О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 31 марта 2021 года № 4/18-VII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Шемонаихинскому району"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 сентября 2022 года № 23/8-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 сентября 2022 года № 29854
Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Шемонаихинскому району" от 31 марта 2021 года № 4/18-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8557) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Определить размер жилищных сертификатов по Шемонаихинскому району:
10% от суммы займа, но не более 1 500 000 (одного миллиона пятисот тысяч) тенге в виде социальной помощи;
10% от суммы займа, но не более 1 500 000 (одного миллиона пятисот тысяч) тенге в виде социальной поддержки.";
подпункт 2) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"2) социально уязвимые слои населения:
семьи, имеющие или воспитывающие детей с инвалидностью;
многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня", а также награжденные орденами "Материнская слава" I и II степени, многодетные семьи;
неполные семьи.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата М. Желдыбаев

Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 4/18-VII "Шемонаиха ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарын алушылар санаттарының тізбесі мен мөлшерін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 қыркүйектегі № 23/8-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 қыркүйекте № 29854 болып тіркелді
Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының "Шемонаиха ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарын алушылар санаттарының тізбесі мен мөлшерін айқындау туралы" 2021 жылғы 31 наурыздағы № 4/18-VII (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8557 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шемонаиха ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттары:
қарыз сомасынан 10%, бірақ әлеуметтік көмек түрінде 1 500 000 (бір миллион бес жүз мың) теңгеден артық емес мөлшерде;
қарыз сомасынан 10%, бірақ әлеуметтік қолдау түрінде 1 500 000 (бір миллион бес жүз мың) теңгеден артық емес мөлшерде айқындалсын.";
2-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) халықтың әлеуметтік жағынан осал топтары:
мүгедектігі бар балалары бар немесе оларды тәрбиелеуші отбасылар;
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр Ана" атағын алған, сондай-ақ I және II дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен наградталған көп балалы аналар, көп балалы отбасылар;
толық емес отбасылар.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы М. Желдыбаев