О внесении изменения в решение акима города Уральска от 21 декабря 2018 года № 34 "Об образовании избирательных участков на территории города Уральска"
Решение акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2022 года № 22. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31435
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Уральск от 21 декабря 2018 года № 34 "Об образовании избирательных участков на территории города Уральска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5458) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Уральска" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Уральска.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Уральск М. Сатканов
"СОГЛАСОВАНО"
Уральская городская
территориальная избирательная комиссия
Приложение
к решению акимата города
Уральск от 29 декабря 2022 года № 22
Избирательные участки на территории города Уральска
1. Избирательный участок № 34
Местонахождение: поселок Деркул, микрорайон "Көкжиек", улица Ақтамберді жырау, дом 24, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 48" отдела образования города Уральска.
Граница: индивидуальная жилая застройка проекта детальной планировки № 1 поселка Деркул. Населенные пункты Маштаково, Новостройка-Кумыска, Ускен ауыл и второе отделение Кумыски. Жилые дома, расположенные около государственного учреждения "Межрайонная противотуберкулезная больница "Орал" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области. Дачные дома садоводческих товариществ "Тамарикс" и "Дружба".
2. Избирательный участок № 49
Местонахождение: поселок Деркул, микрорайон "Сарыарқа", улица Беймбет Майлина, дом 52, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 49" отдела образования города Уральск.
Граница: по улице Бейімбет Майлин (нечетная сторона) до улицы Мәлік Ғабдулин, по улице Мәлік Ғабдулин (нечетная сторона) до улицы Ғабит Мүсірепов, от улицы Ғабит Мүсірепов по улице Рақымжан Қошқарбаев (нечетная сторона) до улицы Роза Бағланова, от улицы Рақымжан Қошқарбаев по улице Роза Бағланова до улицы Баубек Бұлқышев, от улицы Роза Бағланова по улице Баубек Бұлқышев до улицы Сұлтанмахмұт Торайғыров, от улицы Баубек Бұлқышев по улице Сұлтанмахмұт Торайғыров до улицы Бөкей хан, от улицы Сұлтанмахмұт Торайғыров по улице Бөкей хан до улицы Бейімбет Майлин микрорайона "Сарыарқа" поселка Деркул.";

Орал қаласы әкімінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34 "Орал қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкiмiнiң 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 желтоқсанда № 31435 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. "Орал қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Орал қаласы әкімінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5458 тіркелген), келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Орал қаласы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Орал қаласы әкімі аппаратның басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қаласының әкімі М. Сатканов
"КЕЛIСIЛДI"
Орал қалалық (аумақтық)
сайлау комиссиясы
Орал қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 22 шешіміне қосымша
Орал қаласы аумағындағы сайлау учаскелері
1. № 34 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Деркөл кенті, "Көкжиек" шағынауданы, Ақтамберді жырау, 24 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 48 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Деркөл кенті №1 егжей-тегжейлі жоспарлау жобасының жеке тұрғын үй құрылысы.Маштаково елді мекені, Новостройка-Кумыска, Өскен ауылы және Құмыстың екінші бөлімшесі. Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Орал" ауданаралық туберкулезге қарсы ауруханасы" мемлекеттік мекемесінің жанында орналасқан тұрғын үйлер. "Тамарикс" және "Дружба" бау-бақша серіктестіктерінің саяжайлары.
2. № 49 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Деркөл кенті, "Сарыарқа" шағынауданы, Бейімбет Майлин көшесі, 52 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 49 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бейімбет Майлин көшесі (тақ жағы) бойымен Мәлік Ғабдулин көшесіне дейін, Мәлік Ғабдулин көшесі бойымен (тақ жағы)Ғабит Мүсірепов көшесіне дейін, Ғабит Мүсірепов көшесінен Рақымжан Қошқарбаев көшесі (тақ жағы) бойымен Роза Бағланова көшесіне дейін Роза Бағланова көшесі бойымен Рақымжан Қошқарбаев көшесінен Баубек Бұлқышев көшесіне дейін, Баубек Бұлқышев көшесі бойымен Роза Бағланова көшесінен Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесіне дейін, Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесі бойымен Баубек Бұлқышев көшесінен Бөкей хан көшесіне дейін, Бөкей хан көшесі бойымен Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесінен Деркөл кенті "Сарыарқа" шағынауданының Бейімбет Майлин көшесіне дейін.

3. Избирательный участок № 169
Местонахождение: поселок Зачаганск, микрорайон "Арман", улица Мурата Монкеулы, дом 114, государственное коммунальное казенное предприятие "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва по единоборствам" Управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: поселок Зачаганск, от улицы Жакыпов по улице Жаңгір хан до улицы Айтқұлова, от улицы Жәңгір хан по улице Айтқұлова до улицы Ахмет Байтұрсынов, от улицы Айтқұлова по улице Ахмет Байтұрсынов (четная сторона) до улицы Жакыпов, по улице Жакыпов (четная сторона) до улицы Жәңгір хан.";
4. Избирательный участок № 187
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Жангир хана, дом 51, некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана".
Граница: поселок Зачаганск, территория некоммерческого акционерного общества "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана" Министерства образования и науки Республики Казахстан. Жилые дома по улице Жангир хана, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 45, 45/1, 45/2, 47, 49, 49/1, 49/2, 51/1.
5. Избирательный участок № 214
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Саратовская, дом 28, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 20" отдела образования города Уральска.
Граница: поселок Зачаганск, жилые дома по улице Сағынғали Сейітов, по улице 25-Чапаевская дивизия 13, по улице Саратовская 20, 22, 24, 26, по улице Теміртау 19, 19/1, 21, по улице Жангир хана 17, 25, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 31, 33, 33/1, 33/2, 35 и населенный пункт Прудхоз.
6. Избирательный участок № 216
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Халела Досмухамедова, дом 42, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 51" отдела образования акимата города Уральска.
Граница: от дороги, ведущей на мост через реку Урал по улице Жангир хана до улицы Сарыарқа, по улице Сарыарқа до восточной границы садоводческого товарищества "Зачаганский", по восточной границе садоводческого товарищества "Зачаганский" до дороги, ведущей на мост через реку Урал, по дороге, ведущей на мост через реку Урал до улицы Жангир хана.
7. Избирательный участок № 218
Местонахождение: улица Дины Нурпеисовой, дом 40, государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж сервиса и новых технологий" управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Курмангазы по улице Дины Нурпеисовой до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до улицы Савичева, по улице Савичева до улицы Мухита, по улице Мухита до улицы Даулеткерея, по улице Даулеткерея до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Дины Нурпеисовой.

3. № 169 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Арман" шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, 114 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Жекпе-жек бойынша олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Жакыпов көшесінен бастап Жаңгір хан көшесі бойымен Айтқұлова көшесіне дейін, Жәңгір хан көшесінен Айтқұлова көшесі бойымен Ахмет Байтұрсынов көшесіне дейін, Айтқұлов көшесінен Ахмет Байтұрсынов көшесі бойымен (Жұп жағы) Жакыпов көшесіне дейін, Жакыпов көшесі бойымен(жұп жағы) Жәңгір хан көшесіне дейін.
4. № 187 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесi, 51 үй, коммерциялық емес акционерлік қоғам "Жәңгiр хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университетi".
Шекарасы: Зачаган кенті, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Жәңгiр хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық–техникалық университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғымының аймағы. Жәңгір хан көшесіндегі 43, 43/1, 43/2, 43/3, 45, 45/1, 45/2, 47, 49, 49/1, 49/2, 51/1 тұрғын үйлері.
5. № 214 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кентi, Саратовская көшесi, 28 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 20 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зачаган кентi, Сағынғали Сейітов көшесіндегі, 25-Чапаевская дивизия көшесіндегі 13, Саратов көшесіндегі 20, 22, 24, 26, Теміртау көшесіндегі 19, 19/1, 21, Жәңгір хан көшесіндегі 17, 25, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 31, 33, 33/1, 33/2, 35 тұрғын үйлері мен Прудхоз елді мекені..
6. № 216 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кентi, Халел Досмұхамедов көшесі, 42 үй, Орал қаласы білім беру бөлімінің "№ 51 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Орал өзені үстіндегі көпірге апаратын жолдан бастап Жәңгір хан көшесі бойымен Сарыарқа көшесіне дейін, Сарыарқа көшесі бойымен "Зачаганский" баугерлік серіктестігінің шығыс шекарасына дейін, "Зачаганский" баугерлік серіктестігінің шығыс шекарасымен Орал өзені үстіндегі көпірге апаратын жолға дейін, Орал өзені үстіндегі көпірге апаратын жол бойымен Жәңгір хан көшесіне дейін.
7. № 218 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Дина Нұрпейісова көшесі, 40 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасының "Сервис және жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын.
Шекарасы: Дина Нұрпейісова көшесі бойымен Құрманғазы көшесінен Перевалочно-Набережная көшесіне дейін, Перевалочно-Набережная көшесінен Савичева көшесіне дейін, Савичева көшесінен Мұхит көшесіне дейін, Мұхит көшесінен Дәулеткерей көшесіне дейін, Дәулеткерей көшесінен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесінен Дина Нұрпейісова көшесіне дейін.

8. Избирательный участок № 268
Местонахождение: проспект Нұрсұлтан Назарбаев, дом 173, государственное коммунальное казенное предприятие "Педагогический колледж имени Ж.Досмухамедова" управления образования Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Даулеткерея по улице Сундеткали Ескалиева до улицы Дины Нурпеисовой, по улице Дины Нурпеисовой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Даулеткерея, по улице Даулеткерея до улицы Сундеткали Ескалиева.
9. Избирательный участок № 269
Местонахождение: микрорайон "Жана Орда", дом 30, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 46" отдела образования города Уральска.
Граница: жилые дома микрорайона "Жана орда".
10. Избирательный участок № 276
Местонахождение: улица Самал, дом 72, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №37" отдела образования города Уральска.
Граница От улицы Алаш по улице Базарбай Жуманиязов (нечетная сторона) до улицы Шәпет Қоспанов, от улицы Шәпет Қоспанов до улицы Қажымұқан, по улице Бисен Жумагалиев до улицы Алаш, по улице Алаш до улицы Базарбай Жуманиязов.";
11. Избирательный участок №286
Местонахождение: государственное коммунальное казенное предприятие "Западно-Казахстанский индустриальный колледж" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: дачные дома садоводческих товариществ "Зенит", "Көктем", "Орбита", "Волна", "Друзья природы" (включая жилые дома по улице Асана Тайманова 221, 221/1).
12. Избирательный участок № 299
Местонахождение: улица Юрия Гагарина, дом 153, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №13" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Орманшы по улице Ақтөбе и далее до поймы реки Урал, по пойме реки Урал до улицы Сыбаға, по улице Сыбаға до улицы Юрия Гагарина, по улице Юрия Гагарина до улицы Орманшы, по улице Орманшы до улицы Ақтөбе. Жилые дома по улицам Бухарская, Вишневая, Колхозная, Маңғыстау, Туркестанская.
13. Избирательный участок № 300
Местонахождение: поселок Круглоозерный, улица Астана, дом 82, коммунальное государственное учреждение "Круглоозерновская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Уральска.
Граница: поселок Круглоозерный, от трассы "Уральск-Атырау" по въездной дороги до улицы Астана, по улице Астана до южной границы поселка, по южной границе поселка и далее до трассы "Уральск-Атырау", по трассе "Уральск-Атырау" до въездной дороги. Жилые дома микрорайона "Атамекен".

8. №268 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 173 үй, Батыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Ж.Досмұхамедов атындағы педагогикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Сүндетқали Есқалиев көшесі бойымен Дәулеткерей көшесімен Дина Нұрпейісова көшесіне дейін, Дина Нұрпейісова көшесімен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Дәулеткерей көшесіне дейін, Дәулеткерей көшесімен Сүндетқали Есқалиев көшесіне дейін.
9. № 269 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Жаңа орда" шағынауданы, 30 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 46 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Жаңа орда" шағынауданының тұрғын үйлері.
10. № 276 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал көшесі, 72 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 37 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Алаш көшесінен бастап Базарбай Жуманиязова көшесі бойымен (Тақ жағы) Шапет Коспанов көшесіне дейін, Шапет Коспанов көшесімен Қажымұқан көшесіне дейін, Бисен Жумагалиев көшесімен Алаш көшесіне дейін, Алаш көшесімен Базарбай Жуманиязова көшесіне дейін.
11. № 286 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысы Әкімдігінің білім басқармасының "Батыс-Қазақстан индустриалдық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Зенит", "Коктем", "Орбита", "Волна", "Друзья природы" бау-бақша серіктестіктерінің саяжайлары
(Асан Тайманова көшесіндегі 221, 221/1 тұрғын үйлерді қосқанда).
12. № 299 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Юрий Гагарин көшесі, 153 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 13 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақтөбе көшесі бойымен Орманшы көшесінен және одан әрі Орал өзені жайылмасына дейін, Орал өзені жайылмасымен Сыбаға көшесіне дейін, Сыбаға көшесінен Юрий Гагарин көшесіне дейін, Юрий Гагарин көшесінен Орманшы көшесіне дейін, Орманшы көшесінен Ақтөбе көшесіне дейін. Бухарская, Вишневая, Колхозная, Маңғыстау, Туркестанская көшелеріндегі үйлер.
13. № 300 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Круглоозерный кенті, Астана көшесі, 82 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің " Круглоозерный жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Круглоозерный кенті, "Орал-Атырау" тас жолы кірме жолымен Астана көшесіне дейін, Астана көшесінен кенттің оңтүстік шекарасына дейін, кенттің оңтүстік шекарасы бойымен және одан әрі "Орал-Атырау" тас жолына дейін, "Орал-Атырау" тас жолы бойымен кірме жолға дейін. "Атамекен" шағынауданының тұрғын үйлері..

14. Избирательный участок № 303
Местонахождение: микрорайон Кадыр Мырза Али, дом 18, государственное коммунальное казненное предприятие "Дворец школьников" отдела образования города Уральска
Граница: от улицы Тәуелсіздік по улице Сырым Датова до улицы Шәпет Қоспанов, по улице Шәпет Қоспанов до улицы Базарбай Жуманиязов, по улице Базарбай Жуманиязов (четная сторона) до улицы Алаш, от улицы Алаш по улице Тәуелсіздік до улицы Сырым Датов.";
15. Избирательный участок № 311
Местонахождение: улица Исатай батыра, дом 71/1, государственное коммунальное казенное предприятие "Областной центр детско-юношеского туризма и экологии управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: жилые дома по улице Героя Советского Союза С.Жаксыгулова 31, 33, по улице Орынбор 37/2, по улице Партизанской 79/1, 88. Жилой дом по улице Әлкей Марғұлан 1/1. Дачные дома садоводческих товариществ "Связист", "Вагонник", "Локомотив".
16. Избирательный участок № 321
Местонахождение: микрорайон "Жеңіс", дом 5, государственное коммунальное казенное предприятие "Областная детско-юношеская спортивная школа № 3" Управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: жилые дома микрорайона "Жеңіс".
17. Избирательный участок № 348
Местонахождение: улица Жданова, дом 48, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 32" отдела образования города Уральска.
Граница: дачные дома садоводческих товариществ в районе 1, 2, 3 дачной.
18. Избирательный участок № 349
Местонахождение: поселок Зачаганский, микрорайон "Сарытау", улица Салима Айткулова, дом 63, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №50" отдела образования города Уральска.
Граница: индивидуальная жилая застройка микрорайона "Сарытау".
19. Избирательный участок № 382
Местонахождение: поселок Деркул, микрорайон "Сарыарқа", улица Беймбет Майлина, дом 52, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 49" отдела образования города Уральск.
Граница: по улице Бейімбет Майлин (четная сторона) до улицы Мәлік Ғабдулин, по улице Мәлік Ғабдулин (четнаяч сторона) до улицы Ғабит Мүсірепов, от улицы Ғабит Мүсірепов по улице Рақымжан Қошқарбаев (четная сторона) до улицы Роза Бағланова, от улицы Рақымжан Қошқарбаев по улице Роза Бағланова до улицы Бөкей хан, от улицы Роза Бағланова по улице Бөкей хан до улицы Бейімбет Майлин и жилые дома микрорайона "Үміт" поселка Деркул.";
20. Избирательный участок № 400
Местонахождение: поселок Зачаганск, микрорайон "Арман", улица Мурата Монкеулы, строение 114/1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №47" отдела образования города Уральска.

14. № 303 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қадыр Мырза Әли ықшам ауданы, 18 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Оқушылар сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Тәуелсіздік көшесі бойымен Сырым Датов көшесінен Шапет Коспанов көшесіне дейін, Шапет Коспанов көшесімен Базарбай Жуманиязов көшесіне дейін, Базарбай Жуманиязов көшесімен (жұп жағы) Алаш көшесіне дейін, Алаш көшесінен Тәуелсіздік көшесімен Сырым Датов көшесіне дейін.
15. № 311 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Исатай батыр көшесі, 71/1 үй, "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының балалар мен жасөспірімдердің туризм және экология облыстық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Кеңес Одағының батыры С.Жақсығұлов көшесіндегі 31, 33, Орынбор көшесіндегі 37/2, Партизанская көшесіндегі 79/1, 88 үйлер. Әлкей Марғұлан көшесіндегі 1/1 тұрғын үй. "Связист", "Вагонник", "Локомотив" бау-бақша серіктестіктерінің саяжайлары.
16. № 321 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Жеңіс" шағынауданы, 5 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "№ 3 Облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Жеңіс" шағынауданының тұрғын үйлері.
17. № 348 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жданов көшесі 48 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№32 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: 1, 2, 3 бау-бақша серіктестіктерінің саяжайлары.
18. №349 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Сарытау" шағынауданы, Сәлім Айтқұлов көшесі, 63 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№50 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Сарытау" шағынауданының жеке тұрғын үй құрылыстары.
19. № 382 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Деркөл кенті, "Сарыарқа" шағынауданы, Бейімбет Майлин көшесі, 52 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 49 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бейімбет Майлин көшесі (жұп жағы) бойымен Мәлік Ғабдулин көшесіне дейін, Мәлік Ғабдулин көшесі бойымен (жұп жағы) Ғабит Мүсірепов көшесіне дейін, Ғабит Мүсірепов көшесінен Рақымжан Қошқарбаев көшесінен (жұп жағы) Роза Бағланова көшесіне дейін, Рақымжан Қошқарбаев көшесінен Роза Бағланова көшесі бойымен Бөкей хан көшесіне дейін, Бөкей хан көшесі бойымен Роза Бағланова көшесінен Бейімбет Майлин көшесіне дейін және Деркөл кентінің "Үміт" шағынауданының тұрғын үйлері.
20. № 400 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Арман" шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, 114/1 құрылыс, Орал қаласы білім беру бөлімінің "№ 47 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Граница: многоэтажная жилая застройка между трассами "Уральск-Атырау", "Уральск-Саратов", жилые дома 4, 6, 6/1, 8, 8/1 по улице Камбар батыра, 83/2, 83/3, 87, 89, 91, 93, 95 по улице Мурата Монкеулы.
21. Избирательный участок № 401
Местонахождение: улица Жезказганская, дом 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 25" отдела образования города Уральска.
Граница: жилые дома по проспекту Абая 111, 113, 113/1, 115, 117, 117/1, по улице Ярославской 2/3, 10, 12.";
22. Избирательный участок № 403
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Халела Досмухамедова, дом 42, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 51" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Сарыарқа по улице Жангир хана до западной границы садоводческого товарищества "Зачаганский" и далее вдоль северной границы садоводческого товарищества "Зачаганский" до восточной границы садоводческого товарищества "Зачаганский" по восточной границе садоводческого товарищества "Зачаганский" до улицы Сарыарқа, по улице Сарыарқа до улицы Жангир хана.
23. Избирательный участок № 406
Местонахождение: поселок Зачаганск, микрорайон "Болашак", улица Т. Бегельдинов 54/1, , индивидуальное предприятие "Сундеткалиева А.С.", Ресторан "Жеті Қазына".
Граница: индивидуальная жилая застройка микрорайона "Балауса".";.
24. Избирательный участок № 407
Местонахождение: поселок Зачаганск, Улица Бірлік, дом 7А, государственное коммунальное казенное предприятие "Областная специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва" Управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: поселок Зачаганск, от трассы "Орал-Саратов" по улице Сәкен Гұмаров до улицы Бірлік, по улице Бірлік (нечетная сторона) до улицы Сағадат Нұрмағамбетов, от улицы Бірлік по улице Сағадат Нұрмағамбетов (нечетная сторона) до улицы Талғат Бигельдинов, по улице Талғат Бигельдинов до западной границы поселка, по западной границе поселкадо трассы "Орал-Саратов", по трассе "Орал-Саратов" до улицы Сәкен Гұмаров.";.
25. Избирательный участок № 410
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица 152-стрелковая бригада, дом 1/1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №30 имени Хиуаз Доспановой" отдела образования города Уральска.
Граница: поселок Зачаганск, Индивидуальная жилая застройка микрорайона "Болашақ". Жилые дома по улице Талғат Бигельдинов (четная сторона) до улицы Сабыр Рахимов.";
26. Избирательный участок № 415
Местонахождение: улица Короленко, дом 22, некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова" (Дворец спорта).

Шекарасы:"Орал-Атырау", "Орал-Саратов" тас жолдары аралығындағы салып жатырған көп қабатты тұрғын үйлер, Қамбар батыр көшесіндегі 4, 6, 6/1, 8, 8/1, Мұрат Мөңкеұлы көшесіндегі 83/2, 83/3, 87, 89, 91, 93, 95 тұрғын үйлер..
21. № 401 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жезқазған көшесі, 1 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 25 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Абай даңғылындағы 111, 113, 113/1, 115, 117, 117/1, Ярославская көшесіндегі 2/3, 10, 12 тұрғын үйлер.
22. № 403 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Халел Досмұхамедов көшесі, 42 үй, Орал қаласы білім беру бөлімінің "№ 51 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сарыарқа көшесі бойымен Жәңгір хан көшесінен "Зачаганский" баугерлік серіктестігінің батыс шекарасына дейін және одан әрі "Зачаганский" бау-бақша серіктестіктерінің солтүстік шекарасы бойымен "Зачаганский" бау-бақша серіктестіктерінің шығыс шекарасына дейін, "Зачаганский" бау-бақша серіктестіктерінің шығыс шекарасымен Сарыарқа көшесіне дейін, Сарыарқа көшесімен Жәңгір хан көшесіне дейін.
23. № 406 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Болашақ" шағынауданы, Талғат Бигельдинов көшесі, 54/1 үй, жеке кәсіпкер "Сүндеткалиева А. С.", "Жеті Қазына" Мейрамханасы.
Шекарасы:"Балауса" шағынауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.
24. № 407 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Бірлік көшесі 7А, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Облыстық мамандандырылған олимпиада резервінің балалар-жасөспірімдер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы:Зачаган кенті, "Орал-Саратов" тас жолынан бастап Сәкен Гұмаров көшесі бойымен Бірлік көшесіне дейін, Бірлік көшесі (тақ жағы) бойымен Сағадат Нұрмағамбетов көшесіне дейін, Бірлік көшесінен бастап Сағадат Нұрмағамбетов көшесімен (тақ жағы) Талғат Бигельдинов көшесіне дейін, Талғат Бигельдинов көшесімен кенттің батыс шекарасына дейін, кенттің батыс шекарасынан "Орал-Саратов" тас жолдарына дейін, "Орал-Саратов" тас жолдары бойымен Сәкен Гұмаров көшесіне дейін.
25. № 410 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, 152-атқыштар бригадасы көшесі, 1/1 стӨзгеріссізе, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Хиуаз Доспанова атындағы №30 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зачаган кенті, "Болашақ" шағынауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары. Талғат Бигельдинов көшесі бойындағы тұрғын үйлер (жұп жағы) Сабыр Рахимов көшесіне дейін.
26. № 415 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Короленко көшесі, 22 үй, "Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (Спорт сарайы).

Граница: жилой дом по проспекту Нурсултана Назарбаева162, улица Студенческая 1А, 1Б, 3.";.
27. Избирательный участок № 416
Местонахождение: поселок Зачаганск, микрорайон "Арман", улица Мурат Монкеулы, дом 114/1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №47" отдела образования города Уральска.
Граница: многоэтажная жилая застройка между трассами "Уральск-Атырау", "Уральск-Саратов", жилые дома 85/4, 85/5, 85/6, 101, 105, 105/1, 107/1, 113, 113/1, 115, 120 по улице Мурата Монкеулы.
28. Избирательный участок №421
Местонахождение: поселок Зачаганск, микрорайон "Көктем", улица Мурата Монкеулы, дом 71, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 10 имени Ахмета Байтурсынова отдела образования города Уральска".
Граница: многоэтажная жилая застройка между трассами "Уральск-Атырау", "Уральск-Саратов", жилые дома 77, 79, 81, 81/1, 83, 83/1, 85/2, 108, 108/1, 108/2, 108/4, 110/1 по улице Мурат Монкеулы. От улицы Жәңгір хан по улице С. Жақыпов (нечетная сторона) до улицы Ахмет Байтұрсынов.";.
29. Избирательный участок № 427
Местонахождение: поселок Зачаганск, микрорайон "Көктем", улица Мурат Монкеулы, дом 71, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 10 имени Ахмета Байтурсынова отдела образования города Уральска".
Граница: индивидуальная жилая застройка микрорайонов "Көктем".
30. Избирательный участок № 428
Местонахождение: поселок Зачаганский, микрорайон "Сарытау", улица Салима Айткулова 63, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №50" отдела образования города Уральска.
Граница: индивидуальная жилая застройка микрорайонов "Кендала".
31. Избирательный участок № 429
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Жангир хана, дом 51, некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана".
Граница: поселок Зачаганск, жилые дома по улице Жангир хана 53, 55, 57, 57/1, 59, 59/3, 61. Индивидуальная жилая застройка микрорайона "Ғалымдар".
32. Избирательный участок № 430
Местонахождение: село Меловые горки, дом 26А, коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад № 18" отдела образования города Уральска.
Граница: село Меловые горки. Дачные дома садоводческих товариществ "Стеновик", "Комарово.".
33. Избирательный участок № 431
Местонахождение: поселок Круглоозерный, улица Астана, дом 82, коммунальное государственное учреждение "Круглоозерновская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Уральска.
Граница: поселок Круглоозерный, от въездной дороги по улице Аламан и далее по северной границе поселка до улицы Сұлусай, по улице Сұлусай до улицы Астана, по улице Астана до въездной дороги, по въездной дороги до улицы Аламан.
34. Избирательный участок № 432
Местонахождение: село Серебряково, улица Жеңіс, дом 4, коммунальное государственное учреждение "Серебряковская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Уральска.
Граница: село Серебряково.
35. Избирательный участок № 433

Шекарасы: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы 162, Студенческая көшесі 1А, 1Б, 3 тұрғын үйлері.
27. № 416 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Арман" шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, 114/1 үй, Орал қаласы білім беру бөлімінің "№47 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Орал-Атырау", "Орал-Саратов" аралығындағы көп қабатты тұрғын үйлері, Мұрат Мөңкеұлы көшесіндегі № 85/4, 85/5, 85/6, 101, 105, 105/1, 107/1, 113, 113/1, 115, 120 тұрғын үйлері..
28. № 421 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Көктем" шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, 71 үй, "Орал қаласының білім беру бөлімінің Ахмет Байтұрсынов атындағы № 10 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Орал-Атырау", "Орал-Саратов" тас жолдары аралығындағы көп қабатты тұрғын үй құрылыстары , "Мұрат Мөңкеұлы көшесіндегі №77, 79, 81, 81/1, 83, 83/1, 85/2, 108, 108/1, 108/2, 108/4, 110/1 тұрғын үйлері, Жәңгір хан көшесінен бастап С. Жақыпов көшесі (тақ жағы) бойымен Ахмет Байтұрсынов көшесіне дейін.
29. № 427 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Көктем" шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, 71 үй, "Орал қаласының білім беру бөлімінің Ахмет Байтұрсынов атындағы № 10 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Көктем" шағынаудандарындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.
30. №428 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Көктем" шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, 71 үй, "Орал қаласының білім беру бөлімінің Ахмет Байтұрсынов атындағы № 10 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Кеңдала" шағынауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.
31. № 429 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесi, 51 үй, коммерциалық емес акционерлік қоғам "Жәңгiр хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық–техникалық университетi".
Шекарасы: Зачаган кентi, Жәңгір хан көшесiндегі 53, 55, 57, 57/1, 59, 59/3, 61 тұрғын үйлер. "Ғалымдар" шағынауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.
32. № 430 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Меловые горки ауылы, 26А үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№18 мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Меловые горки ауылы, "Стеновик", "Комарова" бау-бақша серіктестіктерінің саяжайлары
33. № 431 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Круглоозерный кенті, Астана көшесі, 82 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Круглоозерный жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Круглоозерный кенті, кірме жолдан Аламан көшесі бойымен және одан әрі кенттің солтүстік шекарасымен Сұлусай көшесіне дейін, Сұлусай көшесінен Астана көшесіне дейін, Астана көшесінен кірме жолға дейін, кірме жол бойымен Аламан көшесіне дейін.
34.№ 432 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Серебряково ауылы, Жеңіс көшесі, 4 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Серебряково жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Серебряково ауылы.
35.№ 433 сайлау учаскесi

Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Саратовская, дом 28, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №20" отдела образования города Уральска.
Граница: поселок Зачаганск, от улицы Жангир хана по улице Сағынғали Сейітов до северной границы поселка, по северной границе поселка до поймы реки Чаган, по пойме реки Чаган до улицы Жангир хана, по улице Жангир хана до улицы Сағынгали Сейітов (исключая жилые дома по улице 25-Чапаевская дивизия 13, по улице Саратовская 20, 22, 24, 26, по улице Теміртау 19, 19/1, 21).
36. Избирательный участок № 434
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Жангир хана, дом 50, государственное учреждение "Уральская городская библиотека имени М. Горького".
Граница: поселок Зачаганск, от улицы Жангир хана по улице Бостандық на юг до поймы реки Урал, по пойме реки Урал на восток и далее по пойме реки Чаган до улицы Жангир хана, по улице Жангир хана до улицы Бостандық (исключая жилые дома по улице Жангир хана 17, 25, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 31, 33, 33/1, 33/2, 35).
37. Избирательный участок № 435
Местонахождение: поселок Зачаганск, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №30 имени Хиуаз Доспановой" отдела образования города Уральска.
Граница: поселок Зачаганск, по улице Бірлік (четная сторона) до улицы Сағадат Нұрмағамбетов, по улице Сағадат Нұрмағамбетов до улицы Талғат Бигельдинов, по улице Талғат Бигельдинов до улицы Сәкен Гұмаров, по улице Сәкен Гұмаров до улицы Бірлік.".
38. Избирательный участок № 436
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Жангир хана, дом 67, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский Высший медицинский колледж" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: поселок Зачаганск, жилые дома по улице Жангир хана 65, 65В, 69, 71. Индивидуальные жилые застройки микрорайона "Жақсы ауыл".
39. Избирательный участок № 437
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица 25-Чапаевская дивизия, дом 2, государственное коммунальное казенное предприятие "Детская школа искусств № 1" отдела образования акимата города Уральска.
Граница: поселок Зачаганск, от трассы "Уральск-Саратов" по улице Сәкен Гұмаров до улицы Талғат Бигельдинов, по улице Талғат Бигельдинов до улицы Сағынғали Сейітов, по улице Сағынғали Сейітов до улицы Жангир хана (исключая жилые дома по улице Сағынғали Сейітов), по улице Жангир хана до трассы "Уральск-Саратов".

Орналасқан жері: Зачаган кентi, Саратов көшесi, 28 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№20 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зачаган кентi, Сағынғали Сейітов көшесi бойымен Жәңгір хан көшесiнен кенттiң солтүстiк шекарасына дейін, кенттiң солтүстiк шекарасынан Шаған өзенi жайылмасына дейін, Шаған өзенi жайылмасынан Жәңгір хан көшесiне дейін, Жәңгір хан көшесiнен Сағынғали Сейітов көшесiне дейін (25-Чапаевская дивизия көшесіндегі 13, Саратов көшесіндегі 20, 22, 24, 26, Теміртау көшесіндегі 19, 19/1, 21 тұрғын үйлердi қоспағанда).
36. № 434 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесi, 50 үй, "М.Горький атындағы Орал қалалық кітапхана" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:Зачаган кентi, Бостандық көшесі бойымен Жәңгір хан көшесiнен оңтүстiкке қарай Орал өзенi жайылмасына дейін, Орал өзенi жайылмасынан шығысқа қарай және одан әрi Шаған өзенi жайылмасымен Жәңгір хан көшесiне дейін, Жәңгір хан көшесiмен Бостандық көшесіне дейін (Жәңгір хан көшесіндегі 17, 25, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 31, 33, 33/1, 33/2, 35 тұрғын үйлердi қоспағанда).
37. № 435 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Хиуаз Доспанова атындағы №30 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зачаган кенті, Бірлік көшесімен (Жұп жағы) Сағадат Нұрмағамбетов көшесіне дейін, Сағадат Нұрмағамбетов көшесімен Талғат Бигельдинов көшесіне дейін, Талғат Бигельдинов көшесімен Сәкен Гұмаров көшесіне дейін, Сәкен Гұмаров көшесімен Бірлік көшесіне дейін.
38. № 436 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесі, 67 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Батыс Қазақстан Жоғары медициналық колледжі" шаруашылық жургізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесіндегі 65, 65В, 69, 71 тұрғын үйлер. "Жақсы ауыл" шағынауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.
39. № 437 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Зачаганск кентi, 25-Чапаевская дивизия көшесi, 2 үй, Орал қаласы әкімдігі білім беру бөлімінің "№ 1 балалар өнер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық қәсіпорны.
Шекарасы: Зачаган кентi, Сәкен Ғұмаров көшесі бойымен "Орал-Саратов" тас жолдарынан Талғат Бигельдинов көшесіне дейін, Талғат Бигельдинов көшесінен Сағынғали Сейітов көшесіне дейін, Сағынғали Сейітов көшесінен Жәңгір хан көшесіне дейін (Сағынғали Сейітов көшесіндегі тұрғын үйлерді қоспағанда), Жәңгір хан көшесінен "Орал-Саратов" тас жолдарына дейін.

40. Избирательный участок № 438
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Хиуаз Доспановой, дом 2/1, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная детская многопрофильная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная детская многопрофильная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
41. Избирательный участок № 439
Местонахождение: улица Мажита Жунисова, дом 12, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №1" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Исатай-Махамбет по улице Емельяна Пугачева до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до поймы реки Урал, по поймам рек Урал и Чаган до улицы Исатай-Махамбет, по улице Исатай-Махамбет до улицы Емельяна Пугачева, включая Учужный затон.
42. Избирательный участок № 440
Местонахождение: проспект Нұрсұлтан Назарбаев, дом 162, некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский университет имени Махамбета Утемисова".
Граница: от проспекта Нұрсұлтан Назарбаев по улице Василия Чапаева до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Некрасова, по улице Некрасова до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до улицы Емельяна Пугачева, по улице Емельяна Пугачева до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Василия Чапаева (исключая жилые дома по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев 162, улице Студенческой 1А, 1Б, 3).
43. Избирательный участок № 441
Местонахождение: улица Мухита, дом 2/1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №43" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Курмангазы по улице Даулеткерея до улицы Мухита, по улице Мухита до улицы Савичева, по улице Савичева до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до реки Урал, по реке Урал до улицы Некрасова, по улице Некрасова до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Даулеткерея.
44. Избирательный участок № 442
Местонахождение: улица Абубакира Кердери, дом 26, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр психического здоровья" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное казенное предприятие "Областное наркологическое специализированное лечебно-профилактическое учреждение" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.

40. № 438 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Хиуаз Доспанова көшесі, 2/1 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Көп бейінді облыстық балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Көп бейінді облыстық балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны..
41. № 439 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мәжіт Жүнісов көшесі, 12 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№1 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Исатай-Махамбет көшесі бойымен Емельян Пугачев көшесінен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесінен Орал өзенінің жайылмасына дейін, Орал және Шаған өзендері жайылмаларымен Исатай-Махамбет көшесіне дейін, Исатай-Махамбет көшесінен Емельян Пугачев көшесіне дейін, Учужный затонды қосқанда.
42. № 440 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 162 үй, "Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Шекарасы: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан Василий Чапаев көшесі бойымен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесінен Некрасов көшесіне дейін, Некрасов көшесінен Перевалочно-Набережная көшесіне дейін, Перевалочно-Набережная көшесінен Емельян Пугачев көшесіне дейін, Емельян Пугачев көшесінен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан Василий Чапаев көшесіне дейін (Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы 162, Студенческая көшесі 1А, 1Б, 3 тұрғын үйлерді қоспағанда).
43. № 441 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Мұхит көшесi, 2/1 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№43 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Құрманғазы көшесi бойымен Дәулеткерей көшесiнен Мұхит көшесіне дейін, Мұхит көшесімен Савичева көшесіне дейін, Савичева көшесімен Перевалочно-Набережная көшесiне дейін, Перевалочно-Набережная көшесiнен Орал өзенiне дейін, Орал өзенi бойымен Некрасов көшесіне дейін, Некрасов көшесімен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Дәулеткерей көшесiне дейін.
44. № 442 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Әбубәкір Кердері көшесi, 26 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық наркологиялық мамандандырылған емдеу-профилактикалық мекемесі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны..

45. Избирательный участок № 443
Местонахождение: улица Некрасова, дом 16/1, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 38 имени А.Н.Мулдагуловой" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Исатай-Махамбет по улице Василия Чапаева до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Емельяна Пугачева, по улице Емельяна Пугачева до улицы Исатай-Махамбет, по улице Исатай-Махамбет до улицы Василия Чапаева.
46. Избирательный участок № 444
Местонахождение: улица Гумара Караша, дом 12, негосударственное учреждение "Уральский гуманитарный колледж".
Граница: от улицы Исатай-Махамбет по улице Даулеткерея до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Василия Чапаева, по улице Василия Чапаева до улицы Исатай-Махамбет, по улице Исатай-Махамбет до улицы Даулеткерея.
47. Избирательный участок № 445
Местонахождение: улица Александра Карева, дом 24, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №6 имени А.С.Макаренко" отдела образования города Уральска.
Граница: от проспекта Нұрсұлтан Назарбаев по улице Даулеткерея до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Василия Чапаева, по улице Василия Чапаева до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Даулеткерея.
48. Избирательный участок № 446
Местонахождение: улица Исатай-Махамбет 84, товарищество с ограниченной ответственностью "Технопарк "Алгоритм".
Граница: от улицы Исатая-Махамбета по улице Дины Нурпеисовой до улицы Сундеткали Ескалиева, по улице Сундеткали Ескалиева до улицы Даулеткерей, по улице Даулеткерея до улицы Исатая-Махамбета, по улице Исатая-Махамбета до улицы Дины Нурпеисовой.";.
49. Избирательный участок № 447
Местонахождение: улица Дины Нурпеисовой, дом 17, государственное коммунальное казенное предприятие "Драматический театр имени А.Н.Островского управления культуры акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: от проспекта Нұрсұлтан Назарбаев по улице Льва Толстого до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Дины Нурпеисовой, по улице Дины Нурпеисовой до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Льва Толстого.
50. Избирательный участок № 448
Местонахождение: улица Асана Тайманова, дом 135, негосударственное учреждение "Уральский гуманитарный колледж".
Граница: от улицы Сұлутөр по улице Льва Толстого до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Дины Нурпеисовой, по улице Дины Нурпеисовой до улицы Исатай-Махамбет, по улице Исатай-Махамбет и далее по улице Сұлутөр до улицы Льва Толстого.

45. № 443 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Некрасов көшесі, 16/1 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Ә.Н.Молдағұлова атындағы №38 мектеп лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Исатай-Махамбет көшесі бойымен Василий Чапаев көшесінен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Емельян Пугачев көшесіне дейін, Емельян Пугачев көшесінен Исатай-Махамбет көшесіне дейін, Исатай-Махамбет көшесінен Василий Чапаев көшесіне дейін.
46. № 444 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ғұмар Қараш көшесі, 12 үй, "Орал гуманитарлық колледжі" мемлекеттік емес мекемесі.
Шекарасы: Исатай-Махамбет көшесі бойымен Дәулеткерей көшесінен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Василий Чапаев көшесіне дейін, Василий Чапаев көшесінен Исатай-Махамбет көшесіне дейін, Исатай-Махамбет көшесінен Дәулеткерей көшесіне дейін.
47. №445 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Александр Карев көшесі, 24 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "А.С.Макаренко атындағы №6 орта жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан Дәулеткерей көшесімен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Василий Чапаев көшесіне дейін, Василий Чапаев көшесімен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Дәулеткерей көшесіне дейін.
48. № 446 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Исатай-Махамбет көшесі, 84 үй, "Алгоритм" технопаркі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Исатай-Махамбет көшесінен Дина Нұрпейсова көшесі бойымен Сүндетқали Есқалиев көшесіне дейін, Сүндетқали Есқалиев көшесі бойымен Дәулеткерей көшесіне дейін, Дәулеткерей көшесі бойымен Исатай-Махамбет көшесіне дейін, Исатай-Махамбет көшесі бойымен Дина Нұрпейісова көшесіне дейін.
49. №447 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Дина Нұрпейісова көшесі, 17 үй, "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі мәдениет басқармасының А.Н.Островский атындағы драма театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан бойымен Лев Толстой көшесімен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Дина Нұрпейісова көшесіне дейін, Дина Нұрпейісова көшесімен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Лев Толстой көшесіне дейін.
50. № 448 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Асан Тайманов көшесі, 135 үй, "Орал гуманитарлық колледжі" мемлекеттік емес мекемесі.
Шекарасы: Сұлутөр Лев Толстой көшесі бойымен Лев Толстой көшесінен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Дина Нұрпейісова көшесіне дейін, Дина Нұрпейісова көшесінен Исатай-Махамбет көшесіне дейін, Исатай-Махамбет көшесінен және одан әрі Сұлутөр көшесінен Лев Толстой көшесіне дейін.

51. Избирательный участок № 449
Местонахождение: улица Темира Масина, дом 37/4, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №3" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Кайрата Рыскулбекова по улице Сакена Сейфуллина до улицы Сундеткали Ескалиева, по улице Сундеткали Ескалиева до улицы Льва Толстого, по улице Льва Толстого до улицы Приречной, по улице Приречной и далее по улице Кайрата Рыскулбекова до улицы Сакена Сейфуллина.
52. Избирательный участок № 450
Местонахождение: улица Ахмедияра Хусайынова, дом 38, государственное коммунальное казенное предприятие "Музыкальный колледж имени Курмангазы" Западно-Казахстанского областного управления образования
Граница: от Стадионного переулка по проспекту Абай до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Мустахима Ихсанова, по улице Мустахима Ихсанова до улицы Сундеткали Ескалиева, по улице Сундеткали Ескалиева до улицы Сакена Сейфуллина и далее до поймы реки Чаган, по пойме реки Чаган до Стадионного переулка.
53. Избирательный участок № 451
Местонахождение: улица Мустахима Ихсанова, дом 71, государственное коммунальное казенное предприятие "Детская музыкальная школа № 1 имени Д.Нурпейсовой" отдела образования акимата города Уральска.
Граница: от проспекта Нұрсұлтан Назарбаев по проспекту Абай до улицы Хамида Чурина, по улице Хамида Чурина до улицы Ахмедияра Хусайынова, по улице Ахмедияра Хусайынова до улицы Мажита Жунисова, по улице Мажита Жунисова до улицы Мустахима Ихсанова, по улице Мустахима Ихсанова до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до проспекта Абай. Жилые дома по улице Касыма Аманжолова 111, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев 206, по проспекту Абай 52, 52/1, 54, 54/1, 56, 60, по улице Мустахима Ихсанова 73, 73/1, 73/2.
54. Избирательный участок № 452
Местонахождение: мкрн. Астана, пр. Абулхаир Хана, строение 1, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры молодежи отдела культуры и развития языков" (Салтанат сарайы) .
Граница: жилые дома микрорайона "Астана" и дома индивидуальной жилой застройки микрорайона "Байтерек".";
55. Избирательный участок № 453
Местонахождение: улица Самал, дом 72, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 37" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Самал по улице Алаш (четная сторона) до улицы Бисен Жумагалиев, от улицы Бисен Жумагалиев по северо-восточной части микрорайона до улицы Самал, по улице Самал (нечетная сторона) до улицы Алаш.".

51. № 449 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Темір Масин көшесi, 37/4 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№3 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қайрат Рысқұлбеков көшесi бойымен Сакен Сейфуллин көшесiнен Сүндетқали Есқалиев көшесiне дейін, Сүндетқали Есқалиев көшесiмен Лев Толстой көшесiне дейін, Лев Толстой көшесiмен Приречная көшесiне дейін, Приречная көшесiмен және одан әрi Қайрат Рысқұлбеков көшесi бойымен Сакен Сейфуллин көшесiне дейін.
52. № 450 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ахмедияр Құсайынов көшесі, 38 үй, Батыс Қазақстан облыстық білім басқармасының "Құрманғазы атындағы саз колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекрасы: Стадионный тұйығынан Абай даңғылы бойымен Стадионный тұйығынан Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Мұстахым Ықсанов көшесіне дейін, Мұстахым Ықсанов көшесінен Сүндетқали Есқалиев көшесіне дейін, Сүндетқали Есқалиев көшесі бойымен Сәкен Сейфуллин көшесіне дейін және одан әрі Шаған өзені жайылмасына дейін, Шаған өзені жайылмасымен Стадионный тұйығына дейін.
53. № 451 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мұстахым Ықсанов көшесі, 71 үй, Орал қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Д.Нұрпейісова атындағы №1 балалар саз мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы бойымен Абай даңғылынан Хамид Чурин көшесіне дейін, Хамид Чурин көшесінен Ахмедияр Құсайынов көшесіне дейін, Ахмедияр Құсайынов көшесінен Мәжіт Жүнісов көшесіне дейін, Мәжіт Жүнісов көшесінен Мұстахым Ықсанов көшесіне дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Абай даңғылына дейін. Қасым Аманжолов көшесіндегі 111, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы 206, Абай даңғылындағы 52, 52/1, 54, 54/1,56, 60, Мұстахым Ықсанов көшесіндегі 73, 73/1, 73/2 тұрғын үйлері.
54. №452 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Астана" шағын ауданы, Әбілқайыр хан даңғылы, 1 құрылым, "Орал қаласы мәдениет және тілдер дамыту бөлімінің Жастар мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (Салтанат сарайы).
Шекарасы: "Астана" шағын ауданындағы тұрғын үйлері және "Байтерек" шағынауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.
55. № 453 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Самал көшесі, 72 үй, Орал қаласы білім беру бөлімінің "№37 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Самал көшесінен бастап Алаш көшесі бойымен (жұп жағы) Тәуелсіздік көшесіне дейін, Тәуелсіздік көшесінен шағынауданының солтүстік-шығыс бөлігі бойымен Самал көшесіне дейін, Самал көшесі (тақ жағы) бойымен Алаш көшесіне дейін.

56. Избирательный участок № 454
Местонахождение: микрорайон Кадыр Мырза Али, улица Московская, дом 10, коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 42 "Ақ ниет" отдела образования города Уральска.
Граница: Жилые дома микрорайона имени Кадыр Мырза Али, проспекта Абулхаир хана 171, 171/1, 175.
57. Избирательный участок № 455
Местонахождение: улица Самал, дом 26, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-гимназия эстетического направления" отдела образования города Уральска.
Граница: жилые дома микрорайона "Жұлдыз", жилые дома по улице Самал 94, 94/1.
58. Избирательный участок № 456
Местонахождение: улица Мустахима Ихсанова, дом 75, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 21" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Хамида Чурина по проспекту Абай до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Мустахима Ихсанова (включая жилые дома по улице Курмангазы 150, 152, 154), по улице Мустахима Ихсанова до улицы Мажита Жунисова, по улице Мажита Жунисова до улицы Ахмедияра Хусайынова, по улице Ахмедияра Хусайынова до улицы Хамида Чурина, по улице Хамида Чурина до проспекта Абай. Жилые дома по проспекту Абай 62, 64, по улице Мустахима Ихсанова 87, 87/1, 89, по улице Курмангазы 150, 152, 154, 161, 163, 165, по улице Хамида Чурина 136.
59. Избирательный участок № 457
Местонахождение: улица Хиуаз Доспанова, дом 65, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 17" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Касыма Аманжолова по улице Маншук Маметовой до улицы Мажита Жунисова, по улице Мажита Жунисова до улицы Хиуаз Доспановой, по улице Хиуаз Доспановой до улицы Хамида Чурина, по улице Хамида Чурина до проспекта Абай, по проспекту Абай до улицы Касыма Аманжолова, по улице Касыма Аманжолова до улицы Маншук Маметовой. Жилые дома по улице Хиуаз Доспановой 58, 58"а", 60, 63, по улице Касыма Аманжолова 123/1, 125, 125/1, 133, 135, 137, 139, 141, 162, 175, 175/1, по проспекту Абай 37, 39, по улице Мажит Жунисова 177, 179, 180, по улице Маншук Маметовой 52, 54.
60. Избирательный участок № 458
Местонахождение: улица Хиуаз Доспанова, дом 67, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 19" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Мажита Жунисова по улице Маншук Маметовой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до проспекта Абай, по проспекту Абай до улицы Хамида Чурина, по улице Хамида Чурина до улицы Хиуаз Доспановой, по улице Хиуаз Доспановой до улицы Мажита Жунисова, по улице Мажит Жунисова до улицы Маншук Маметовой. Жилые дома по улице Хиуаз Доспановой 62, 69, по проспекту Абай 49, 51, по улице Мажита Жунисова 178, 184, 186, 200, по улице Курмангазы 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, по улице Маншук Маметовой 54/1, 54/2, 56, по улице Хамида Чурина 119, 119/1, 123, 160, 162, 164.

56. № 454 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қадыр Мырза Әли ықшам ауданы, Московская көшесі, 10А ү, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 42 "Ақ ниет" гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қадыр Мырза Әлі шағынаудандағы, Әбілхаир хан даңғылындағы 171, 171/1, 175 тұрғын үйлер.
57. № 455 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал көшесі, 26 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Жалпы орта білім беретін эстетикалық бағыттағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Жұлдыз" шағынауданының тұрғын үйлері, Самал көшесіндегі 94, 94/1 үйлер.
58. № 456 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мұстахым Ықсанов көшесі, 75 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 21 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Хамид Чурин көшесі бойымен Абай даңғылынаң Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесінен Мұстахым Ықсанов көшесіне дейін (Құрманғазы көшесіндегі 150, 152, 154 тұрғын үйлерді қосқанда), Мұстахым Ықсанов көшесінен Мәжіт Жүнісов көшесіне дейін, Мәжіт Жүнісов көшесінен Ахмедияр Құсайынов көшесіне дейін, Ахмедияр Құсайынов көшесінен Хамид Чурин көшесіне дейін, Хамид Чурин көшесінен Абай даңғылына дейін. Абай даңғылындағы 62, 64, Мұстахым Ықсанов көшесіндегі 87, 87/1, 89, Құрманғазы көшесіндегі 150, 152, 154, 161, 163. 165, Хамид Чурин көшесіндегі 136 тұрғын үйлер
59. № 457 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Хиуаз Доспанова көшесі, 65 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№17 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қасым Аманжолов көшесі бойымен Мәншүк Мәметова көшесінен Мәжіт Жүнісов көшесіне дейін, Мәжіт Жүнісов көшесінен Хиуаз Доспанова көшесіне дейін, Хиуаз Доспанова көшесінен Хамид Чурин көшесіне дейін, Хамид Чурин көшесінен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен Қасым Аманжолов көшесіне дейін, Қасым Аманжолов көшесінен Мәншүк Мәметова көшесіне дейін. Хиуаз Доспанова көшесіндегі 58, 58 "а", 60, 63, Қасым Аманжолов көшесіндегі 123/1, 125, 125/1, 133, 135, 137, 139, 141, 162, 175, 175/1, Абай даңғылындағы 37, 39, Мәжіт Жүнісов көшесіндегі 177, 179, 180, Мәншүк Мәметова көшесіндегі 52, 54 тұрғын үйлер.
60. № 458 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Хиуаз Доспанова көшесі, 67 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№19 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Мәжіт Жүнісов көшесі бойымен Мәншүк Мәметова көшесінен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесінен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен Хамид Чурин көшесіне дейін, Хамид Чурин көшесінен Хиуаз Доспанова көшесіне дейін, Хиуаз Доспанова көшесінен Мәжіт Жүнісов көшесіне дейін, Мәжіт Жүнісов көшесінен Мәншүк Мәметова көшесіне дейін. Хиуаз Доспанова көшесіндегі 62, 69, Абай даңғылындағы 49, 51, Мәжіт Жүнісов көшесіндегі 178, 184, 186, 200, Құрманғазы көшесіндегі 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, Мәншүк Мәметова көшесіндегі 54/1, 54/2, 56, Хамид Чурин көшесіндегі 119, 119/1, 123, 160, 162, 164 тұрғын үйлер.

61. Избирательный участок № 459
Местонахождение: улица Маншук Маметова, дом 81, негосударственное учреждение образования "Казахстанский университет инновационных и телекоммуникационных систем".
Граница: от улицы Курмангазы по улице Маншук Маметовой до улицы Мухита (включая жилые дома по улице Курмангазы 192, 194, 198, по улице Мухита 128, 128/1, 130, 134), по улице Мухита до улицы Хиуаз Доспановой, по улице Хиуаз Доспановой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Маншук Маметовой.
62. Избирательный участок № 460
Местонахождение: улица Мустахима Ихсанова, дом 111, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 7" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Курмангазы по проспекту Абай до улицы Анатолия Скоробогатова, по улице Анатолия Скоробогатова до улицы Ахмедияра Хусайынова, по улице Ахмедияра Хусайынова до улицы Ораз Исаева, по улице Ораз Исаева до улицы Сакена Сейфуллина, по улице Сакена Сейфуллина до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до проспекта Абай (исключая жилые дома по улице Курмангазы 150, 152, 154). Жилые дома по проспекту Абай 86, 88, 88/1, по улице Мустахима Ихсанова 52, 54, 72/1, 109, по улице Абубакира Кердери 122, 131, 133, 135, 138, по улице Курмангазы 112, 112/1, по улице Мухита 95, 95/1.
63. Избирательный участок № 461
Местонахождение: улица Абдрахмана Айтиева, дом 72 "А", государственное коммунальное казенное предприятие "Областная школа высшего спортивного мастерства" Управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Анатолия Скоробогатова по проспекту Абай до улицы Героя Советского Союза А.Коровина, по улице Героя Советского Союза А.Коровина до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до улицы Мустахима Ихсанова, по улице Мустахима Ихсанова до улицы Ораз Исаева, по улице Ораз Исаева до улицы Ахмедияра Хусайынова, по улице Ахмедияра Хусайынова до улицы Анатолия Скоробогатова, по улице Анатолия Скоробогатова до проспекта Абай.
64. Избирательный участок № 462
Местонахождение: улица Хамида Чурина, дом 119 а, "коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа № 2" отдела физической культуры и спорта города Уральска.
Граница: от улицы Курмангазы по улице Хиуаз Доспановой до улицы Мухита, по улице Мухита до улицы Рахметоллы Егизбаева, по улице Рахметоллы Егизбаева до улицы Ораз Исаева (исключая жилые дома по улице Мухита 128, 128/1), по улице Ораз Исаева до проспекта Абай, по проспекту Абай до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Хиуаз Доспановой.

61. № 459 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мәншүк Мәметова көшесі, 81 үй, "Қазақстан инновациялық және телекоммуникациялық жүйелер университеті" мемлекеттік емес білім беру мекемесі.
Шекарасы: Құрманғазы көшесінен Мәншүк Мәметова көшесі бойымен Мұхит көшесіне дейін (Құрманғазы көшесіндегі 192, 194, 198, Мұхит көшесіндегі 128, 128/1, 130, 134 тұрғын үйлерді қосқанда), Мұхит көшесінен Хиуаз Доспанова көшесіне дейін, Хиуаз Доспанова көшесінен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесінен Мәншүк Мәметова көшесіне дейін..
62. № 460 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мұстахым Ықсанов көшесі, 111 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№7 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекеғмесі.
Шекарасы: Құрманғазы көшесі бойымен Абай даңғылынаң Анатолий Скоробогатов көшесіне дейін, Анатолий Скоробогатов көшесінен Ахмедияр Құсайынов көшесіне дейін, Ахмедияр Құсайынов көшесінен Ораз Исаев көшесіне дейін, Ораз Исаев көшесінен Сәкен Сейфуллин көшесіне дейін, Сәкен Сейфуллин көшесінен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесінен Абай даңғылына дейін (Құрманғазы көшесіндегі 150, 152, 154 тұрғын үйлерді қоспағанда). Абай даңғылындағы 86, 88, 88/1, Мұстахым Ықсанов көшесіндегі 52, 54, 72/1, 109, Әбубәкір Кердері көшесіндегі 122, 131, 133, 135, 138, Құрманғазы көшесіндегі 112, 112/1, Мұхит көшесіндегі 95, 95/1 тұрғын үйлері.
63. № 461 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Әбдірахман Әйтиев көшесі, 72 "А" үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Облыстық жоғары спорт шеберлігі мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Анатолиий Скоробогатов көшесі бойымен Абай даңғылынаң Кеңес Одағының батыры А.Коровин көшесіне дейін, Кеңес Одағының батыры А.Коровин көшесінен ПеревалочноӨзгеріссізНабережная көшесіне дейін, Перевалочно-Набережная көшесінен Мұстахым Ықсанов көшесіне дейін, Мұстахым Ықсанов көшесінен Ораз Исаев көшесіне дейін, Ораз Исаев көшесінен Ахмедияр Құсайынов көшесіне дейін, Ахмедияр Құсайынов көшесінен Анатолий Скоробогатов көшесіне дейін, Анатолий Скоробогатов көшесінен Абай даңғылына дейін.
64. № 462 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Хамид Чурин көшесіндегі 119а үй, "Орал қаласы дене шынықтыру және спрот бөлімінің №2 балалар жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Құрманғазы көшесі бойымен Хиуаз Доспанова көшесінен Мұхит көшесіне дейін, Мұхит көшесінен Рахметолла Егізбаев көшесіне дейін, Рахметолла Егізбаев көшесінен Ораз Исаев көшесіне дейін (Мұхит көшесіндегі 128, 128/1 тұрғын үйлерді қоспағанда), Ораз Исаев көшесінен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесінен Хиуаз Доспанова көшесіне дейін.

65. Избирательный участок № 463
Местонахождение: проспект Абай, дом 87, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 36 имени М.Б.Ихсанова" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Ораз Исаева по улице Рахметоллы Егизбаева до улицы Героя Советского Союза А.Коровина, по улице Героя Советского Союза А.Коровина до проспекта Абай, по проспекту Абай до улицы Ораз Исаева, по улице Ораз Исаева до улицы Рахметоллы Егизбаева.
66. Избирательный участок № 464
Местонахождение: улица Мухита, дом 124, республиканское государственное учреждение "Учреждение РУ-170/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Граница: республиканское государственное учреждение "Учреждение РУ-170/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
67. Избирательный участок № 465
Местонахождение: улица Жубана Молдагалиева, дом 35/1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 40" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Курмангазы по улице Льва Толстого до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до улицы Дины Нурпейсовой, по улице Дины Нурпейсовой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Льва Толстого (включая жилые дома по улице Льва Толстого 91, по улице Абубакира Кердери 121, 125, 125/1, 127).
68. Избирательный участок № 466
Местонахождение: улица Темира Масина, дом 48/1, государственное коммунальное казенное предприятие "Уральский колледж газа, нефти и отраслевых технологий" управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Сундеткали Ескалиева по улице Мустахима Ихсанова до улицы Курмангазы (включая жилые дома по улице Курмангазы 100, 102, 104, 106, 108, 110, улицы Абубакира Кердери 129), по улице Курмангазы до улицы Льва Толстого, по улице Льва Толстого до улицы Сундеткали Ескалиева, по улице Сундеткали Ескалиева до улицы Мустахима Ихсанова.
69. Избирательный участок № 467
Местонахождение: улица Мухита, дом 57/1, товарищество с ограниченной ответственностью "Жайык Пресс".
Граница: от улицы Курмангазы по улице Сакена Сейфуллина до улицы Ораз Исаева, по улице Ораз Исаева до улицы Мустахима Ихсанова, по улице Мустахима Ихсанова до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до улицы Льва Толстого, по улице Льва Толстого до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы (исключая жилые дома по улице Курмангазы 100, 102, 104, 106, 108, 110, по улице Абубакира Кердери 121, 125, 125/1, 127, 129, по улице Льва Толстого 91) до улицы Сакена Сейфуллина.

65. № 463 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай даңғылы, 87 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "М.Б.Ықсанов атындағы №36 орта жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ораз Исаев көшесі бойымен Рахметолла Егізбаев көшесінен Кеңес Одағының батыры А.Коровин көшесіне дейін, Кеңес Одағының батыры А.Коровин көшесінен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен Ораз Исаев көшесіне дейін, Ораз Исаев көшесінен Рахметолла Егізбаев көшесіне дейін.
66. № 464 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мұхит көшесi, 124 үй, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрілігі Қылмыстық–атқару жүйесі комитетінің "РУ-170/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрілігі Қылмыстық–атқару жүйесі комитетінің "РУ-170/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
67. № 465 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Жүбан Молдағалиев көшесi, 35/1 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№40 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Құрманғазы көшесі бойымен Лев Толстой көшесiнен Перевалочно-Набережная көшесiне дейін, Перевалочно-Набережная көшесiмен Дина Нұрпейісова көшесiне дейін, Дина Нұрпейісова көшесiмен Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен Лев Толстой көшесiне дейін (Лев Толстой көшесіндегі 91, Әбубәкір Кердері көшесіндегі 121, 125, 125/1, 127 тұрғын үйлерді қосқанда).
68. № 466 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Темір Масин көшесi, 48/1 үй, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Орал газ, мұнай және салалық технологиялар колледжi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Сүндетқали Есқалиев көшесiнен Мұстахым Ықсанов көшесi бойымен Құрманғазы көшесiне дейін (Құрманғазы көшесiндегi 100, 102, 104, 106, 108, 110, Әбубәкір Кердері көшесіндегі 129 тұрғын үйлердi қосқанда), Құрманғазы көшесiмен Лев Толстой көшесiне дейін, Лев Толстой көшесiмен Сүндетқали Есқалиев көшесiне дейін, Сүндетқали Есқалиев көшесiмен Мұстахым Ықсанов көшесiне дейін.
69. № 467 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Мұхит көшесi, 57/1 үй, "Жайық Пресс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Құрманғазы көшесімен Сәкен Сейфуллин көшесi бойымен Ораз Исаев көшесiне дейін, Ораз Исаев көшесiмен Мұстахым Ықсанов көшесiне дейін, Мұстахым Ықсанов көшесiмен Перевалочно-Набережная көшесiне дейін, Перевалочно-Набережная көшесiмен Лев Толстой көшесiне дейін, Лев Толстой көшесiмен Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен (Құрманғазы көшесіндегі 100, 102, 104, 106, 108, 110, Әбубәкір Кердері көшесіндегі 121, 125, 125/1, 127, 129, Лев Толстой көшесіндегі 91 тұрғын үйлердi қоспағанда) Сәкен Сейфуллин көшесiне дейін.

70. Избирательный участок № 468
Местонахождение: улица Никиты Савичева, дом 85, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная многопрофильная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная многопрофильная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
71. Избирательный участок № 469
Местонахождение: улица Ахмирова, дом 4, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
72. Избирательный участок № 470
Местонахождение: улица Алия Молдагулова, дом 22, филиал некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Западно-Казахстанской области.
Граница: от линии железной дороги "Уральск-Саратов" по улице Героя Советского Союза И.Куличева до улицы Александра Щурихина (исключая жилые дома по улице Алексей Черекаев, по улице Александра Щурихина до улицы Рахметоллы Егизбаева, по улице Рахметоллы Егизбаева до улицы Мухита, по улице Мухита до улицы Маншук Маметовой (исключая дома по улице Мухита 130, 134), по улице Маншук Маметовой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Алии Молдагуловой (исключая дома по улице Курмангазы 192, 194, 198), по улице Алии Молдагуловой до улицы Абубакира Кердери, от улицы Абубакира Кердери до линии железной дороги "Уральск-Саратов", от линии железной дороги "Уральск-Саратов" до улицы Героя Советского Союза И.Куличева.
73. Избирательный участок № 471
Местонахождение: улица Жезқазған, дом 1, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 25".
Граница: от улицы Героя Советского Союза И.Куличева по улице Алексей Черекаев до улицы Арал, по улице Арал до улицы Молдавская, по улице Молдавской до улицы Ярославская, по улице Ярославской до улицы Александра Щурихина, по улице Александра Щурихина до проспекта Абай, по проспекту Абай до улицы Героя Советского Союза А.Коровина, по улице Героя Советского Союза А.Коровина до улицы Рахметоллы Егизбаева, по улице Рахметоллы Егизбаева до улицы Александра Щурихина, по улице Александра Щурихина до улицы Героя Советского Союза И.Куличева, по улице Героя Советского Союза И.Куличева до улицы Алексей Черекаев (включая жилые дома по улице Алексей Черекаев 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8).

70. № 468 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Никита Савичев көшесi, 85 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық көп бейінді ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық көп бейінді ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпжері.
71. № 469 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ахмиров көшесi, 4 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
72. 470 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Әлия Молдағұлова көшесі, 22 үй, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Батыс Қазақстан облысы бойынша филиалы.
Шекарасы:"Орал-Саратов" теміржол желісі бойымен Кеңес Одағының батыры И.Куличев көшесінең Александр Щурихин көшесіне дейін (Алексей Черекаев көшесіндегі тұрғын үйлерді қоспағанда), Александр Щурихин көшесінен Рахметолла Егізбаев көшесіне дейін, Рахметолла Егізбаев көшесінен Мұхит көшесіне дейін, Мұхит көшесінен Мәншүк Мәметова көшесіне дейін (Мұхит көшесіндегі 130, 134, үйлерді қоспағанда), Мәншүк Мәметова көшесінен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесінен Әлия Молдағұлова көшесіне дейін (Құрманғазы көшесіндегі 192, 194, 198 үйлерді қоспағанда), Әлия Молдағұлова көшесінен Әбубәкір Кердері көшесіне дейін, Әбубәкір Кердері көшесінен "Орал-Саратов" теміржол желісіне дейін, "Орал-Саратов" теміржол желісінен Кеңес Одағының батыры И.Куличев көшесіне дейін.
73. № 471 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жезқазған көшесі, 1 үй, " №25 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Кеңес Одағының батыры И.Куличев көшесі бойымен Алексей Черекаев көшесінен Арал көшесіне дейін, Арал көшесінен Молдавская көшесіне дейін, Молдавская көшесінен Ярославская көшесіне дейін, Ярославская көшесінен Александр Щурихин көшесіне дейін, Александр Щурихин көшесінен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен Кеңес Одағының батыры А.Коровин көшесіне дейін, Кеңес Одағының батыры А.Коровин көшесінен Рахметолла Егізбаев көшесіне дейін, Рахметолла Егізбаев көшесінен Александр Щурихин көшесіне дейін, Александр Щурихин көшесінен Кеңес Одағының батыры И.Куличев көшесіне дейін, Кеңес Одағының батыры И.Куличев көшесінен Алексей Черекаев көшесіне дейін (Алексей Черекаев көшесіндегі 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8 тұрғын үйлерді қосқанда).

74. Избирательный участок № 472
Местонахождение: проспект Абай, дом 238, государственное коммунальное казенное предприятие "Уральский политехнический колледж" Управления образования акимата Западно-Казахстанская области.
Граница: от улицы Набережная Старицы по улице Героя Советского Союза А.Коровина до проспекта Абай, по проспекту Абай до улицы Затонная, по улице Затонной до улицы Ярославская, по улице Ярославской до улицы Молдавская, по улице Молдавской до улицы Арал, по улице Арал до улицы Алексей Черекаев, по улице Алексей Черекаев до улицы Набережная Старицы, по улице Набережная Старицы до улицы Героя Советского Союза А.Коровина.
75. Избирательный участок № 473
Местонахождение: улица Карбышев, дом 60, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры молодежи отдела культуры и развития языков акимата города Уральска".
Граница: от линии железной дороги "Уральск-Саратов" по улице Ивана Зрелова до улицы Пионерская, по улице Пионерская до улицы Партизанская, по улице Партизанская до улицы Губарова, по улице Губарова до улицы Гарифоллы Курмангалиева, по улице Гарифоллы Курмангалиева до улицы Карбышева, по улице Карбышева до проспекта Абулхаир хана, по проспекту Абулхаир хана до линии железной дороги "Уральск-Саратов", по линии железной дороги "Уральск-Саратов" до улицы Ивана Зрелова. Коммунальное государственное учреждение "Центр социальной адаптации для лиц, не имеющих определенного места жительства отдела занятости и социальных программ".
76. Избирательный участок № 474
Местонахождение: проспект Нұрсұлтан Назарбаев, дом 127, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кожно-венерологический диспансер" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кожно-венерологический диспансер" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
77. Избирательный участок № 475
Местонахождение: проспект Абай, дом 31/2, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 27 физико-математического направления имени М.Маметовой" отдела образования города Уральска.
Граница: от южной границы территории государственного коммунального казенного предприятия "Западно-Казахстанский индустриальный колледж" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области по улице Асана Тайманова до улицы Наурызгали Сдыкова, по улице Наурызгали Сдыкова до улицы Сундеткали Ескалиева, по улице Сундеткали Ескалиева до проспекта Абай, по проспекту Абай и далее по Парковому тупику до поймы реки Чаган, по пойме реки Чаган до южной границы государственного коммунального казенного предприятия "Западно-Казахстанский индустриальный колледж" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области.

74. № 472 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай даңғылы, 238 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасының "Орал политехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын.
Шекарасы: Набережная Старица көшесі бойымен Кеңес Одағының батыры А.Коровин көшесінен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен Затонная көшесіне дейін, Затонная көшесінен Ярославская көшесіне дейін, Ярославская көшесінен Молдавская көшесіне дейін, Молдавская көшесінен Арал көшесіне дейін, Арал көшесінен Алексей Черекаев көшесіне дейін, Алексей Черекаев көшесінен Набережная Старица көшесіне дейін, Набережная Старица көшесі бойымен Кеңес Одағының батыры А.Коровин көшесіне дейін.
75. № 473 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Карбышев көшесі, 60 үй, "Орал қаласы әкімдігі Орал қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Жастар мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны.
Шекарасы: "Орал-Саратов" теміржол желісі бойымен Иван Зрелов көшесінің Пионерская көшесіне дейін, Пионерская көшесімен Партизанская көшесіне дейін, Партизанская көшесімен Губаров көшесіне дейін, Губаров көшесімен Ғарифолла Құрманғалиев көшесіне дейін, Ғарифолла Құрманғалиев көшесімен Карбышев көшесіне дейін, Карбышев көшесімен Әбілхаир хан даңғылына дейін, Әбілхаир хан даңғылымен "Орал-Саратов" теміржол желісіне дейін, "Орал-Саратов" теміржол желісімен Иван Зрелов көшесіне дейін. "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің белгілі тұрағы жоқ тұлғаларға арналған әлеуметтік бейімдеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
76. №474 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 127 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
77. № 475 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай даңғылы, 31/2 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "М.Маметова атындағы № 27 физика-математика бағытындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Асан Тайманов көшесі бойымен Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Батыс Қазақстан индустриалдық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны аумағының оңтүстік шекарасынан Наурызғали Сдықов көшесіне дейін, Наурызғали Сдықов көшесінен Сүндетқали Есқалиев көшесіне дейін, Сүндетқали Есқалиев көшесінен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен және одан әрі Парковая тұйығы бойымен Шаған өзені жайылмасына дейін, Шаған өзені жайылмасы бойымен Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Батыс Қазақстан индустриалдық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының оңтүстік шекарасына дейін.

78. Избирательный участок № 476
Местонахождение: улица Хиуаз Доспанова, дом 67, "Средняя общеобразовательная школа № 19" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Сундета Ескалиева по улице Наурызгали Сдыкова до улицы Георгия Жукова, по улице Георгия Жукова до улицы Маншук Маметовой, по улице Маншук Маметовой до улицы Касыма Аманжолова, по улице Касыма Аманжолова до проспекта Абай, по проспекту Абай до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Хиуаз Доспановой, по улице Хиуаз Доспановой до улицы Сундета Ескалиева, по улице Сундета Ескалиева до улицы Наурызгали Сдыкова. Жилые дома по улице Хиуаз Доспановой 46, 59, по улице Касыма Аманжолова 123/2, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев 216, 216/1, 216/2, 218/1, 218/2, 219, 221, 222, 223, 224, 226, 231, 232, 234, 236, 238, 240, 240/1, по проспекту Абай 35/1, 35/2, по улице Сундета Ескалиева 182, 186, по улице Маншука Маметовой 48, 50, 50/1, 69, 77, по улице Наурызгали Сдыкова 64.
79. Избирательный участок № 477
Местонахождение: улица Георгия Жукова, дом 17, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №35" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Наурызгали Сдыкова по улице Асана Тайманова до улицы Алии Молдагуловой, по улице Алии Молдагуловой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Маншук Маметовой, по улице Маншук Маметовой до улицы Георгия Жукова, по улице Георгия Жукова до улицы Наурызгали Сдыкова (исключая дома по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев 240, 240/1), по улице Наурызгали Сдыкова до улицы Асана Тайманова.
80. Избирательный участок № 478
Местонахождение: улица Георгия Жукова, дом 19, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 45" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Хамзы Есенжанова по линии железной дороги "Уральск-Саратов" до улицы Абубакира Кердери, по улице Абубакира Кердери до улицы Алии Молдагуловой, по улице Алии Молдагуловой до улицы Хамзы Есенжанова, от улицы Хамзы Есенжанова до линии железной дороги "Уральск-Саратов".
81. Избирательный участок № 479
Местонахождение: улица Георгия Жукова, дом 6, республиканское государственное учреждение "Воинская часть 5517 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Граница: республиканское государственное учреждение "Воинская часть 5517 Национальной гвардии Республики Казахстан".
82. Избирательный участок № 480
Местонахождение: улица Жамбыл, дом 81, филиал некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Западно-Казахстанской области.

78. № 476 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Хиуаз Доспанова көшесі, 67 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№19 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сүндетқали Есқалиев көшесі бойымен Наурызғали Сдықов көшесінен Георгий Жуков көшесіне дейін, Георгий Жуков көшесінен Мәншүк Мәметова көшесіне дейін, Мәншүк Мәметова көшесінен Қасым Аманжолов көшесіне дейін, Қасым Аманжолов көшесінен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Хиуаз Доспанова көшесіне дейін, Хиуаз Доспанова көшесінен Сүндетқали Есқалиев көшесіне дейін, Сүндетқали Есқалиев көшесінен Наурызғали Сдықов көшесіне дейін. Хиуаз Доспанова көшесіндегі 46, 59, Қасым Аманжолов көшесіндегі 123/2, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы 216, 216/1, 216/2, 218/1, 218/2, 219, 221, 222, 223, 224, 226, 231, 232, 234, 236, 238, 240, 240/1, Абай даңғылындағы 35/1, 35/2, Сүндетқали Есқалиев көшесіндегі 182, 186, Мәншүк Мәметова көшесіндегі 48, 50, 50/1, 69,77, Наурызғали Сдықов көшесіндегі 64 тұрғын үйлері.
79. №477 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Григорий Жуков көшесі, 17 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№35 мектеп лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Наурызғали Сдықов көшесімен Асан Тайманов көшесі бойымен Әлия Молдағұлова көшесіне дейін, Әлия Молдағұлова көшесімен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Мәншүк Мәметова көшесіне дейін, Мәншүк Мәметова көшесімен Григорий Жуков көшесіне дейін, Григорий Жуков көшесімен Наурызғали Сдықов көшесіне дейін (Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы 240, 240/1 үйлерді қоспағанда), Наурызғали Сдықов көшесімен Асан Тайманов көшесіне дейін.
80.№ 478 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Георгий Жуков көшесі, 19 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№45 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Хамза Есенжанов көшесінен "Орал-Саратов" темір жолының желісі бойымен Әбубәкір Кердері көшесіне дейін, Әбубәкір Кердері көшесінен Әлия Молдағұлова көшесіне дейін, Әлия Молдағұлова көшесінен Хамза Есенжанов көшесіне дейін, Хамза Есенжанов көшесінен "Орал-Саратов" темір жолы желісіне дейін.
81. № 479 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Георгий Жуков көшесі, 6 үй, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5517 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5517 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
82. № 480 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Жамбыл көшесi, 81 үй, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Батыс Қазақстан облысы бойынша филиалы.

Граница: от улицы Теректі по улице Құныскерей до улицы Фабричная, по улице Фабричной до улицы Жамбыла, по улице Жамбыла до улицы Теректі (включая жилые дома по улице Айталиева 7, 7/1, 7/2, 11/2), по улице Теректі до улицы Құныскерей.
83. Избирательный участок № 481
Местонахождение: улица Жамбыл, дом 81, товарищество с ограниченной ответственностью "УралТехСервис".
Граница: от улицы Фабричная по улице Құныскерей до улицы Қаратөбе, по улице Қаратөбе до улицы Жамбыла (включая жилые дома по улице Қаратөбе 30, по улице Жамбыла 211), по улице Жамбыла до улицы Фабричной, по улице Фабричной до улицы Құныскерей.
84. Избирательный участок № 482
Местонахождение: улица Сырым Датова, дом 17, государственное коммунальное предприятия "Городское культурно-просветительное объединение" отдела культуры и развития языков.
Граница: от улицы Айталиева по улице Жамбыла до улицы Сырым Датова, по улице Сырым Датова до улицы Юрия Гагарина, по улице Юрия Гагарина до улицы Айталиева.
85. Избирательный участок № 483
Местонахождение: улица Юрия Гагарина, дом 105/3, государственное коммунальное казенное предприятие "Молодежный творческий центр управления культуры акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: от улицы Сырым Датова по улице Жамбыла до улицы Ружейникова, по улице Ружейникова до улицы Юрия Гагарина (исключая жилой дом 9 по улице Ружейникова), по улице Юрия Гагарина до улицы Сырым Датова, по улице Сырым Датова до улицы Жамбыла.
86. Избирательный участок № 484
Местонахождение: улица Алматы, дом 58, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной онкологический диспансер" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной онкологический диспансер" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
87. Избирательный участок № 485
Местонахождение: микрорайон Астана, дом 16, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская многопрофильная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская многопрофильная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
88. Избирательный участок № 486
Местонахождение: улица Юрия Гагарина, дом 3, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 22" отдела образования города Уральска .

Шекарасы: Теректі көшесi бойымен Құныскерей көшесiнен Фабричная көшесiне дейін, Фабричная көшесiмен Жамбыл көшесiне дейін, Жамбыл көшесiмен Теректі көшесiне дейін (Айталиев көшесіндегі 7,7/1,7/2, 11/2 тұрғын үйлерді қосқанда), Теректi көшесiмен Құныскерей көшесiне дейін.
83. № 481 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Жамбыл көшесі, 81 үй, "УралТехСервис" жауапкершілігі шектеулі серіктесігі.
Шекарасы: Фабричная көшесiнен Құныскерей көшесi бойымен Қаратөбе көшесіне дейін, Қаратөбе көшесінен Жамбыл көшесiне дейін (Қаратөбе көшесіндегі 30, Жамбыл көшесіндегі 211 тұрғын үйлерді қосқанда), Жамбыл көшесiмен Фабричная көшесiне дейін, Фабричная көшесiмен Құныскерей көшесiне дейін.
84. №482 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сырым Датұлы көшесі, 17 үй, Орал қаласы әкімдігі Орал қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Қалалық мәдени бірлестігі" мемлекеттің коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Айталиев көшесі бойымен Жамбыл көшесімен Сырым Датов көшесіне дейін, Сырым Датов көшесімен Юрий Гагарин көшесіне дейін, Юрий Гагарин көшесімен Айталиев көшесіне дейін.
85. № 483 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Юрий Гагарин көшесі, 105/3 үй, "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі мәдениет басқармасының жастар шығармашылығы орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Сырым Датов көшесі бойымен Жамбыл көшесімен Ружейников көшесіне дейін, Ружейников көшесімен Юрий Гагарин көшесіне дейін (Ружейникова көшесіндегі 9 тұрғын үйді қоспағанда), Юрий Гагарин көшесімен Сырым Датов көшесіне дейін, Сырым Датов көшесімен Жамбыл көшесіне дейін.
86. № 484 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы көшесі, 58 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық онкологиялық диспансері" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық онкологиялық диспансер" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
87. № 485 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Астана шағынауданы, 16 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Көп бейінді қалалық аурухана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Көп бейінді қалалық аурухана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
88. № 486 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Юрий Гагарин көшесі, 3 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "22 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Граница: от улицы Жымпиты по улице Құныскерей до улицы Теректі, по улице Теректі до улицы Жамбыла, по улице Жамбыла до улицы Айталиева, по улице Айталиева до улицы Юрия Гагарина (исключая жилые дома по улице Айталиева 7, 7/1, 7/2, 11/2), по улице Юрия Гагарина и далее по улице 3-Строительный переулок до реки Урал, по реке Урал и далее по ее пойме до улицы Набережная Старицы, по улице Набережная Старицы до улицы Жымпиты, по улице Жымпиты до улицы Құныскерей.
89. Избирательный участок № 487
Местонахождение: улица Жданова, дом 48, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 32" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Шалқар по улице Юрия Гагарина до улицы Бухарская, по улице Бухарской до улицы Жданова, от улицы Жданова до улицы Орманшы (исключая жилые дома по улицам Бухарская, Вишневая, Колхозная, Маңғыстау, Туркестанская), по улице Орманшы до поймы реки Урал, по пойме реки Урал до улицы Жданова, по улице Жданова до улицы Шалқар, по улице Шалқар до улицы Юрия Гагарина. Общежитие товарищества с ограниченной ответственностью "Международный аэропорт "Орал".
90. Избирательный участок № 488
Местонахождение: улица Юрия Гагарина, дом 153, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 13" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Юрия Гагарина по улице Шалқар до улицы Жданова, от улицы Жданова до улицы Сырым Датова, по улице Сырым Датова до улицы 3-Строительный переулок, по улице 3-Строительный переулок до улицы Юрия Гагарина, по улице Юрия Гагарина до улицы Шалқар.
91. Избирательный участок № 489
Местонахождение: улица Юрия Гагарина, дом 2/5Н, Государственное учреждение "Департамент полиции Западно-Казахстанской области Министерство Внутренних дел Республики Казахстан.
Граница: от улицы Юрия Гагарина по улице Шалқар до улицы Жданова, от улицы Жданова до улицы Сырым Датова, по улице Сырым Датова до улицы 3-Строительный переулок, по улице 3-Строительный переулок до улицы Юрия Гагарина, по улице Юрия Гагарина до улицы Шалқар.
92. Избирательный участок № 490
Местонахождение: улица Шыңғырлау, дом 7"А", коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №2 имени Ж.Молдагалиева" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Ружейникова по улице Иманова до улицы Орманшы, по улице Орманшы до улицы Жданова, по улице Жданова до улицы Бухарская, по улице Бухарская до улицы Юрия Гагарина, по улице Юрия Гагарина до улицы Ружейникова, по улице Ружейникова до улицы Иманова (включая жилой дом 9 по улице Ружейникова).

Шекарасы: Жымпиты көшесі бойымен Құныскерей көшесінен Теректі көшесіне дейін, Теректі көшесінен Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесінен Айталиев көшесіне дейін, Айталиев көшесінен Юрий Гагарин көшесіне дейін (Айталиев көшесіндегі 7, 7/1, 7/2, 11/2 тұрғын үйлерді қоспағанда), Юрий Гагарин көшесінен және одан әрі 3ӨзгеріссізСтроительный переулок көшесі бойымен Жайық өзеніне дейін, Жайық өзені бойымен және одан әрі оның жайылмасы көшесінен Набережная Сарица көшесіне дейін, Набережная Старица көшесінен Жымпиты көшесіне дейін, Жымпиты көшесінен Құныскерей көшесіне дейін.
89. № 487 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жданов көшесі, 48 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№32 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шалқар көшесі бойымен Юрий Гагарин көшесінен Бухарская көшесіне дейін, Бухарская көшесінен Жданов көшесіне дейін, Жданов көшесінен Орманшы көшесіне дейін (Бухарская, Вишневая, Колхозная, Маңғыстау, Туркестанская көшелеріндегі тұрғын үйлерді қоспағанда), Орманшы көшесінен Орал өзені жайылмасына дейін, Орал өзені жайылмасымен Жданов көшесіне дейін, Жданов көшесінен Шалқар көшесіне дейін, Шалқар көшесінен Юрий Гагарин көшесіне дейін. "Орал" халықаралық әуежайы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жатақханасы.
90. № 488 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Юрий Гагарин көшесі, 153 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 13 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Юрий Гагарин көшесі бойымен Орманшы көшесінен Сыбаға көшесіне дейін, Сыбаға көшесімен және одан әрі Орал өзені жайылмасына дейін, Орал өзені жайылмасымен Орманшы көшесіне дейін, Орманшы көшесімен Юрий Гагарин көшесіне дейін. "Речник", "Венера" баугерлік серіктестіктерінің саяжай үйлері.
91. № 489 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Юрий Гагарин көшесі, 2/5Н үй, "Қазақстан Орналасқан жері: Юрий Гагарин көшесі, 2/5Н үй, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының Полиция департаменті" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Юрий Гагарин көшесі бойымен Шалқар көшесінен Жданов көшесіне дейін, Жданов көшесінен Сырым Датов көшесіне дейін, Сырым Датов көшесінен 3-Строительный переулок көшесіне дейін, 3-Строительный переулок көшесінен Юрий Гагарин көшесіне дейін, Юрий Гагарин көшесінен Шалқар көшесіне дейін.
92. № 490 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шыңғырлау көшесі, 7 "А" үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Ж.Молдағалиев атындағы № 2 орта жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ружейников көшесі бойымен Иманов көшесінен Орманшы көшесіне дейін, Орманшы көшесінен Жданов көшесіне дейін, Жданов көшесінен Бухарская көшесіне дейін, Бухарская көшесінен Юрий Гагарин көшесіне дейін, Юрий Гагарин көшесінен Ружейников көшесіне дейін, Ружейников көшесінен Амангелді Иманов көшесіне дейін (Ружейников көшесіндегі 9 үйді қосқанда).

93. Избирательный участок № 491
Местонахождение: улица Иманова, дом 39, государственное коммунальное казенное предприятие "Дорожно-транспортный колледж имени А.Иманова" управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Қаратөбе по улице Құныскерей до поймы реки Урал, по пойме реки Урал до улицы Ақтөбе, по улице Ақтөбе до улицы Орманшы, по улице Орманшы до улицы Иманова, по улице Иманова до улицы Ружейникова, по улице Ружейникова до улицы Жамбыла, по улице Жамбыла до улицы Қаратөбе, по улице Қаратөбе до улицы Құныскерей (исключая жилые дома по улице Жамбыла 211, Қаратөбе 30).
94. Избирательный участок № 492
Местонахождение: 4 микрорайон, дом 22, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №24" отдела образования города Уральска.
Граница: 4 микрорайон, жилые дома: 9, 12, 13, 14, 19, 20, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 38, 39. Дома по улице 5 километр 1, 2.
95. Избирательный участок № 493
Местонахождение: поселок Желаево, улица Мусиргали Копбергенова, дом 50, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 14" отдела образования города Уральска.
Граница: от автомобильной дороги "Уральск-Желаево" по восточной и южной границам территории поселка Желаево до улицы Ружейникова, по улице Ружейникова до автодороги "Уральск-Желаево", по автомобильной дороге "Уральск-Желаево" до восточной границы территории поселка Желаево.
96. Избирательный участок № 494
Местонахождение: улица Бағбан, дом 28, коммунальное государственное учреждение "Уральский центр оказания специальных социальных услуг Управления координации занятости и социальных программ Западно-Казахстанской области".
Граница: территория коммунального государственного учреждения "Уральский центр оказания специальных социальных услуг Управления координации занятости и социальных программ Западно-Казахстанской области".
97. Избирательный участок № 495
Местонахождение: улица Есена Оракбаева, дом 37, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23" отдела образования города Уральска.
Граница: от линии железной дороги по улице Левона Мирзояна до улицы Производственная, по улице Производственной до улицы Сергея Тюленина (исключая жилые дома по улице Производственная 3, по улице Сергея Тюленина 4, 6), по улице Сергея Тюленина до проспекта Абулхаир хана, по проспекту Абулхаир хана до улицы Циолковского, по улице Циолковского до линии железной дороги "Уральск-Саратов", по линии железной дороги по линии железной дороги "Уральск-Саратов" до улицы Левона Мирзояна.

93. № 491 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Иманов көшесі, 39 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "А.Иманов атындағы жол-көлік колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Қаратөбе көшесі бойымен Құныскерей көшесінен Жайық өзені жайылмасына дейін, Жайық өзені жайылмасымен Ақтөбе көшесіне дейін, Ақтөбе көшесінен Орманшы көшесіне дейін, Орманшы көшесінен Иманов көшесіне дейін, Иманов көшесінен Ружейников көшесіне дейін, Ружейников көшесінен Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесінен Қаратөбе көшесіне дейін, Қаратөбе көшесінен Құныскерей көшесіне дейін (Қаратөбе көшесіндегі 30, Жамбыл көшесіндегі 211 үйлерді қоспағанда).
94. № 492 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 4 шағынауданы, 22 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің " №24 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: 4 шағынауданы 9, 12, 13, 14, 19, 20, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 38, 39 тұрғын үйлер. 5 километр көшесіндегі 1, 2 үйлер.
95. № 493 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Желаев кенті, Мүсірғали Көпбергенов көшесі, 50 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің " №14 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Орал-Желаев" автокөлік жолы бойымен Желаев кенті аумағының шығыс және оңтүстік шекарасынан Ружейников көшесіне дейін, Ружейников көшесінен "Орал-Желаев" автокөлік жолына дейін, "Орал-Желаев" автокөлік жолымен Желаев кенті аумағының шығыс шекарасына дейін.
96. № 494 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бағбан көшесі, 28 үй, "Батыс Қазақстан облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының Орал арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:"Батыс Қазақстан жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының Орал арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің аумағы.
97. № 495 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Есен Орақбаев көшесі, 37 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№23 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Левон Мирзоян көшесi бойымен "Орал-Саратов" темiр жол желiсiнен Производственная көшесiне дейін, Производственная көшесiмен Сергей Тюленин көшесiне дейін (Производственная көшесіндегі 3, Сергей Тюленин көшесіндегі 4, 6 үйлерді қоспағанда), Сергей Тюленин көшесiмен Әбілхаир хан даңғылына дейін, Әбілхаир хан даңғылымен Циолковский көшесiне дейін, Циолковский көшесiмен "Орал-Саратов" темір жол желісіне дейін, "Орал-Саратов" темiр жол желiсiмен Левон Мирзоян көшесiне дейін.

98. Избирательный участок № 496
Местонахождение: улица Циолковского, дом 2Б, государственное коммунальное казенное предприятие "Уральский технологический колледж "Сервис" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: жилые дома 15, 15/1, 15/2, 15/3, 27, 29, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 46, 46/1 микрорайона "Северо-Восток". Жилые дома по улице Циолковского 2, по проспекту Абулхаир хана 74, 74/1, по улице Старый аэропорт 1, 2, 3, 4, 5.
99. Избирательный участок № 497
Местонахождение: микрорайон "Северо-Восток - 2", дом 29, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 34 имени Асана Тайманова отдела образования города Уральска".
Граница: жилые дома 9, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 28, 29/1, 32, 42 микрорайона "Северо-Восток", жилой дом по улице Магистральная 1, жилой дом по улице Циолковского 2/1.
100. Избирательный участок № 498
Местонахождение: улица Сергея Тюленина, дом 51, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной противотуберкулезный диспансер" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
101. Избирательный участок № 499
Местонахождение: 4 микрорайон, дом 15/1, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 41 естественно-математического направления" отдела образования города Уральска.
Граница: жилые дома 2, 3, 3/1, 4, 4 "а", 5, 6, 7, 8, 10, 10 "а", 11, 15, 16, 17, 18 4 микрорайона.
102. Избирательный участок № 500
Местонахождение: микрорайон имени Динмухамеда Кунаева, дом 13, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 28 естественно-математического направления отдела образования города Уральска".
Граница: жилые дома 2, 3, 4, 5, 6,8, 9, 10, 11, 12, 16, 16/5, 17, 18, 19, 20, 22 микрорайона имени Динмухамеда Кунаева.
103. Избирательный участок № 501
Местонахождение: микрорайон имени Динмухамеда Кунаева, дом 54, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 44 отдела образования города Уральска".
Граница: жилые дома 7, 21, 23, 24, 25, 26, 27,49, 50, 51, 52, 53, 69, 70, 71, 71/1, 71/2, 74 микрорайона имени Динмухамеда Кунаева.
104. Избирательный участок № 502
Местонахождение: микрорайон имени Динмухамеда Кунаева, дом 54, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 44 отдела образования города Уральска".
Граница: жилые дома 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 68 микрорайона имени Динмухамеда Кунаева.

98. № 496 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Циолковский көшесі, 2Б үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының Орал "Сервис" технологиялық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы:"Северо-Восток" шағынауданындағы 15/1, 15/2, 15/3, 27, 29, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 46, 46/1 тұрғын үйлер. Циолковский көшесіндегі 2, Әбілхаир хан даңғылындағы 74, 74/1, Старый аэропорт көшесіндегі 1, 2, 3, 4, 5 тұрғын үйлер.
99. № 497 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Северо-Восток-2" шағынауданы, 29 үй, "Орал қаласының білім беру бөлімінің Асан Тайманов атындағы № 34 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Северо-Восток" шағынауданындағы 9, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 28, 29/1, 32, 42 тұрғын үйлер, Магистральная көшесiндегi 1, Циолковский көшесiндегi 2/1 тұрғын үйлері.
100. № 498 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сергей Тюленина көшесі, 51 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
101. № 499 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: 4 шағынауданы, 15/1 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 41 жаратылыстану–математика бағытындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: 4 шағынаудандағы 2, 3, 3/1, 4, 4 "а", 5, 6, 7, 8, 10, 10 "а", 11, 15, 16, 17, 18 тұрғын үйлер..
102. № 500 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Дінмұхамед Қонаев атындағы шағынауданы, 13 үй, "Орал қаласының білім бері бөлімінің №28 жаратылыстануӨзгеріссізматематика бағытындағы мектеп лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Дінмұхамед Қонаев атындағы шағынаудандағы 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 16/5, 17, 18, 19, 20, 22 тұрғын үйлер.
103. № 501 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Дінмұхамед Қонаев атындағы шағынауданы, 54 үй, "Орал қаласының білім беру бөлімінің № 44 мектеп гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Дінмұхамед Қонаев атындағы шағынаудандағы 7, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 49, 50, 51, 52, 53, 69, 70, 71, 71/1, 71/2, 74 тұрғын үйлер..
104. № 502 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Дінмұхамед Қонаев атындағы шағынаудан, 54 үй, "Орал қаласының білім беру бөлімінің №44 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Дінмұхамед Қонаев атындағы шағынаудандағы 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 68 тұрғын үйлер..

105. Избирательный участок № 503
Местонахождение: микрорайон "Строитель", дом 8/1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №5 отдела образования города Уральска".
Граница: жилые дома 5, 5/1 микрорайона "Строитель", по проспекту Абулхаир хана 157, 159, по улице Кайша Михановой 118, 120, по улице Циолковского 4, 6, 6/1, 8, 10, 10/1, 37/1, 37/2, 37/3.
106. Избирательный участок № 504
Местонахождение: микрорайон "Строитель", дом 7, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №9" отдела образования города Уральска.
Граница: жилые дома, 26/1, 27/1, 29, 30, 39, 40 микрорайона "Строитель".
107. Избирательный участок № 505
Местонахождение: микрорайон "Строитель", дом 21/1, государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж сервиса и новых технологий" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: жилые дома 19, 19/1, 19/2, 21, 41, 42, 43 микрорайона "Строитель", по улице Циолковского 12, 14, 16, 16/1, 18, 18/1, по улице Матросова 170. Жилые дома микрорайонов "Азаул" и "Северный-2".
108. Избирательный участок № 506
Местонахождение: микрорайон "Строитель", дом 7, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №9" отдела образования города Уральска.
Граница: жилые дома 1А, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 33, 33/1, 34, 35, 36, 36/2, 37, 37/1, 38 микрорайона "Строитель", по улице Циолковского 20.
109. Избирательный участок № 507
Местонахождение: улица Көкшетау, дом 25, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №39" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Исатай батыра по улице Литовской до улицы Гарифоллы Курмангалиева, по улице Гарифоллы Курмангалиева до улицы Көкшетау, по улице Көкшетау до улицы Алмы Оразбаевой, по улице Алмы Оразбаевой до улицы Кайша Михановой, по улице Кайша Михановой до улицы Гастелло, по улице Гастелло до проспекта Абулхаир хана, по проспекту Абулхаир хана до улицы Карбышева, по улице Карбышева до улицы Гарифоллы Курмангалиева, по улице Гарифоллы Курмангалиева до улицы Героя Советского Союза Г.Губарова, по улице Героя Советского Союза Г.Губарова до улицы Исатай батыра, по улице Исатай батыра до улицы Литовская.
110. Избирательный участок № 508
Местонахождение: улица Чуйкова, дом 63, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №16" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Олега Кошевого по улице Михаила Шолохова до улицы Ульяны Громовой, по улице Ульяны Громовой до улицы Кайша Михановой, по улице Кайша Михановой до улицы Сергея Тюленина, по улице Сергея Тюленина до проспекта Абулхайыр хан, по проспекту Абулхайыр хан до улицы Гастелло, по улице Гастелло до улицы Ватутина, по улице Ватутина до улицы Лизы Чайкиной, по улице Лизы Чайкиной до улицы Матросова, по улице Матросова до улицы Олега Кошевого, по улице Олега Кошевого до улицы Михаила Шолохова, по улице Михаила Шолохова до улицы Ульяны Громовой.

105. № 503 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Строитель" шағынауданы, 8/1 үй, "Орал қаласының білім беру бөлімінің №5 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Строитель" шағынауданындағы 5, 5/1, Әбілхаир хан даңғылындағы 157, 159, Кайша Миханова көшесіндегі 118, 120, Циолковский көшесіндегі 4, 6, 6/1, 8, 10, 10/1, 37/1, 37/2, 37/3 тұрғын үйлер.
106. № 504 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Строитель" шағынауданы, 7 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№9 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Строитель" шағынауданындағы 19, 19/1, 19/2, 21, 41, 42, 43, Циолковский көшесіндегі 12, 14, 16, 16/1, 18, 18/1, Матросов көшесiндегi 170 тұрғын үйлер. "Азаул" және "Солтүстік-2" шағынаудандарының тұрғын үйлері.
107. № 505 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Строитель" шағын ауданы, 21/1 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасының "Сервис және жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Строитель" шағынауданындағы 19, 19/1, 19/2, 21, 41, 42, 43, Циолковский көшесіндегі 12, 14, 16, 16/1, 18, 18/1, Матросов көшесiндегi 170 тұрғын үйлер. "Азаул" және "Солтүстік-2" шағынаудандарының тұрғын үйлері.
108. № 506 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Строитель" шағынауданы, 7 үй, Орал қаласының білім бері бөлімінің "№ 9 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Строитель" шағынауданындағы 1А, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 33, 33/1, 34, 35, 36/2, 37, 37/1, 38, Циолковский көшесіндегі 20 тұрғын үйлер.
109. № 507 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көкшетау көшесі, 25 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 39 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Исатай батыр көшесі бойымен Литовская көшесінен Ғарифолла Құрманғалиев көшесіне дейін, Ғарифолла Құрманғалиев көшесінен Көкшетау көшесіне дейін, Көкшетау көшесінен Алма Оразбаева көшесіне дейін, Алма Оразбаева көшесінен Кайша Миханова көшесіне дейін, Кайша Миханова көшесінен Гастелло көшесіне дейін, Гастелло көшесінен Әбілхаир хан даңғылына дейін, Әбілхаир хан даңғылымен Карбышев көшесіне дейін, Карбышев көшесінен Ғарифолла Құрманғалиев көшесіне дейін, Ғарифолла Құрманғалиев көшесінен Кеңес Одағының батыры Г.Губаров көшесіне дейін, Кеңес Одағының батыры Г.Губаров көшесінен Исатай батыр көшесіне дейін, Исатай батыр көшесінен Литовская көшесіне дейін.
110. № 508 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Чуйков көшесi, 63 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№16 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Олег Кошевой көшесi бойымен Михаил Шолохов көшесiнен Ульяна Громова көшесiне дейін, Улья Громова көшесiмен Кайша Миханова көшесiне дейін, Кайша Миханова көшесiмен Сергей Тюленин көшесiне дейін, Сергей Тюленин көшесiмен Әбілхайыр хан даңғылына дейін, Әбілхайыр хан даңғылымен Гастелло көшесіне дейін, Гастелло көшесімен Ватутина көшесiне дейін, Ватутина көшесiмен Лиза Чайкина көшесiне дейін, Лиза Чайкина көшесiмен Матросов көшесiне дейін, Матросов көшесімен Олег Кошевой көшесіне дейін, Олег Кошевой көшесімен Михаил Шолохов көшесiне дейін, Михаил Шолохов көшесімен Ульяна Громова көшесiне дейін.

111. Избирательный участок № 509
Местонахождение: проспект Абулхайыр хана, дом 6, Уральский филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Военно-техническая школа Министерства обороны Республики Казахстан".
Граница: от линии железной дороги "Уральск-Саратов" по проспекту Абулхайыр хан до улицы Сергея Тюленина, по улице Сергея Тюленина до улицы Производственная, по улице Производственная до улицы Левона Мирзояна (включая жилые дома по улице Производственная 3, Тюленина 4, 6), по улице Левона Мирзояна до линии железной дороги "Уральск-Саратов", по линии железной дороги "Уральск-Саратов" до проспекта Абулхайыр хана.
112. Избирательный участок № 510
Местонахождение: улица Есена Оракбаева, дом 37, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №23" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Ульяны Громовой по улице Михаила Шолохова до улицы Циолковского, по улице Циолковского до проспекта Абулхайыр хана (исключая дома по улице Циолковского 37/1, 37/2, 37/3, по проспекту Абулхайыр хана 157, по улице Кайша Миханова 118, 120), по проспекту Абулхайыр хана до улицы Сергея Тюленина, по улице Сергея Тюленина до улицы Кайша Михановой, по улице Кайша Михановой до улицы Ульяны Громовой, по улице Ульяны Громовой до улицы Михаила Шолохова.
113. Избирательный участок № 511
Местонахождение: улица Гарифолла Курмангалиева, дом 42Н, государственное коммунальное казенное предприятие "Областная инфекционная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное казенное предприятие "Областная инфекционная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
114. Избирательный участок № 512
Местонахождение: улица Мукадеса Есламгалиулы, дом 15, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №26" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Болата Молдашева по улице Ивана Зрелова до линии железной дороги "Уральск-Саратов", по линии железной дороги "Уральск-Саратов" до улицы Конкина, от улицы Конкина до улицы Хамзы Есенжанова, по улице Хамзы Есенжанова до улицы Болата Молдашева, по улице Болата Молдашева до улицы Ивана Зрелова.
115. Избирательный участок № 513
Местонахождение: улица Көкшетау, дом 1/9, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа – центр дополнительного образования № 4" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Михаила Шолохова по улице Исатай батыра до улицы Героя Советского Союза Г.Губарова (исключая жилые дома по улице Көкшетау 16, по улице Партизанской 79/1, 88,по улице Әлкей Марғұлан 1/1), по улице Героя Советского Союза Г.Губарова до улицы Партизанская, по улице Партизанской до улицы Пионерская, по улице Пионерской до улицы Героя Советского Союза И.Зрелова, по улице Героя Советского Союза И.Зрелова до улицы Михаил Шолохова, по улице Михаил Шолохова до улицы Исатай батыра.

111. № 509 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Әбілхайыр хан даңғылы, 6 үй, "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің әскери-техникалық мектебі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Оралдық филиалы.
Шекарасы: "Орал–Саратов" теміржол желісінен Әбілхайыр хан даңғылымен Сергей Тюленин көшесiне дейін, Сергей Тюленин көшесiмен Производственная көшесiне дейін, Производственная көшесiмен Левон Мирзоян көшесiне дейін (Производственная көшесіндегі 3, Сергей Тюленин көшесіндегі 4, 6 үйлерді қосқанда), Левон Мирзоян көшесiмен "Орал-Саратов" темiр жол желiсiне дейін, "Орал-Саратов" темiр жол желiсi бойымен Әбілхайыр хан даңғылына дейін.
112. № 510 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Есен Орақбаев көшесі, 37 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№23 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ульяна Громова көшесi бойымен Михаил Шолохов көшесiнен Циолковский көшесiне дейін, Циолковский көшесiмен Әбілхайыр хан даңғылына дейін (Циолковский көшесі 37/1, 37/2, 37/3, Әбілхайыр хан даңғылы 157, Кайша Миханова көшесіндегі 118, 120 үйлерді қоспағанда), Әбілхайыр хан даңғылымен Сергей Тюленин көшесiне дейін, Сергей Тюленин көшесiмен Кайша Миханова көшесiне дейін, Кайша Миханова көшесiмен Ульянова Громова көшесiне дейін, Ульяна Громова көшесiмен Михаил Шолохов көшесiне дейін.
113. № 511 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ғарифолла Құрманғалиев көшесi, 42Н үй, "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
114. № 512 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мұқадес Есламғалиұлы көшесі, 15 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№26 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Болат Молдашев көшесі бойымен Иван Зрелов көшесімен "Орал-Саратов" теміржол желісіне дейін, "Орал-Саратов" теміржол желісімен Конкина көшесіне дейін, Конкина көшесімен Хамза Есенжанов көшесіне дейін, Хамза Есенжанов көшесімен Болат Молдашев көшесіне дейін, Болат Молдашев көшесімен Иван Зрелов көшесіне дейін.
115. № 513 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көкшетау көшесі, 1/9 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 4 жалпы орта және қосымша білім беру мектеп-орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Михаил Шолохов көшесі бойымен Исатай батыр көшесінен Кеңес Одағының батыры Г.Губаров көшесіне дейін (Көкшетау көшесіндегі 16, Партизанская көшесіндегі 79/1, 88, Әлкей Марғұлан 1/1 тұрғын үйлерді қоспағанда), Кеңес Одағының батыры Г.Губаров көшесінен Партизанская көшесіне дейін, Партизанская көшесінен Пионерская көшесіне дейін, Пионерская көшесінен Кеңес Одағының батыры И.Зрелов көшесіне дейін, Кеңес Одағының батыры И.Зрелов көшесінен Михаил Шолохов көшесіне дейін, Михаил Шолохов көшесінен Исатай батыр көшесіне дейін.

116. Избирательный участок № 514
Местонахождение: улица Көкшетау, дом 25, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 39" отдел образования города Уральска.
Граница: от улицы Исатай батыра по улице Михаила Шолохова до улицы Олега Кошевого, по улице Олега Кошевого до улицы Матросова, по улице Матросова до улицы Лизы Чайкиной, по улице Лизы Чайкиной до улицы Ватутина, по улице Ватутина до улицы Гастелло, по улице Гастелло до улицы Кайша Михановой, по улице Кайша Михановой до улицы Алмы Оразбаевой, по улице Алмы Уразбаевой до улицы Көкшетау, по улице Көкшетау и до улицы Гарифолла Курмангалиева, по улице Гарифолла Курмангалиева до улицы Литовская, по улице Литовской до улицы Исатай батыра, по улице Исатай батыра до улицы Михаила Шолохова (исключая жилые дома по улице Героя Советского Союза С.Жаксыгулова 31, 33, по улице Орынбор 37/2).
117. Избирательный участок № 515
Местонахождение: улица Ибырая Алтынсарина, дом 12, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №12" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Западная по реке Деркул до улицы Даля, по улице Даля до улицы Набережная, по улице Набережная до улицы Первомайский проспект, по улице Первомайский проспект до улицы Советская, по улице Советская до улицы Кольцевая, по улице Кольцевая до западной границы поселка Деркул, по западной границе поселка Деркул до улицы Лазо, по улице Лазо до улицы Бараева, от улицы Бараева до улицы Западная.
118. Избирательный участок № 516
Местонахождение: улица Ыбырая Алтынсарина, дом 12, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №12" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Набережная по реке Деркул и вниз по рекам Деркул и Чаган до линии железной дороги "Уральск-Саратов", по линии железной дороги "Уральск-Саратов" до улицы Кольцевая, по улице Кольцевая до улицы Советская, по улице Советская до улицы Первомайский проспект, по улице Первомайской проспект до улицы Набережная, по улице Набережная до реки Деркул. Дачные дома садоводческих товариществ в районе населенного пункта Деркул.
119. Избирательный участок № 517
Местонахождение: улица Самал, дом 26, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-гимназия эстетического направления" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Базарбай Жуманиязов по улице Алаш до улицы Самал, по улице Самал (четная сторона) до улицы К.Малин, от улицы К.Малин до улицы Бауыржан Момышұлы, по улице Бауыржан Момышұлы до улицы Соколинная, по улице Соколинная до трассы "Орал-Желаев", по трассе "Орал-Желаев" до улицы Қызылжар, по улице Қызылжар до улицы Тәуілсіздік, по улице Бисен Жумагалиев до улицы Абдолов.

116. № 514 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көкшетау көшесі, 25 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің " № 39 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Исатай батыр көшесі бойымен Михаил Шолохов көшесінен Олег Кошева көшесіне дейін, Олег Кошев көшесінен Матросов көшесіне дейін, Матросов көшесінен Лиза Чайкина көшесіне дейін, Лиза Чайкина көшесінен Ватутина көшесіне дейін, Ватутина көшесінен Гастелло көшесіне дейін, Гастелло көшесінен Кайша Миханова көшесіне дейін, Кайша Миханова көшесінен Алма Оразбаева көшесіне дейін, Алма Оразбаева көшесінен Көкшетау көшесіне дейін, Көкшетау көшесінен Ғарифолла Құрманғалиев көшесіне дейін, Ғарифолла Құрманғалиев көшесінен Литовская көшесіне дейін, Литовская көшесінен Исатай батыр көшесіне дейін, Исатай батыр көшесінен Михаил Шолохов көшесіне дейін (Кеңес Одағының батыры С.Жақсығұлов көшесіндегі 31, 33, Орынбор көшесіндегі 37/2 тұрғын үйлерді қоспағанда).
117. № 515 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Ыбырай Алтынсарин көшесi, 12 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№12 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Западная көшесі бойымен Деркөл өзенiмен Даль көшесіне дейін, Даль көшесімен Набережная көшесіне дейін, Набережная көшесімен Первомайский проспект көшесіне дейін, Первомайский проспект көшесімен Советская көшесіне дейін, Советская көшесімен Кольцевая көшесіне дейін, Кольцевая көшесімен Деркөл кентінің батыс шекарасына дейін, Деркөл кентінің батыс шекарасымен Лазо көшесіне дейін, Лазо көшесімен Бараев көшесіне дейін, Бараев көшесімен Западная көшесіне дейін.
118. № 516 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Ыбырай Алтынсарин көшесi, 12 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№12 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Набережная көшесi бойымен Деркөл өзенiнен Деркөл және Шаған өзендерiнiң төменгi жағынан "Орал-Саратов" темiржол желiсiне дейін, "Орал-Саратов" темiржол желiсiмен және одан әрi оңтүстiк және Деркөл кентінің батыс шекаралары бойымен Кольцевая көшесiне дейін, Кольцевая көшесiмен Советская көшесiне дейін, Советская көшесiмен Первомайский проспект көшесіне дейін, Первомайский проспект көшесімен Набережная көшесiне дейін, Набережная көшесiмен Деркөл өзенiне дейін. Деркөл елді мекені аумағындағы баугерлік серіктестіктерінің саяжай үйлері..
119. № 517 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал көшесі, 26 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Жалпы орта білім беретін эстетикалық бағыттағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Базарбай Жұманиязов көшесінен бастап Алаш көшесі бойымен Самал көшесіне дейін, Самал көшесі бойымен (Жұп жағы) К. Малин көшесіне дейін, К. Малин көшесінен Бауыржан Момышұлы көшесіне дейін, Бауыржан Момышұлы көшесімен Соколинная көшесіне дейін, Соколинная көшесімен "Орал-Желаев" жолына дейін, "Орал-Желаев" жолынан Қызылжар көшесіне дейін, Қызылжар көшесімен Тәуелсіздік көшесіне дейін, Тәуелсіздік көшесімен Абдолов көшесіне дейін.".

120. Избирательный участок № 518
Местонахождение: населенный пункт Ветелки, улица Жанқожа батыр, дом 7, коммунальное государственное учреждение "Основная общеобразовательная школа № 29" отдела образования города Уральска.
Граница: населенный пункт Ветелки.
121. Избирательный участок № 519
Местонахождение: улица Хамза Есенжанова, дом 17, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областное центр психического здоровья" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр психического здоровья" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
122. Избирательный участок № 520
Местонахождение: улица Хамза Есенжанова, дом 19, товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский центр".
Граница: товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский центр".
123. Избирательный участок № 521
Местонахождение: улица Амангелді Каримуллин, дом 2/1А, государственное коммунальное казенное предприятие "Уральский колледж информационных технологий" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Михаила Шолохова по улице Героя Советского Союза И.Зрелова до улицы Болата Молдашева, по улице Болата Молдашевадо улицы Хамза Есенжанова, от улицы Хамза Есенжанова до улицы Конкина, от улицы Конкина до улицы Михаила Шолохова, по улице Михаила Шолохова до улицы Героя Советского Союза И.Зрелова. Дома индивидуальной застройки микрорайонов "Самал", "Акжунис". Дачные дома садоводческих товариществ "Ардагер", "Ветеран", "Вишенка", "Вишенка-1", "Вишенка-3", "Мичуринское", "Нефтянник", "Рябинка", "Строитель", "Труд".
124. Избирательный участок № 522
Местонахождение: улица Молодежная, дом 2/1, государственное коммунальное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр "Деркул" отдела культуры и развития языков города Уральска.
Граница: от улицы Западная по улице Бараева до улицы Лазо, по улице Лазо до поворота на село Маштаково и далее вдоль дороги до улицы Западная, по улице Западная до улицы Бараева (включая жилые дома по улице Заречная). Дачные дома садоводческого товарищества "Арман".
125. Избирательный участок № 523
Местонахождение: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кардиологический центр" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кардиологический центр" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области.

120. № 518 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ветелки елді мекені, Жанқожа батыр көшесі, 7 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 29 негізгі жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ветелки елді мекені.
121. № 519 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Хамза Есенжанов көшесi, 17 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорны.
122. № 520 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Хамза Есенжанов көшесi, 19 үй, "Медицинский центр" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: "Медицинский центр" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
123. № 521 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Амангелді Каримуллин көшесі, 2/1А үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Орал ақпараттық технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Михаил Шолохов көшесі бойымен Кеңес Одағының батыры И.Зрелов көшесінен Болат Молдашев көшесіне дейін, Болат Молдашев көшесінен Хамза Есенжанов көшесіне дейін, Хамза Есенжанов көшесінен Конкина көшесіне дейін, Конкина көшесінен Михаил Шолохов көшесіне дейін, Михаил Шолохов көшесінен Кеңес Одағының батыры И.Зрелов көшесіне дейін. "Самал", "Ақжүніс" шағынаудандарының жеке тұрғын үй құрылыстары. "Ардагер", "Ветеран", "Вишенка", "ВишенкаӨзгеріссіз1", "ВишенкаӨзгеріссіз3", "Мичуринское", "Нефтянник", "Рябинка", "Строитель", "Труд" баугерлік серіктестігінің саяжай үйлері.
124. № 522 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Молодежная көшесі, 2/1 үй, Орал қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Деркөл" мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Западная көшесі бойымен Бараев көшесімен Лазо көшесіне дейін, Лазо көшесімен Маштаково ауылына баратын жолдың қиылысына дейін және әрі қарай жол бойымен Западная көшесіне дейін, Западная көшесімен Бараев көшесіне дейін (Заречная көшесiндегi тұрғын үйлердi қосқанда). "Арман" баугерлік серіктестігінің саяжай үйлері.
125. № 523 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық кардиологиялық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық кардиологиялық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.