Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2022 год по городу Риддер
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 марта 2022 года № 12/3-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 апреля 2022 года № 27445
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства от 05 ноября 2021 года №787 Республики Казахстан "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2022 года включительно – 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Риддерского городского маслихата Е. Нужных

Риддер қаласы бойынша шетелдіктер үшін 2022 жылға туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 наурыздағы № 12/3-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 сәуірде № 27445 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-10 - тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы №787 қаулысына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері - болу құнының 0 (нөл) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Риддер қалалық мәслихатының хатшысы Е. Нужных