О признании утратившим силу постановления акимата Зыряновского района от 10 декабря 2018 года № 438 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Зыряновскому району"
Постановление акимата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 11 мая 2022 года № 185. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 мая 2022 года № 28047
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района Алтай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Зыряновского района от 10 декабря 2018 года № 438 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Зыряновскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-178).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Алтай
С. Охременко

Зырян ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 438 "Зырян ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 11 мамырдағы № 185 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 мамырда № 28047 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Алтай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зырян ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 438 "Зырян ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-12-178 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
С. Охременко