О признании утратившим силу решения маслихата района Алтай
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26 июля 2022 года № 19/4-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2022 года № 28958
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Алтай" от 26 февраля 2019 года № 45/2-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-12-192).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова

Алтай ауданының мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 26 шілдедегі № 19/4-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 шілдеде № 28958 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алтай ауданының мәслихатының "Алтай ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2019 жылғы 26 ақпандағы № 45/2-VI шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-12-192 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова