О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26 июля 2022 года № 19/3-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 августа 2022 года № 29033
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата:
1) "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения района Алтай" от 30 марта 2018 года № 27/8-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-12-152);
2) "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 30 марта 2018 года № 27/8-VI "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения" от 3 декабря 2019 года № 57/3-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6400).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова

Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 26 шілдедегі № 19/3-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 тамызда № 29033 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2- тармағына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Алтай ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 30 наурыздағы № 27/8-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-12-152 болып тіркелген);
2) "Зырян ауданының мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 27/8-VІ өзгеріс енгізу туралы "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 57/3-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6400 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова