Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жетысайского района
Постановление акимата Жетысайского района Туркестанской области от 17 февраля 2022 года № 136. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 февраля 2022 года № 26929. Утратило силу постановлением акимата Жетысайского района Туркестанской области от 27 ноября 2023 года № 890
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жетысайского района Туркестанской области от 27.11.2023 № 890 (вводится в действие с 01.01.2024).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановления вводится в действие с 01.01.2023.

Жетісай ауданының елдi мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерiн бекіту туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 17 ақпандағы № 136 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 ақпанда № 26929 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Жетісай ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 27 қарашадағы № 890 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Жетісай ауданы әкiмдiгiнiң 27.11.2023 № 890 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.

В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и приказом министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года № 475 "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 17847), акимат Жетысайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" № 475 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17847 тіркелген) Жетісай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жетысайского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жетысайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жетысайского района.

1. Жетісай ауданының елдi мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жетісай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жетісай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жетысайского района А.Тасова.
4. Настоящее постановления вводится в действие с 1 января 2023 года.
Аким района Жетысай М. Қадырбек
Приложение к постановлению
акимата Жетысайского района
от 17 февраля 2022 года
№ 136
Коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жетысайского района
№ п/п
Наименование населенного пункта
Коэффициент зонирования
1
город Жетысай
2
Сельский округ Жана ауыл
2
населенный пункт Жана ауыл

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісай ауданы әкімінің орынбасары А.Тасовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жетісай ауданының әкімі М. Қадырбек
Жетісай ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 17 ақпандағы
№ 136 қаулысына қосымша
Жетісай ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
№ р/с
Елді мекеннің атауы
Аймаққа бөлу коэффиценті
1
Жетісай қаласы
2
Жаңа ауыл ауылдық округі
2
Жаңа ауыл елді мекені