О признании утратившим силу решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 октября 2018 года № 23/266-VI "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Восточно-Казахстанской области"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 ноября 2022 года № 20/186-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 ноября 2022 года № 30419
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 октября 2018 года № 23/266-VI "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5688).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Восточно-Казахстанского областного маслихата Д. Рыпаков

Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 10 қазандағы № 23/266-VІ "Шығыс Қазақстан облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 4 қарашадағы № 20/186-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 қарашада № 30419 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" заңының 27-бабына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 10 қазандағы № 23/266-VI "Шығыс Қазақстан облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5688 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының хатшысы Д. Рыпаков