15, 17, 18, Мұқан Баба көшесі № 1, 1А, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 9, 11, 13, 15, К.Байсейітова көшесі № 1/1, 1/2, 1А, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15А, 18, 19, Ж.Мыңбаев көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, Бекет ата көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18А, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, Ә.Өрбісұлы көшесі № 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, Бектілеу Ұстаз көшесі № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 18А, 19, 22, М.Мақатаев көшесі № 1Б, 8, 9, 10, 11, 11В, Шардара-Арыс тас жолы № 2, 3, 4, 5, 10, 11, 25, №51 көше, №52 көше, №53 көше, Квартал 004.
№ 859 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, С.Әшіров көшесі, № 8 үй, Түркістан облысының қоғамдық денсаулық басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Шардара аудандық орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Шардара қаласы, аудандық орталық ауруханасы.
№ 860 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаушықұм ауылдық округі, Жаушықұм ауылы, Жаушықұм көшесі, № 10А үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Жаушықұм мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жаушықұм ауылдық округінің аумағы.
№ 861 сайлау учаскесі
Орталығы: Қ.Тұрысбеков ауылдық округі, Шардара ауылы, А.Әлімбетов көшесі, № 19 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица А.Кунанбаева № 1, 2, 2/1, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6/1, 9, 11/2, 13, 13/2, 14, 15, 16, 18, 20, 21, улица А.Нуримова № 1, 2, 3/2, 3Б, 4/1, 5, 6, 8, 8/1, 10/2, 11, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 15, 28, улица А.Алимбетова № 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3А, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12, 14, 15/1, 15/2, 16, 16, 17, 18, 19,20, 20А, 21, 22, 22Б, 23, улица Ак шагала № 2, 3, 4, 6, 8А, 9, 10, 11, 13, 13А, 14, 14А, 15, 17, 19, 19А, 20, 21, 22, 22Б, 23, 23А, 24, 25, 29, 31, 33, 35, 36, 49, улица А.Омарова № 1/1, 1/2, 2/2, 2/2, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5/1, 5/2, 6/2, 7/1, 8, 8/2, 10, 10/1, 11/2, 12/1, 19, улица Б.Каныбекова № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 35, улица Енбекши № 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 20А, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 26А, 27, 28, 28А, 30, 30А, 33, 34, 35, 37, 39, 39, 40, улица Ж.Жабаева № 1, 1А, 2, 2/1, 3, 3/2, 4/2, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8А, 9, 11, 13, улица Кара Шанырак № 1, 1/1, 3, 3/1, 4, 5, 5/2, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9/1, 12, 12/1, 15, 17, 17А, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, улица М.Маметовой № 2, 5, 6, 8, 13, 34, улица М.Ешназарова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 5, 6/2,6А, 7, 7А, 24, 25, улица М.Ауэзова № 1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 10А, 11, 12, 12А, 13А, 14/2, 15, 16, 18, 19, 21, 25, 27,28, 29, 31, улица М.Оразбекова № 1/1, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 22А, 23, 26, 30, 31, 33, 34, 35, улица С.Омарова № 1, 1/2, 2, 2А, 4А, 3, 4А, 5, 5/2, 7, 8, 8/2, 9, 9/1, 10/1, 10/2, 12, 18, 25, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 93, 95, 96, 98, 99, 101, 102, 104, 105, 107, 108, 109, 112, 113, 114, 115, улица С.Аширова № 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 6, 8, 9, 12, 12А, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, улица С.Карабекова № 1/1, 1/2, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 12/1, 12/2, 12А, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 17, 17/1, 17/2, 19, 20, 20А, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, улица Т.Акынова № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 13, 19, 44, улица Т.Кенесариева № 1, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16/2, 19, 20, 22, 23, улица Ш.Валиханова № 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/2, 3Б, 4Б, 5А, 5Б, 7/1, 7/2, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11, 13, 14, 15, улица Я.Мырзабаева № 1, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 17, 18, 24.
Избирательный участок № 906
Центр: сельский округ К.Турысбекова, село Шардара, улица К.Тилегенова, дом № 7, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени А.Алимбетова" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица А.Молдагуловой № 2, 3, 4А, 5, 5/2, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 13, 13, 14, 14Б, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 37, улица Аманкелди № 1, 1Б, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 12, 13, 13А, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20А, 23, 24, 24А, 27, 30, 31, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, улица А.Нуршаева № 1Б, 1Б, 2Б, 2Б, 3Б, 3Б, 4, 4Б, 4Б, 5, 5/1, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12А, 14, 14А, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, улица Г.Муратбаева № 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 7, 8, 10, 12, 12А, 12Б, 13,13А, 14, 15, 16, 94, улица К.Сатбаева № 1, 2, 3, 4, 32, 11, 52, 14, 14А, 15, 16, 21, 22, 24, 24А, 24Б, 25, 25Б, 26, 27, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 35Б, 36, 37, 38, 40, 41, 41А, 43, 52, 53, улица К.Сыпатаева № 1, 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 9, 10, 11, 13, 14А, 15, 16, 17, 20, 21, 21А, 24, 24А, 25А, 29, 36, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, улица К.Тилегенова № 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14, 14/1, 15, 16, 19, 22, улица О.Баратова № 1, 1А, 3, 4, 4А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 19Б, 13, 14А, 16, 16А, 17, 19, 19Б, 21, 23, 23А, 24, 25, 27, 27А, 28, 34, 35, 35, улица С.Шорабекова № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 18, 20, 20Б, 20А, 24, 24А, 30, 32, 34, 36, улица С.Сейфуллина № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9/2, 10, 10А, 11, 11/1, 12, 13,17/1,17/2, 20, 20А, 22, 23, 25, 26, 41, улица Тауелсиздик № 1, 2, 2Б, 4, 5, 6, 6А, 7, 8А, 9,10, 11, 12, 14/2, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 21, 22, 23, улица Т.Бокина № 1,3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 14А, 21, 28.
Избирательный участок № 862

Шекаралары: А.Құнанбаев көшесі № 1, 2, 2/1, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6/1, 9, 11/2, 13, 13/2, 14, 15, 16, 18, 20, 21, Ә.Нұрымов көшесі № 1, 2, 3/2, 3Б, 4/1, 5, 6, 8, 8/1, 10/2, 11, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 15, 28, А.Әлімбетов көшесі № 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3А, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12, 14, 15/1, 15/2, 16, 16, 17, 18, 19,20, 20А, 21, 22, 22Б, 23, Ақ шағала көшесі № 2, 3, 4, 6, 8А, 9, 10, 11, 13, 13А, 14, 14А, 15, 17, 19, 19А, 20, 21, 22, 22Б, 23, 23А, 24, 25, 29, 31, 33, 35, 36, 49, Ә.Омаров көшесі № 1/1, 1/2, 2/2, 2/2, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5/1, 5/2, 6/2, 7/1, 8, 8/2, 10, 10/1, 11/2, 12/1, 19, Б.Қаныбеков көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 35, Еңбекші көшесі № 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 20А, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 26А, 27, 28, 28А, 30, 30А, 33, 34, 35, 37, 39, 39, 40, Ж.Жабаев көшесі № 1, 1А, 2, 2/1, 3, 3/2, 4/2, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8А, 9, 11, 13, Қара Шаңырақ көшесі № 1, 1/1, 3, 3/1, 4, 5, 5/2, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9/1, 12, 12/1, 15, 17, 17А, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, М.Маметова көшесі № 2, 5, 6, 8, 13, 34, М.Ешназаров көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 5, 6/2,6А, 7, 7А, 24, 25, М.Әуезов көшесі № 1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 10А, 11, 12, 12А, 13А, 14/2, 15, 16, 18, 19, 21, 25, 27,28, 29, 31, М.Оразбеков көшесі № 1/1, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 22А, 23, 26, 30, 31, 33, 34, 35, С.Омаров көшесі № 1, 1/2, 2, 2А, 4А, 3, 4А, 5, 5/2, 7, 8, 8/2, 9, 9/1, 10/1, 10/2, 12, 18, 25, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 93, 95, 96, 98, 99, 101, 102, 104, 105, 107, 108, 109, 112, 113, 114, 115, С.Әшіров көшесі № 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 6, 8, 9, 12, 12А, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, С.Қарабеков көшесі № 1/1, 1/2, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 12/1, 12/2, 12А, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 17, 17/1, 17/2, 19, 20, 20А, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, Т.Ақынов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 13, 19, 44, Т.Кенесариев көшесі № 1, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16/2, 19, 20, 22, 23, Ш.Уалиханов көшесі № 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/2, 3Б, 4Б, 5А, 5Б, 7/1, 7/2, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11, 13, 14, 15, Я.Мырзабаев көшесі № 1, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 17, 18, 24.
№906 сайлау учаскесі
Орталығы:, Қ.Тұрысбеков ауылдық округі, Шардара ауылы, К.Тілегенов көшесі, № 7 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Әлімбетов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абылайхан көшесі № 4, Ә.Молдағұлова көшесі № 2, 3, 4А, 5, 5/2, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 13, 13, 14, 14Б, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 37, Аманкелді көшесі № 1, 1Б, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 12, 13, 13А, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20А, 23, 24, 24А, 27, 30, 31, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, Ә.Нұршаев көшесі № 1Б, 1Б, 2Б, 2Б, 3Б, 3Б, 4, 4Б, 4Б, 5, 5/1, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12А, 14, 14А, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, Ғ.Мұратбаев көшесі № 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 7, 8, 10, 12, 12А, 12Б, 13,13А, 14, 15, 16, 94, Қ.Сәтбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 32, 11, 52, 14, 14А, 15, 16, 21, 22, 24, 24А, 24Б, 25, 25Б, 26, 27, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 35Б, 36, 37, 38, 40, 41, 41А, 43, 52, 53, Қ.Сыпатаев көшесі № 1, 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 9, 10, 11, 13, 14А, 15, 16, 17, 20, 21, 21А, 24, 24А, 25А, 29, 36, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, К.Тілегенов көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14, 14/1, 15, 16, 19, 22, О.Баратов көшесі № 1, 1А, 3, 4, 4А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 19Б, 13, 14А, 16, 16А, 17, 19, 19Б, 21, 23, 23А, 24, 25, 27, 27А, 28, 34, 35, 35, С.Шорабеков көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 18, 20, 20Б, 20А, 24, 24А, 30, 32, 34, 36, С.Сейфуллин көшесі № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9/2, 10, 10А, 11, 11/1, 12, 13,17/1,17/2, 20, 20А, 22, 23, 25, 26, 41, Тәуелсіздік көшесі № 1, 2, 2Б, 4, 5, 6, 6А, 7, 8А, 9,10, 11, 12, 14/2, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 21, 22, 23, Т.Бокин көшесі № 1,3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 14А, 21, 28.
№ 862 сайлау учаскесі

Центр: сельский округ К.Турысбекова, населенный пункт Акберды, улица М.Маймакова, дом № 4А, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Шардара № 7" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: населенный пункт Бимырза № 1, 1А, 2, 3, 5, 7, 7А, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18,19, 20, населенный пункт Бозай № 2, 5, 5А, 8, 10, 10/1, 12, 13, 16, 17, 18, населенный пункт Куанкудык № 1, 3, 3А, 4,5,5А,6, 7, 8, 10, 11, 12,13, 14,15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 39, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 62, 63, 65, 66, 67, 68, улица М.Маймакова № 1, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 7/2, 10, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 22, 24 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 38, населенный пункт Пишентобе № 1, 2, 4.
Избирательный участок № 863
Центр: сельский округ Коксу, село Коксу, улица С.Асылбекова, дом № 1, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени С.Ерубаева" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Т. Токтарова № 1, 1А, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7/1, 8, 9, 9А, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25, 26, 27/1, 28, 28/1, 29/1, 29/2, 30, 31, 2, 31А, 32, 32/1, 32/2, 32А, 32А, 34/1, 34/2, 35А, 36/1, 36/2, 36А, 39/1,40/1, 41, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 48, 48/2, 49, 49/1, 56, 61, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 82, 83, 84, улица К.Сатбаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8/1, 10/2, 12/2, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 18А, 21, 22, 22/1, 23, 24/2, 25, 25/2, 26, 27, 28/2, 29, 29А, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 32Б, 33/1 33/2, 34/1, 34/2, 34А, 34Б, 35, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38/1, 39, 40, 42/1, 42/2, 43, 44, 46, 47, 47, 50, 57, 57А, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 71, 72, 74, 75, 76, 76А, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, улица С.Асылбекова № 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/2, 26/1, 28, 28А, 30, 30/1, 30/2, 32/1, 33, 33/2, 34, 35/1, 36, 36/2, 36А, 37/1, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 45/1, 46, 48, 49/1, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 54А, 55, 56, 58, 59/2, 60, 60/2, 61, 62, 65, 66, 66А, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, улица А.Кунанбаева № 1, 2, 3, 4, 5А, 7А, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 21, 25, 27, 27А, 31, 32, 36, 37, 94, улица М.Ауэзова № 1, 1/2, 1Б, 4/2, 5/1, 10А, 14, 14А, 15, 17, 19, 20, 24, 34, улица Бирлик №1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, улица Ынтымак № 1, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 35, 36, улица Астана № 1, 1А, 2, 7 ,14, улица Байтерек № 1, 5, 10, 13, 19, 21.
Избирательный участок № 864

Орталығы: Қ.Тұрысбеков ауылдық округі, Ақберді елді мекені, М.Маймақов көшесі, № 4А үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 7 Шардара бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бимырза елді мекені № 1, 1А, 2, 3, 5, 7, 7А, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18,19, 20, Бозай елді мекені № 2, 5, 5А, 8, 10, 10/1, 12, 13, 16, 17, 18, Қуанқұдық елді мекені № 1, 3, 3А, 4,5,5А,6, 7, 8, 10, 11, 12,13, 14,15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 39, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 62, 63, 65, 66, 67, 68, М.Маймақов көшесі № 1, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 7/2, 10, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 22, 24 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 38, Пішентөбе елді мекені № 1, 2, 4.
№ 863 сайлау учаскесі
Орталығы: Көксу ауылдық округі, Көксу ауылы, С.Асылбеков көшесі, № 1 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Ерубаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Т.Тоқтаров көшесі № 1, 1А, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7/1, 8, 9, 9А, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25, 26, 27/1, 28, 28/1, 29/1, 29/2, 30, 31, 2, 31А, 32, 32/1, 32/2, 32А, 32А, 34/1, 34/2, 35А, 36/1, 36/2, 36А, 39/1, 40/1, 41, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 48, 48/2, 49, 49/1, 56, 61, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 82, 83, 84, Қ.Сатбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8/1, 10/2, 12/2, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 18А, 21, 22, 22/1, 23, 24/2, 25, 25/2, 26, 27, 28/2, 29, 29А, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 32Б, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 34А, 34Б, 35, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38/1, 39, 40, 42/1, 42/2, 43, 44, 46, 47, 47, 50, 57, 57А, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 71, 72, 74, 75, 76, 76А, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, С.Асылбеков көшесі № 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/2, 26/1, 28, 28А, 30, 30/1, 30/2, 32/1, 33, 33/2, 34, 35/1, 36, 36/2, 36А, 37/1, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 45/1, 46, 48, 49/1, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 54А, 55, 56, 58, 59/2, 60, 60/2, 61, 62, 65, 66, 66А, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, А.Құнанбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5А, 7А, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 21, 25, 27, 27А, 31, 32, 36, 37, 94, М.Әуезов көшесі № 1, 1/2, 1Б, 4/2, 5/1, 10А, 14, 14А, 15, 17, 19, 20, 24, 34, Бірлік көшесі № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, Ынтымақ көшесі № 1, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 35, 36, Астана көшесі № 1, 1А, 2, 7, 14, Бәйтерек көшесі № 1,5,10,13,19,21.
№ 864 сайлау учаскесі

Центр: сельский округ Коксу, населенный пункт Айдаркул-Кашар, улица Кашар, дом № 45, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Коксу № 8" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Айдаркол кашары № 3, 4, 5, 7, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 36, 30А, 38, 39, 40,41, 42, 43, 46, 47, 47/1, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 78, 80, 81, 82, 83.
Избирательный участок № 865
Центр: сельский округ Коксу, населенный пункт Баспанды, улица Баспанды, дом № 22А, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Коксу №9" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Баспанды № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/2, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, улица Жоласар №1, 2, 2/1, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/2, 12/1, 13, 13А, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 28, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 41, 42, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62.
Избирательный участок № 866
Центр: сельский округ Коссейт, село Коссейт, улица Д.Конаева, дом № 38, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Сырдария" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Айтеке би № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/2, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/2, 24/1, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2,47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50, 51, 52, 53, улица Абая № 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 55/А, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1,30/2,31/1, 31/2, 33, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/1, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 40/1, 40/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/2, 49, 47/2, 50, улица Казыбек би № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2,10/1,10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16,/1 16/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25, 26/1,27, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/2, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, улица Токтарова № 1/1, 1/2, 2, 3/2, 3/1, 5/1, 5/2, 8, 7/1, 7/2, 8, 10, 11,15, 17/1, 17/2, 18,19, 21, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34,36, улица Бектурганова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/2, 7/2, 8/1, 8/2, улица Жамбыла № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2,8/1, 8/2, 9/1,9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2,13, 14, 16, 15, улица Панфилова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/2, 7/1, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, улица Восход № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21, улица Мамедова № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1,5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2.
Избирательный участок № 907
Центр: сельский округ Коссейт, село Коссейт, улица А.Иманова, дом № 2, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Коссейт" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Сейфуллина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 26, 27, 28, 30/1, 30/2, 32, улица М.Ауэзова № 1, 3, 5/1, 5/2, 7, 9/1, 9/2, 11, 12/1, 12/2, 13,14/1, 14/2, 15, 17, 18,19/1, 19/2, 21, 23, 25, 27, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 41/1, 41/2, 42, 43, 45/1, 45/2, 46, 47/1, 47/2, 48, 50, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 54, 55/1,55/2, 56, 57/2, 57/1, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 100, 104, 106, улица Асык ата № 1/1, 1/2, 2, 4А, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, улица Узын ата № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 25, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 34/2, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 34/5, 34/6, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 45, 46, улица Амангелди № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4,5, 7, улица Абая № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1,/ 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 57А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 95, улица Д.Конаева № 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 10, 11, 12, 14, 37А, 101, 104, 111, улица Токтарова № 31, 33, 34, 35, улица Айтеке би № 52, улица Жамбыла № 18, улица Сейфуллина № 17,29,31, 36.
Избирательный участок № 867
Центр: сельский округ Коксу, село Сырдария, улица Ж.Ендыбаева, дом № 1, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия имени Т.Айбергенова" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Алматы № 1/1, 1/2, 1А, 2/1, 3, 3/2, 5, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 10/1, 11/2, 12, 12/,1 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15/2, 17, 18/1, 18/2, 18А, 20/1, 20/2, 21, 23, 23/1, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32, 32/1, 32/2, 33, 33/2, 34, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 46, 48/1, 48/2, 52/1, 52/2, 55/1, 55/2, 58/1, 58/2, 60, 66, 81, улица А.Иманова № 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 9А, 10, 11, 12, 12/2, 13, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 20, 22, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27, 28, 29, 30, 38, 38А, 39, 43, 191, улица Бейбитшилик № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 9, 9/1, 6/2, 10, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 30, 33А, 39, 44/2, 45, 48, 62/1, 62А, 62Б, 62Г, 64, 66, 68, 70, улица Берекели № 1/1, 1/2, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, улица Г.Муратбаева № 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/2, 8/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10А, 12, 12Б, 12В,13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 21, 23, 26, 27, 27А, 28, 29А, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 34А, 35, 36А, 38А, 39, 40, 42А, 51, 52, 54, улица Ж.Жабаева № 1, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 15А, 17, 18/2, 21, 23, 24, 26/1, 26/2, 28, 29, 30А, 31, 48, 52, улица Кенес № 1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 16, 16/1, 16/2, 17/1 ,17/2, 8/2, 19/1, 19/2, 58, улица А.Кунанбаева № 1/1, 1/2, 2, 2А, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, улица С.Муканова № 2А, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 9А, 10, 10/1, 11, 12, 15, 16/1, 16/2, 18, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 27, 28, 30, 35, 36, 40, 44, 58, 71/1, 71/2, 74/1, 74/2, 75/1, 75/2, 82/2, 90, 94, улица С.Сейфуллина № 1/1, 1/2, 2/2, 2Б, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 31, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33, 33/1, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 60/1, улица Халыктар достыгы № 1/2, 2, 2/2, 6/1, 11/1, 12/2, 17/1, 18/1, 18/2, 19, 19/2, 20, 21, 21, 35А, улица Шардара № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 26А, 29/2, 31/1, 31/2, 32, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 37, 42/1, 42/2, улица М.Ауэзова № 1, 1/2, 4/1, 5/1, 5/2, 6, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 10, 10/2, 11, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37.
Избирательный участок № 868
Центр: сельский округ Узын ата, село Узын ата, улица Ынтымак, дом № 1А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Узын ата" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: территория сельского округа Узын ата.
Избирательный участок № 869
Центр: сельский округ Алатау батыр, село Казахстан, улица Кисабекова, дом № 3В, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Казахстан" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Орталығы: Көксу ауылдық округі, Айдарқұл-Қашар елді мекені, Айдаркөл Қашар көшесі, № 45 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 8 Көксу бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Айдаркөл қашары көшесі № 3, 4, 5, 7, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 36, 30А, 38, 39, 40,41, 42, 43, 46, 47, 47/1, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 78, 80, 81, 82, 83.
№ 865 сайлау учаскесі
Орталығы: Көксу ауылдық округі, Баспанды елді мекені, Баспанды көшесі, № 22А үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 9 Көксу бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Баспанды көшесі № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/2, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, улица Жоласар №1, 2, 2/1, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/2, 12/1, 13, 13А, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 28, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 41, 42, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62.
№ 866 сайлау учаскесі
Орталығы: Қоссейіт ауылдық округі, Қоссейіт ауылы, Д.Қонаев көшесі, № 38 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Сырдария жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Әйтеке би көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1,34/2,35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47.1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50, 51, 52, 53, Абай көшесі № 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 55/А, 18/1, 18/2,19/1,19/2, 20/1,20/2, 21, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1,30/2,31/1, 31/2, 33, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 37, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/1, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2,42, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/2,46,47/1,47/2, 48/1,48/2,49, 50, Қазыбек би көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12,13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18,19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25, 27, 26/1,26/2, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1,38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 42, 41, 43, Тоқтаров көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2,6, 7/1, 7/2,8,9, 10, 11,12, 13,14,15, 16,17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 27,28, 29, 30, 31,32, 33, 34, Бектұрғанов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/2, 7/2, 8/1, 8/2, Жамбыл көшесі; №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1,7/2,8/1, 8/2,9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13,14, 15, 16, Панфилов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, Восход көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10,11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16,17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21, Мамедов көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1,5/2, 6/1, 6/2, 7/1,7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2,15, 16/1, 16/2.
№907 сайлау учаскесі
Орталығы: Қоссейіт ауылдық округі, Қоссейіт ауылы, А.Иманов көшесі, № 2 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қоссейіт жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Сейфуллин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 26, 27, 28, 30/1, 30/2, 32, Әуезов көшесі № 1,2, 3, 4,5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 41/1, 41/2, 42, 43, 44, 45/1, 45/2, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51/1, 51/2, 52, 53/1, 53/2, 54, 55/1, 55/2, 56, 51/1, 51/2, 53/2, 53/1, 54,55/1, 55/2, 56, 57/1, 57/2, 58, 59/1, 59/2, 60, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 104, 106, Асық ата көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, Ұзыната көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 19,20, 21, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 33, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 34/5, 34/6, 39, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 41, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 44, 45,46, Амангелді көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, Абай көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 95, Қонаев көшесі № 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 10, 11, 12, 13,14, 37А, 101, 104, 111, Тоқтаров көшесі № 31, 32,33, 34, 35, Әйтеке би көшесі № 52, Жамбыл көшесі № 18, Сейфуллин көшесі № 17,29, 34, 36.
№ 867 сайлау учаскесі
Орталығы: Көксу ауылдық округі, Сырдария ауылы, Ж.Ендібаев көшесі, № 1 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Т.Айбергенов атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алматы көшесі № 1/1, 1/2, 1А, 2/1, 3, 3/2, 5, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 10/1, 11/2, 12, 12/1, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15/2, 17, 18/1, 18/2, 18А, 20/1, 20/2, 21, 23, 23/1, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32, 32/1, 32/2, 33, 33/2, 34, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 46, 48/1, 48/2, 52/1, 52/2, 55/1, 55/2, 58/1, 58/2, 60, 66, 81, А.Иманов көшесі № 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 9А, 10, 11, 12, 12/2, 13, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 20, 22, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27, 28, 29, 30, 38, 38А, 39, 43, 191, Бейбітшілік көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 9, 9/1, 6/2, 10, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 30, 33А, 39, 44/2, 45, 48, 62/1, 62А, 62Б, 62Г, 64, 66, 68, 70, Берекелі көшесі № 1/1, 1/2, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, Ғ.Мұратбаев көшесі № 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/2, 8/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10А, 12, 12Б, 12В, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 21, 23, 26, 27, 27А, 28, 29А, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 34А, 35, 36А, 38А, 39, 40, 42А, 51, 52, 54, Ж.Жабаев көшесі № 1, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 15А, 17, 18/2, 21, 23, 24, 26/1, 26/2, 28, 29, 30А, 31, 48, 52, Кеңес көшесі № 1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 16, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/2, 19/1, 19/2, 58, А.Құнанбаев көшесі № 1/1, 1/2, 2, 2А, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, С.Мұқанов көшесі № 2А, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 9А, 10, 10/1, 11, 12, 15, 16/1, 16/2, 18, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 27, 28, 30, 35, 36, 40, 44, 58, 71/1, 71/2, 74/1,74/2, 75/1, 75/2, 82/2, 90, 94, С.Сейфуллин көшесі № 1/1, 1/2, 2/2, 2Б, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 31, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33, 33/1, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 60/1, Халықтар достығы көшесі № 1/2, 2, 2/2, 6/1, 11/1, 12/2, 17/1, 18/1, 18/2, 19, 19/2, 20, 21, 21, 35А, Шардара көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 26А, 29/2, 31/1, 31/2, 32, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 37, 42/1, 42/2, М.Әуезов көшесі № 1, 1/2, 4/1, 5/1, 5/2, 6, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 10, 10/2, 11, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37.
№ 868 сайлау учаскесі
Орталығы: Ұзын ата ауылдық округі, Ұзын ата ауылы, Ынтымақ көшесі, № 1А үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ұзын-ата жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ұзын ата ауылдық округінің аумағы.
№ 869 сайлау учаскесі
Орталығы: Алатау батыр ауылдық округі, Қазақстан ауылы, Қисабеков көшесі, № 3В үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қазақстан жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица А.Кунанбаева № 1, 1/1, 1/2, 1А, 2, 2/1, 2/2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5А, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/1, 8/2, 8А, 9, 9/1, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 12/1, 13, 14/2, 15, 15/1, 15А, 15Б, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 21, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23А, 24, 24/1, 24Б, 25, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 27/1, 27/2, улица М.Айдарова № 1, 1А, 1Б, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3А, 4/1, 4/2, 4А, 4В, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 6/2, 7, 7А, 7Б, 7В, 8, 9, 9А, 10, 10Б, 169, 11/1, 11/2, 11А, 12, 14, 15, 15А, 76А, 16/1, 16/2, 17, 17/2, 18/1, 19, 23, 24/1, 26/1, 26/2, 28/2, 29, 30, 31/2, 32А, 36, 39, 39А, 40, 41, 43, 43А, 45, 46, улица И.Жаксылыкова № 3, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12А, 13/1, 13А, 14, 14/1, 14А, 15/1, 15/2, 16, 16А, 18, 19, 19А, 19Б, 20, 20Б, 21А, 22, 23, 24/1, 24/2, 26, 26/1, 26/2, 28, 28/1, 28/2, 31, 43, 44/1, 47/1, 68/1, 69/2, 73/1, 74, 75, 76, 77А, 89, 183/1, 183/2, 185/1, улица К.Жумадиллаева № 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 5, 5/1, 6/1, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 10А, 10Б, 11, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 13А, 14/1, 14/2, 15, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 17А, 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 21/2, 21А, 22, 22/1, 23, 23/2, 24, 15/2 ,26, 26/1, 26/2, 26А, 27, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 29/2, 29/3, 25/2, 31, 32 улица О.Исаева № 1/2, 1А, 3, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 8/2, 9, 10/2, 11/2, 12/1, 12/2, 12Б, 14, 15, 15/1, 15/2, 15А, 16, 16/1, 17/1, 17/2, 17А, 19/1, 20/1, 21, 21/2, 22, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 25/2, 27/2, 28/1, 30, 31/1, 32/1, 36/2, 37, 44/1, 44/2, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 49А, 70, 75, 76, 87, 87/1, 87/2, 88, 88/1, 89/2, 142/1, 143, улица С.Каттабекова № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3Б, 3В, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5, 5/1, 5/2, 5А, 5В, 6/1, 6/2, 6А, 7, 7А, 8, 9/1, 9/2, 10, 10А, 11/1, 11/2, 11А, 12, 12/1, 12/, 2, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 14А, 15, 15/1, 15/2, 16, 16А, 16В, 17, 17А, 18, 19, 19/1, 19/2, 19А, 20, 21, 21/2, 22А, 24, 24/2, 24А, улица Кисабекова № 1, 1/1, 1/2, 2, 2А, 3, 3/1, 3/2, 3А, 3Б, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5/1, 5/2, 5А, 5Б, 6, 6А, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 12А, 13, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18А, 19/1, 19/2, 19А, 19Б, 19В, 20/1, 20А, 21, 21/1, 21/2, 22, улица Кызылкум № 1/2, 2, 4, 5/1, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 13, 13/1, 13/2, 14/1, 15, 16, 17, 17А, 19/1, 22/2, 25, 26/1, 27А, 27/1, 27/2, 28, 28А, 29/1, 29/2, 30/1, 32/2, 33, 36/1, 36/2, 37, 39, 41, 42, 44, 45, 45/2, 46/1, 47, улица Женис № 1, 1/1, 8, 8А, 10, 10А, 14, 16, 18, 18А, 19, 21, 22, 22А, 26, 31, 33, 35, 38, 83, 83/А, 147, 148, 167, улица Тауелсиздик № 1/2, 5, 6, 8Б, 11, 11А, 11Б, 13, 13А, 14, 15, 15А, 18, 19, 19А, 19Б, 23, 23А, 24, 24А, 25, 25А, 26А, 28, 29, 32, 33А, 36, 39, 42, 44, 45, 46, 47.
Избирательный участок № 908
Центр: сельский округ Алатау батыр, село Казахстан, улица Кисабекова, дом № 2А, здание дом культуры аула Алатау батыра, государственное коммунальное казенное предприятия "Шардаринский районный дворец культуры" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шардаринского района.
Границы: улица Айтеке би № 9, 12, 13, 15, 15А, 22, 20, 23, 21, 24, 29, 31, 33, 36, 40, 41, 42, 43, 48, 52, 56, 56/2, 56А, 60, 62, 70/2, 72, 85/1, улица Парасат 5, 7, 43, 45, 46, 51, улица Алмалы № 1, 2, 3, улица Атамекен № 1, 3, 4А, 5, 6, 16, 33, 39, 17, улица Барак №1, 1/1, 2, 3, 4, 24, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 28, 16, 29, 18, 20, 22, 24, улица Бейбитшилик № 6, 7, 8, 9, 12, 12А, 20, 26, 29А, 37, 39А, 42, 45, 112, улица Достық № 1, 1/1, 2, 4, 12, улица Жемисти № 1, 3, 5, 9 улица Мамыр № 1, 4, 8, 9, улица Самал № 1, 5, 5/1, 18, 22, 30А, улица Туран № 5, 7, 43, 45, 46, 51, улица Ынтымак № 1, 1/1, 3, 4, 3А, 5/2, 8, 9, 10 , 13, 18 , 16 , 15, 75.
Избирательный участок № 870
Центр: сельский округ Суткент, село Суткент, улица А.Токсанбаева, дом № 46А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Т.Тажибаева" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: территория сельского округа Суткент.
Избирательный участок № 871
Центр: сельский округ Кызылкум, село Кызылкум, улица А.Молдагулова, дом № 14, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Кызылкум" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: территория сельского округа Кызылкум.
Избирательный участок № 872
Центр: сельский округ Акшенгельди, село Акалтын, улица К.Козбагарова, дом № 18, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Ак алтын" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: территория села Акалтын.
Избирательный участок № 873
Центр: сельский округ Акшенгельди, село Егизкум, улица Ы.Алтынсарина, дом № 1, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Егизкум" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: территория села Егизкум.
Избирательный участок № 874
Центр: сельский округ Достык, село Достык, улица Казыбек би, дом № 11, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Достык" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: территория сельского округа Достык.
Избирательный участок № 875
Центр: сельский округ Алатау батыр, село Целинный, улица Кисабекова, дом № 5А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Сырбека Каттебекова" отдела развития человеческого потенциала Шардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица А.Кунанбаева № 27/2, 27А, 27Б , 28/1, 29/1, 29/2, 30, 30/2, 31/1, 32, 32/2, 33, 33/1,
33/2, 33А, 35, 37, 38, 40, 4/2, 42А, 44, 45, 46А, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 48А, 49/2, 51, 51/1, 52, 53/1, 53А, 55, 57/1, 57/2, 58/1, 59/1, 59/2, 60/1, 60/2, 77, 80, 84, 84/1, 84/2, 85, 86, 86/2, 87, 90/1 ,91А, 92, 96, 175, 177, 178, 181, 182, 183, 184, 189, 193, 197, 194, 200, улица Абат № 2, 7А, 20, улица Акорда № 2/1, 2, 3, 4, 6, 6А, 7, 8, 8А, 12, 15, 17, 22, 24/1, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 31А, 33, 33А, 55, 58, улица Алатау № 3,15,18,18/1,31А, улица Бирлик № 4, 5, 6, 7, 20, 48, 60, 65, улица Болашак № 2, 34, 36, улица К.Жумадиллаева 33/2, 34/1, 35/2, 36/2, 37, 7, 37/1, 38, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 46, 47, 47/2, 48, 49/2, 53, 54, 54/1, 54/2, 57, 58, 59, 59/1, 59/2, 60/1, 62, 63, 64, 65, 65/1, 65/2, 141, 67, 69, 71, 143, 77, 70, 80/1, 80А, 82, 83/1, 83/2, 89/1, 90/1, 94, 96, 97, 99, 101, 102, 105, 106, 109, 110, 113, 114, 117, 118, 146, 119/2, 169/2, 189/1, 195, 198/2, улица Зангар № 5, 17, 36, улица Исмагулова №1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9,10, 10А, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24, 25, 25А, 25Б, 26, 26А, 28, 29, 30, 33, 42, улица С.Каттабекова 25, 25/2, 26, 27/1, 27А, 28, 28/1, 28/2, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36/1, 36/2, 39, 39А, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 54, 54/1, 55, 56, 59, 64, 70, 72, 75, 77, 79, 80, 83, 83А, 85, 89, 90, 92, 93, 94, 97, 98, 100, 101, 103, 105, 106, 108, 111, 112, 3, 31/1, улица Кисабекова № 22/1, 22/2, 20, 23/1, 24, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 14, 16, 27/1, 27/2, 18, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 31А, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/2, 36/1, 38, 43, 45, 47, 49, 50, 52, 53, 55, 58/2, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 73, 76, 77, 79, 80, 81, 87, 90, 93/1, 93/2, 95/1, 95/2, 98, 110/2, 113, 113А, 122/1, 123, 140, улица Казыбек би № 1, 1А, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/2, 8, 9А, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/2, 14, 15, 15А, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 19А, 20, 20/2, 20А, 21, 21, 23, 23/2, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 32, 32/1, 32/2.улицы Мирас № 6, 7, 25, 26, улица Пикет № 1, 2/1, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, улица С.Сейфуллина № 3, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9А, 11А, 12/1, 12/2, 14/1, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 21/2, 22/1, 23/1, 25/1, 25/2, 29/1, 29/2, 31, 31/2, улица Толе би №1/1, 1/2, 3, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9Б, 9А10, 10/1, 10/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 16А, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 26/1, 26/2, 30, 32, 32/1, 34, 35/1, 36, 37, 76/1, улица Шапагат № 8, 8А, 9, 24, 44, 44, 48, 50.
Избирательный участок № 876
Центр: город Шардара, здание пограничной заставы № 2037 пограничного отделения "Арнасай" Пограничного управления по Мактааральскому району Департамента пограничной службы по Туркестанской области Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.

Шекаралары: А.Құнанбаев көшесі № 1, 1/1, 1/2, 1А, 2, 2/1, 2/2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5А, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/1, 8/2, 8А, 9, 9/1, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 12/1, 13, 14/2, 15, 15/1, 15А, 15Б, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 21, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23А, 24, 24/1, 24Б, 25, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 27/1, 27/2, М.Айдаров көшесі № 1, 1А, 1Б, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3А, 4/1, 4/2, 4А, 4В, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 6/2, 7, 7А, 7Б, 7В, 8, 9, 9А, 10, 10Б, 169, 11/1, 11/2, 11А, 12, 14, 15, 15А, 76А, 16/1, 16/2, 17, 17/2, 18/1, 19, 23, 24/1, 26/1, 26/2, 28/2, 29, 30, 31/2, 32А, 36, 39, 39А, 40, 41, 43, 43А, 45, 46, І.Жақсылықов көшесі № 3, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5А, 6/1, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12А, 13/1, 13А, 14, 14/1, 14А, 15/1, 15/2, 16, 16А, 18, 19, 19А, 19Б, 20, 20Б, 21А, 22, 23, 24/1, 24/2, 26, 26/1, 26/2, 28, 28/1, 28/2, 31, 43, 44/1, 47/1, 68/1, 69/2, 73/1, 74, 75, 76, 77А, 89, 183/1, 183/2, 185/1, Қ.Жұмаділлаев көшесі № 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 5, 5/1, 6/1, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 10А, 10Б, 11, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 13А, 14/1, 14/2, 15, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 17А, 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 21/2, 21А, 22, 22/1, 23, 23/2, 24, 15/2, 26, 26/1, 26/2, 26А, 27, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 29/2, 29/3, 25/2, 31, 32, О.Исаев көшесі № 1/2, 1А, 3, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 8/2, 9, 10/2, 11/2, 12/1, 12/2, 12Б, 14, 15, 15/1, 15/2, 15А, 16, 16/1, 17/1, 17/2, 17А, 19/1, 20/1, 21, 21/2, 22, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 25/2, 27/2, 28/1, 30, 31/1, 32/1, 36/2, 37, 44/1, 44/2, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 49А, 70, 75, 76, 87, 87/1, 87/2, 88, 88/1, 89/2, 142/1, 143, С.Қаттабеков көшесі № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3Б, 3В, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5, 5/1, 5/2, 5А, 5В, 6/1, 6/2, 6А, 7, 7А, 8, 9/1, 9/2, 10, 10А, 11/1, 11/2, 11А, 12, 12/1, 12/, 2, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 14А, 15, 15/1, 15/2, 16, 16А, 16В, 17, 17А, 18, 19, 19/1, 19/2, 19А, 20, 21, 21/2, 22А, 24, 24/2, 24А, Қисабеков көшесі № 1, 1/1, 1/2, 2, 2А, 3, 3/1, 3/2, 3А, 3Б, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5/1, 5/2, 5А, 5Б, 6, 6А, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 12А, 13, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18А, 19/1, 19/2, 19А, 19Б, 19В, 20/1, 20А, 21, 21/1, 21/2, 22, Қызылқұм көшесі № 1/2, 2, 4, 5/1, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 13, 13/1, 13/2, 14/1, 15, 16, 17, 17А, 19/1, 22/2, 25, 26/1, 27А, 27/1, 27/2, 28, 28А, 29/1, 29/2, 30/1, 32/2, 33, 36/1, 36/2, 37, 39, 41, 42, 44, 45, 45/2, 46/1, 47 Жеңіс көшесі № 1, 1/1, 8, 8А, 10, 10А, 14, 16, 18, 18А, 19, 21, 22, 22А, 26, 31, 33, 35, 38, 83, 83/А, 147, 148, 167, Тәуелсіздік көшесі № 1/2, 5, 6, 8Б, 11, 11А, 11Б, 13, 13А, 14, 15, 15А, 18, 19, 19А, 19Б, 23, 23А, 24, 24А, 25, 25А, 26А, 28, 29, 32, 33А, 36, 39, 42, 44, 45, 46, 47.
№ 908 сайлау учаскесі
Орталығы: Алатау батыр ауылдық округі, Қазақстан ауылы, Қисабеков көшесі, № 2А үй, Шардара аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шардара аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Алатау батыр ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекаралары: Әйтеке би көшесі № 9, 12, 13, 15, 15А, 20, 21, 22, 23, 24, 29, 31, 33, 36, 40, 41, 42, 43, 48, 52, 56, 56/2, 56А, 60, 62, 70/2, 72, 85/1, Парасат көшесі № 5, 7, 43, 45, 46, 51, Алмалы көшесі № 1, 2, 3, Атамекен көшесі № 1, 3, 4А, 5, 6, 16, 33, 39, 17, Барак көшесі № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 29, Бейбітшілік көшесі № 6, 7, 8, 9, 12, 12А, 20, 26, 29А, 37, 39А, 42, 45, 112, Достық көшесі № 1, 1/1 ,2, 4, 12, Жемісті көшесі № 1, 3, 5, 9, Мамыр көшесі № 1, 4, 8, 9, Самал көшесі № 1, 5, 5/1, 18, 22, 30А, Тұран көшесі № 5, 7, 43, 45, 46, 51, Ынтымақ көшесі № 1, 1/1, 3, 3А, 4, 5/2, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 18, 75.
№ 870 сайлау учаскесі
Орталығы: Сүткент ауылдық округі, Сүткент ауылы, Ә.Тоқсанбаев көшесі, № 46А үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Т.Тәжібаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Сүткент ауылдық округінің аумағы.
№ 871 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылқұм ауылдық округі, Қызылқұм ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі, № 14 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қызылқұм жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қызылқұм ауылдық округінің аумағы.
№ 872 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшенгелді ауылдық округі, Ақ алтын ауылы, Қ.Қозбағаров көшесі, № 18 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ақ алтын жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақ алтын ауылының аумағы.
№ 873 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшенгелді ауылдық округі, Егізқұм ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі, № 1 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Егізқұм жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Егізқұм ауылының аумағы.
№ 874 сайлау учаскесі
Орталығы: Достық ауылдық округі, Достық ауылы, Қазыбек би көшесі, № 11 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Достық жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Достық ауылдық округінің аумағы.
№ 875 сайлау учаскесі
Орталығы: Алатау батыр ауылдық округі, Целинный ауылы, Қисабеков көшесі, № 5А үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Сырбек Каттабеков атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай көшесі № 27/2, 27А, 27Б, 28/1, 29/1, 29/2, 30, 30/2, 31/1, 32, 32/2, 33, 33/1, 33/2, 33А, 35, 37, 38, 40, 42/2, 42А, 44, 45, 46А, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 48А, 49/2, 51, 51/1, 52, 53/1, 53А, 55, 57/1, 57/2, 58/1, 59/1, 59/2, 60/1, 60/2, 77, 80, 84, 84/1, 84/2, 85, 86, 86/2, 87, 90/1, 91А, 92, 96, 175, 177, 178, 181, 182, 183, 184, 189, 193, 197, 194, 200, Абат көшесі № 2, 7А, 20, Ақорда көшесі № 2/1, 2, 3, 4, 6, 6А, 7, 8, 8А, 12, 15, 17, 22, 24/1, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 31А, 33, 33А, 55, 58, Алатау көшесі № 3, 15, 18, 18/1, 31А, Бірлік көшесі № 4, 5, 6, 7, 20, 48, 60, 65, Болашақ көшесі № 2, 34, 36, Қ.Жұмаділлаев көшесі 33/2, 34/1, 35/2, 36/2, 37, 7, 37/1, 38, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 46, 47, 47/2, 48, 49/2, 53, 54, 54/1, 54/2, 57, 58, 59, 59/1, 59/2, 60/1, 62, 63, 64, 65, 65/1, 65/2, 141, 67, 69, 71, 143, 77, 70, 80/1, 80А, 82, 83/1, 83/2, 89/1, 90/1, 94, 96, 97, 99, 101, 102, 105, 106, 109, 110, 113, 114, 117, 118, 146, 119/2, 169/2, 189/1, 195, 198/2, Заңғар көшесі № 5, 17, 36, Исмагулов көшесі № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24, 25, 25А, 25Б, 26, 26А, 28, 29, 30, 33, 42, С.Қаттабеков көшесі № 25, 25/2, 26, 27/1, 27А, 28, 28/1, 28/2, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36/1, 36/2, 39, 39А, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 54, 54/1, 55, 56, 59, 64, 70, 72, 75, 77, 79, 80, 83, 83А, 85, 89, 90, 92, 93, 94, 97, 98, 100, 101, 103, 105, 106, 108, 111, 112, 3, 31/1, Қисабеков көшесі № 22/1, 22/2, 20, 23/1, 24, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 14, 16, 27/1, 27/2, 18, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 31А, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/2, 36/1, 38, 43, 45, 47, 49, 50, 52, 53, 55, 58/2, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 73, 76, 77, 79, 80, 81, 87, 90, 93/1, 93/2, 95/1, 95/2, 98, 110/2, 113, 113А, 122/1, 123, 140, Қазыбек би көшесі № 1, 1А, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/2, 8, 9А, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/2, 14, 15, 15А, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 19А, 20, 20/2, 20А, 21, 21, 23, 23/2, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 32, 32/1, 32/2, Мирас көшесі № 6, 7, 25, 26, Пикет көшесі № 1, 2/1, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, С.Сейфуллин көшесі № 3, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9А, 11А, 12/1, 12/2, 14/1, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 21/2, 22/1, 23/1, 25/1, 25/2, 29/1, 29/2, 31, 31/2, Төле би көшесі № 1/1, 1/2, 3, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9Б, 9А10, 10/1, 10/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 16А, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 26/1, 26/2, 30, 32, 32/1, 34, 35/1, 36, 37, 76/1, Шапағат көшесі № 8, 8А, 9, 24, 44, 44, 48, 50.
№ 876 сайлау учаскесі
Орталығы: Шардара қаласы, Қазақстан Республикасы, Ұлттық қауіпсіздік комитеті, Шекара қызметі Түркістан облысы бойынша департаментінің Мақтаарал ауданы бойынша шекара басқармасының "Арнасай" шекара бөлімшесінің № 2037 шекаралық заставасының ғимараты.

Границы: Пограничная застава № 2037 и отдел военной связи № 10216 (Е).

Шекаралары: № 2037 шекара заставасы және № 10216 (Е) байланыс әскери бөлімі.