Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2022 год по Бурлинскому району
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 июля 2022 года № 19-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июля 2022 года № 28906
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2022 года включительно – 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Бурлинского района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
секретарь маслихата К. Ермекбаев

Бөрлі ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2022 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 шілдедегі № 19-4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 шілдеде № 28906 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы"Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері - бөлу құнының 0 (нөл) пайызы бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бөрлі ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
мәслихат хатшысы К. Ермекбаев