Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Семей
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 4 февраля 2022 года № 22/156-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 февраля 2022 года № 26767. Утратило силу решением маслихата города Семей области Абай от 17 ноября 2023 года № 13/78-VIII
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей области Абай от 17.11.2023 № 13/78-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Семей, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов
приложение к решению
маслихата города Семей
от 4 февраля 2022 года
№ 22/156-VII
приложение к решению
маслихата города Семей
от 4 февраля 2022 года
№ 22/156-VII
Проект (схема) зонирования земель города Семей Восточно-Казахстанской области

Семей қаласы жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2022 жылғы 4 ақпанда № 22/156-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 ақпанда № 26767 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 13/78-VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 17.11.2023 № 13/78-VIII (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2 - тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласының жерлерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Акжалов
Семей қаласының мәслихаты
2022 жылғы 4 ақпандағы
№ 22/156-VII
Шығыс Қазақстан облысы
Семей қаласы мәслихатының
2021 жылғы 4 ақпандағы
№ 22/156-VII шешіміне
қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының жерлерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)