О признании утратившим силу постановление акимата Жангалинского района
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 23 сентября 2022 года № 185. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 сентября 2022 года № 29821
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жангалинского района "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Жангалинскому району" от 30 апреля 2020 года № 52 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6217).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Жаңақала ауданының әкімі Д. Закарин

Жаңақала ауданы әкімдігі қаулысының күшін жою деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 185 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 қыркүйекте № 29821 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жаңақала ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жаңақала ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 30 сәуірдегі №52 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6217 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақала ауданының әкімі Д. Закарин