О признании утратившим силу решения Акжаикского районного маслихата от 19 мая 2020 года № 47-3 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 апреля 2022 года № 14-8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 апреля 2022 года № 27778
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Акжаикского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 19 мая 2020 года № 47-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6244).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Акжаикского
районного маслихата
С. Сиражев

Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 мамырдағы № 47-3 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 14-8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 сәуірде № 27778 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 19 мамырдағы № 47-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6244 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжайық аудандық
мәслихат хатшысы
С. Сиражев