Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по району Сауран
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 26 декабря 2022 года № 166. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 января 2023 года № 31543. Утратило силу решением Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 27 октября 2023 года № 76
Сноска. Утратило силу решением Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 27.10.2023 № 76 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно – 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата М. Кунпеисов

Сауран ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 166 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 4 қаңтарда № 31543 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы № 76 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 27.10.2023 № 76 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес, Сауран аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері - болу құнының 0 (нөл) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Маслихат хатшысы М. Кунпеисов