О внесении изменения в решение акима Жарминского района от 18 февраля 2021 года № 5 "Об образовании избирательных участков по Жарминскому району"
Решение акима Жарминского района области Абай от 13 сентября 2022 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 сентября 2022 года № 29588
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жарминского района от 18 февраля 2021 года №5 "Об образовании избирательных участков по Жарминскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №8414) следующее изменение:
приложение к указаному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жарминского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Жарминского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата государственного учреждения "Аппарат акима Жарминского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Ж. Байсабыров
"СОГЛАСОВАНО"
Жарминская территориальная избирательная комиссия
Приложение к решению
акима Жарминского района
от 13 сентября 2022 года № 4
Приложение к решению
акима Жарминского района
от 18 февраля 2021 года №5
Избирательные участки по Жарминскому району
Избирательный участок № 516
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Шалабай улица Масалимова 50, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Н.Крупской" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Шалабай, село Жанаауыл, участки отгонного животноводства Суыкбастау, Остряковка, Каракога, Молдабай.
Избирательный участок № 521
Местонахождение: область Абай Жарминский район город Шар улица Кабанбая 124, здание коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры города Шар акимата Жарминского района".
Границы: улица Карелина – 1-235; улица Тауелсиздик – 1-215; 4-216; улица Кабанбая – 1 - 205; 4 -206; улица Амангельды – 1-205; 2 - 204.
Избирательный участок № 522
Местонахождение:область Абай Жарминский район город Шар улица Варепа 87, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Б.Турсынова" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".

Жарма ауданы әкімінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 5 "Жарма ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Жарма ауданы әкімінің 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 қыркүйекте № 29588 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Жарма ауданы әкімінің 2021 жылғы 18 ақпандағы №5 "Жарма ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8414 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жарма ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді оның Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім ресми жарияланғанынан кейін "Жарма ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Жарма ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ж. Байсабыров
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарма аумақтық сайлау комиссиясы
Жарма ауданы әкімінің
2022 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 4 шешіміне қосымша
Жарма ауданы әкімінің
2021 жылғы 18 ақпандағы
№ 5 шешіміне қосымша
Жарма ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 516 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Шалабай ауылы, Мәсәлімов көшесі 50, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Н.Крупская атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шалабай ауылы, Жаңаауыл ауылы, Суықбастау, Остряковка, Қарақоға, Молдабай мал өсіру учаскелері.
№ 521 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Шар қаласы, Қабанбай көшесі 124, "Жарма ауданы әкімдігінің Шар қаласының мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік казыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Карелин көшесі – 1-235; Тәуелсіздік көшесі – 1-215; 4-216; Қабанбай көшесі – 1-205, 4-206; Амангелді көшесі – 1- 205; 2 - 204.
№ 522 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Шар қаласы, Варепа көшесі 87, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Б.Тұрсынов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Лекерова – 1 - 193; 2 - 188; улица Варепа – 1-163; 2 - 160; улица Абая – 1 - 93; 2 - 108; улица Кобдыкова – 1-17; 4-8; улица Ауэзова – 5- 29; 4 - 34; улица Шакарима – 1-21; 2-26; улица Тойшыбаева – 3-45; 2-8; улица Алибасова – 2- 40; 1 - 31; микрорайон Западный – 1- 41; 2-38; улица Калиева – 1-62; улица Аубакирова 2-8; 5-9; участки отгонного животноводства Каракуыс, Скотоимпорт.
Избирательный участок № 523
Местонахождение: область Абай Жарминский район город Шар улица Е. Боранбай 20, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Т.Кобдыкова" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: улица Жамбыла – 1, 2, 4, 5, 8, 12, 14, 16, 16/а, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 50, 52, 54, 57, 58, 61; улица Турганбаева – 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 14a, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 29a, 30, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 53, 55, 62, 67, 74, 75, 81, 84, 86, 90, 92, 94, 98,100,102,106,108,110,112,114; улица Ж. Орынбаева – 1, 3, 5/1, 5/2, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 58, 60 ,62, 64, 66, 68,76; улица Герцена – 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 31, 33, 35; улица Т. Бекишева – 1, 3, 4 ,5, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 32; улица Пушкина – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 27, 29; улица А. Темирханова – 2 , 5, 11, 12, 13, 13/а, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28; улица Маметова – 2, 3, 6, 7, 8, 8/а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 45, 55, 56, 56/а; улица Береговая – 5, 7, 17/1, 17/4, 18, 22, 24, 25, 33, 37, 39, 40, 43/1, 43/2, 44, 48, 50, 51, 54, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63; улица М. Бигозыулы – 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 13/а, 13/1, 13/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 34, 35, 36, 39, 40, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60 ,61, 62, 65, 67, 69/1, 69/2, 70, 72, 73, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 84, 88, 90, 92; улица Сулейменова – 1/2а, 1/1б, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 32, 35, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62/1, 62/2, 63, 64, 65/1, 65/2, 66, 68, 69/1, 69/2, 69/3, 69/2а, 70, 72, 74, 76, 78; улица Е. Боранбай – 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 9, 11, 13/1, 13/2, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 19, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 35, 36, 42, 44, 46, 47, 49, 49/а, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 59/а, 66/1, 66/2, 68, 69, 71, 75/1, 75/2, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 88, 92, 98, 100; улица К. Аубакирулы – 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/а, 7, 7/а, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 19, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 48, 50, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68; улица Байсеитова – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1; улица Первомайская – 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 15/2, 17/1, 17/2; улица Титова – 2/1, 2/2, 4/1, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 16/1, 18/1, 18/2; село Сары-Арка – 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14, 16/1, 16/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 24/а, 25, 26, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 38; 6 разъезд – 1, 2, 3, 6; 7 разъезд – 1, 2 ,3 ,4, 5; село Кызылшар, село Караш.
Избирательный участок № 524
Местонахождение: область Абай Жарминский район поселок Жангизтобе здание войсковой части № 47007 республиканского государственного учреждения Министерства обороны Республики Казахстан.
Границы: войсковая часть № 47007.
Избирательный участок № 525

Шекаралары: Лекеров көшесі – 1-193, 2-188; Варепа көшесі – 1-163; 2-160; Абай көшесі – 1- 93; 2-108; Көбдіков көшесі – 1-17; 4-8; Әуезов көшесі – 5-29; 4 - 34; Шәкәрім көшесі – 1-21; 2-26; Тойшыбаев көшесі – 3-45; 2-8; Әлібасов көшесі – 2-40; 1-31; Батыс шағын ауданы – 1-41; 2-38; Қалиев көшесі – 1-62; Әубәкіров көшесі – 2-8; 5-9; Қарақуыс, Скотоимпорт мал өсіру учаскелері.
№ 523 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Шар қаласы, Е.Боранбай көшесі 20, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Т. Көбдіков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жамбыл көшесі – 1, 2, 4, 5, 8, 12, 14, 16, 16/а, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 50, 52, 54, 57, 58, 61; Тұрғанбаев көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 14a, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 29a, 30, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 53, 55, 62, 67, 74, 75, 81, 84, 86, 90, 92, 94, 98,100,102,106,108,110,112,114; Ж. Орынбаев көшесі – 1, 3, 5/1, 5/2, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39,40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 58, 60 ,62, 64, 66, 68,76; Герцен көшесі – 5,7,9,11,13,15,17,19,21,25,29,31,33,35; Т. Бекишев көшесі – 1, 3, 4, 5, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 32; Пушкин көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 27, 29; А. Темірханов көшесі – 2, 5, 11, 12, 13, 13/а, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28; Мәметова көшесі – 2, 3, 6, 7, 8, 8/а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 45, 55, 56, 56/а; Береговая көшесі – 5, 7, 17/1, 17/4, 18, 22, 24, 25, 33, 37, 39, 40, 43/1, 43/2, 44, 48, 50, 51, 54, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63; М. Биғозыұлы көшесі – 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 13/а, 13/1, 13/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 34, 35, 36, 39, 40, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60 ,61, 62, 65, 67, 69/1, 69/2, 70, 72, 73, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 84, 88, 90, 92; Сүлейменов көшесі – 1/2а, 1/1б, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 32, 35, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62/1, 62/2, 63, 64, 65/1, 65/2, 66, 68, 69/1, 69/2, 69/3, 69/2а, 70, 72, 74, 76, 78; Е. Боранбай көшесі – 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 9, 11, 13/1, 13/2, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 19, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 35, 36, 42, 44, 46, 47, 49, 49/а, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 59/а, 66/1, 66/2, 68, 69, 71, 75/1, 75/2, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 88, 92, 98, 100; К. Әубәкірұлы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/а, 7, 7/а, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 19, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 48, 50, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68 Бәйсеиітова көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1; Первомайская көшесі – 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 15/2, 17/1, 17/2; Титов көшесі – 2/1, 2/2, 4/1, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 16/1, 18/1, 18/2; Сары-Арқа ауылы – 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14, 16/1, 16/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 24/а, 25, 26, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 38; 6 айырық; 7 айырық; Қызылшар ауылы, Қараш ауылы.
№ 524 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Жанғызтөбе кенті, Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігінің "№ 47007 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: № 47007 әскери бөлімі.
№ 525 сайлау учаскесі

Местонахождение: область Абай Жарминский район поселок Жангизтобе 9 квартал 1, здание войсковой части № 2544, пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Границы: войсковая часть № 2544.
Избирательный участок № 528
Местонахождение область Абай Жарминский район село Калбатау, Ахтамберды жырау 27, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Маяковского" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: улица Ахтамберды жырау – 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41/А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78; улица Достык – 1, 2/А, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 59, 61, 63; улица Исабекова – 1, 2/А, 2, 3, 5, 7/А, 7, 9, 9/А, 11, 17; улица Искакова – 1, 2, 3, 4, 5/А, 5, 6, 7/Б, 7, 7/А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/А, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 40/В, 40/Б, 41, 43, 44/Б, 44/А, 44, 46, 46/А, 47, 48/Б, 48/А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63/А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 74, 76/А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87; улица Кабанбая – 1/В, 1/Б, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35, 36, 37, 37, 38, 39, 39, 41, 41, 42, 43, 43, 44, 45, 45, 46, 48, 49, 49, 50, 51, 51, 53, 53, 54, 56, 57, 57, 58, 59, 59, 60, 60, 61, 61, 62, 64, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 81, 82, 83/А, 83, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 100, 102, 102, 106, 106, 116, 116, 120, 122, 124/3, 124, 126, 130, 132, 138, 140, 152, 154, 156; улица Калматаева – 22/А, 24, 26, 27, 29, 31, 32/Г, 32, 32/В, 32/Б, 32/А, 33, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61; 1 квартал – 1, 2, 3, 4, 33, 34; улица Ландышева – 1, 2, 2/Г, 3, 5, 7, 9, 11, 11/А; улица Мустанбаева – 1/Б, 1/А, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 67, 68, 69, 70, 71, 74, 76, 77, 78, 79, 80; улица Нуршайыкова – 47, 51, 53, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64/Б, 64/А, 64/Г, 64/В, 64, 65, 66/Б, 66/В, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90 56- № 90; улица Оспанова – 1, 3, 5/Д, 5, 5/А, 5/В, 7, 9, 11/А, 11/3, 11, 11/Б, 13, 15, 15/А; улица Тунгатарова – 1, 2, 2/А, 3/А, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13.
Избирательный участок № 529
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Калбатау улица Достык 179, здание коммунального государственного учреждения "Георгиевская средняя школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: улица Абая – 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 161, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 179, 180, 180/А, 183, 186, 187, 188, 189, 190, 191/А, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198/А, 198/2, 198, 198/1, 199, 200, 202, 203, 204, 207, 208, 209, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 221, 222, 224, 225, 226, 227, 228, 229/А, 230, 231, 233, 235, 237, 241, 243, 247, 249, 255; улица Адильбаева – 1, 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 56, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 72, 76, 78; улица Аймаутова – 4 - 10; улица Ауэзова – 18/А, 18, 20, 22, 26, 26/Б, 26/А, 28/А, 28, 30; улица Ахметқызы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 23, 38, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56; улица Ахтамберды жырау – 113-195; 154- 234; улица Бабатайулы – 2, 2/А, 5, 6, 7, 7/А, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 24, 27, 29, 30, 31, 33, 36, 40, 41, 42, 44, 48, 50; улица Байкошкарулы – 3, 4/А, 4, 5, 5/А, 6, 7/А, 7, 9, 10/А, 10, 12/А, 12, 15/Б, 15, 16/А, 16, 17, 17/А, 20, 20/А, 22, 23, 24, 29, 30, 35, 35/Б, 42, 43/А, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57; улица Боранбай би – 126- 208, 127-207; улица Гагарина – 1, 1/А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 34/А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 50/А, 52, 54, 56, 58; улица Гончарева – 2- 16, 1- 15; улица Достык – 125, 127, 129, 133, 137, 139, 141, 144, 146, 150, 151, 152/2, 152, 153, 155, 156, 158, 159, 160, 162, 163, 164, 166, 167, 168, 170, 172, 174, 175, 176, 177, 180, 182, 184, 185, 187, 188, 189, 191, 192, 193, 195, 196, 197, 198, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 209, 210, 211, 212, 214, 215, 216, 217, 218, 220, 221, 222, 223, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 232, 233, 236, 237, 239, 240, 241, 243, 244, 245, 246, 247, 249, 251, 251/А, 253, 255, 257, 263, 265, 267, 268, 269, 271, 273/Б, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303; улица Жумабаева – 3, 5, 9, 15; улица Искакова – 133, 135, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 181, 183, 185, 187, 189; улица Кабанбая – 133- 219, 220-290; улица Келденова – 45- 87; 92- 178; улица Кудайбердиева – 2-8 дома; улица Мустанбаева – 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 147, 147/Б, 147/В, 149, 149/А, 151, 153, 155, 157, 161, 165, 167, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187; улица Оспанова – 17, 17/А, 19/А, 19, 2; улица Теряева – 7, 14, 16, 46; улица Шакенова – 2-40: 1-41; улица Шулятикова – 2-20.
Избирательный участок № 530
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Калбатау улица Достык 2, здание коммунального государственного учреждения "Многопрофильная школа-гимназия имени Абая" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".

Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Жанғызтөбе кенті, 9 квартал 1, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік Комитетінің Шекара қызметінің "№ 2544 әскери бөлімі" ғимараты,
Шекарасы: № 2544 әскери бөлімі.
№ 528 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Ахтамберді жырау көшесі 27, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Маяковский атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ахтамберді жырау көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41/А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78; Достық көшесі – 1, 2/А, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 59, 61, 63; Исабеков көшесі – 1, 2/А, 2, 3, 5, 7/А, 7, 9, 9/А, 11, 17; Искаков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5/А, 5, 6, 7/Б, 7, 7/А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/А, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 40/В, 40/Б, 41, 43, 44/Б, 44/А, 44, 46, 46/А, 47, 48/Б, 48/А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63/А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 74, 76/А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87; Қабанбай көшесі – 1/В, 1/Б, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35, 36, 37, 37, 38, 39, 39, 41, 41, 42, 43, 43, 44, 45, 45, 46, 48, 49, 49, 50, 51, 51, 53, 53, 54, 56, 57, 57, 58, 59, 59, 60, 60, 61, 61, 62, 64, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 81, 82, 83/А, 83, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 100, 102, 102, 106, 106, 116, 116, 120, 122, 124/3, 124, 126, 130, 132, 138, 140, 152, 154, 156; Қалматаев көшесі – 22/А, 24, 26, 27, 29, 31, 32/Г, 32, 32/В, 32/Б, 32/А, 33, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61; квартал 1 – 1, 2, 3, 4, 33, 34; Ландышев көшесі – 1, 2, 2/Г, 3, 5, 7, 9, 11, 11/А; Мұстанбаев көшесі – 1/Б, 1/А, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 67,68, 69, 70, 71, 74, 76, 77, 78, 79, 80; Нұршайықов көшесі – 47, 51, 53, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64/Б, 64/А, 64/Г, 64/В, 64, 65, 66/Б, 66/В, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90 56- № 90; Оспанов көшесі – 1, 3, 5/Д, 5, 5/А, 5/В, 7, 9, 11/А, 11/3, 11, 11/Б, 13, 15, 15/А; Тұңғатаров көшесі – 1, 2, 2/А, 3/А, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13.
№ 529 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Достық көшесі 179, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Георгиевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай көшесі-148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 161, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 179, 180, 180/А, 183, 186, 187, 188, 189, 190, 191/А, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198/А, 198/2, 198, 198/1, 199, 200, 202, 203, 204, 207, 208, 209, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 221, 222, 224, 225, 226, 227, 228, 229/А, 230, 231, 233, 235, 237, 241, 243, 247, 249, 255; Әділбаев көшесі-1, 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 56, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 72, 76, 78; Аймауытов көшесі- 4- 10; Әуезов көшесі-18/А, 18, 20, 22, 26, 26/Б, 26/А, 28/А, 28, 30; Ахметқызы көшесі- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 23, 38, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56; Ахтамберді жырау көшесі 113-195; 154- 234; Бабатайұлы көшесі- 2, 2/А, 5, 6, 7, 7/А, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 24, 27, 29, 30, 31, 33, 36, 40, 41, 42, 44, 48, 50; Байқошқарұлы көшесі- 3, 4/А, 4, 5, 5/А, 6, 7/А, 7, 9, 10/А, 10, 12/А, 12, 15/Б, 15, 16/А, 16, 17, 17/А, 20, 20/А, 22, 23, 24, 29, 30, 35, 35/Б, 42, 43/А, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57; Боранбай би көшесі- 126-№ 208, № 127-№207; Гагарин көшесі- 1, 1/А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 34/А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 50/А, 52, 54, 56, 58;
Гончарев көшесі 2 – 16; 1 -15; Достық көшесі-125, 127, 129, 133, 137, 139, 141, 144, 146, 150, 151, 152/2, 152, 153, 155, 156, 158, 159, 160, 162, 163, 164, 166, 167, 168, 170, 172, 174, 175, 176, 177, 180, 182, 184, 185, 187, 188, 189, 191, 192, 193, 195, 196, 197, 198, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 209, 210, 211, 212, 214, 215, 216, 217, 218, 220, 221, 222, 223, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 232, 233, 236, 237, 239, 240, 241, 243, 244, 245, 246, 247, 249, 251, 251/А, 253, 255, 257, 263, 265, 267, 268, 269, 271, 273/Б, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303; Жұмабаев көшесі -3, 5, 9, 15; Искаков көшесі-133, 135, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 181, 183, 185, 187, 189; Қабанбай көшесі- 133- 219, 220-290; Келденов көшесі- 45- 87; 92- 178; Құдайбердиев көшесі -2-8; Мұстанбаев көшесі-88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 147, 147/Б, 147/В, 149, 149/А, 151, 153, 155, 157, 161, 165, 167, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187; Оспанов көшесі-17, 17/А, 19/А, 19, 21; Теряев көшесі- 7, 14, 16, 46 Шәкенов көшесі- 2-40; 1-41; Шулятиков көшесі- 2-20.
№ 530 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Достық көшесі 2, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Абай атындағы көпсалалы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Абая – 1, 1/В, 1/А, 2, 3, 4/А, 4, 5/А, 6, 7, 8, 10, 11, 12/В, 12, 12/Г, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30/А, 30, 31/А, 31, 32, 34, 34/А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 53, 53/А, 57, 61, 63; улица Боранбай би – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24/А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/А, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 50, 53, 54, 55, 57, 59/А, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 81, 83, 87, 89, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 135/А, 139, 141, 143, 145; улица Будника- 7/А, 7, 8, 9, 10, 11, 13; улица Дулатова – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 7/А, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 41; улица Калматаева – 1, 2/А, 3, 3/Б, 3/В, 3/А, 5/А, 5/В, 5, 5/Г, 6, 6/А, 9, 12, 13, 15, 16/А, 18, 21, 21/А, 24; 2 квартал – 2, 4, 5, 6, 8, 10, 30; 3 квартал – 1, 2/А, 3, 4, 5, 6, 7, 8/А, 9, 11/А, 12, 12/А, 13, 14, 18, 20, 23/А, 25, 38, 42; квартал Энергетиков – 1, 2, 3, 4, 8, 12, 13, 14, 15, 19, 73; улица Келденова – 2, 3, 5, 6, 7, 7/А, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 38/А, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56/Б, 56/В, 56/Д, 56, 56/А; улица Нуршайыкова – 3, 4/А, 4, 5, 6/В, 6, 6/Е, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 26/А, 26, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 38, 40, 41, 54, 65; улица Саякова – 2-48; улица Шарипова – 1-41, 2-42; село Ортабулак, населенные пункты Корыкшар, Орынбай, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 531
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Калбатау улица Достық 92, здание коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры акимата Жарминского района".
Границы: улица Абая – 53, 54, 56, 58, 65, 66, 68, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 88, 89, 90, 91, 93, 96, 97, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 108, 109, 110, 111, 113, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 125, 126, 129, 130, 130/А, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157; улица Абдрахманкызы – 1, 1/Б, 1/А, 2, 3, 5, 6, 6/А, 11/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 64, 66, 67, 69, 70, 71/А, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/8, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 90; улица Айдаболова – 1-7; 2-14; улица Алимбетова – 1-69; 4-68; улица Ауэзова – 1-31; 6-30; улица Ахтамберды жырау – 65-111; 82-140; улица Байбусинова – 1-19; 2-10; улица Боранбай би – 17-125; 24-124; улица Достык – 61-155; 50-140; улица Дулатова – 2-36; 9- 45; улица Искакова – 62-118; 63 -129; улица Кабанбая – 164- 206; 101-131; улица Келденова – 9/А, 9, 11, 11/Б, 11/Г, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31/А, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 58/А, 58, 60, 62, 62/А, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126; улица Киселева – 2- 102; 7-43; улица Лута – 2/А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; улица Маметова – 2, 3/Б, 3, 4, 5, 6/А, 7, 8, 9, 10, 12, 12/А, 13, 16, 18, 19, 21; улица Мустанбаева – 4, 8, 10, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 71, 77, 79, 85, 89, 91, 93, 97, 101, 105, 115, 117, 119, 121, 127, 129, 131, 133, 135, 139, 143, 145; улица Мусылманкулова – 1-49; 4-68; улица Мырзатайулы – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9; улица Оспанова – 2, 2/А, 4/Б, 4/А, 5, 6, 8, 10, 11/А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24/А, 26, 28, 30; улица Расцвет; улица Саякова – 6-48; улица Серикбаева – 2- 6; 7-11; улица Танирбергенулы – 3-71; 6-74; населенный пункт Бурлыагаш, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 535
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Батыр Капай улица Мира 26, здание коммунального государственного учреждения "Васильковская основная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Батыр Капай, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 536
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Жанаозен улица Чапаева 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени К. Шакенова" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Жанаозен, населенный пункт Жинишке.
Избирательный участок № 538
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Малай улица Батыс 58, здание коммунального государственного учреждения "Малайская основная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Малай, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 539
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Сулусары улица Школьная 5, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Шокана Уалиханова" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Сулусары, село Шымылдык, населенный пункт Койтас, населенный пункт Казаншункыр, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 543

Шекаралары: Абай көшесі – 1, 1/В, 1/А, 2, 3, 4/А, 4, 5/А, 6, 7, 8, 10, 11, 12/В, 12, 12/Г, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30/А, 30, 31/А, 31, 32, 34, 34/А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 53, 53/А, 57, 61, 63; Боранбай би көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24/А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/А, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 50, 53, 54, 55, 57, 59/А, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 81, 83, 87, 89, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 135/А, 139, 141, 143, 145; Будник көшесі – 7/А, 7, 8, 9, 10, 11, 13; Дулатов көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 7/А, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 41; Қалматаев көшесі – 1, 2/А, 3, 3/Б, 3/В, 3/А, 5/А, 5/В, 5, 5/Г, 6, 6/А, 9, 12, 13, 15, 16/А, 18, 21, 21/А, 24; 2 квартал – 2, 4, 5, 6, 8, 10, 30; 3 квартал – 1, 2/А, 3, 4, 5, 6, 7, 8/А, 9, 11/А, 12, 12/А, 13, 14, 18, 20, 23/А, 25, 38, 42; Энергетиктер кварталы – 1, 2, 3, 4, 8, 12, 13, 14, 15, 19, 73; Келденов көшесі – 2, 3, 5, 6, 7, 7/А, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 38/А, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56/Б, 56/В, 56/Д, 56, 56/А; Нұршайықов көшесі – 3, 4/А, 4, 5, 6/В, 6, 6/Е, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 26/А, 26, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 38, 40, 41, 54, 65; Саяқов көшесі – 2-48 үйлері; Шәріпов көшесі – 1-41, 2-42; Ортабұлақ ауылы, Қорықшар, Орынбай елді мекендері, мал өсіру учаскелері.
№ 531 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Достық көшесі 92, "Жарма ауданы әкімдігінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорының ғимараты,
Шекаралары: Абай көшесі – 53, 54, 56, 58, 65, 66, 68, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 88, 89, 90, 91, 93, 96, 97, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 108, 109, 110, 111, 113, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 125, 126, 129, 130, 130/А, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157; Әбдірахманқызы көшесі – 1, 1/Б, 1/А, 2, 3, 5, 6, 6/А, 11/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 64, 66, 67, 69, 70, 71/А, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/8, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 90; Айдаболов көшесі – 1-7; 2 -14; Әлімбетов көшесі – 1-69; 4-68; Әуезов көшесі – 1-31; 6-30; Ахтамберді жырау көшесі – 65-111; 82-140; Байбосынов көшесі – 1-19; 2-10; Боранбай би көшесі – 17-125; 24-124; Достық көшесі – 61- 155; 50-140; Дулатов көшесі – 2-36; 9-45; Искаков көшесі – 62-118; 63-129; Қабанбай көшесі – 164-206; 101 - 131; Келденов көшесі – 9/А, 9,11, 11/Б, 11/Г, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31/А, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 58/А, 58, 60, 62, 62/А, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126; Киселев көшесі – 2-102; 7-43; Лут көшесі – 2/А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Мәметова көшесі – 2, 3/Б, 3, 4, 5, 6/А, 7, 8, 9, 10, 12, 12/А, 13, 16, 18, 19, 21; Мұстанбаев көшесі – 4, 8, 10, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 71, 77, 79, 85, 89, 91, 93, 97, 101, 105, 115, 117, 119, 121, 127, 129, 131, 133, 135, 139, 143, 145; Мұсылманқұлов көшесі – 1-4; 4-68; Мырзатайұлы көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9; Оспанов көшесі – 2, 2/А, 4/Б, 4/А, 5, 6, 8, 10, 11/А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24/А, 26, 28, 30; Расцвет көшесі; Саяқов көшесі – 6-4; Серікбаев көшесі – 2- 6; 7-11; Тәңірбергенұлы көшесі – 3-71; 6 74; Бүрліағаш елді мекені, мал өсіру учаскелері.
№ 535 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Батыр Қапай ауылы, Мира көшесі 26, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Васильковка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Шекаралары: Батыр Қапай ауылы, мал өсіру учаскелері.
№ 536 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңаөзен ауылы, Чапаев көшесі 2, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "К.Шакенов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жаңаөзен ауылы, Жіңішке елді мекені.
№ 538 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Малай ауылы, Батыс көшесі 58, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Малай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Малай ауылы, мал өсіру учаскелері.
№ 539 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Сұлусары ауылы, Школьная көшесі 5, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Шоқан Уәлиханов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Сұлусары ауылы, Шымылдық ауылы, Қойтас елді мекені, Қазаншұңқыр елді мекені, мал өсіру учаскелері.
№ 543 сайлау учаскесі

Местонахождение: область Абай Жарминский район село Ади 1 квартал 48, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Ади Шарипова" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Ади, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 544
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Кентарлау улица Сатпаева 53, здание коммунального государственного учреждения "Чарская основная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Кентарлау, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 545
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Каратобе 2 квартал 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Д. Калматайулы" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Каратобе.
Избирательный участок № 546
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Бирлик улица Альжанова 25, здание коммунального государственного учреждения "Бирликская средняя школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Бирлик, населенные пункты Амангельды, Каракожа, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 549
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Капанбулак улица А. Нуршайыкова 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Т. Хасенулы" отдела образования по Жарминскому району Управления образования области Абай.
Границы: село Капанбулак, село Кызылжулдыз, станция Капанбулак, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 550
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Егинбулак Отепханулы 1, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени С. Алимбетова" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Егинбулак, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 551
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Балыктыколь улица Тауелсиздик 3/1, здание фельдшерского пункта села Балыктыколь районной больницы Жарминского района управления здравоохранения области Абай".
Границы: село Балыктыколь, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 553
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Карасу улица Ардагер 1, жилой дом крестьянского хозяйства "Карасу".
Границы: село Карасу, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 555
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Кызылагаш, улица Алимбетова 10, здание Кызылагашского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Жарминский районный дом культуры".
Границы: село Кызылагаш, населенный пункт Каратоган, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 556
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Ушбиик улица Байгара 4, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Актайлак би" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Ушбиик, населенный пункт Енрекей, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 558

Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Әди ауылы, 1 квартал 48, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Әди Шәріпов атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Әди ауылы, мал өсіру учаскелері.
№ 544 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Кеңтарлау ауылы, Сәтпаев көшесі 53, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Шар негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Кеңтарлау ауылы, мал өсіру учаскелері.
№ 545 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Қаратөбе ауылы, 2 квартал 2, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Д. Қалматайұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қаратөбе ауылы.
№ 546 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бірлік ауылы, Әлжанов көшесі 25, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Бірлік орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бірлік ауылы, Амангелді, Қарақожа елді мекендері, мал өсіру учаскелері.
№ 549 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Қапанбұлақ ауылы, Ә. Нұршайықов көшесі 1, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Т. Хасенұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қапанбұлақ ауылы, Қызылжұлдыз ауылы, Қапанбұлақ станциясы, мал өсіру учаскелері.
№ 550 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Егінбұлақ ауылы, К. Өтепханұлы көшесі 1, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "С.Әлімбетов атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Егінбұлақ ауылы, мал өсіру учаскелері.
№ 551 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Балықтыкөл ауылы, Тәуелсіздік көшесі 3/1, "Абай облысы денсаулық сақтау басқармасы Жарма ауданының аудандық ауруханасының Балықтыкөл фельдшерлік пунктінің ғимараты.
Шекаралары: Балықтыкөл ауылы, мал өсіру учаскелері.
№ 553 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Қарасу ауылы, Ардагер көшесі 1, "Қарасу" шаруа қожалығының тұрғын үйі.
Шекаралары: Қарасу ауылы, мал өсіру учаскелері.
№ 555 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Қызылағаш ауылы, Әлімбетов көшесі 10, "Жарма ауданының мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Қызылағаш ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Қызылағаш ауылы, Қаратоған елді мекені, мал өсіру учаскелері.
№ 556 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Үшбиік ауылы, Байғара көшесі 4, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Ақтайлақ би атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Үшбиік ауылы, Еңрекей елді мекені, мал өсіру учаскелері.
№ 558 сайлау учаскесі

Местонахождение: область Абай Жарминский район село Аршалы, 2 квартал 39, здание коммунального государственного учреждения "Аршалинская основная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Аршалы, село Жарыктас, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 560
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Жарык улица Абая 17, здание клуба государственного учреждения "Аппарат акима Жарыкского сельского округа".
Границы: село Жарык, населенный пункт Кызылкайын, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 562
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Акжал улица Восточная 4537, здание фельдшерского пункта села Акжал районной больницы Жарминского района Управления здравоохранения области Абай.
Границы: село Акжал, населенный пункт Боко.
Избирательный участок № 564
Местонахождение: область Абай Жарминский район поселок Жангизтобе 3 квартал 79, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Жаңғызтөбе мұнай өнімдері".
Границы: 1, 2, 3 кварталы поселка Жангизтобе; 9, 10 разъезды.
Избирательный участок № 565
Местонахождение: область Абай Жарминский район поселок Жангизтобе, 9 квартал 105, здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "Жангизтобинская средняя школа-детский сад" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: 7, 8, 9 кварталы поселка Жангизтобе.
Избирательный участок № 566
Местонахождение: область Абай Жарминский район поселок Жангизтобе 5 квартал 82, здание фельдшерского пункт поселка Жангизтобе районной больницы Жарминского района управления здравоохранения области Абай.
Границы: 4, 5, 6 кварталы поселка Жангизтобе.
Избирательный участок № 567
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Шуак здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №236" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Шуак.
Избирательный участок № 568
Местонахождение: область Абай Жарминский район поселок Жарма 3 квартал 35, здание коммунального государственного казенного предприятия "Жарминский районный дом культуры".
Границы: поселок Жарма, станция Каракойтас, 15, 16 разъезды.
Избирательный участок № 570
Местонахождение: область Абай Жарминский район поселок Ауэзов улица М. Садуакасова 90 "А", здание коммунального государственного учреждения "Территоиальный центр оказания социальных услуг акимата Жарминского района".
Границы: село Солнечное: улица Бирлик көшесі – 1, 6, 8, 11, 17, 107; улица Азаттык – 3, 5, 7; улица Кеншилер – 3, 5, 9, 16; улица Таукент – 1-5; улица Куншуак – 1-4;
поселок Ауэзов: улица Таукент – 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14; 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 299, 320; улица Кеншилер- 14, 20, 22, 23, 24; 26, 28, 29, 32, 33, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 1, 53, 57, 60, 61, 63, 64, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 90, 95, 97, 99, 329, 336, 340; улица Абая- 4, 7, 9, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36,37; улица Варепа – 15, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42,43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ,51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 62; улица М. Садуакасова – 1, 9, 10, 11,12,13,14,15,16, 18,19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35,36, 38, 39, 40,41,42,43, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 57,58, 59, 61, 62, 64, 69, 70, 72, 73, 75, 78,79, 81, 82, 83, 84, 89,90, 94, 350; улица Алтынтау – 1, 2, 3 ,4 ,5, 6 ,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица Жибек жолы – 1-5, 7- 13, 15, 17, 19, 25, 27, 33 - 57, 59, 61, 63, 65; улица Женис – 1, 3, 5, 7, 9, 11-13, 15, 17, 23, 25, 27, 29, 33, 35,37, 39, 70; улица Гагарина – 1- 13, 256; улица Ардагер – 1-4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; улица Дружбы – 1, 3, 18, 20.
Избирательный участок № 571
Местонахождение: область Абай Жарминский район поселок Ауэзов коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры поселка Ауэзов акимата Жарминского района".

Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Аршалы ауылы, 2 квартал 39, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Аршалы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Аршалы ауылы, Жарықтас ауылы мал өсіру учаскелері.
№ 560 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Жарық ауылы, Абай көшесі 17, "Жарық ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіне қарасты клуб ғимараты.
Шекаралары: Жарық ауылы, Қызылқайың елді мекені, мал өсіру учаскелері.
№ 562 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Ақжал ауылы, Восточная көшесі 4537, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасы Жарма ауданының аудандық ауруханасының Ақжал фельдшерлік пунктінің ғимараты.
Шекаралары: Ақжал ауылы, Бөке елді мекені.
№ 564 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Жаңғызтөбе кенті, 3 квартал 79, "Жаңғызтөбе мұнай өнімдері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Жаңғызтөбе кентінің 1, 2, 3 кварталдары; 9, 10 айырықтар.
№ 565 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Жаңғызтөбе кенті, 9 квартал 105, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Жаңғызтөбе орта мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жаңғызтөбе кентінің 7, 8, 9- кварталдары.
№ 566 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Жаңғызтөбе кенті, 5 квартал 82, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасы Жарма ауданының аудандық ауруханасының Жаңғызтөбе фельдшерлік пунктінің ғимараты.
Шекаралары: Жаңғызтөбе кентінің 4, 5, 6- кварталдары.
№ 567 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Шуақ ауылы, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "№236 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шуақ ауылы.
№ 568 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Жарма кенті, 3 квартал 35, "Жарма ауданының мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Жарма кенті клубы.
Шекаралары: Жарма кенті, Қарақойтас станциясы, 15, 16 айырықтар.
№ 570 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Әуезов кенті, М. Садуақасов көшесі 90 "А", Жарма ауданы әкімдігінің "Аумақтық әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Солнечное ауылы: Бірлік көшесі – 1, 6, 8, 11, 17,107; Азаттық көшесі – 3, 5, 7; Кеңшілер көшесі – 3, 5, 9, 16; Таукент көшесі – 1-5; Күншуақ көшесі – 1-4;
Әуезов кенті: Таукент көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13,14; 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 9, 299, 320; Кеңшілер көшесі – 14, 20, 22, 23, 24; 26, 28, 29, 32, 33, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 51, 53, 57, 60, 61, 63, 64, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 90, 95, 97, 99, 329, 336, 340; Абай көшесі – 4, 7, 9, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37; Варепа көшесі – 15, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42,43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ,51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 62; М. Садуақасов көшесі – 1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18,19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35,36, 38, 39, 40,41,42,43, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 57,58, 59, 61, 62, 64, 69, 70, 72, 73, 75, 78,79, 81, 82, 83, 84, 89, 90, 94, 350; Алтынтау көшесі – 1, 2, 3 ,4 ,5, 6 ,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Жібек жолы көшесі – 1 - 5, 7 - 13, 15, 17, 19, 25, 27, 33 - 57, 59, 61, 63, 65; Жеңіс көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11- 13, 15, 17, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 70; Гагарин көшесі – 1-13, 256; Ардагер көшесі – 1- 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; Дружба көшесі – 1, 3, 18, 20.
№ 571 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Әуезов кенті, Жарма ауданы әкімдігінің "Жарма аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Әуезов кентінің мәдениет үйі.

Границы: квартал "А" – 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 21, 22, 23, 24; квартал "Б" – 33, 34, 42, 50, 66.
Избирательный участок № 572
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Белтерек, улица Буркутова 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Кажыкельды" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Белтерек, населенный пункт Карашокы, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 574
Местонахождение: область Абай Жарминский район село 8-Марта, 1 квартал 4, здание коммунального государственного учреждения "Балыктыкольская основная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: избирательного участка – село 8-Марта, участки отгонного животноводства, станция Балыктыколь.
Избирательный участок № 575
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Каражал улица Гагарина 55, здание коммунального государственного учреждения "Каражальская основная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы избирательного участка – село Каражал, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 577
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Салкынтобе улица Алтынсарина 12, здание коммунального государственного учреждения "Салкынтобинская основная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Салкынтобе, село Укили, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 578
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Конырбиик улица Школьная 20, здание коммунального государственного учреждения "Конырбиикская основная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Конырбиик, населенный пункт Суыкбулак, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 580
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Узынжал 2 квартал 44, здание коммунального государственного учреждения "Узынжальская основная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Узынжал, село Теристанбалы станция Делбегетей, 3, 4 разъезды.
Избирательный участок № 581
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Жайма улица Абая 1, здание коммунального государственного учреждения "Аркалыкская основная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Жайма, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 583
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Киши Карасу улица Кабанбая 6, здание центра молодежи государственного учреждения "Аппарат акима Карасуского сельского округа".
Границы: село Киши Карасу, село Аскаралы участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 585

Шекаралары: "А" кварталы – 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 21, 22, 23, 24; "Б" кварталы – 33, 34, 42, 50, 66.
№ 572 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Белтерек ауылы, Бүркітов көшесі 1, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Қажыкелді атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары - Белтерек ауылы, Қарашоқы елді мекені, мал өсіру учаскелері.
№ 574 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, 8-Март ауылы, 1 квартал 4 үй, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Балықтыкөл негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: 8-Март ауылы, мал өсіру учаскелері, Балықтыкөл станциясы.
№ 575 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы Қаражал ауылы, Гагарин көшесі 55, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Қаражал негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қаражал ауылы, мал өсіру учаскелері.
№ 577 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Салқынтөбе ауылы, Алтынсарин көшесі 12, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Салқынтөбе негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Салқынтөбе ауылы, Үкілі ауылы, мал өсіру учаскелері.
№ 578 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Қоңырбиік ауылы, Школьная көшесі 20,
"Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Қоңырбиік негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қоңырбиік ауылы, Суықбұлақ елді мекені, мал өсіру учаскелері.
№ 580 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Ұзынжал ауылы, 2 квартал 44, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Ұзынжал негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ұзынжал ауылы, Терістаңбалы ауылы, мал өсіру учаскелері, Ұзынжал ауылы, Делбегетей станциясы, 3, 4 айырықтар.
№ 581 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Жайма ауылы, Абай көшесі 1, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Арқалық негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жайма ауылы, мал өсіру учаскелері.
№ 583 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Кіші Қарасу ауылы, Қабанбай көшесі 6, Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне қарасты жастар орталығы.
Шекаралары: Кіші Қарасу ауылы, Асқаралы ауылы, мал өсіру учаскелері.
№ 585 сайлау учаскесі

Местонахождение: область Абай Жарминский район село Кезенсу 2 квартал 6/1, здание фельдшерского пункта села Кезенсу коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Шарская городская больница управления здравоохранения области Абай".
Границы: село Кезенсу, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 586
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Кошек 1 квартал 28, здание коммунального государственного учреждения "Кошекская основная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Кошек, станция Суырлы, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 588
Местонахождение: область Абай Жарминский район поселок Суыкбулак улица Мира 6 "Б", здание коммунального государственного учреждения "Новотаубинская начальная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: поселок Суыкбулак, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 589
Местонахождение: область Абай Жарминский район поселок Суыкбулак улица Школьная 24 здание коммунального государственного учреждения "Суыкбулакская средняя школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: поселок Суыкбулак.
Избирательный участок № 1146
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Калбатау улица Бабатайулы 36, здание республиканского государственного учреждения "Отдел полиции Жарминского района Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
Границы: изолятор временного содержания отдела полиции Жарминского района.

Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Кезеңсу ауылы, 2 квартал 6/1, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шар қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының Кезенсу фельдшерлік пунктінің ғимараты.
Шекаралары: Кезеңсу ауылы, мал өсіру учаскелері.
№ 586 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Көшек ауылы, 1 квартал 28, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Көшек негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Көшек ауылы, Суырлы станциясы, мал өсіру учаскелері.
№ 588 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Мира көшесі 6 "Б", "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Новотаубинка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Суықбұлақ кенті, мал өсіру учаскелері.
№ 589 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Суықбұлақ кенті, Школьная көшесі 24, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Суықбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Суықбұлақ кенті.
№ 1146 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Бабатайұлы көшесі 36, "Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігінің Абай облысының полиция департаменті Жарма аудандық полиция бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жарма ауданының полиция бөлімінің уақытша ұстау изоляторы.