Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Жетысайскому району на 2022 год
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 5 октября 2022 года № 25-160-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 октября 2022 года № 30115. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 10-3 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" маслихат Жетысайского района РЕШИЛ:
1. Утвердить минимальный размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Жетысайскому району на 2022 год в размере 26,45 тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата А. Утанов

Жетісай ауданы бойынша 2022 жылға кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 қазандағы № 25-160-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 қазанда № 30115 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 10-3 бабының 1 тармағына сәйкес, Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жетісай ауданы бойынша 2022 жылға кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшері 26,45 теңге болып бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Утанов