О внесении изменения в решение акима Бокейординского района от 2 ноября 2020 года № 14 "Об образовании избирательных участков на территории Бокейординского района"
Решение акима Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2022 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31430
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бокейординского района "Об образовании избирательных участков на территории Бокейординского района" от 2 ноября 2020 года № 14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6465) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата акима Бокейординского района обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Бокейординского района.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Бокейординского района Н. Даумов
"СОГЛАСОВАНО"
Бокейординская районная территориальная
избирательная комиссия
Аким Бокейординского района
от 29 декабря 2022 года № 6
Приложение
к решению акима
Бокейординского района
от 2 ноября 2020 года №14
Избирательные участки на территории Бокейординского района
Избирательный участок № 53
Местонахождение: село Сайхин, улица Т.Жарокова, дом 2, здание государственного коммунального казенного предприятия "Бокейординский районный центр досуга Бокейординского районного отдела культуры".
Граница: село Сайхин, улицы М.Бегалиевой, С.Сейфуллина, А.Оразбаевой, А.Молдагуловой, Т. Масина, Жамбыла, М. Маметовой, М. Насимуллина, Жангелдина, Алаш Орда, Тауелсиздик, Астана.
Избирательный участок № 54
Местонахождение: село Шонай, улица 1 У, дом 29, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Шоңай" отдела образования Бокейординского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: село Шунгай, зимовки Золотой, Жолдыбай, Тайгара, Первомай, Казарма 390, Казарма 372, Казарма 365, Сундет, Сарыбасты, Шонайколь 1, Шонайколь 2, Шонайколь 3, Шонайкол 4, Кандыбулак, Талап, Каракол.
Избирательный участок № 55
Местонахождение: село Мамбет, улица 1 У, дом 10, здание Мамбетская сельская библиотека филиала Бокейординской районной централизованной библиотечной системы.
Граница: село Мамбет, зимовки Гришка, Казарма 340, Сатан, Жанадвор, Шолтыр, Кумак, Сад, Муса, Узынкол, Саралжын, Сарбасты 1, Сарбасты 2, Бруцеллез, Сертек шалаш, Молотов 1, Молотов 2, Аксай, Далбын, Кумкудук, Туйекыстау, Унгысын, Комплекс.
Избирательный участок № 56

Бөкей ордасы ауданы әкiмiнiң 2020 жылғы 2 қарашадағы № 14 "Бөкей ордасы ауданының аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкiмiнiң 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 желтоқсанда № 31430 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Бөкей ордасы ауданы әкiмiнiң "Бөкей ордасы ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2020 жылғы 2 қарашадағы № 14 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6465 тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Бөкей ордасы ауданы әкімі аппаратының басшысы осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бөкей ордасы ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Бөкей ордасы ауданының әкімі Н. Даумов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бөкей ордасы аудандық аумақтақтық
сайлау комиссиясы
Бөкей ордасы ауданының Әкімі
2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 6
Бөкей ордасы ауданының
әкімінің 2020 жылғы
2 қарашадағы №14
шешiмiне қосымша
Бөкей ордасы ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 53 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайқын ауылы, Т.Жароков көшесі, 2 үй, "Бөкейордасы аудандық мәдениет бөлімінің Бөкейордасы аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Сайқын ауылы, М.Бегалиева, С.Сейфуллин, А.Оразбаева, А.Молдағұлова, Т. Масин, Жамбыл, М. Мәметова, М. Насимуллин, Жангелдин, Алаш Орда, Тәуелсіздік. Астана көшелері.
№ 54 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шоңай ауылы, 1 У көшесі, 29 үй, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөкей ордасы ауданының білім беру бөлімінің "Шоңай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Шоңай ауылы, Золотой, Жолдыбай, Тайғара, Первомай, Жатақорын 390, Жатақорын 372, Жатақорын 365, Сүндет, Сарыбасты, Шонайкөл 1, Шонайкөл 2, Шонайкөл 3, Шонайкөл 4, Қандыбұлақ, Талап, Қаракөл қыстақтары.
№ 55 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мәмбет ауылы, 1 У көшесі, 10 үй, Бөкей ордасы аудандық орталықтандырылған кітапханалар жүйесінің Мәмбет ауылдық филиал кітапханасының ғимараты.
Шекарасы: Мәмбет ауылы, Гришка, Жатақорын 340, Сатан, Жаңадвор, Шолтыр, Құмақ, Сад, Муса, Ұзынкөл, Саралжын, Сарбасты 1, Сарбасты 2, Бруцеллез, Сертек шалаш, Молотов 1, Молотов 2, Ақсай, Далбын, Құмқұдық, Түйеқыстау, Ұнғысын, Комплекс қыстақтары.
№ 56 сайлау учаскесі

Местонахождение: село Жарменке, улица 1 У, дом 12, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Жәрмеңке" отдела образования Бокейординского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: село Жарменке, зимовки Аканкол 1, Аканкол 2, Бригада 3, Бригада 4, Курманбай, Жумагелди, Имангали, Шунгил, Полустанка, Акбулак, Коктерек, Копадай, Айдырали, Акиык, Лукпанкол, Ситали.
Избирательный участок № 57
Местонахождение: село Муратсай, улица Абая, дом 14, здание Муратсайского сельского дома культуры.
Граница: село Муратсай, улицы Т.Аубакирова, А.Кунанбаева, А.Кусаинова, Х.Чурина, М,Утемисова, И,Тайманова, А.Оразбаевой, М.Маметовой, зимовки Купка, Гиззат, Куаншали.
Избирательный участок № 58
Местонахождение: село Ажен, улица 1У, дом 12, здание Аженского сельского клуба.
Граница: село Ажен, зимовки Магзом, Терек, Мукат, Косжан, Каракул, Апет.
Избирательный участок № 59
Местонахождение: село Тайгара, улица 1 У, дом 22, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Тайғара" отдела образования Бокейординского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: село Тайгара, зимовки Майгара-1, Майгара-2, Кубаш, Мазилбек, Косбайтал, Кабдир.
Избирательный участок № 60
Местонахождение: село Хан Ордасы, улица Жангирхана, дом 37, здание Хан Ордасы сельского дома культуры.
Граница: село Хан Ордасы и западная сторона улицы А. Оразбаевой в селе Хан Ордасы, зимовки Макар, Жигер, Саткан, Хамит, Игилик, Сокыр карт, Сокыр карт 2, Абай, Курорт, Максот, Бескарта, Копмола, Бозай, Суинали, Айтали, Куанали, Сахауов, Ергай, Жарас, Быкыш, Бармак, Жигер, Набиолла, Шайтан, Галымжан, Арон.
Избирательный участок № 61
Местонахождение: село Карасу, улица 1 У, дом 4, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Қарасу" отдела образования Бокейординского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: село Карасу, зимовки Караорыс, Ахметов, Каракул, Ж.Еркин, И.Жарас, Ысык, Сапар, Адок, Самат, Мат, Мешиткум, Бесбала, Кандыагаш, Жарошев, Майлы куыс, Сату, Бибол, Тимук, Солдат жиде, Сыралы, Карабала, Малтик, Жана талап, Бекес, Каки, Кадеми, Жанадвор, Хан Ордасы, Бабай сад, Арсан, Жыра, Камеш-1, Камеш-2, Стан, Батен, Кареке, Карес.
Избирательный участок № 62
Местонахождение: село Уштерек, улица 1 У, дом 28, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Үштерек" отдела образования Бокейординского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".

Орналасқан жері: Жәрмеңке ауылы, 1 У көшесі, 12 үй, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөкей ордасы ауданының білім беру бөлімінің "Жәрмеңке бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жәрмеңке ауылы, Ақанкөл 1, Ақанкөл 2, Бригада 3, Бригада 4, Құрманбай, Жұмагелдi, Иманғали, Шұңгыл, Полустанка, Ақбұлақ, Көктерек, Қопадай, Айдыралi, Ақиық, Лұқпанкөл, Ситәлi қыстақтары.
№ 57 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мұратсай ауылы, Абай көшесі, 14 үй, Мұратсай ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Мұратсай ауылы, Т.Әубакіров, А.Құнанбаев, А.Құсайынов, Х.Чурин, М.Өтемісов, И.Тайманов, А.Оразбаева, М.Маметова көшелері, Купка, Ғиззат, Қуаншәлi қыстақтары.
№ 58 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Әжен ауылы, 1 У көшесі, 12 үй, Әжен ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Әжен ауылы, Мағзом, Терек, Мұқат, Қосжан, Қарақұл, Әпет қыстақтары.
№ 59 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тайғара ауылы, 1 У көшесі, 22 үй, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөкей ордасы ауданының білім беру бөлімінің "Тайғара бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тайғара ауылы, Майғара-1, Майғара-2, Құбаш, Мәзiлбек, Қосбайтал, Қабдiр қыстақтары.
№ 60 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Хан Ордасы ауылы, Жәңгір хан көшесі, 37 үй, Хан Ордасы ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Хан Ордасы ауылы және Хан Ордасы ауылының А. Оразбаева көшесiнiң батыс бетi, Макар ауылы, Жігер, Сатқан, Хамит, Игілік, Соқыр қарт, Соқыр қарт 2, Абай, Курорт, Мақсот, Бескарта, Көпмола, Бозай, Сүйiнәлi, Айтәлі, Қуанәлі, Сахауов, Ерғай, Жарас, Бықыш, Бармақ, Жігер, Набиолла, Шайтан, Ғалымжан, Арон қыстақтары.
№ 61 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қарасу ауылы, 1 У көшесі, 24 үй, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөкей ордасы ауданының білім беру бөлімінің "Қарасу бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қарасу ауылы, Қараорыс, Ахметов, Қарақұл, Ж.Еркін, И.Жарас, Ысық, Сапар, Адок, Самат, Мат, Мешітқұм, Бесбала, Қандыағаш, Жарошев, Майлы қуыс, Сату, Бибол, Тимук, Солдат жиде, Сыралы, Қарабала, Мәлтік, Жаңа талап, Бекес, Каки, Кадими, Жаңадвор, Хан Ордасы, Бабай сад, Арсан, Жыра, Қамеш-1, Қамеш-2, Стан, Бәтен, Қареке, Қарес қыстақтары.
№ 62 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үштерек ауылы, 1 У көшесі, 28 үй, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөкей ордасы ауданының білім беру бөлімінің "Үштерек бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: село Уштерек, зимовки Аксай, Кауыс, Кауыс-2, Стрижка, Заготскот, Сырым, Кожахмет, Ески мектеп-1, Ески мектеп-2, Улмекен, Стан, Аксор, Караболтек, Жокер, Шау, Батя, Ескендир, Абдол, Ырсалы, Сансызбай, Жанадвор, Алпыстау, Аккыстау, Ебин, Конырбай.
Избирательный участок № 63
Местонахождение: село Сейткали, улица 1 У, дом 4, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Алғашық" отдела образования Бокейординского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: село Сейткали, зимовки Жасан, Шумный, Менай, Малый Менай, Ризуан, Бекен, № 1, пункт № 2, пункт № 3, Фангерей, Кадырбек, Берик, Биржан, Кабес, Есмагул, Актенге, Уап, Сырга, Арыстангай, Сайын, Шамиш, пункт № 6, Елтай, Ташу, Раушан, Р.Махсот, Фарух, Дорба, Еркин, Тнали, дом 40, Комплекс, Серик, Таскали, Айтен, К.Амангелди, Аманжол, Темирхан, Курес, восточная сторона улицы А. Оразбаевой в селе Хан Ордасы.
Избирательный участок № 65
Местонахождение: село Бисен, улица Б. Жанекешева, дом 18, здание Бисенского сельского дома культуры.
Граница: село Бисен и зимовки Ушкудук, Комплекс.
Избирательный участок № 66
Местонахождение: село Жиеккум, улица 2 У, дом 10 А, здание Жиеккумского сельского дома культуры.
Граница: село Жиеккум, зимовки Ескали, Ески мектеп, Мурадым, Хамза, Ырзалы, Жакия, Кушкин, Айткали, Бескудык, Апакай, Нияз-1, Нияз-2, Туйе олген, Склад, Каракул, Кесикбай, Мергенбай, Айбас, Мысык, Курмангазы, Бегали, Жулдыз, Пайда, Топжиде, Сансызбай, Акай, Минаж, Аккемпир, Шамел, Аксор, Айтжан сундет.
Избирательный участок № 67
Местонахождение: село Жетибай, улица 1 У, дом 21, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа имени Жамбыл" отдела образования Бокейординского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: село Жетибай, зимовки Уайс, Шангерей, Ерке атан, Жолабай, Ракима, Жамбыл, Кызыл кабак, Досым-1, Досым-2, Досым-3, Караой, Пушпалак, Жалкаш, Кидибай, Бруцеллез, Сакау, Кашар, Садыр.
Избирательный участок № 68
Местонахождение: село Коктерек, улица 1 У, дом 41, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа имени З.Жиеналиева" отдела образования Бокейординского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: село Коктерек, зимовки Сатыбалды, Кара унгир, Мухамбетши, Шукиргали, Кайролла, Нурпейс, Ески ферма, Бигали, Ойдахан, Коккамыс, № 26 нукте, Жумагали, Насимолла, Жазагали, Макай, Бай, Шапи, Шандыр.
Избирательный участок № 69
Местонахождение: село Бурли, улица Б. Губашева, дом 7, здание Бурлинского сельского дома культуры.

Шекарасы: Үштерек ауылы, Ақсай, Қауыс, Қауыс-2, Стрижка, Заготскот, Сырым, Қожахмет, Ескi мектеп-1, Ескі мектеп-2, Ұлмекен, Стан, Ақсор, Қараболтек, Жокер, Шау, Батя, Ескендiр, Абдол, Ырсалы, Сансызбай, Жанадвор, Алпыстау, Аққыстау, Ебін, Қоңырбай қыстақтары.
№ 63 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сейітқали ауылы, 1 У көшесі, 4 үй, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөкей ордасы ауданының білім беру бөлімінің "Алғашық бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сейтқали ауылы, Жасан, Шумный, Менай, Кіші Менай, Ризуан, Бекен, № 1 пункт, № 2 пункт, № 3 пункт, Фангерей, Қадырбек, Берік, Біржан, Қабес, Есмағұл, Ақтенге, Уап, Сырға, Арыстанғай, Сайын, Шәміш, № 6 пункт, Елтай, Ташу, Раушан, Р.Махсот, Фарух, Дорба, Еркін, Тнәлі, 40 үй, Комплекс, Серік, Тасқали, Айтен, Қ.Амангелді, Аманжол, Темірхан, Құрес қыстақтары, Хан Ордасы ауылының А. Оразбаева көшесiнiң шығыс бетi.
№ 65 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бисен ауылы, Б.Жәнекешев көшесі, 18 үй, Бисен ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Бисен ауылы және Үшқұдық, Комплекс қыстақтары.
№ 66 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жиекқұм ауылы, 2 У көшесі, 10А үй, Жиекқұм ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Жиекқұм ауылы, Есқали, Ескi мектеп, Мұрадым, Хамза, Ырзалы, Жақия, Көшкiн, Айтқали, Бесқұдық, Апақай, Нияз-1, Нияз-2, Түйе өлген, Склад, Қарақұл, Кесiкбай, Мергенбай, Айбас, Мысық, Құрманғазы, Бегәлi, Жұлдыз, Пайда, Топжиде, Сансызбай, Ақай, Минаж, Ақкемпiр, Шәмел, Ақсор, Айтжан сүндет қыстақтары.
№ 67 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жетібай ауылы, 1 У көшесі, 21 үй, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөкей ордасы ауданының білім беру бөлімінің "Жамбыл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жетібай ауылы, Уайс, Шәңгерей, Ерке атан, Жолабай, Ракима, Жамбыл, Қызыл қабақ, Досым-1, Досым-2, Досым-3, Қараой, Пұшпалақ, Жалқаш, Кiдiбай, Бруцеллез, Сақау, Қашар, Садыр қыстақтары.
№ 68 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көктерек ауылы, 1 У көшесі, 41 үй, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөкей ордасы ауданының білім беру бөлімінің "З.Жиенәлиев атындағы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Көктерек ауылы, Сатыбалды, Қара үңгiр, Мұхамбетшi, Шүкiрғали, Қайролла, Нүрпейiс, Ескi ферма, Бигәлi, Ойдахан, Көкқамыс, № 26 нүкте, Жұмағали, Нәсимолла, Жазағали, Мақай, Бай, Шәпи, Шандыр қыстақтары.
№ 69 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бөрлі ауылы, Б. Ғұбашев көшесі, 7 үй, Бөрлі ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.

Граница: село Бурли, зимовки Жетижылдык, Строй, Танкиш, Карабай, Балбай, Бабас Кадим, Мырзагали-1, Мырзагали-2, Жумат, Сарсен, Токсанали, Зулкаш, Кошкар, Жанаорын, Куйбышев, Кадырбек, Шакен, Сумагул, Магжан, Дола, Дуйсегали, Саламат, Игибай, Хамза, Карабас, Утали, Каракенже, Мырзагерей, Аккыстау, Мухамбеткали-1, Казисакып, Хасайын, Адыгали, Камелден, Калекеш, Кажыгали, Мухамбеткали-2, Сатай, Жуан, Акбузау, Кушек, Сырмак, Андаш, Ботантай, Тай, Шахман, Коныршеген, Мукай, Солташ-1, Солташ-2, Тогызкудык, Склад.
Избирательный участок № 70
Местонахождение: село Теренкудык, здание бывшей начальной школы.
Граница: село Теренкудык, зимовки Шандыкол, Аксарай, Какпасор, Даулеткали, Жанаорын, Куаныш, Каскыртобе.
Избирательный участок № 71
Местонахождение: село Саралжин, улица М.Маметовой, дом 19, здание Саралжинского сельского дома культуры.
Граница: село Саралжин, зимовки Мустаки, Суйекти жыра, Мол жыра, Шукир богети, Керебай, Лайкол, Бозколмек, Кызыл ой, Енбидайык, Теректи жыра-1, Теректи жыра-2, Каракудык, Ак ой, Ысык ой, Караой, Каженкудык, Бесколь, Кокмола, Кара ой, Сары ой, Кабан жыра, Курманкол-1, Курманкол-2.
Избирательный участок № 73
Местонахождение: село Уялы, улица Т.Аубакирова, дом 7, здание Уялинского сельского дома культуры.
Граница: село Уялы, зимовки Омирбек, Мусир, Темиреш, Тажиман, Байконак, Кызыл уй, Ески серпе, Арыстан, Жанали, Жунис-1, Базарбай, Зулкарнай, Орак, Сары, Шамбет-1, Шамбет-2, Донгелек, Кази, Миялы ой, Бирлик, Дуйсемәли.
Избирательный участок № 74
Местонахождение: село Кеной, улица 1 У, дом 15, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Кеңой" отдела образования Бокейординского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: село Кеной, зимовки Амангали, Жумабек, Построй, Дуйсенгали, Акмектеп, Каражума, Илал, Имаш, Кабеш, Жазик, Кенже кара, Арал, Тукбет, Куат, Ебес, Адик, Ес казы, Андаш, Науша, Толыбай, Жумали, Файзолла.
Избирательный участок № 75
Местонахождение: село Сайхин, улица Урдинская, дом 32, здание государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бокейординского района".
Граница: село Сайхин, улицы Азербаева, Урдинская, Б.Жанекешова, Тайманова, Бейбiтшiлiк, Казахстана, Чагирова, Х. Чурина, Абая, Х.Доспановой, Машдвор, Ш.Жексенбаева и жители Аэропорта.
Избирательный участок № 76
Местонахождение: село Сайхин, улица Т. Жарокова, дом 22, здание коммунального государственого учреждения "Детско-юношеская спортивная школа Бокейординского района" Управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: село Сайхин, улицы Бокейханова, Егизбаева, М. Утемисова, Бергалиева, Т. Жарокова и жители западной стороны железной дороги села Сайхин (улицы А.Кусаинов, К.Сагырбаев и М.Абдолов).

Шекарасы: Бөрлi ауылы, Жетiжылдық, Строй, Тәңкiш, Қарабай, Балбай, Бабас Қадим, Мырзағали-1, Мырзағали-2, Жұмат, Сарсен, Тоқсанәлі, Зұлқаш, Қошқар, Жаңаорын, Куйбышев, Қадырбек, Шәкен, Сұмағұл, Мағжан, Дола, Дүйсеғали, Саламат, Игібай, Хамза, Қарабас, Өтәлі, Қаракенже, Мырзагерей, Аққыстау, Мұхамбетқали-1, Қазисақып, Хасайын, Абдығали, Қамелден, Қалекеш, Қажығали, Мұхамбетқали-2, Сатай, Жуан, Ақбұзау, Көшек, Сырмақ, Андаш, Ботантай, Тай, Шахман, Қоңыршеген, Мүкай, Солташ-1, Солташ-2, Тоғызқұдық, Склад қыстақтары.
№ 70 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тереңқұдық ауылы, бұрынғы бастауыш мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Тереңқұдық ауылы, Шаңдыкөл, Ақсарай, Қақпасор, Дәулетқали, Жаңаорын, Қуаныш, Қасқыртөбе қыстақтары.
№ 71 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Саралжын ауылы, М. Мәметова көшесі, 19 үй, Саралжын ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Саралжын ауылы, Мұстақи, Сүйектi жыра, Мол жыра, Шүкiр бөгетi, Керебай, Лайкөл, Бозкөлмек, Қызыл ой, Еңбидайық, Теректi жыра-1, Теректi жыра-2, Қарақұдық, Ақ ой, Ысық ой, Қара ой, Қаженқұдық Саралжын ауылының Т.Әубәкіров көшесі, Бескөл ауылы, Көкмола, Қара ой, Сары ой, Қабан жыра, Құрманкөл-1, Құрманкөл-2 қыстақтары.
№ 73 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұялы ауылы, Т.Әубәкіров көшесі, 7 үй, Ұялы ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Ұялы ауылы, Өмiрбек, Мүсiр, Темiреш, Тәжiман, Байқонақ, Қызыл үй, Ескi серпе, Арыстан, Жанәлі, Жүнiс-1, Базарбай, Зұлқарнай, Орақ, Сары, Шәмбет-1, Шәмбет-2, Дөңгелек, Қази, Миялы ой, Бiрлiк, Дүйсемәлi қыстақтары.
№ 74 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Кеңой ауылы, 1 У көшесі, 15 үй, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөкей ордасы ауданының білім беру бөлімінің "Кеңой бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Кеңой ауылы, Аманғали, Жұмабек, Построй, Дүйсенғали, Ақмектеп, Қаражұма, Иләл, Имаш, Қабеш, Жәзiк, Кенже қара, Арал, Тұқбет, Қуат, Ебес, Әдiк, Ес қазы, Андаш, Науша, Толыбай, Жұмәлi және Файзолла қыстақтары.
№ 75 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайқын ауылы, Орда көшесі, 32 үй, "Бөкей ордасы ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сайқын ауылы, Әзербаев, Орда, Б.Жәнекешов, Тайманов, Бейбiтшiлiк, Қазақстан, Шағыров, Х. Чурин, Абай, Х.Доспанова, Машдвор, Ш.Жексенбаев көшелерi және Аэропорт тұрғындары.
№ 76 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайқын ауылы, Т. Жароков көшесі, 22 үй, "Батыс Қазақстан Бөкей облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Бөкей ордасы ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сайқын ауылы, Бөкейханов, Егiзбаев, М. Өтемiсов, Берғалиев, Т. Жароков көшелерi және Сайқын ауылындағы темiр жолдың батыс бетiнiң тұрғындары (А.Құсайынов, Қ.Сағырбаева және М.Абдолов көшелері).