Об установлении дифференцированного тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Усть-Каменогорск
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 19 апреля 2022 года № 1438. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 апреля 2022 года № 27690
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат города Усть-Каменогорск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дифференцированный тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Усть-Каменогорск в следующих размерах:
1) при безналичной оплате за проезд через систему электронной оплаты, включая посредством сети Интернет и устройств сотовой связи - 90 (девяносто) тенге;
2) при наличной оплате за проезд - 130 (сто тридцать) тенге.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 мая 2022 года.
Аким города Усть-Каменогорска Ж. Омар
"СОГЛАСОВАНО"
Усть-Каменогорский
городской маслихат

Өскемен қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 19 сәуірдегі № 1438 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 сәуірде № 27690 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19 - бабына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға келесі мөлшерде сараланатын тариф белгіленсін:
1) Интернет желісі және ұялы байланыс құрылғыларын қоса алғанда, электрондық төлеу жүйесі арқылы жол ақысын қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде - 90 (тоқсан) теңге;
2) жол ақысын қолма-қол төлеу кезінде - 130 (жүз отыз) теңге.
2. Осы қаулы 2022 жылғы 1 мамырдан бастап қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі Ж. Омар
"КЕЛІСІЛДІ"
Өскемен қалалық
мәслихатының хатшысы