О признании утратившими силу решения Западно-Казахстанского областного маслихата от 28 августа 2019 года № 28-3 "Об утверждении Правил отлова и уничтожения бродячих собак и кошек на территории населенных пунктов Западно-Казахстанской области"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 15 ноября 2022 года № 15-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2022 года № 30676
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 28 августа 2019 года № 28-3 "Об утверждении Правил отлова и уничтожения бродячих собак и кошек на территории населенных пунктов Западно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5777).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Б. Конысбаева

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 28 тамыздағы № 28-3 "Батыс Қазақстан облысы елді мекендерінің аумағында қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 15 қарашадағы № 15-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 қарашада № 30676 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 28 тамыздағы №28-3 "Батыс Қазақстан облысы елді мекендерінің аумағында қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5777 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Б. Конысбаева